שאלון לפסח...

BadtotheBone

New member
שאלון לפסח...

מה נשתנה: מה חדש בסדר פסח השנה, שלא היה בשנים קודמות? ביד חזקה ובזרוע נטויה: מה עשיתם השנה שהיה לכם ממש קשה, אבל בסוף הצלחתם? כנגד ארבעה בנים: מתי הפעם האחרונה שהרגשתם ממש חכמים? הרגשתם השנה שמישהו ממש רשע אליכם? מתי הפעם האחרונה שהרגשתם ממש מטומטמים? ומתי הפעם האחרונה שממש התלבטתם בנושא מסוים, ולא היה לכם את מי לשאול? דיינו: איזה טובות עשו לכם בזמן האחרון, שממש עזרו לכם? לשנה הבאה בירושלים הבנויה: מה תאחלו שיהיה השנה אחרי פסח? מי יודע: תגידו דבר אחד שתם הכי אוהבים בפסח: איזה דיבר מעשרת הדיברות הכי חשוב לדעתכם? מה הדבר הכי טוב שיש באבא? ובאמא? איזה ספר אתם הכי אוהבים מחמשת ספרי התורה? איזה יום אתם הכי אוהבים בשבוע? חד גדיא: אתם באמת מבינים את המילים של השיר הזה (בארמית)?! פסח שמח לכולם!

BadtotheBone

New member
עונה

מה נשתנה: מה חדש בסדר פסח השנה, שלא היה בשנים קודמות? אין יותר מידי...היה מצחיק כרגיל. כמה יין!!! ביד חזקה ובזרוע נטויה: מה עשיתם השנה שהיה לכם ממש קשה, אבל בסוף הצלחתם? צבא. האמת שלא חשבתי שאני אוכל לסיים שנתיים מלאות ואני מצליחה עוד חודשיים שחרור!!! כנגד ארבעה בנים: מתי הפעם האחרונה שהרגשתם ממש חכמים? הרבה פעמים האמת...
אבל כשיצאתי מהפסיכומטרי הרגשתי גאונה ממש. הרגשתם השנה שמישהו ממש רשע אליכם? לא במיוחד. מתי הפעם האחרונה שהרגשתם ממש מטומטמים? זה קורה בעיקר כשאני לא מבינה הוראות פשוטות חח
ומתי הפעם האחרונה שממש התלבטתם בנושא מסוים, ולא היה לכם את מי לשאול? לא זכור לי דיינו: איזה טובות עשו לכם בזמן האחרון, שממש עזרו לכם? הדירה מאד עוזרת לי,חחח תודה לאמא ואבא.. לשנה הבאה בירושלים הבנויה: מה תאחלו שיהיה השנה אחרי פסח? אושר, שמחה, שהחודשיים האלה יעברו מהר ושאני אבין בערך מה אני רוצה לעשות עם החיים שלי. מי יודע: תגידו דבר אחד שתם הכי אוהבים בפסח: ליל הסדר!! מצחיק ברמות מטורפות איזה דיבר מעשרת הדיברות הכי חשוב לדעתכם? הכל. מה הדבר הכי טוב שיש באבא? שאני הילדה הקטנה שלו...
ובאמא? שהיא החברה הכי טובה שיכולה להיות לי איזה ספר אתם הכי אוהבים מחמשת ספרי התורה? ?!? איזה יום אתם הכי אוהבים בשבוע? שבת?! חח חד גדיא: אתם באמת מבינים את המילים של השיר הזה (בארמית)?! חחח לא. פסח שמח לכולם!

Keren 104

New member
פסח שמח ../images/Emo162.gif

מה נשתנה: מה חדש בסדר פסח השנה, שלא היה בשנים קודמות? היה דווקא סבבה, לא היה סבל כמו תמיד.. דווקא עבר בשלום :) ביד חזקה ובזרוע נטויה: מה עשיתם השנה שהיה לכם ממש קשה, אבל בסוף הצלחתם? משהו ממש קשה? אני באמת לא מצליחה לחשוב על משהו כרגע.. כנגד ארבעה בנים: מתי הפעם האחרונה שהרגשתם ממש חכמים? יום שלישי :) הרגשתם השנה שמישהו ממש רשע אליכם? בטח מתי הפעם האחרונה שהרגשתם ממש מטומטמים? לא יודעת.. ומתי הפעם האחרונה שממש התלבטתם בנושא מסוים, ולא היה לכם את מי לשאול? היה לי את מי לשאול פשוט כל אחת נתן לי תשובה אחרת.. וזה היה לפני חודש ככה דיינו: איזה טובות עשו לכם בזמן האחרון, שממש עזרו לכם? לא יודעת.. לא נראה לי שעשו לי טובות שממש עזרו לי.. לשנה הבאה בירושלים הבנויה: מה תאחלו שיהיה השנה אחרי פסח? שילך טוב בבגריויות ואולי איזה חבר לא יזיק חח מי יודע: תגידו דבר אחד שתם הכי אוהבים בפסח: החופש, זה הדבר היחידי שאני אוהבת בפסח איזה דיבר מעשרת הדיברות הכי חשוב לדעתכם? לא לרצוח? חזה הדיבר היחידי שאני זוכרת.. מה הדבר הכי טוב שיש באבא? אמממ כשצריך אותו הוא שם רוב הזמן ובאמא? נאמנות טוטאלית איזה ספר אתם הכי אוהבים מחמשת ספרי התורה? חחח באמת שאין לי ספר מועדף חח איזה יום אתם הכי אוהבים בשבוע? שישי חד גדיא: אתם באמת מבינים את המילים של השיר הזה (בארמית)?! אמממ בערך.. אבא קנה גדי שאכל אותו חתול שאכל אותו כלב שאכל אותו נמר (?) שאכלה אותו האש שאכל אותה המים שאכל אותו האדם שאכל אותו מלאך המוות ?? חח

BadtotheBone

New member
כן אבל מה הקטע של חד גדיא?

מה המסר שהשיר הזה מנסה להעביר?? כאילו, יופי שאבא קנה גדי שאכל אותו זה ואכל אותו זה ואכל אותו ואכל אותו זה וכו'... אבל איפה ה' שמציל את הגדי בכל הסיפור? או שהעונש של כל אחד זה שאכלו אותו בגלל שהוא אכל מישהו אחר?. די התבלבלתי מעצמי. לא מבינה. אני צריכה לקחת כמה שיעורי תורה.

Keren 104

New member
חח וואי ממש אין לי מושג

אני יודעת את זה רק כי אח שלי הקטן למד את זה בגן והוא אמר לי את זה XD

BadtotheBone

New member
חחח

סבבה. אני אישית למדתי כשהייתי קטנה על פסח וכאלה, ואת זה אף פעם לא הבנתי!

RayoDeLuz

New member
להלה ../images/Emo3.gif

מה נשתנה: מה חדש בסדר פסח השנה, שלא היה בשנים קודמות? הפעם זה היה רק המשפחה המצומצמת..
בלי חברים או משפחה נוספת חח... אה ופעם הייתי בפסח כי שנה שעברה פיספסתי את פסח כי עבדתי...
ביד חזקה ובזרוע נטויה: מה עשיתם השנה שהיה לכם ממש קשה, אבל בסוף הצלחתם? כתבתי חיבור של חמישה עמודים כנגד ארבעה בנים: מתי הפעם האחרונה שהרגשתם ממש חכמים? לפני כמה זמן... הרגשתם השנה שמישהו ממש רשע אליכם? כל הזמן... מתי הפעם האחרונה שהרגשתם ממש מטומטמים? כל הזמן ומתי הפעם האחרונה שממש התלבטתם בנושא מסוים, ולא היה לכם את מי לשאול? היום
דיינו: איזה טובות עשו לכם בזמן האחרון, שממש עזרו לכם? כל מיני לא זוכרת חח... לשנה הבאה בירושלים הבנויה: מה תאחלו שיהיה השנה אחרי פסח? שלום?
אופטימיות? אהבת רעים? מי יודע: תגידו דבר אחד שתם הכי אוהבים בפסח: חרוסת! איזה דיבר מעשרת הדיברות הכי חשוב לדעתכם? ואהבת לרעך כמוך
מה הדבר הכי טוב שיש באבא? שהוא ציני כל הזמן ואנחנו מכירים את הבדיחות שלו כבר בעל פה
ובאמא? שהיא יודעת לבשל ותמיד מוכנה לעזור.. איזה ספר אתם הכי אוהבים מחמשת ספרי התורה? בראשית איזה יום אתם הכי אוהבים בשבוע? ראשון חד גדיא: אתם באמת מבינים את המילים של השיר הזה (בארמית)?! חח כן עברנו על זה אתמול

Galuush

New member
עונה

מה נשתנה: מה חדש בסדר פסח השנה, שלא היה בשנים קודמות? עשיתי אותו בבסיס
ביד חזקה ובזרוע נטויה: מה עשיתם השנה שהיה לכם ממש קשה, אבל בסוף הצלחתם? סגרתי פסח א' וטיפלתי אתמול בתקלה בלילה
כנגד ארבעה בנים: מתי הפעם האחרונה שהרגשתם ממש חכמים? לא חכמים, אלא שעשיתי צשהו- היום בבוקר כשהסברתי לזו שהחליפה אותי על התקלה
הרגשתם השנה שמישהו ממש רשע אליכם? לא במיוחד מתי הפעם האחרונה שהרגשתם ממש מטומטמים? יום רביעי, אבל זה היה ממש שטותי
ומתי הפעם האחרונה שממש התלבטתם בנושא מסוים, ולא היה לכם את מי לשאול? לא זוכרת... דיינו: איזה טובות עשו לכם בזמן האחרון, שממש עזרו לכם? הזיזו לי את האבט"ש ולילה שהיה אמור להיות לי, לפני הבגרות שאני ניגשת
לשנה הבאה בירושלים הבנויה: מה תאחלו שיהיה השנה אחרי פסח? אוכל טעים והרבה טל בייגלס
. חחח סתם... מי יודע: תגידו דבר אחד שתם הכי אוהבים בפסח: ליל סדר איזה דיבר מעשרת הדיברות הכי חשוב לדעתכם? כולם
מה הדבר הכי טוב שיש באבא? שהוא אבא שלי! ובאמא? כנ"ל
איזה ספר אתם הכי אוהבים מחמשת ספרי התורה? אין איזה יום אתם הכי אוהבים בשבוע? שני חד גדיא: אתם באמת מבינים את המילים של השיר הזה (בארמית)?! בערך

למעלה