שאלון סיכום עונה

Keren 104

New member
שאלון סיכום עונה ../images/Emo58.gif

דרגו את העונה מ1-10 מי הדמות האהובה עליכם? מי הדמות השונאה עליכם? איזה זוג הכי אהבתם העונה? יש דמות שאהבתם בתחילת עונה אבל אז התחלתם לשנוא אותה? יש דמות ששנאתם בתחילת העונה ואז התחלתם לאהוב אותה? מה הפרק האהוב עליכם? מה הפרק שהכי פחות אהבתם? אהבת איך שהעונה הסתיימה? מחכה כבר לעונה הבאה? חושבים שבלייר וצ'אק מתאימים? את מי אתם מעדיפים- את בלייר וצ'אק או את בלייר ונייט? עצובים שדן וסרינה נפרדו או שחושבים שמההתחלה הם לא היו מתאימים? מי אתם חושבים הכי מתאימה לנייט- סרינה, בלייר או ונסה? אוהבים את לילי ורופס או שהם סתם מעצבנים? איזה נשיקה הכי אהבתם העונה- הנשיקה הראשונה של סרינה ודן, הנשיקה של בלייר וצ'אק בחתונה או הנשיקה של ונסה ונייט? אוהבים את הבגדים שג'ני מכינה? אהבתם את השימלה שהיא הכינה לונסה לחתונה? שאלות לקראת עונה 2: חושבים שבעונה הבאה נייט וסרינה יהיו ביחד? ודן וונסה? ניייט ובלייר? צ'אק ובלייר? דן וסרינה? את חושבת שעונה הבאה ג'ורג'ינה תחזור? חושבים שדן וסירנה יחזרו עונה הבאה? חושבים שלילי ורופס צריכים להתחתן בעונה הבאה? חושבים שג'ני תחזור להיות עם החברים העשירים של בלייר או שתשאר הילדה הפשוטה מברוקלין? חושבים שלבחור שבלייר פגשה במטוס יהיה דמות משמעותית עונה הבאה? חושבים שהוא יהיה עם בלייר? חושבים שסרינה תחזור להיות ילדת המסיבות הפרועה? ולסיום- תמונה:

SShaii

New member
../images/Emo192.gif

דרגו את העונה מ1-10: 8.5 מי הדמות האהובה עליכם? סרינה מי הדמות השונאה עליכם? נייט D: איזה זוג הכי אהבתם העונה? דן וסרינה
יש דמות שאהבתם בתחילת עונה אבל אז התחלתם לשנוא אותה? כן, נייט D: יש דמות ששנאתם בתחילת העונה ואז התחלתם לאהוב אותה? צ'אק!
מה הפרק האהוב עליכם? הממ. הפרק שבו דן וסרינה התנשקו פעם ראשונה D: (לאזוכרת איזה..) מה הפרק שהכי פחות אהבתם? הפרק שחזרו מהשביתת תסריטאים ולג'ני יש תספורת חדשה D: אהבת איך שהעונה הסתיימה? לא מחכה כבר לעונה הבאה? כן חושבים שבלייר וצ'אק מתאימים? כן את מי אתם מעדיפים- את בלייר וצ'אק או את בלייר ונייט? בלייר ונייט.. עצובים שדן וסרינה נפרדו או שחושבים שמההתחלה הם לא היו מתאימים?
מי אתם חושבים הכי מתאימה לנייט- סרינה, בלייר או ונסה? בלייר.. אוהבים את לילי ורופס או שהם סתם מעצבנים? מעצבנים.. D: איזה נשיקה הכי אהבתם העונה- הנשיקה הראשונה של סרינה ודן, הנשיקה של בלייר וצ'אק בחתונה או הנשיקה של ונסה ונייט? הנשיקה של דן וסרינה..
אוהבים את הבגדים שג'ני מכינה? לא D: אהבתם את השימלה שהיא הכינה לונסה לחתונה? לא זוכרת איך היא ניראת =0 שאלות לקראת עונה 2: חושבים שבעונה הבאה נייט וסרינה יהיו ביחד? הממ כן. ודן וונסה? כן, נראלי.. ניייט ובלייר? לא צ'אק ובלייר? לא דן וסרינה? כן את חושבת שעונה הבאה ג'ורג'ינה תחזור? כן.. חושבים שדן וסרינה יחזרו עונה הבאה? כן. אם לא - חרם על הסדרה
חושבים שלילי ורופס צריכים להתחתן בעונה הבאה? כן.. חושבים שג'ני תחזור להיות עם החברים העשירים של בלייר או שתשאר הילדה הפשוטה מברוקלין? תשאר "הילדה הפשוטה מברקולין" D: חושבים שלבחור שבלייר פגשה במטוס יהיה דמות משמעותית עונה הבאה? הממ. אולי D: חושבים שהוא יהיה עם בלייר? לא.. חושבים שסרינה תחזור להיות ילדת המסיבות הפרועה? לא.. ולסיום- תמונה:

Robin Sparkles

New member
../images/Emo58.gif

דרגו את העונה מ1-10 : 10 מי הדמות האהובה עליכם?נייט ובלייר מי הדמות השונאה עליכם? ג'ורג'ינה איזה זוג הכי אהבתם העונה?צ'אק ובלייר יש דמות שאהבתם בתחילת עונה אבל אז התחלתם לשנוא אותה? אין יש דמות ששנאתם בתחילת העונה ואז התחלתם לאהוב אותה?צ'אק מה הפרק האהוב עליכם?כולם. אני לא יכולה לבחור אחד מה הפרק שהכי פחות אהבתם? אהבת איך שהעונה הסתיימה? כן מחכה כבר לעונה הבאה?כמובן. חושבים שבלייר וצ'אק מתאימים?כןכןכן את מי אתם מעדיפים- את בלייר וצ'אק או את בלייר ונייט? בלייר וצ'אק עצובים שדן וסרינה נפרדו או שחושבים שמההתחלה הם לא היו מתאימים? היה אפשר לראות שהם התרחקו קצת מאז שג'ורג'ינה הגיעה אבל היתי בטוחה שהם ישארו ביחד.. מי אתם חושבים הכי מתאימה לנייט- סרינה, בלייר או ונסה? ונסה אוהבים את לילי ורופס או שהם סתם מעצבנים? לא ממש איזה נשיקה הכי אהבתם העונה- הנשיקה הראשונה של סרינה ודן, הנשיקה של בלייר וצ'אק בחתונה או הנשיקה של ונסה ונייט? ונסה ונייט אוהבים את הבגדים שג'ני מכינה? הם חמודים אבל יש כמה שלא הייתי לובשת כמו למשל הכתומה מהפרק האחרון אהבתם את השימלה שהיא הכינה לונסה לחתונה? ^^חח לא שאלות לקראת עונה 2: חושבים שבעונה הבאה נייט וסרינה יהיו ביחד? לא ודן וונסה?לא ניייט ובלייר?לא צ'אק ובלייר?לא דן וסרינה?כן אבל בסוף העונה את חושבת שעונה הבאה ג'ורג'ינה תחזור?לא אבל יזכירו אותה חושבים שדן וסירנה יחזרו עונה הבאה? ^^^לקראת הסוף חושבים שלילי ורופס צריכים להתחתן בעונה הבאה?לא חושבים שג'ני תחזור להיות עם החברים העשירים של בלייר או שתשאר הילדה הפשוטה מברוקלין? תישאר חמודה חושבים שלבחור שבלייר פגשה במטוס יהיה דמות משמעותית עונה הבאה?כן חושבים שהוא יהיה עם בלייר? אולי יהיה ביניהם קטע כזה וזהו חושבים שסרינה תחזור להיות ילדת המסיבות הפרועה?לא ולסיום- תמונה:

rotkiss

New member
מישהו יודע

באיזה תאריך בידיוק חוזרת העונה השניה ??

Robin Sparkles

New member
קרן,נראה לי שכדאי שתכתבי מתי העונה השנייה

חוזרת בהודעות המנהלתיות שבצד..

מורןן123

New member
../images/Emo152.gif../images/Emo58.gif

דרגו את העונה מ1-10 תחילת העונה8 והסוף קצת איכזב..
מי הדמות האהובה עליכם? אממ דן נראה לי מי הדמות השונאה עליכם? ג'ורג'ינה איזה זוג הכי אהבתם העונה? צ'אק ובלייר יש דמות שאהבתם בתחילת עונה אבל אז התחלתם לשנוא אותה? כן, ג'ני יש דמות ששנאתם בתחילת העונה ואז התחלתם לאהוב אותה? בלייר מה הפרק האהוב עליכם?אממ 10 נראה לי מה הפרק שהכי פחות אהבתם? האחרון... אהבת איך שהעונה הסתיימה? ממש לא
מחכה כבר לעונה הבאה? כןןןןן מאוד חושבים שבלייר וצ'אק מתאימים? כן
את מי אתם מעדיפים- את בלייר וצ'אק או את בלייר ונייט? בלייר וצ'אק! עצובים שדן וסרינה נפרדו או שחושבים שמההתחלה הם לא היו מתאימים? עצובה... הם היו חמודים ביחד.. מי אתם חושבים הכי מתאימה לנייט- סרינה, בלייר או ונסה? ונסה, נראה שנייט נהנה איתה לא כמו שהיה עם בלייר אוהבים את לילי ורופס או שהם סתם מעצבנים?אוהבת אוהבת איזה נשיקה הכי אהבתם העונה- הנשיקה הראשונה של סרינה ודן, הנשיקה של בלייר וצ'אק בחתונה או הנשיקה של ונסה ונייט? סרינה ודן אוהבים את הבגדים שג'ני מכינה? כן, נחמדים דווקא אהבתם את השימלה שהיא הכינה לונסה לחתונה? הכתומה!? לא יאקקקק שאלות לקראת עונה 2: חושבים שבעונה הבאה נייט וסרינה יהיו ביחד? לא ודן וונסה? לא ניייט ובלייר? לא צ'אק ובלייר? כן דן וסרינה? כן את חושבת שעונה הבאה ג'ורג'ינה תחזור? כן, לנקום
חושבים שדן וסירנה יחזרו עונה הבאה? כן, לא ענינו על זה כבר? חושבים שלילי ורופס צריכים להתחתן בעונה הבאה? להיות ביחד אבל לא להתחתן, 5 חתונות ללילי זה לא יותר מדי!?!? חושבים שג'ני תחזור להיות עם החברים העשירים של בלייר או שתשאר הילדה הפשוטה מברוקלין? אני מקווה שתחזור לפשוטה אבל לא נראה לי..
חושבים שלבחור שבלייר פגשה במטוס יהיה דמות משמעותית עונה הבאה? לא, רק להראות כמה היא וצ'אק מתאימים בבוגדנותם
חושבים שהוא יהיה עם בלייר? לא חושבים שסרינה תחזור להיות ילדת המסיבות הפרועה? לא ולסיום- תמונה: אממ אין לי על המחשב.. Xo Xo מורן

Keren 104

New member
../images/Emo58.gif

דרגו את העונה מ1-10 8 מי הדמות האהובה עליכם? בלייר
מי הדמות השונאה עליכם? רופס מעצבן.. איזה זוג הכי אהבתם העונה? בלייר ונייט יש דמות שאהבתם בתחילת עונה אבל אז התחלתם לשנוא אותה? ג'ני יש דמות ששנאתם בתחילת העונה ואז התחלתם לאהוב אותה?צ'אק! מה הפרק האהוב עליכם? הפרק של חג ההודיה מה הפרק שהכי פחות אהבתם? הפרק האחרון.. אהבת איך שהעונה הסתיימה? לא מחכה כבר לעונה הבאה? בטח! חושבים שבלייר וצ'אק מתאימים? כןןן את מי אתם מעדיפים- את בלייר וצ'אק או את בלייר ונייט? בלייר ונייט עצובים שדן וסרינה נפרדו או שחושבים שמההתחלה הם לא היו מתאימים? עצובה.. מי אתם חושבים הכי מתאימה לנייט- סרינה, בלייר או ונסה? בלייר, אבל כשאני חושבת על זה השילוב של סרינה ונייט יכול להיות מעניין אוהבים את לילי ורופס או שהם סתם מעצבנים? מעצצבנים! איזה נשיקה הכי אהבתם העונה- הנשיקה הראשונה של סרינה ודן, הנשיקה של בלייר וצ'אק בחתונה או הנשיקה של ונסה ונייט? הנשיקה של בלייר וצ'אק אוהבים את הבגדים שג'ני מכינה? בעיקרון כן אהבתם את השימלה שהיא הכינה לונסה לחתונה? לאא זה הגועל בהתגלמותו! שאלות לקראת עונה 2: חושבים שבעונה הבאה נייט וסרינה יהיו ביחד? אולי בהתחלה.. ודן וונסה? גם אולי בהתחלה.. אבל זה לא יחזיק מעמד.. ניייט ובלייר? אני מקווה צ'אק ובלייר? כן דן וסרינה? ברור! את חושבת שעונה הבאה ג'ורג'ינה תחזור? כן.. חושבים שדן וסירנה יחזרו עונה הבאה? כן חושבים שלילי ורופס צריכים להתחתן בעונה הבאה? לא, הם מעצבנים אותי ואם הם יתחתנו זה רק יעצבן יותר.. חושבים שג'ני תחזור להיות עם החברים העשירים של בלייר או שתשאר הילדה הפשוטה מברוקלין? תשאר הילדה הפשוטה מברוקלין חושבים שלבחור שבלייר פגשה במטוס יהיה דמות משמעותית עונה הבאה? אני מקווה חושבים שהוא יהיה עם בלייר? אולי חושבים שסרינה תחזור להיות ילדת המסיבות הפרועה?לא, אבל זה יהיה נחמד אם כן :)

../images/Emo175.gif

דרגו את העונה מ1-10 : 9 מי הדמות האהובה עליכם? בלייר מי הדמות השונאה עליכם? ג'ני איזה זוג הכי אהבתם העונה? - יש דמות שאהבתם בתחילת עונה אבל אז התחלתם לשנוא אותה? ג'ני יש דמות ששנאתם בתחילת העונה ואז התחלתם לאהוב אותה? צ'אק מה הפרק האהוב עליכם? אין פרק. יש רק את כל קטעי צ'אק ובלייר
מה הפרק שהכי פחות אהבתם? אממ.. אהבת איך שהעונה הסתיימה? נחמד , לא יותר מחכה כבר לעונה הבאה? כן חושבים שבלייר וצ'אק מתאימים? בערך :) את מי אתם מעדיפים- את בלייר וצ'אק או את בלייר ונייט? בלייר וצ'אק עצובים שדן וסרינה נפרדו או שחושבים שמההתחלה הם לא היו מתאימים? בהתלבטות מי אתם חושבים הכי מתאימה לנייט- סרינה, בלייר או ונסה? סרינה אוהבים את לילי ורופס או שהם סתם מעצבנים? משעממים כאלה איזה נשיקה הכי אהבתם העונה- הנשיקה הראשונה של סרינה ודן, הנשיקה של בלייר וצ'אק בחתונה או הנשיקה של ונסה ונייט? בלייר וצ'אק אוהבים את הבגדים שג'ני מכינה? לא הכי אהבתם את השימלה שהיא הכינה לונסה לחתונה? לא . שאלות לקראת עונה 2: חושבים שבעונה הבאה נייט וסרינה יהיו ביחד? כן ודן וונסה? מקווה שלא ניייט ובלייר? לא צ'אק ובלייר? אפשרי דן וסרינה? 90 אחוז את חושבת שעונה הבאה ג'ורג'ינה תחזור? מקווה
חושבים שדן וסירנה יחזרו עונה הבאה? כן חושבים שלילי ורופס צריכים להתחתן בעונה הבאה? לא >< " חושבים שג'ני תחזור להיות עם החברים העשירים של בלייר או שתשאר הילדה הפשוטה מברוקלין? תחזור חושבים שלבחור שבלייר פגשה במטוס יהיה דמות משמעותית עונה הבאה? לא חושבים שהוא יהיה עם בלייר? סטוץ' חושבים שסרינה תחזור להיות ילדת המסיבות הפרועה? לא ולסיום- תמונה: אני מתעצלת

MeItOsH

New member
עונה..:]

דרגו את העונה מ1-10 10 מי הדמות האהובה עליכם?בלייר מי הדמות השונאה עליכם?בארט בס איזה זוג הכי אהבתם העונה?לילי ורופוס יש דמות שאהבתם בתחילת עונה אבל אז התחלתם לשנוא אותה?לא יש דמות ששנאתם בתחילת העונה ואז התחלתם לאהוב אותה?צ'אק מה הפרק האהוב עליכם?17..Woman on the Verge מה הפרק שהכי פחות אהבתם?
אהבת איך שהעונה הסתיימה?התבאסתי מסרינה ודן..אבל היה אחלה פרק מחכה כבר לעונה הבאה?ברור! חושבים שבלייר וצ'אק מתאימים?מאווד! את מי אתם מעדיפים- את בלייר וצ'אק או את בלייר ונייט?בלייר וצ'אק נייט הוא טוב מדי בשבילה. עצובים שדן וסרינה נפרדו או שחושבים שמההתחלה הם לא היו מתאימים?עצובה מאוד
מי אתם חושבים הכי מתאימה לנייט- סרינה, בלייר או ונסה?ונסה.כי היא כל כך שונה ממנו אוהבים את לילי ורופס או שהם סתם מעצבנים?
איזה נשיקה הכי אהבתם העונה- הנשיקה הראשונה של סרינה ודן, הנשיקה של בלייר וצ'אק בחתונה או הנשיקה של ונסה ונייט?לילי ורופוס בפרק 17 אוהבים את הבגדים שג'ני מכינה? בערך אהבתם את השימלה שהיא הכינה לונסה לחתונה?ממש ממש לא
שאלות לקראת עונה 2: חושבים שבעונה הבאה נייט וסרינה יהיו ביחד?לא.אבל הם בהחלט יהיו חברים טובים יותר ודן וונסה?לא ניייט ובלייר?לא צ'אק ובלייר?נראה לי שיחזרו לסגנון של קודם..יעני סטוצים כאלה.. דן וסרינה?מן הסתם את חושבת שעונה הבאה ג'ורג'ינה תחזור?אי אפשר לדעת. זאת ג'ורג'ינה אחרי הכל חושבים שדן וסירנה יחזרו עונה הבאה? כן חושבים שלילי ורופס צריכים להתחתן בעונה הבאה?אני חושבת שהם צריכים לברוח לווגאס חושבים שג'ני תחזור להיות עם החברים העשירים של בלייר או שתשאר הילדה הפשוטה מברוקלין?אין לי מושג..למרות שנראה לי שהיא למדה ת'לקח שלה חושבים שלבחור שבלייר פגשה במטוס יהיה דמות משמעותית עונה הבאה? ממש לא. חושבים שהוא יהיה עם בלייר? לא חושבים שסרינה תחזור להיות ילדת המסיבות הפרועה? לא

למעלה