שאלון פלייליסט

Robin Sparkles

New member
שאלון פלייליסט../images/Emo8.gif

איך העולם רואה אותי? איך החברים שלי רואים אותי? איך אני רואה את עצמי? איך אני רואה את החברים שלי? האם יהיו לי חיים מאושרים? מה אנשים באמת חושבים עליי? האם אנשים חושקים בי בסתר? איך אני עם בני\בנות המין השני? איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? מה אני צריך לעשות עם חיי? עצה טובה בשבילי: העצה שאני מממליץ לחברים? מהו שיר הנושא שלי, לדעתי? מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? ובהלוויה שלי? ובברית של הבן שלי? איזה שיר אני אקדיש לאהבת חיי? איזה סוג גבר/אישה אני אוהב/ת? איך יהיה לי מחר? למה אני כאן? איך אנשים מבינים אותי? מה שאני הכי מצטער\ת עליו? בתור מה אנשים יזכרו אותי? איזה שיר יתקע לי בראש מחר? האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? איך תהיה השנה הזו? מתי אני אשמח? איפה אני אחגוג את היום הולדת שלי? מהי התקופה הכי טובה שהייתה לי? לאיזו תקופה אני הכי מחכה? מה אני הכי אוהב\ת לעשות בזמני החופשי? על מה אני חושב\ת עכשיו? איך החיים נכון לעכשיו? מה חשבתי על החיים לפני 5 שנים? ומה אני אחשוב עליהם עוד 5 שנים? מה יהיה כתוב על המצבה שלי? מה עשיתי אתמול? מה אני אעשה מחר? מה מרגיז אותי? מה אני עושה כשאני מרוגז\ת? מה אני הכי שונא\ת? איזה שיר אתם שומעים עכשיו? איזה שיר אף פעם לא יימאס עליכם? איזה שיר אתם מכירים בעל פה? איזה שיר מרגש אתכם? איזה שיר מגעיל אתכם? למילים של איזה שיר התחברתם הכי הרבה? למנגינה של איזה שיר התחברתם הכי הרבה? איזה שיר אתם אוהבים לזמזם/לשיר? להקה אהובה: יש לכם דיסק שלה? הייתם בהופעה? איזה? האם הכרתם להקות חדשות השבוע/החודש? איזה סגנון מוזיקה אתם הכי אוהבים? שיר רומנטי: שיר מעלה חיוך: שיר שמזכיר דברים רעים: שיר שבא בדיוק בזמן הנכון לסיטואציה כלשהי: שיר שבא בדיוק בזמן הלא נכון לסיטואציה כלשהי: שיר שאתם תרצו להשמיע בחתונה שלכם: שיר שטחנו אותו ברדיו יותר מיד לאחרונה: שיר שטחנו אותו ברדיו יותר מידי וזה דבר חיובי: שיר שטחנו אותו ברדיו יותר מידי וזה דבר שלילי: שיר שהכרתם במקום הכי מוזר: השיר האחרון שהורדתם: השיר האחרון שמחקתם מהמחשב:

Robin Sparkles

New member
טוב נו..

הרשימה נמחקה לי אז שמתי את כל השירים שיש לי..כנראה שיהיו ישנים
איך העולם רואה אותי? the end of the world
איך החברים שלי רואים אותי?snow איך אני רואה את עצמי?big girl חח איך אני רואה את החברים שלי?with you האם יהיו לי חיים מאושרים?imagine מה אנשים באמת חושבים עליי?superhuman האם אנשים חושקים בי בסתר?umbrella cinderella איך אני עם בני\בנות המין השני?unappriciated איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר?apologize מה אני צריך לעשות עם חיי? forever אה?? עצה טובה בשבילי: good life העצה שאני מממליץ לחברים?high מהו שיר הנושא שלי, לדעתי?somebody's me מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים?et c'st parti איזה שיר יתנגן בחתונה שלי?all good things ובהלוויה שלי?iris
ובברית של הבן שלי? miracle איזה שיר אני אקדיש לאהבת חיי?that's what friends are
איזה סוג גבר/אישה אני אוהב/ת?tu paux crier איך יהיה לי מחר?rehab למה אני כאן?the way i are איך אנשים מבינים אותי?t'es parti מה שאני הכי מצטער\ת עליו?apologize בתור מה אנשים יזכרו אותי?don't stop me now איזה שיר יתקע לי בראש מחר?bailando איזה נוסטלגיה!! האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? where'd you go איך תהיה השנה הזו?alive מתי אני אשמח?because the nigh-cascada איפה אני אחגוג את היום הולדת שלי?glamorous מהי התקופה הכי טובה שהייתה לי? homecomig לאיזו תקופה אני הכי מחכה?mama africa מה אני הכי אוהב\ת לעשות בזמני החופשי?drew sidora-til the dawn חח מסטפ אפ 1 על מה אני חושב\ת עכשיו?74-75 איך החיים נכון לעכשיו?elles demandent מה חשבתי על החיים לפני 5 שנים? do you know ומה אני אחשוב עליהם עוד 5 שנים?all good things
שוב.. מה יהיה כתוב על המצבה שלי?love today מה עשיתי אתמול?it's alright מה אני אעשה מחר?here without you מה מרגיז אותי?stars מה אני עושה כשאני מרוגז\ת?underneath מה אני הכי שונא\ת?when you say nothing at all איזה שיר אתם שומעים עכשיו? may it be איזה שיר אף פעם לא יימאס עליכם? don't stop me now איזה שיר אתם מכירים בעל פה?יש הרבה..אז נגיד ש don't stop me now וגם hate that i love you עם דיויד ביסבל וגם odio y placer איזה שיר מרגש אתכם? גם הרבה..adienus ו-yesterday איזה שיר מגעיל אתכם? של טוקיו הוטל למילים של איזה שיר התחברתם הכי הרבה? אממ..לא זכור לי כרגע למנגינה של איזה שיר התחברתם הכי הרבה? לכולם איזה שיר אתם אוהבים לזמזם/לשיר? לא יודעת. לפעמים אני סתם נזכרת בשיר להקה אהובה: ביטלס יש לכם דיסק שלה? לא הייתם בהופעה? כן אתמול איזה? האם הכרתם להקות חדשות השבוע/החודש? לא איזה סגנון מוזיקה אתם הכי אוהבים? מה שיפה שיר רומנטי: that's what friends are for שיר מעלה חיוך: יש הרבה שיר שמזכיר דברים רעים: לא יודעת שיר שבא בדיוק בזמן הנכון לסיטואציה כלשהי: תלוי איזה סיטואציה שיר שבא בדיוק בזמן הלא נכון לסיטואציה כלשהי: גם תלוי.. שיר שאתם תרצו להשמיע בחתונה שלכם: יש המון!! adiemus,that's what friends are for,caribbean blue וכמה של אנריקה והרבה בספרדית שיר שטחנו אותו ברדיו יותר מיד לאחרונה: לא שומעת רדיו שיר שטחנו אותו ברדיו יותר מידי וזה דבר חיובי: שיר שטחנו אותו ברדיו יותר מידי וזה דבר שלילי: שיר שהכרתם במקום הכי מוזר: את homecoming שמעתי כשחיכיתי שיאספו אותי מהקניון. שמעתי קצת ואז חיפשתי באינטרנט.. השיר האחרון שהורדתם: i'm yours השיר האחרון שמחקתם מהמחשב:

Just Freckles

New member
אני, כי משעמם לי../images/Emo9.gif

איך העולם רואה אותי? Black and gold איך החברים שלי רואים אותי?Hate that i love you איך אני רואה את עצמי? Truly madly deeply איך אני רואה את החברים שלי? All my loving האם יהיו לי חיים מאושרים? If I never see your face again מה אנשים באמת חושבים עליי? Ur so gay
האם אנשים חושקים בי בסתר? We made it איך אני עם בני\בנות המין השני? Better in time איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? come together מה אני צריך לעשות עם חיי? No air עצה טובה בשבילי: I kissed a girl העצה שאני מממליץ לחברים? Love in this club מהו שיר הנושא שלי, לדעתי? Patience מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? She's dangerous
איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? Looking for love ובהלוויה שלי? Happily never after
ובברית של הבן שלי? Teenagers איזה שיר אני אקדיש לאהבת חיי? Not in love
איזה אירוני! איזה סוג גבר/אישה אני אוהב/ת? Daydreamin' איך יהיה לי מחר? Across the universe למה אני כאן? Tired of being sorry איך אנשים מבינים אותי? Your love is a lie מה שאני הכי מצטער\ת עליו? SOS בתור מה אנשים יזכרו אותי? Lost
איזה שיר יתקע לי בראש מחר? CrushCrushCrush האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? Wow איך תהיה השנה הזו? Sexy! no no no מתי אני אשמח? Nine in the afternoon
איפה אני אחגוג את היום הולדת שלי? Aginst all odds מהי התקופה הכי טובה שהייתה לי? minutes 4 לאיזו תקופה אני הכי מחכה? Time of your life
מה אני הכי אוהב\ת לעשות בזמני החופשי? American boy על מה אני חושב\ת עכשיו? Oh mother איך החיים נכון לעכשיו? Love song מה חשבתי על החיים לפני 5 שנים? She will be loved ומה אני אחשוב עליהם עוד 5 שנים? What I like about you מה יהיה כתוב על המצבה שלי? Wake me up when september ends
מה עשיתי אתמול? Holiday מה אני אעשה מחר? Stop&Stare מה מרגיז אותי? This love מה אני עושה כשאני מרוגז\ת? Makes me wanna pray
מה אני הכי שונא\ת? Wont go home without you איזה שיר אתם שומעים עכשיו? Won't go home without you איזה שיר אף פעם לא יימאס עליכם? Drops of jupiter- Train איזה שיר אתם מכירים בעל פה? או-אה, הרבה! איזה שיר מרגש אתכם? How to save a life איזה שיר מגעיל אתכם? לא יודעת... למילים של איזה שיר התחברתם הכי הרבה? כל מיני... למנגינה של איזה שיר התחברתם הכי הרבה? איזה שיר אתם אוהבים לזמזם/לשיר? כל מה שיש לי בפלייליסט
להקה אהובה: אין יש לכם דיסק שלה? - הייתם בהופעה? כן איזה? בהופעה של ביונסה(היה פשוט מדהיםםם) ושון קינגסטון(היה די מעפן). האם הכרתם להקות חדשות השבוע/החודש? לא נראה לי.. איזה סגנון מוזיקה אתם הכי אוהבים? מוזיקה טובה שיר רומנטי: - שיר מעלה חיוך: Love song שיר שמזכיר דברים רעים: - שיר שבא בדיוק בזמן הנכון לסיטואציה כלשהי: Bad day שיר שבא בדיוק בזמן הלא נכון לסיטואציה כלשהי: - שיר שאתם תרצו להשמיע בחתונה שלכם: יש יותר מדי שיר שטחנו אותו ברדיו יותר מיד לאחרונה: 4 minutes שיר שטחנו אותו ברדיו יותר מידי וזה דבר חיובי: - שיר שטחנו אותו ברדיו יותר מידי וזה דבר שלילי: - שיר שהכרתם במקום הכי מוזר: בחנות בגדים בשוויץ את Nine in the afternoon השיר האחרון שהורדתם: Lost השיר האחרון שמחקתם מהמחשב: משו של בריטני ספירס..

MeItOsH

New member
כי הרבה זמן לא הייתי כאן.

איך העולם רואה אותי? crushed איך החברים שלי רואים אותי?words i couldn't say איך אני רואה את עצמי?L.O.V.E איך אני רואה את החברים שלי?in another life האם יהיו לי חיים מאושרים?the trouble with love is מה אנשים באמת חושבים עליי?bottle it up האם אנשים חושקים בי בסתר?hear me איך אני עם בני\בנות המין השני?twisted [וואו.זה יצא בדיוק נכוןןןןן!!!!!] איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר?mercy מה אני צריך לעשות עם חיי?one good love עצה טובה בשבילי: goodnight goodnigt העצה שאני מממליץ לחברים?cool thing מהו שיר הנושא שלי, לדעתי?some say מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים?burnin up איזה שיר יתנגן בחתונה שלי?breakdown ובהלוויה שלי?vegas ובברית של הבן שלי?say goodbye איזה שיר אני אקדיש לאהבת חיי?lessons learned איזה סוג גבר/אישה אני אוהב/ת? fairytale איך יהיה לי מחר?gone למה אני כאן?before he cheats איך אנשים מבינים אותי?good friend and a glass of wine מה שאני הכי מצטער\ת עליו? won't stop בתור מה אנשים יזכרו אותי?if i never see your face again איזה שיר יתקע לי בראש מחר?since you've been gone האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? I am me איך תהיה השנה הזו?starts with goodbye מתי אני אשמח?love on the rocks איפה אני אחגוג את היום הולדת שלי?won't go home without you מהי התקופה הכי טובה שהייתה לי?long slow beautiful dance לאיזו תקופה אני הכי מחכה?our song מה אני הכי אוהב\ת לעשות בזמני החופשי? we're young and beautiful על מה אני חושב\ת עכשיו?forever part of me איך החיים נכון לעכשיו?my wish מה חשבתי על החיים לפני 5 שנים?from time to time ומה אני אחשוב עליהם עוד 5 שנים?bouygriend מה יהיה כתוב על המצבה שלי?someone to save me מה עשיתי אתמול?all these lives מה אני אעשה מחר?murder [עאעאעאעא מגניייייייב!!!] מה מרגיז אותי? what hurts the most מה אני עושה כשאני מרוגז\ת? be still מה אני הכי שונא\ת?family [טוב לדעת..] איזה שיר אתם שומעים עכשיו? Hole - Kelly clarkson איזה שיר אף פעם לא יימאס עליכם? maybe,how i feel,walk away, since you've been gone, because of you - kelly Clarkson איזה שיר אתם מכירים בעל פה?חח רק אחד??אם אני אתחיל הרשימה לא תיגמר בזה הקרוב.. איזה שיר מרגש אתכם? maybe, because of you Irvine She will be loved - Maroon 5 ואני בטוחה שעוד כמה איזה שיר מגעיל אתכם?
למילים של איזה שיר התחברתם הכי הרבה? maybe למנגינה של איזה שיר התחברתם הכי הרבה? maybe איזה שיר אתם אוהבים לזמזם/לשיר? כל שיר שיש לי באייפוד להקה אהובה: מארון 5 יש לכם דיסק שלה? יאפ. ועוד אחד צריך להגיע שבוע הבא מאמאזון [הדיסק-דיוידי המיוחד!!] הייתם בהופעה? לא של להקת רוק. איזה? של המורדים נחשב?
האם הכרתם להקות חדשות השבוע/החודש? כן, דוטרי איזה סגנון מוזיקה אתם הכי אוהבים? רוק+קאנטרי שיר רומנטי: maybe שיר מעלה חיוך: how i feel שיר שמזכיר דברים רעים: לא יודעת שיר שבא בדיוק בזמן הנכון לסיטואציה כלשהי:maybe [וואו איזה לא מקורית אני
] שיר שבא בדיוק בזמן הלא נכון לסיטואציה כלשהי: לא יודעת..
שיר שאתם תרצו להשמיע בחתונה שלכם: maybe, long slow beautiful dance,some hearts ולא יודעת מה עוד שיר שטחנו אותו ברדיו יותר מיד לאחרונה: לא שומעת רדיו. שיר שטחנו אותו ברדיו יותר מידי וזה דבר חיובי: נ"ל שיר שטחנו אותו ברדיו יותר מידי וזה דבר שלילי: *גרר* שיר שהכרתם במקום הכי מוזר: ממ לאיודעת.זה לא שהכרתי במקום מוזר..אלא יש לי הקשרים מוזרים.עזבו אני מתוסבכת השיר האחרון שהורדתם: האלבום של דוטרי [shame on me] השיר האחרון שמחקתם מהמחשב:

LizLiz13

New member
עונה...

איך העולם רואה אותי? אל תאכלו את החיות XD איך החברים שלי רואים אותי? i belive in you איך אני רואה את עצמי? barbie girl חחח איך אני רואה את החברים שלי? get up האם יהיו לי חיים מאושרים? deja vu מה אנשים באמת חושבים עליי? stronger האם אנשים חושקים בי בסתר? your song איך אני עם בני\בנות המין השני? יונתן שפירא P: איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? yellow מה אני צריך לעשות עם חיי? gone forever עצה טובה בשבילי- hey jude העצה שאני מממליץ לחברים? starz in their eyes מהו שיר הנושא שלי, לדעתי? from yesterday מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? he said she said איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? shut up ובהלוויה שלי? me love דווקא די מתאיםP: ובברית של הבן שלי? unbreakable איזה שיר אני אקדיש לאהבת חיי? שוב איזה סוג גבר/אישה אני אוהב/ת? dont stop me now איך יהיה לי מחר? play the game למה אני כאן? going under איך אנשים מבינים אותי? i dont love you מה שאני הכי מצטער\ת עליו? sunny בתור מה אנשים יזכרו אותי? i just wanna live איזה שיר יתקע לי בראש מחר? resistire האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? love stoned איך תהיה השנה הזו? belive me מתי אני אשמח? u+ur hands איפה אני אחגוג את היום הולדת שלי? grace kelly מהי התקופה הכי טובה שהייתה לי? אין מצב לאלימות XD לאיזו תקופה אני הכי מחכה? איך שיר נולד מה אני הכי אוהב\ת לעשות בזמני החופשי? looking for love :p על מה אני חושב\ת עכשיו? בת 60 איך החיים נכון לעכשיו? dance, dance מה חשבתי על החיים לפני 5 שנים? fly ומה אני אחשוב עליהם עוד 5 שנים? kiss the girl מה יהיה כתוב על המצבה שלי? she will be loved מה עשיתי אתמול? won't go home without you מה אני אעשה מחר? הכאב הזה :/ מה מרגיז אותי? hey mama מה אני עושה כשאני מרוגז\ת? reaching fir heaven מה אני הכי שונא\ת? we want you

למעלה