שאלון על הסלואו משה!!!

שאלון על הסלואו משה!!!

1. א. מי מכם היה כאן במסיבה בסלואו משה? ב. אהבתם את המסיבה? מ- 1 עד 10 איך הייתם מדרגים אותה? ג. בכמה מסיבות של גימ"ל הייתם בסלואו? 1-3, 4-6 או יותר?? 2. א. איזה סוג מסיבות העדפתם (רוטס..רגא ודאנסהול.. מעורבב וכו'..)? ב. לדעתכם המסיבה ניגמרת מאוחר/ מוקדם? 3. א. לפי דעתכם יש צורך בשינוי במסיבות או שהן מספקות? ב. המחיר כניסה יקר, זול או ככה צריך להיות? 4. א. אם הייתי באה ואומרת לכם, אתם אומרים לי מי יתקלט במסיבה הבאה- איזה שלושה-ארבעה סאונדסיסטמים הייתם בוחרים? ב. לדעתכם יש יותר מדי או פחות מדי סאונד סיסטמים בכל מסיבה? 5. א. מה אתם אומרים על לעשות מסיבה של סאונד סיסטמים מתחילים? (שיאנו לא תיקלטו עדיין במספיק מקומות ו'השתפשפו' כמו שאומרים) ב. הייתם רוצים להשתתף במסיבה מהסוג הזה? 6. א. איך הוייבז במסיבה? ב. כשאתם יוצאים מהמסיבה, יש לכם טעם של עוד? 7. איך היחס שאתם מקבלים מהקופאית (דברו נקי אה..
)? ** ועוד הערות ודברים שרציתם להגיד/לבקר- קטלו חופשי ותברכו חופשי!! כל מה שרציתם להגיד ולא היה לכם ת'כתובת.. שיהיה יום מלא סאטלות באטלות ואנרגיות חיוביות!! -כשף!

Lagzieli

New member
אני לי הייתי עדיין בסלואו משה

למרות שהרבה זמן אני כבר מת להגיע לאחת המסיבות שם אבל לדעתי ממה שאני רואה 2-3 סאונדסיסטמים זה מספיק,המחיר ממש נוח לכיס אבל מה שממש יכול להדליק קהל זה אם כל מסיבה-שתיים יהיה איזו הופעת אורח של איזה הרכב או זמר שיתן 2-3 שירים. זה ממש יכול להיות נחמד מקווה שיצא לי בזמן הקרוב לבוא לאחת המסיבות

יאללה אני מחכה לך ../images/Emo9.gif

אממ.. בקשר לזמר שיתן שיר שניים-- שמתי לב שבמסיבות האחרונות יותר ויותר חברים תופסים את המיקרופון!! ורק רציתי להגיד שמגיע להם הרבה כבוד!! שיהיה ערב מדהים, מהנה ומוצלח
-כשף!

K C

New member
היתה מסיבה אחת לכבוד לי סקראץ'

תיקלוט ענק!!!הזיכרון הכי טוב שלי

Nechi Nech

New member
להלהלהלה

1. א. מי מכם היה כאן במסיבה בסלואו משה? אני!
ב. אהבתם את המסיבה? מ- 1 עד 10 איך הייתם מדרגים אותה? וויקיד ג. בכמה מסיבות של גימ"ל הייתם בסלואו? 1-3, 4-6 או יותר?? 3-4 ככה 2. א. איזה סוג מסיבות העדפתם (רוטס..רגא ודאנסהול.. מעורבב וכו'..)? הכל מהכל הכי טוב. ב. לדעתכם המסיבה ניגמרת מאוחר/ מוקדם? המסיבה נגמרת כמו שהיא צריכה להיגמר. 3. א. לפי דעתכם יש צורך בשינוי במסיבות או שהן מספקות? מספקות, רק יש לשפר את הסאונד בדחיפותתת ב. המחיר כניסה יקר, זול או ככה צריך להיות? מחיר פנאן. 4. א. אם הייתי באה ואומרת לכם, אתם אומרים לי מי יתקלט במסיבה הבאה- איזה שלושה-ארבעה סאונדסיסטמים הייתם בוחרים? רודבוי סאונד, איי-מאר סאונד, יוניטי סאונד/מיי לורד/ראסטה ליון. ב. לדעתכם יש יותר מדי או פחות מדי סאונד סיסטמים בכל מסיבה? יש כמו שצריך, שלוש-ארבע כל מסיבה. 5. א. מה אתם אומרים על לעשות מסיבה של סאונד סיסטמים מתחילים? (שיאנו לא תיקלטו עדיין במספיק מקומות ו'השתפשפו' כמו שאומרים) יאמאן, אני בעד ב. הייתם רוצים להשתתף במסיבה מהסוג הזה? יאמאן, אני בעד
6. א. איך הוייבז במסיבה? לפרצוף. ב. כשאתם יוצאים מהמסיבה, יש לכם טעם של עוד? כן. 7. איך היחס שאתם מקבלים מהקופאית (דברו נקי אה.. )? כן.

lbsh

New member
מסיבות מעולות

תמשיכו עם העבודה הטובה כיף לבוא

Ohadiiii

New member
דעתי בנושא

הייתי באינספור מסיבות בסלואו משה גם בימי חמישי שהיו אני לא יודע אם עדיין קיים וגם בימי שישי אם הייתי משנה משהו תחילה זה השולחנות שהם לגיטימים בכל יום אחר חוץ משישי כשיש הרבה אנשים הם גוזלים מקום יקר. הרעיון של סאונד-סיסטמים חדשים יכול לתת ריענון אווירה חדשה ואני בעד, לא שהישנים לא טובים! אישית אני נהנה יותר ממוזיקת דאנס-הול מקפיצהץ המחיר סבבה לחלוטין. שיהיה יום טוב ואני ימשיך לבקר בסלואו משה בקביעות

למעלה