שאלון סופשבוע

שאלון סופשבוע

אז החלטתי לא לשים סטטיסטיקות כי אתם טוענים שהן לא נכונות
שיר השבוע עיברי/לועזי [אפשר כמה] שיר מאוס שבועי סדרת השבוע סדרה שאתם רוצים להמליץ עלייה ידיעה מחדשות ראש גדול ששמחה אותך? מזל שעבר השבוע הזה כי....[יכולים לכתוב מה מצפה לכם שבוע הבא או לספר מה ביאס אתכם השבוע] אתם מוזמנים לתת .... למישו מהפורום שאתם חושבים שמגיע לו תמונה שראיתם ברשת ואהבתם-->[אפשר לצרף תמונה שלכם] מסר לאומה? שבת שלום וסוף שבוע נעים לכולם

עונה:)

שיר השבוע עיברי/לועזי [אפשר כמה]: איזה ריבועים-גיי בויז
וכמה שירים מהיי סקול מיוזיקל
שיר מאוס שבועי: Do You Know סדרת השבוע: ראשגה
סדרה שאתם רוצים להמליץ עלייה: סרט, הייסקול מיוזיקל
ידיעה מחדשות ראש גדול ששמחה אותך?: - מזל שעבר השבוע הזה כי....[יכולים לכתוב מה מצפה לכם שבוע הבא או לספר מה ביאס אתכם השבוע]: אני רוצה לפגוש כבר את קרן,רועי ושחר...שבוע הבאD: אתם מוזמנים לתת .... למישו מהפורום שאתם חושבים שמגיע לו: לא הבנתי><" תמונה שראיתם ברשת ואהבתם-->[אפשר לצרף תמונה שלכם]: נכון זה גאוני??D: מסר לאומה?: ג'וקים לפעמים מהלכים על 2. ->אנשיםXD שבת שלום וסוף שבוע נעים לכולם גם לך

נופקיצה

New member
...

הסרט באמת היה יפה אבל ראיתי כבר סרטים יותר טובים אהבתי את הקטע בסוף שהם רקדו היפ הופ זה היה כזה חמוד...

א ת ו ש ש

New member
הוא משעמם אין בו שום עלילה

חוץ מזאק אפרון ואשלי טייסדל [או יך שלא קולרים לה ] אין בו כלום!

א ת ו ש ש

New member
וזה רק כי הם שחקנים טובים!!

זאק לא ממש חתיך חוץ מעינים יפות אין בוט כלום יש לי מצברוח עצבני היום?!?!?!

נופקיצה

New member
הוא לא יפה בכלל...

וזה שיש לו עיניים כחולות זה לא אומר שהוא יפה...ראיתי הרבה אנשים שאין להם עיניים כחולות והם מהממים... והם גם לא שחקנים טובים...רואים שהם משחקים...הוא במיוחד...שחקן גרוע ביותר.. אבל הסרט היה חמוד כי זה היה מחזמר כזה...מעביר תזמן לא יותר מזה... יו אני רושמת בפורום הזה יותר מדי היום... אולי זה התרגשותת...אמאלה...

א ת ו ש ש

New member
עונה

שיר השבוע עיברי/לועזי [אפשר כמה]there you'ii be- faith hill ,tears in heaven-eric clapton שיר מאוס שבועי השיר הזה של גילת הלל ["הגרסה העברית" של BREAKING FREE '] סדרת השבוע: סדרה שאתם רוצים להמליץ עלייה ידיעה מחדשות ראש גדול ששמחה אותך? מזל שעבר השבוע הזה כי....[יכולים לכתוב מה מצפה לכם שבוע הבא או לספר מה ביאס אתכם השבוע] בצפר!!!!!!! אתם מוזמנים לתת .... למישו מהפורום שאתם חושבים שמגיע לו תמונה שראיתם ברשת ואהבתם-->[אפשר לצרף תמונה שלכם] מסר לאומה? שבת שלום וסוף שבוע נעים לכולם

למעלה