שאלון עונות

דנטל

New member
שאלון עונות

איזה עונה אתם הכי אוהבים? באיזו עונה נולדת? יש עונה בשנה שהיית מוותר עליה לגמרי? אם יכולת - איזו עונה היית יוצר? איך היא היתה נראית ומרגישה? מה הכי מאפיין בעיניך את הקיץ? מה הכי מאפיין בעיניך את הסתיו? מה הכי מאפיין בעיניך את החורף? מה הכי מאפיין בעיניך את האביב? היית קורא לילד/ה שלך אביב או סתיו? מכירים א/נשים שקוראים להם אביב (לא אנשים מפורסמים) או סתיו?

SPIDER PIG

New member
../images/Emo121.gifעונות

איזה עונה אתם הכי אוהבים? סתיו, אולי גם חורף באיזו עונה נולדת? סתיו יש עונה בשנה שהיית מוותר עליה לגמרי? לא אם יכולת - איזו עונה היית יוצר? איך היא היתה נראית ומרגישה? סתיו
מה הכי מאפיין בעיניך את הקיץ? חום מה הכי מאפיין בעיניך את הסתיו? עלים כאלה חומים וצהובים מה הכי מאפיין בעיניך את החורף? קור מה הכי מאפיין בעיניך את האביב? ללכת בועידת קטוביץ' כשפשוט נעים XD היית קורא לילד/ה שלך אביב או סתיו? אביב לא. סתיו אולי. מכירים א/נשים שקוראים להם אביב (לא אנשים מפורסמים) או סתיו? כן, בכיתה שלי יש סתיו, במסנג'ר יש אביב

Superboi

New member
עונות../images/Emo59.gif

איזה עונה אתם הכי אוהבים? קיץ באיזו עונה נולדת? חורף יש עונה בשנה שהיית מוותר עליה לגמרי? כן, חורף אם יכולת - איזו עונה היית יוצר? איך היא היתה נראית ומרגישה? אולי כזאת שגם חם בה וגם יורד גשם מה הכי מאפיין בעיניך את הקיץ? שמש, ים וכו' מה הכי מאפיין בעיניך את הסתיו? עלים חומים מה הכי מאפיין בעיניך את החורף? גשם מה הכי מאפיין בעיניך את האביב? פרחים היית קורא לילד/ה שלך אביב או סתיו? כן מכירים א/נשים שקוראים להם אביב (לא אנשים מפורסמים) או סתיו? כן, גם אביב וגם סתיו

nitzangro2

New member
סיזן..

איזה עונה אתם הכי אוהבים?נראה לי שסתיו באיזו עונה נולדת?קיץץ יש עונה בשנה שהיית מוותר עליה לגמרי?לא:) אם יכולת - איזו עונה היית יוצר? איך היא היתה נראית ומרגישה?מממ עונה שיש שמש לשיזוף אבל עדין קריר ונעים בה. מה הכי מאפיין בעיניך את הקיץ?ים. מה הכי מאפיין בעיניך את הסתיו?נאממ שלכת? מה הכי מאפיין בעיניך את החורףקרמבו, בעע מה הכי מאפיין בעיניך את האביב?פריחה וכו' היית קורא לילד/ה שלך אביב או סתיו?סתיו מכירים א/נשים שקוראים להם אביב (לא אנשים מפורסמים) או סתיו?יאפ.

ש י ו ש1

New member
עונהנה

איזה עונה אתם הכי אוהבים?חורף באיזו עונה נולדת?אביב יש עונה בשנה שהיית מוותר עליה לגמרי?קיץ נראלי אם יכולת - איזו עונה היית יוצר? איך היא היתה נראית ומרגישה?לא הבנתי חח מה הכי מאפיין בעיניך את הקיץ?איכ מה הכי מאפיין בעיניך את הסתיו?שלכת מה הכי מאפיין בעיניך את החורף?גשם
מה הכי מאפיין בעיניך את האביב?פסח,יומולדת D: היית קורא לילד/ה שלך אביב או סתיו?אביב אולי מכירים א/נשים שקוראים להם אביב (לא אנשים מפורסמים) או סתיו?כן

../images/Emo216.gif../images/Emo71.gifעונות^^

איזה עונה אתם הכי אוהבים? קיץ באיזו עונה נולדת? קיץ^^ יש עונה בשנה שהיית מוותר עליה לגמרי? סתיו. אם יכולת - איזו עונה היית יוצר? איך היא היתה נראית ומרגישה? עונה.. עונה כמו מזג אוויר טרופי. שחם אבל יורד גשם. ועדיף שהעונה הזאת תהיה כל השנה D: מה הכי מאפיין בעיניך את הקיץ? חופש. (לא רק מלימודים. בכלל, יש הרגשה משוחררת כזאת) מה הכי מאפיין בעיניך את הסתיו? עלי שלכת. מה הכי מאפיין בעיניך את החורף? גשם וקור. מה הכי מאפיין בעיניך את האביב? פרחים. היית קורא לילד/ה שלך אביב או סתיו? לא מכירים א/נשים שקוראים להם אביב (לא אנשים מפורסמים) או סתיו? כן, יש לי בכתה ילדה שקוראים לה סתיו, ואני מכירה מישו שקוראים לו אביב.

shaharrr53

New member
עונות.

איזה עונה אתם הכי אוהבים?חורף
באיזו עונה נולדת?חורף D: יש עונה בשנה שהיית מוותר עליה לגמרי?לא אם יכולת - איזו עונה היית יוצר? איך היא היתה נראית ומרגישה?שתהיה עונה ש-15 ימים תהיה קרה, ו15 ימים תהיה חמה מה הכי מאפיין בעיניך את הקיץ?גלידות,ים מה הכי מאפיין בעיניך את הסתיו?שלכת,עצים מה הכי מאפיין בעיניך את החורף?שלג,מרק
מה הכי מאפיין בעיניך את האביב?פרחים,ט"ו בשבט היית קורא לילד/ה שלך אביב או סתיו?לא נראה לי מכירים א/נשים שקוראים להם אביב (לא אנשים מפורסמים) או סתיו?אביב גפן?
סתם סתם,מכירים

anna the best

New member
עונה על עונות... ../images/Emo105.gif

איזה עונה אתם הכי אוהבים? חורף
באיזו עונה נולדת? קיץ
יש עונה בשנה שהיית מוותר עליה לגמרי? לא אם יכולת - איזו עונה היית יוצר? איך היא היתה נראית ומרגישה? עונה עם הרבה שלג
, גשמים וברקים
ויום אחרי זה חמסין. מה הכי מאפיין בעיניך את הקיץ? החום מה הכי מאפיין בעיניך את הסתיו? עלי שלכת מה הכי מאפיין בעיניך את החורף? הגשם
מה הכי מאפיין בעיניך את האביב? הפרחים
היית קורא לילד/ה שלך אביב או סתיו? סתיו, זה שם יפה מכירים א/נשים שקוראים להם אביב (לא אנשים מפורסמים) או סתיו? כן

Gas Panic

New member
עונה:)

איזה עונה אתם הכי אוהבים? חורף. באיזו עונה נולדת? חורף. יש עונה בשנה שהיית מוותר עליה לגמרי? סתיו. תמיד מחכים לגשם הראשון וזה מרטיט עצבים. אם יכולת - איזו עונה היית יוצר? איך היא היתה נראית ומרגישה? לא צריך ליצור, יש מדינות שאין בהן עונות פשוט. כמו קולומביה, באזורים מסויימים חם ובאזורים מסויימים קר וזה לאורך כל השנה. הכי טוב, מזג אוויר טרופי זה נקרא^^ מה הכי מאפיין בעיניך את הקיץ? ללא ספק - חופש, בריכה וים. מה הכי מאפיין בעיניך את הסתיו? חזרה ללימודים, עלים נושרים. מה הכי מאפיין בעיניך את החורף? גשם, לחץ בלימודים. מה הכי מאפיין בעיניך את האביב? פסח, מזג אוויר נוח. היית קורא לילד/ה שלך אביב או סתיו? שמות נחמדים אבל חרושים. מכירים א/נשים שקוראים להם אביב (לא אנשים מפורסמים) או סתיו? אכן.

Rain must fall

New member
לולי פופ לולי פופ. ../images/Emo112.gif

איזה עונה אתם הכי אוהבים? חורף. באיזו עונה נולדת? חורף. יש עונה בשנה שהיית מוותר עליה לגמרי? לא. אם יכולת - איזו עונה היית יוצר? איך היא היתה נראית ומרגישה? שתמיד קריר ונעים, ויורד שלגגגגגג וגשם וכיף. מה הכי מאפיין בעיניך את הקיץ? ים. מה הכי מאפיין בעיניך את הסתיו? עלים? D: מה הכי מאפיין בעיניך את החורף? גשם *_______* מה הכי מאפיין בעיניך את האביב? פרחים. היית קורא לילד/ה שלך אביב או סתיו? כן דווקא שמות חמודים. מכירים א/נשים שקוראים להם אביב (לא אנשים מפורסמים) או סתיו? כן.

עונות

איזה עונה אתם הכי אוהבים? חורף באיזו עונה נולדת? חורף יש עונה בשנה שהיית מוותר עליה לגמרי? קיץ אם יכולת - איזו עונה היית יוצר? איך היא היתה נראית ומרגישה? חורף אמיתי, עם שלג והכל מה הכי מאפיין בעיניך את הקיץ? ים מה הכי מאפיין בעיניך את הסתיו? שלכת מה הכי מאפיין בעיניך את החורף? גשם מה הכי מאפיין בעיניך את האביב? פרחים היית קורא לילד/ה שלך אביב או סתיו? לא מכירים א/נשים שקוראים להם אביב (לא אנשים מפורסמים) או סתיו? מכירה רק אביב, ואיזה 2-3

I R i T 94

New member
../images/Emo220.gif עונות ^_^

איזה עונה אתם הכי אוהבים? חורף באיזו עונה נולדת? חורף <: יש עונה בשנה שהיית מוותר עליה לגמרי? קיץ אם יכולת - איזו עונה היית יוצר? איך היא היתה נראית ומרגישה? יותר חזק מחורף, הרבה יותר גשמים.
ושיהיה גם שלג. מה הכי מאפיין בעיניך את הקיץ? הסבל מה הכי מאפיין בעיניך את הסתיו? ניקוי עלים מהגינה >>" מה הכי מאפיין בעיניך את החורף? גשמיםם מה הכי מאפיין בעיניך את האביב? פרחים ופסח היית קורא לילד/ה שלך אביב או סתיו? למה לא? מכירים א/נשים שקוראים להם אביב (לא אנשים מפורסמים) או סתיו? כן

גם ללב ארבע עונות

איזה עונה אתם הכי אוהבים?חורף- סתיו. באיזו עונה נולדת?חורף יש עונה בשנה שהיית מוותר עליה לגמרי?אביב. אם יכולת - איזו עונה היית יוצר? איך היא היתה נראית ומרגישה?מממ מין סתיו משולב עםחורף כזה. מה הכי מאפיין בעיניך את הקיץ?חום. מה הכי מאפיין בעיניך את הסתיו?שלכת. מה הכי מאפיין בעיניך את החורף?שלג. מה הכי מאפיין בעיניך את האביב?? היית קורא לילד/ה שלך אביב או סתיו?אביב. מכירים א/נשים שקוראים להם אביב (לא אנשים מפורסמים) או סתיו?מכירה סתיו.

אני../images/Emo9.gif../images/Emo217.gif

איזה עונה אתם הכי אוהבים? אביב
באיזו עונה נולדת? אביב
יש עונה בשנה שהיית מוותר עליה לגמרי? חורף אולי
אם יכולת - איזו עונה היית יוצר? איך היא היתה נראית ומרגישה? שאלה מאגניבה. הייתי יוצרת עונה שיש בה תמיד רוח נעימה, והמזג אוויר מתאים בדיוק לחולצה קצרה ומכנס ארוך ^^, ושלא תהיה לחות אףפעם, ואין גשם, ולא חם מספיק כדי שאנשים יזיעו. רק בשישי ושבת חם מאוד כי הולכים לים! זהו. (זה היה יכול להיות נחמד!). מה הכי מאפיין בעיניך את הקיץ? ים! וחופש גדול כמובן:) מה הכי מאפיין בעיניך את הסתיו? רוח קרה מה הכי מאפיין בעיניך את החורף? גשם ובגדים חמים מה הכי מאפיין בעיניך את האביב? אושר! ויום הולדת :) ופסח. היית קורא לילד/ה שלך אביב או סתיו? לא מכירים א/נשים שקוראים להם אביב (לא אנשים מפורסמים) או סתיו? כן וכן.

עונה XD

איזה עונה אתם הכי אוהבים? סתיו באיזו עונה נולדת? חורף יש עונה בשנה שהיית מוותר עליה לגמרי? לא יכולה אם יכולת - איזו עונה היית יוצר? איך היא היתה נראית ומרגישה? היית מייצרת עונה שמזג אוויר לא חם ולא קר..ושנעים כזה.. ואין אלרגיות וגשם וסערות..וכל הזמן יש אותם מעלות.. מה הכי מאפיין בעיניך את הקיץ? החופש הגדול, ים וחום מה הכי מאפיין בעיניך את הסתיו? העלים היבשים מה הכי מאפיין בעיניך את החורף? גשם, שלג וקור כלבים מה הכי מאפיין בעיניך את האביב? פריחה ואלרגיות היית קורא לילד/ה שלך אביב או סתיו? אביב
מכירים א/נשים שקוראים להם אביב (לא אנשים מפורסמים) או סתיו? אממ..אני לא מכירה אביב..חוץ מאביב גפן.. ויש לי ילדה בשכבה שוקוראים לה סתיו

דנטל

New member
עשיתי את הסקר כי היתה לי הרגשה

שיכול להיות שרוב האנשים אוהבים את העונה שהם נולדים. הלכתי ברחוב וראיתי אשה מחזיקה תינוק והיה מה-זה קר והדהד לי בראש שהוא בטח יאהב חורף כשהוא יהיה גדול (ואני נולדתי באביב ואוהבת אביב) אז החלטתי לעשות פה סקר ולראות מה יצא ומסתבר שבאמת רוב האנשים הכי אוהבים את העונה בה הם נולדו, או העונה שקרובה לה. מיעוט פה אוהב את העונות ה"נגדיות".

דנטל

New member
עונה עונות

איזה עונה אתם הכי אוהבים? אביב באיזו עונה נולדת? אביב יש עונה בשנה שהיית מוותר עליה לגמרי? נראה לי שלא אם יכולת - איזו עונה היית יוצר? איך היא היתה נראית ומרגישה? היא היתה כמו שסוף הקיץ מרגיש בשעות הערב, עם משבי רוח נעימים ויהיה אפשר ללבוש גם בגדים חמים וגם בגדים לא חמים ויהיה נעים. מה הכי מאפיין בעיניך את הקיץ? חוֹם מה הכי מאפיין בעיניך את הסתיו? שלכת מה הכי מאפיין בעיניך את החורף? גשם מה הכי מאפיין בעיניך את האביב? פרחים היית קורא לילד/ה שלך אביב או סתיו? אין לי בעיה עם השמות האלה, אבל אם הייתי רוצה ילדים, יש לי שמות אחרים מתוכננים מכירים א/נשים שקוראים להם אביב (לא אנשים מפורסמים) או סתיו? כן, גם אביב וגם סתיו

mafakit

New member
עונה..|אלפקה|../images/Emo218.gif

איזה עונה אתם הכי אוהבים?חורף באיזו עונה נולדת?חורף
יש עונה בשנה שהיית מוותר עליה לגמרי?המ.. לא.. רק שהקיץ יהיה פחות חם ומיוזע ודביק כל כך
אם יכולת - איזו עונה היית יוצר? איך היא היתה נראית ומרגישה?לא יודעת.. עונה שנעים בחוץ ויורד שלג
מה הכי מאפיין בעיניך את הקיץ?אוקיי כשאומרים קיץ זה מה שאני רואה: חוף ים ישראלי [שדות ים/קיסריה] משפחות יושבות מתחת לשמשיה של שטראוס על כיסאות ים. על החול פרושה מחצלת ישנה/סדין שכבר לא בשימוש. צידנית או שתיים ומנגל קטן. הילדים משחקים ורבים בחול/בים האבא ממנגל/יושב על הכיסא עם משפקי שמש, בגד ים שכבר לוחץ וכל הכרס בחוץ.. והאמא יושבת עם הדודה בתקווה להשתזף וכל פעם צועקת לילדים שיפסיקו לריב ומביאה להם כמה שקלים שייקנו ארטיק..
זה נשמע מסובך אבל זה לא..
מה הכי מאפיין בעיניך את הסתיו?שלכת מה הכי מאפיין בעיניך את החורף?קרומבו!!
וגם מעילים רטובים ומלוכלכים בבוץ מה הכי מאפיין בעיניך את האביב?פרחים היית קורא לילד/ה שלך אביב או סתיו?לא..לא נראה לי מכירים א/נשים שקוראים להם אביב (לא אנשים מפורסמים) או סתיו?כן

mafakit

New member
עקב נחמדות יתר ושיעמום גדול ביותר|אלפקה|../images/Emo218.gif

החלטתי לצייר את ההסבר הגרוע שלי ל"קיץ"
רק כבר לא היה לי כח לצייר ילדים ועוד דודה משתזפת
אבל זה העיקר.. ><'

למעלה