שאלון על הבורר

AsafAz999

New member
שאלון על הבורר

טוב,אחרי שחרגנו לא מעט מהנושא של הבורר והתחלנו לעסוק בשאלונים השואלים אותנו על צבע הארון שלנו,הגיע הזמן,אחרי שישה פרקים (בינתיים רק 5 רשמיים..) שנעשה שאלון מורחב על הסדרה שבגללה כולנו כאן. דמות אהובה בבורר: דמות הכי פחות אהובה בבורר: דמות הכי מצחיקה בבורר: דמות הכי פחות מצחיקה: הסצנה האהובה ביותר: הסצנה הכי פחות אהובה: המשפט הטוב ביותר בסדרה עד עכשיו: המשפט הכי חסר-טקט עד עכשיו בסדרה: פרק אהוב: פרק פחות אהוב: לראות בשבת,או בחמישי בVOD? =]

AsafAz999

New member
אני (יש כמה דברים הקושרים בפרק 6../images/Emo58.gif)

מי שלא רוצה לגלות על הפרק השישי שלא יקרא את התשובות שלי! דמות אהובה בבורר:אבי,הוא כזה מגניב,מקובל,חזק, רק חבל שהוא בוגד ושאין לו מילה :/ דמות הכי פחות אהובה בבורר:אורנה נראה לי,משעממת כזאת. דמות הכי מצחיקה בבורר:עדנה , היא גומרת אותי פשוט דמות הכי פחות מצחיקה:אורנה :| הסצנה האהובה ביותר:אממ היו כמה טובות,נראה לי פרק חמש שמפוצצים לאבי את האוטו,וגם הבוררות בין קובלובה לאנג'ל. הסצנה הכי פחות אהובה:הבוררות בין ניקו לאלפסי,פשוט המשחק היה שם לא טוב (במיוחד של בולדוג) המשפט הטוב ביותר בסדרה עד עכשיו:היו מלא חח "נו מה את רוצה שאני אבחש לך בשוקו?" , "היא אמרה לי שהיא בת 15,נכון,היא נראית בת 14,אני צריך לדעת שהיא בת 10?!" "אני מכין עכשיו סלט עם טונה,ברוקולי,בייבי סלט ושמן שומשום" המשפט הכי חסר-טקט עד עכשיו בסדרה:"אתה מאומץ" (שעדנה אומרת לנדב בבית החולים.) פרק אהוב:1, ואחריו 6 ,אלה הפרקים היחידיים שבהם כמעט ברוך לא נופל על אבי ומתחיל להתעצבן עליו,מה שנטחן מלא בסדרה.. פרק פחות אהוב:2,הפרק הכי פחות מעניין עד עכשיו לדעתי,האקשן היחידי הוא שברוך מתעלף. לראות בשבת,או בחמישי בVOD? חמישי בVOD,אין לי הוט. =]

עונה ../images/Emo98.gif

דמות אהובה בבורר: נעמי וניקולה.
דמות הכי פחות אהובה בבורר: עדנה
דמות הכי מצחיקה בבורר: פבל ["עשינו לו מה נשמע ישראל
"]
דמות הכי פחות מצחיקה: יגאל הנאצי.
הסצנה האהובה ביותר: יש הרבה..
הסצנה הכי פחות אהובה: הסצנה שמשפחת פלדמן מגלה על הבגידה (של האבא).
המשפט הטוב ביותר בסדרה עד עכשיו: יש כמה..
המשפט הכי חסר-טקט עד עכשיו בסדרה: "עשיתי לו מה נשמע ישראל" XD
פרק אהוב: פרק 5..
פרק פחות אהוב: כל הפרקים טובים!
לראות בשבת,או בחמישי בVOD? שאלה קשה.. אני טיפוס שלא עומד בפיתוי ורואה בVOD. אבל לדעתי מגניב לראות גם בחמישי וגם בשבת. יצא לי דאבל בירה
שאלון נחמד

itai46

New member
עונה...

דמות אהובה: אבי...דמות מושלמת יש בה הכל...כל דבר כדי להתאהב ולהכנס לדמות.. דמות הכי פחות אהובה: נעמי...נמאס לשמוע כל היום ברכות... דמות הכי מצחיקה: בולדוג עם הטונה... דמות הכי פחות מצחיקה: אורנה...אין שום קשר בינה לבין הומור... הסצנה האהובה ביותר: הסצנה היא בפרק 7...הראו אותה "בפרק הבא" בפרק 6...לא נגלה מה יש שם... הסצנה הכי פחות אהובה: כל הסצינות בבית חולים... המשפט הכי טוב בסדרה עד עכשיו: זה לא ממש משפט אבל בכל זאת...בפרק הראשון שענבל רוצה שאבי יגרש את קוקי מהבית כנסת... המשפט הכי חסר טקט: כשאח של ברוך יוסי בא לבית חולים ומבקש את האימפריה... פרק אהוב: 5 פרק פחות אהוב: 2 אבל עדיין אהוב... לראות ביום חמישי בVOD למי יש סבלנות לחכות...?

עונה../images/Emo9.gif../images/Emo66.gif

דמות אהובה בבורר:נדב דמות הכי פחות אהובה באביבורר: דמות הכי מצחיקה בבורר:קוקי דמות הכי פחות מצחיקה:הבורר הסצנה האהובה ביותר:עידן משתין על הספות חח הסצנה הכי פחות אהובה:הגבורה הציצנית המשפט הטוב ביותר בסדרה עד עכשיו:אמ..מלאא המשפט הכי חסר-טקט עד עכשיו בסדרה:הרב כדורי מת אין ממי לבקש ברכה פרק אהוב:6 פרק פחות אהוב:2 לראות בשבת,או בחמישי בVOD?חמישי

ניגינה

New member
תשובות...

דמות אהובה:הבורר ונדב דמות פחות אהובה:אבי "הטחול" המשפט הכי טוב עד עכשיו...:כולם אחלה משפטים בגלל זה אני צופה=) דמות הכי מצחיקה:עדנה...=) דמות הכי פחות מצחיקה היא:עמרם הבולדוג הסצנה האהובה ביותר היא כשהבורר עשה בירור בין האחים קובלובה סצנה פחות אהובה זה כשאבי הטחול בוגד באישתו עם קוקי המשפט הכי טוב עד עכשיו...:כולם אחלה משפטים בגלל זה אני צופה=) לדעתי אין כזה! הפרק הראשון אהוב ביותר כי שם הכל מתחיל! כל פרק אהוב בשבילי! שבת וחמישי לחרוש את כל הפרקים מחדש!=) חחח...

SofyTofy

New member
עונה ../images/Emo9.gif

דמות אהובה בבורר: נדב פלדמן / ברוך אסולין דמות הכי פחות אהובה בבורר: מאיה דמות הכי מצחיקה בבורר: אמא של נדב דמות הכי פחות מצחיקה: אבי[?] הסצנה האהובה ביותר: נדב מגלה שהכניסו את עופר לקומה הסצנה הכי פחות אהובה: מממ וואלה לא זוכרת.. המשפט הטוב ביותר בסדרה עד עכשיו
: "מה את רוצה שאני אבחש לך בשוקו?" המשפט הכי חסר-טקט עד עכשיו בסדרה: ממ לא זוכרת... פרק אהוב: הראשון פרק פחות אהוב: לא זוכרת לראות בשבת,או בחמישי בVOD? בחמישי בVOD

טל קטן

New member
עונה...

דמות אהובה בבורר: רון הפרסי! דמות הכי פחות אהובה בבורר: אורנה דמות הכי מצחיקה בבורר: נדב... דמות הכי פחות מצחיקה: אבי הסצנה האהובה ביותר: שקוקי מספרת לעינבל כמה שאבי אוהב אותה[את קוקי] הסצנה הכי פחות אהובה: שאבי הורג את הבעל לשעבר של קוקי, וקובר אותו חי אחרי זה.. המשפט הטוב ביותר בסדרה עד עכשיו: "מי לא נמשך לבת דודה הכוסית שלו?" המשפט הכי חסר-טקט עד עכשיו בסדרה:לא זוכרת... פרק אהוב:4 פרק פחות אהוב: אין כזה לראות בשבת,או בחמישי בVOD? בחמישי בVOD

liaush

New member
אני ../images/Emo13.gif

דמות אהובה בבורר: נדב פלדמן!!!!
כמה שלמות?!?! שבא למות
דמות הכי פחות אהובה בבורר: גילה פלדמן
דמות הכי מצחיקה בבורר: נעמי. דמות הכי פחות מצחיקה: אבי.. הסצנה האהובה ביותר: ממ הקבורה הצ'צ'נית נראה לי חח הסצנה הכי פחות אהובה: סצנת המכות שעופר מחליף לנדב
המשפט הטוב ביותר בסדרה עד עכשיו: "המילה שלך זה הדבר הכי חשוב שלך, המשפחה שלך זה הדבר היחיד שקיים, ועדיף למות מאשר לפחד מהמוות." המשפט הכי חסר-טקט עד עכשיו בסדרה: שעדנה אמרה לשבעה "זה בעלי אמיר פלדמן והוא בגד בי! בגד! בי!" XD פרק אהוב: ממ פרק 2 ועוד איזה פרק שחכתי חח פרק פחות אהוב: אין לראות בשבת,או בחמישי בVOD? מתי שמשעמם ובVOD! =]

liaush

New member
לעדנה אני קוראת גילה../images/Emo4.gif מה יש לי?? ../images/Emo122.gif

עונההההההההההההההה

דמות אהובה בבורר:= הבורר עצמו דמות הכי פחות אהובה בבורר:= ענבל דמות הכי מצחיקה בבורר:= נעמי אחות של אבי
דמות הכי פחות מצחיקה:= אמממ.. עדנה אמא של נדב הסצנה האהובה ביותר:= הפיצוץ של המכונית של אבי הסצנה הכי פחות אהובה:= כל הסצינות עם אורנה.... איזה קוץ היא
המשפט הטוב ביותר בסדרה עד עכשיו:= אממממ... לא זוכר.. המשפט הכי חסר-טקט עד עכשיו בסדרה:= "טוב, אתה לא מאומץ, עזוב... שכח מה שאמרתי" עדנה לנדב אחרי שהיא אמרה לו שהוא כן מאומץ. פרק אהוב:= הכל פרק פחות אהוב:= XXX לראות בשבת,או בחמישי בVOD? = דרך החמור חחח

:]

דמות אהובה בבורר:אמממממממ רון הפרסי אבי ונדב דמות הכי פחות אהובה בבורר:אמא של נדב:I דמות הכי מצחיקה בבורר:חחחחחח יש מלא אבי וגם..פבל:] דמות הכי פחות מצחיקה:אמא של נדב חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הסצנה האהובה ביותר:אממ הכל יפה.. הסצנה הכי פחות אהובה:מממ :] המשפט הטוב ביותר בסדרה עד עכשיו: חח יש מלא למשל.."אני נשבע לך אני בוגד באישתי רק איתך" וגם "אני הבן של ברוך אסולין(והחיוך הזה) חחחחחחחחחחחחחחח המשפט הכי חסר-טקט עד עכשיו בסדרה:אמ לא יודעת פרק אהוב:כל הפרקים פרק פחות אהוב:XXX לראות בשבת,או בחמישי בVOD?יום חמיישי=]

muit

New member
עונה

דמות אהובה בבורר: אבי. דמות הכי פחות אהובה בבורר: ענבל. דמות הכי מצחיקה בבורר: נעמי. דמות הכי פחות מצחיקה: ברוך, הבורר. הסצנה האהובה ביותר: שבה אמא של נדב מדברת על הדייט שלה, ישראל. והוא שומע הכל. הסצנה הכי פחות אהובה: הרצח של משה ג'יפה. המשפט הטוב ביותר בסדרה: כל המשפטים של נעמי שבהם היא תוקעת "בן פורת יוסף" המשפט הכי חסר טקט בסדרה: לא זוכרת. פרק אהוב: 5 פרק פחות אהוב: 1. לראות בחמישי בויאודי. בשבת זה נתקע באמצע כוכב נולד.

cmpo

New member
../images/Emo109.gif עונה ../images/Emo9.gif

דמות אהובה בבורר: נדב... דמות הכי פחות אהובה בבורר: אבי הטחול... דמות הכי מצחיקה בבורר: אמא של נדב
ובולדוג דמות הכי פחות מצחיקה: אמממ נראה לי הבורר הסצנה האהובה ביותר: הצסנה בה מגלה נדב שהוא מאומץ, היה הכי הרבה מתח... הסצנה הכי פחות אהובה: אממ הקטע שהרגו את בעלה של קוקי... המשפט הטוב ביותר בסדרה עד עכשיו: של אבי הטחול, הוא פשוט הרג אותי כשהוא אמר:"אני בן אדם נאמן.. אני בוגד רק איתך"
המשפט הכי חסר-טקט עד עכשיו בסדרה: המשפט של אבי
פרק אהוב: הפרק הראשון כמובן פרק פחות אהוב: הפרק השישי (כן כן ראיתי אותו
) לראות בשבת,או בחמישי בVOD? ברור שבחמישי! הכי כיףףף

למעלה