שאלון סיכום שנה

אושRתי

New member
שאלון סיכום שנה ../images/Emo218.gif

ההופעה של איתי הכי אהובה עלי השנה:
השיר של איתי שהכי נחרש אצלי השנה:
הדבר הכי שמח שקרה לי השנה ?
הדבר הכי עצוב שקרה לי השנה ?
במי התאהבתי השנה?
ממי נפרדתי השנה?
מי פגע בי השנה?
במי פגעתי השנה?
לאיזו להקה/זמר/זמרת חדשים נחשפתי השנה?
מתי צחקתי הכי הרבה השנה?
מתי בכיתי הכי הרבה השנה?
מתי הרגשתי שאין שם אפחד בשבילי?
מתי הרגשתי שמזל שיש לי את מי שיש לי?
איזו מתנה שקיבלתי השנה הכי אהבתי?
איך חגגו לי יומולדת השנה?
על מה אני מתחרטת שעשיתי השנה?
על מה אני מתחרת שלא עשיתי השנה?
איזה סרט הכי אהבתי השנה?
כמה שעות הייתי בפורום השנה?
כמה אנשים חדשים הכרתי השנה?
עם כמה מהם באמת נשארתי בקשר?
מה הכי הייתי רוצה שיהיה בשנה הבאה?
איזה דבר עשית השנה שגרם לך להעריך את עצמך?
איך תסכם את השנה במילה אחת?
האם חל בך שינוי השנה?
איך חחגת את תחילת השנה?
ציינ/י דבר אחד שאת/ה הכי מצפה לו השנה:?
ציינ/י דבר אחד שאת/ה חושש מפניו:?
איזה סילבסטר הכי זכור לך?
איזה אדם 'גילת מחדש' השנה?
איזה אירוע היית מוחק מהשנה?
באיזה רגע בשנה הרגשת שבירה?
איזה אירוע עשה לך טוב השנה?
על מה את/ה מצטער/ת שעשית השנה?
מה השיר שמסמל מבחינתך את 2008?
מי איש השנה של 2008?
להקת השנה?
מקום בו הכי נהנת?
אירוע שהכי השפיע עליך?
אירוע שאיכזב אותך?
כמה פעמים אמרת לעצמך 'שהשנה כבר תיגמר'? לסיכום, מה את/ה מאחלת לעצמך השנה מבחינת עצמך ? שנה טובה, שקטה ובטוחה
*קרדיט לפורום סקרים ושאלונים

yuvizz

New member
just what youre worth...

ההופעה של איתי הכי אהובה עלי השנה:אממ.. אני חושבת שהשנייה שהייתי בה, אני לא זוכרת מתי זה היה.. אבל היה בה משהו שאפילו בראשונה (מה שדי מפתיע), לא היה. השיר של איתי שהכי נחרש אצלי השנה:ללא ספק, 'בלפור'. הדבר הכי שמח שקרה לי השנה ?או-אה... שאלה גדולה מידי, לא?. זה בטח לא יכול להיות דבר ספציפי אחד, אלו בעיקר רגעים יפים, שנזכרים בהם גם עכשיו והם עוד מצליחים להרגיע. הדבר הכי עצוב שקרה לי השנה?בעיקר עלבונות, קיצוניות, הפסדים, חוסר יכולת להתמודד ושאר ירקות.. במי התאהבתי השנה?לא התאהבתי
ממי נפרדתי השנה?נפרדתי גדול מידי, סגרתי דלתות בעיקר.. וחצי נפרדתי מאיזו תכונה לא טובה. מי פגע בי השנה?נראלי שבסופו של דבר, בעיקר אני. במי פגעתי השנה?בטח בזאווי, ובאמא.. ובעוד מלא אנשים. לאיזו להקה/זמר/זמרת חדשים נחשפתי השנה?איתי פרל, תמר איזנמן, ניל יאנג. מתי צחקתי הכי הרבה השנה?נראלי שבבוםבמלה, באמת שבחיים לא צחקתי ככה.. מתי בכיתי הכי הרבה השנה?וואו. אני חושבת שבחופש הגדול (אני לא מאמינה שאני מצליחה לענות על זה, לא מתאים לי) מתי הרגשתי שאין שם אפחד בשבילי?זו הרגשה כללית.. מתי הרגשתי שמזל שיש לי את מי שיש לי?וואו. אני ממש לא זוכרת את התקופה, כאילו כמה היא רחוקה מכאן.. אבל אני זוכרת את האירוע במטושטש. איזו מתנה שקיבלתי השנה הכי אהבתי?בגדים
. נראלי שהשנה קיבלתי את היכולת לראות את האפשרות שיהיה לי ביטחון. איך חגגו לי יומולדת השנה?השנה הייתי חולה, והחברים המדהימים שלי באו אליי הביתה עם מלא אהבה.. (ויום אחרי לת"א אבל זה כבר סיפור אחר...
). על מה אני מתחרטת שעשיתי השנה?לא מתחרטת. למרות כל ההשלכות. על מה אני מתחרת שלא עשיתי השנה?לא מתחרטת. איזה סרט הכי אהבתי השנה?כרגיל... הרגילים שלי- בובי לונג, עשר הדברים שאני הכי שונאת אצלך. כמה שעות הייתי בפורום השנה?מאיפה אדע..? כמה אנשים חדשים הכרתי השנה?מממ... אנשים ישנים שהתחדשו בחיי, בעיקר.. עם כמה מהם באמת נשארתי בקשר?כמעט עם כולם. מה הכי הייתי רוצה שיהיה בשנה הבאה?שאני אמצא את מה שאני מחפשת, שאציל לי את הלב, שאהיה אמיצה מספיק, מלאת ביטחון. איזה דבר עשית השנה שגרם לך להעריך את עצמך?מה שנתתי לעצמי, מה שלימדתי את עצמי, ממש לבד בכוחות עצמי. איך תסכם את השנה במילה אחת?קיצוניות. האם חל בך שינוי השנה?אני מניחה שכן, בערך... לא שינוי, אולי עוד טיפת בגרות. איך חחגת את תחילת השנה?לא חגגתי לאור המלחמה בדרום, זה פשוט לא הרגיש לי טוב. ציינ/י דבר אחד שאת/ה הכי מצפה לו השנה:?כרגע, טבעתי בתוך המלחמה הזו ואני רק מחכה שהיא תגמר כבר. מעבר לזה, קצת אהבה לא תזיק כאן. ציינ/י דבר אחד שאת/ה חושש מפניו:?שייגמר בי הרצון לתזוזה, לספונטניות. איזה סילבסטר הכי זכור לך?שנה שעברה
. איזה אדם 'גילת מחדש' השנה?נראה לי שהחבר'ה שנה מעליי (שכשהיינו ביסודי לא היה לי קשר איתם בכלל) לא הערכתי אותם נכון, זה נראה מפגר אבל אני באה ממקום קטן, כשבית הספר היסודי הוא מאוודדד קטן, ואת האנשים האלו, שדווקא היו איתי ביסודי ותכלס מכירים אותי המון זמן, התחלתי רק לגלות, להבין ולהנות מהם עכשיו.. בסוף התיכון. איזה אירוע היית מוחק מהשנה?איזו יומולדת של ידיד שלי, אבל גם את זה אני לא יכולה להגיד בלב שלם. ובטח עוד מליון דברים שאין לי כח להזכר בהם עכשיו. באיזה רגע בשנה הרגשת שבירה?ברגע שהבנתי שאני צריכה דברים מסוימים שהתנגדתי אליהם. כמה כאפות שת'כלס, לא רציתי לקבל. מעבר לזה, שהרבה לא השתנה... איזה אירוע עשה לך טוב השנה?אותו אירוע שעשה לי רע השנה (חוץ מהעניין שהרבה ל השתנה), והיכולת שהתווספה לי השנה. על מה את/ה מצטער/ת שעשית השנה?קצת מצטערת על מה שהיה ביום הולדת של איזה ידיד שלי. מה השיר שמסמל מבחינתך את 2008?בלפור- איתי פרל. מי איש השנה של 2008?נראה לי שטלצ'וק, מאיה, שחר, זאווי, יונתן ו.... איתי פרל
. להקת השנה?כרגיל, היהודים. מקום בו הכי נהנת?אצל עמרי בבית?
. בקיבוץ, בנסיעות עם יונתן. אירוע שהכי השפיע עליך?קשה לי לבחור אחד, ולהריץ את כל האירועים זה מה זה חפירה עכשיו. אירוע שאיכזב אותך?ההברזה\איחור שלי לשיחה מסוימת, מה שבא אחרי היומולדת של הידיד ההוא. כמה פעמים אמרת לעצמך 'שהשנה כבר תיגמר'?יכול להיות שבאיזה רגע של עצבים, ותלישות.. קיצור כמעט כל יום
. לסיכום, מה את/ה מאחלת לעצמך השנה מבחינת עצמך ?כבר עניתי על זה למעלה. שתהיה שנה שקטה, שנה עם כמה שפחות שפיכות דמים.. והרבה, הרבה הרבה אהבה...

ady18

Well-known member
מסכמת:)

ההופעה של איתי הכי אהובה עלי השנה:ההשקה בבארבי השיר של איתי שהכי נחרש אצלי השנה:מים ואפילו לא אני הדבר הכי שמח שקרה לי השנה ?מצאתי עבודה והכרתי גם חברים חדשים הדבר הכי עצוב שקרה לי השנה ?קצת בעיות בריאות,תקופה כלכלית וגם דברים שהתבטלו... במי התאהבתי השנה? ממי נפרדתי השנה? מי פגע בי השנה? במי פגעתי השנה? לאיזו להקה/זמר/זמרת חדשים נחשפתי השנה?אממ יעל נחשון מתי צחקתי הכי הרבה השנה? מתי בכיתי הכי הרבה השנה? מתי הרגשתי שאין שם אפחד בשבילי? מתי הרגשתי שמזל שיש לי את מי שיש לי? איזו מתנה שקיבלתי השנה הכי אהבתי? איך חגגו לי יומולדת השנה?מסעדה וחברים אחלו מזל טוב על מה אני מתחרטת שעשיתי השנה?כול מיני טעוית על מה אני מתחרת שלא עשיתי השנה?שלא יצאתי לאיזה טיול שתכננתי מקווה שהשנה יצא איזה סרט הכי אהבתי השנה?האביר האפל כמה שעות הייתי בפורום השנה? כמה אנשים חדשים הכרתי השנה?אממ איזה 4 עם כמה מהם באמת נשארתי בקשר?2 מה הכי הייתי רוצה שיהיה בשנה הבאה?בריאות עבודה איזה דבר עשית השנה שגרם לך להעריך את עצמך?שעזרתי לאחרים איך תסכם את השנה במילה אחת?בינונית האם חל בך שינוי השנה?כן איך חחגת את תחילת השנה?הייתי בהצגה ציינ/י דבר אחד שאת/ה הכי מצפה לו השנה:?להמשיך בעבודה אני מקווה לצאת לטיול שתוכנן ציינ/י דבר אחד שאת/ה חושש מפניו:?להיות שוב בלי עבודה איזה סילבסטר הכי זכור לך? איזה אדם 'גילת מחדש' השנה? איזה אירוע היית מוחק מהשנה?את הפציעה באיזה רגע בשנה הרגשת שבירה? איזה אירוע עשה לך טוב השנה?כול מיני דברים על מה את/ה מצטער/ת שעשית השנה? מה השיר שמסמל מבחינתך את 2008? מי איש השנה של 2008? להקת השנה? מקום בו הכי נהנת?כול מיני אירוע שהכי השפיע עליך? אירוע שאיכזב אותך? כמה פעמים אמרת לעצמך 'שהשנה כבר תיגמר'? לסיכום,שאני אמשיך לעבוד...

היינו אמורים להיות מוגנים.

ההופעה של איתי הכי אהובה עלי השנה: ההיא שבסוף החופש הגדול. השיר של איתי שהכי נחרש אצלי השנה: במחשבה ראשונה לא בידיים שלך, אבל הוא לא ככ נחרש אז נראה לי שבנות בבטן או משהו כזה. הדבר הכי שמח שקרה לי השנה? נו אני לא יודעת לענות על דברים כאלו.. הדבר הכי עצוב שקרה לי השנה?.. במי התאהבתי השנה? לא בדיוק, סתם הייתי קצת אובססיבית. ממי נפרדתי השנה? מבני אדם בכללי. הפסקתי להצטרך אותם כמו פעם. מי פגע בי השנה? ההוא עם השיער.. במי פגעתי השנה? באח שלי, ולא יודעת מי עוד. לאיזו להקה/זמר/זמרת חדשים נחשפתי השנה? מלא..ביניהם איתי. מתי צחקתי הכי הרבה השנה? אני מניחה שבכנרת.. או בכיתה סתם עם הבנים. מתי בכיתי הכי הרבה השנה? בלילות כאלו ואחרים. מתי הרגשתי שאין שם אפחד בשבילי? קורה מדי פעם. מתי הרגשתי שמזל שיש לי את מי שיש לי? בימים שאני נמצאת הרבה עם דר ונזכרת. בכל התקופה של הקייטנה, ועכשיו בחנוכה. איזו מתנה שקיבלתי השנה הכי אהבתי? לא זוכרת מה קיבלתי.. איך חגגו לי יומולדת השנה? תל אביב מהבצפר עד הלילה.. על מה אני מתחרטת שעשיתי השנה? ימים קשים וקרים וריקים. בסופו של דבר, מתחרטת. על מה אני מתחרת שלא עשיתי השנה? שלא ממש למדתי לבגרויות. שלא הצלחתי במה שביקשתי לעצמי.. איזה סרט הכי אהבתי השנה? וואלה לא יודעת. כמה שעות הייתי בפורום השנה? אין לי שמץ. כמה אנשים חדשים הכרתי השנה? לא הרבה. עם כמה מהם באמת נשארתי בקשר? מניחה שגם לא. מה הכי הייתי רוצה שיהיה בשנה הבאה? שקט. איזה דבר עשית השנה שגרם לך להעריך את עצמך? דברים כל-כך קטנים שנהיו עצומים בשבילי, ימים כמו בכנרת או בקיץ. איך תסכם את השנה במילה אחת? ארוכה. האם חל בך שינוי השנה? מניחה שכן.. איך חחגת את תחילת השנה? סתם מסעדה ובבית. ציינ/י דבר אחד שאת/ה הכי מצפה לו השנה? רישיון!! ציינ/י דבר אחד שאת/ה חושש מפניו? כרגע מהמלחמה. איזה סילבסטר הכי זכור לך? כיתה ט'.. איזה אדם 'גילית מחדש' השנה? אולי במובן מסויים ובזמן האחרון, תמר. איזה אירוע היית מוחק מהשנה? לגמרי היום ההוא בנמל עם אבא. באיזה רגע בשנה הרגשת שבירה? באותו יום ובשאר ימים בסגנון. בצהריים של המוטו מיוזיק. כל הימים העייפים מדי. איזה אירוע עשה לך טוב השנה? באמת שכל הימים והלילות בתל אביב, הלילה לבן למשל, הלילות של חופש סוכות פה שהיה הכי כיף בעולם, חנוכה גם היה ממש טוב. על מה את/ה מצטער/ת שעשית השנה? לא יודעת נו. מה השיר שמסמל מבחינתך את 2008? קשה מדי... אולי "לחיות נכון". מי איש השנה של 2008? אמא.
להקת השנה? שוטי הנבואה [מאז ההופעה שלהם פה:)], בלקן ביט בוקס, שטויות כאלה.. מקום בו הכי נהנת? תל אביב. אירוע שהכי השפיע עליך? המלחמה. אירוע שאיכזב אותך? ממ, בערך כל אירוע שהתרחש בתחום של בין באר שבע למצפה רמון. כמה פעמים אמרת לעצמך 'שהשנה כבר תיגמר'? לא ממש אמרתי. לסיכום, מה את/ה מאחלת לעצמך השנה מבחינת עצמך? להירגע.

A m 0 s

New member
ובכן..../images/Emo34.gif

ההופעה של איתי הכי אהובה עלי השנה: לא הייתה! השיר של איתי שהכי נחרש אצלי השנה: לא חושב שהיה אחד כזה
הדבר הכי שמח שקרה לי השנה ? אה?! מאיפה לי לזכור?! הדבר הכי עצוב שקרה לי השנה ? כנ"ל במי התאהבתי השנה? אה?! בעצמי?! ממי נפרדתי השנה? מחבר שלי.. מי פגע בי השנה? לא חושב שמישהו... במי פגעתי השנה? אין לי מושג.. לאיזו להקה/זמר/זמרת חדשים נחשפתי השנה? להמון; גם לכאלה שהכרתי תמיד אבל פתאום הם תפסו חלק נכבד מהפלייליסט שלי.. במיוחד אבל תמר גלעדי ורות דולורס וייס מקסימות לגמרי!! מתי צחקתי הכי הרבה השנה? כמעט תמיד
מתי בכיתי הכי הרבה השנה? אה?!
מתי הרגשתי שאין שם אפחד בשבילי? קרו מקרים.. אבל לא זוכר... מתי הרגשתי שמזל שיש לי את מי שיש לי? כמעט תמיד! איזו מתנה שקיבלתי השנה הכי אהבתי? אה?! לא יודע... איך חגגו לי יומולדת השנה? איך חגגנו?! אה?! זה היה ממש לפני שנה (כמעט) בטח במסעדה או משהו... על מה אני מתחרטת שעשיתי השנה? אני לא מתחרט - מה שקרה קרה... על מה אני מתחרט שלא עשיתי השנה? גם! איזה סרט הכי אהבתי השנה? הסרט האחרון של ראיתי "ההחלפה" - עם אנג'לינה ג'ולי היה מקסים.. אבל היו עוד המון! כמה שעות הייתי בפורום השנה? בכללי בפורומים אני נמצא יותר מידי! כמה אנשים חדשים הכרתי השנה? הכרתי כמה... עם כמה מהם באמת נשארתי בקשר? עם דיי הרבה... מה הכי הייתי רוצה שיהיה בשנה הבאה? שיהיה טוב
איזה דבר עשית השנה שגרם לך להעריך את עצמך? הייתי מי שאני
איך תסכם את השנה במילה אחת? "שלוותה!" האם חל בך שינוי השנה? כן! בטח! איך חחגת את תחילת השנה? אהההה?! ציינ/י דבר אחד שאת/ה הכי מצפה לו השנה:? בינתיים זה להגיע כבר לגיל 15(
) וההופעה של דנה'לה בתמונע ב9 לחודש, אח"כ אלוהים גדולה... ציינ/י דבר אחד שאת/ה חושש מפניו:? לא צריך
איזה סילבסטר הכי זכור לך? אפחד! איזה אדם 'גילת מחדש' השנה? אה?! איזה אירוע היית מוחק מהשנה? באמת שלא זוכר! באיזה רגע בשנה הרגשת שבירה? כנ"ל (נו שאלות קשות!!!) איזה אירוע עשה לך טוב השנה? הופעות, רגעים קטנים, צחוק
על מה את/ה מצטער/ת שעשית השנה? זה לא היה כבר?! מה השיר שמסמל מבחינתך את 2008? אין לי מושג... מי איש השנה של 2008? אני! ו דנה ברגר
להקת השנה? אפחת! מקום בו הכי נהנת? אה?! אירוע שהכי השפיע עליך? אה?! (בחזקת 7!) אירוע שאיכזב אותך? אה?! כמה פעמים אמרת לעצמך 'שהשנה כבר תיגמר'? לא מעט! לסיכום, מה את/ה מאחלת לעצמך השנה מבחינת עצמך ? בריאות, אושר, כושר,love (אם אפשר גם קצת עושר
), המון מוזיקה טובה...
שיהיה רק טוב!

למעלה