שאלון | קחי אותי אפרת !

בר דותן

New member
שאלון | קחי אותי אפרת !

אפרת רווקה, נחשקת מאוד .. כולם רוצים אותה .. ספרו לנו למה דווקא לך מגיע דייט עם אפרת :) אז.. נתחיל : עם היה לי אפרו לדייט אחד עם אפרת זה היה ב: הכי ההיתי רוצה לבלות איתה כשכולם...: אפרת ואני , למה אני ? כמה זמן יכול להחזיק קשר עם מישהי כמו אפרת? סופ"ש עם אפרת , מה ההינו עושים ביחד (חוץ מלמאות סכמ"ש בפורום חח) ? עם אני ואפרת ההינו מצרפים עוד מישהו\י לדייט שלנו , מי זה היה ? עם לא אני , עם מי ההיתי רוצה שאפרת תיצא ? לסיכום , אפרת .. קחי אותי !!!

bali

New member
מנהל
אני פשוט חייבת

אז.. נתחיל : עם היתה לי אפשרות לדייט אחד עם אפרת זה היה ב: בר אפלולי ורומנטי, או על חוף הים בערב. הכי הייתי רוצה לבלות איתה כשכולם...: כשכולם מסתכלים ומקנאים
אפרת ואני , למה אני ? אפרת נראית לי טיפוס הרפתקני, וביננו, אם מישהי תצליח להעביר אותי צד, זו היא
כמה זמן יכול להחזיק קשר עם מישהי כמו אפרת? שאלה מצויינת. אני מניחה שכשהיא ממש אוהבת אז הרבה זמן. סופ"ש עם אפרת , מה היינו עושים ביחד (חוץ מלמלא סכמ"ש בפורום חח) ? ספא, פינוקים, פינוקים +.... עם אני ואפרת היינו מצרפים עוד מישהו\י לדייט שלנו , מי זה היה ? מי שאפרת תבחר, אולי כדאי להכניס גם גבר לתמונה, שלא יחסר לנו
אם לא אני , עם מי הייתי רוצה שאפרת תצא ? עם מי שהיא רוצה. לסיכום , אפרת .. קחי אותי !!!

bali

New member
מנהל
מה יש, רק לגברים מותר לחשוק בה?

בר דותן

New member
מותר לכולם :) ולכולן ..

אבל זה מוסיף עוד המון אופציות זוגיות .. וכמה שפחות מתחרים יותר טוב

בר דותן

New member
חחח אפרת מאוד מושכת .. אבל ..

גם עם היתה גבר , היא לא היתה מצליחה להעביר אותי צד חחח

אריה31

Member
מנהל
רעיון ענק בר

עם היה לי אפרו לדייט אחד עם אפרת זה היה ב: בר (כמו שהיא אוהבת) הכי ההיתי רוצה לבלות איתה כשכולם...: מסתכלים מהצד ומקנאים
אפרת ואני , למה אני? כי אני איש של אהבה וזה מה שאפרת מחפשת כמה זמן יכול להחזיק קשר עם מישהי כמו אפרת? חצי שנה במקרה הטוב חח סופ"ש עם אפרת , מה ההינו עושים ביחד (חוץ מלמאות סכמ"ש בפורום חח)? זהו שהייתי מנסה לגרום לה להיכנס לפורום, אבל בינינו, אפילו אם היא היתה איתי, זה לא היה קורה חחח עם אני ואפרת ההינו מצרפים עוד מישהו\י לדייט שלנו , מי זה היה? סליחה, אנחנו לא מצרפים אף אחד! עם לא אני , עם מי ההיתי רוצה שאפרת תיצא? עם בר או עופרית, מגיע לכם
לסיכום , אפרת .. קחי אותי !!! כי בעקבות הפנטזיה הזו, נדלקתי עלייך מחדש חח

בר דותן

New member
חחח שמח שאהבתה ..

גם אי לא ההיתי רוצה לצרףף אף אחד , שתהיה רק שלי , אבל .. בכאל זאת ... :) נסה לחשוב על מישהו\י בשביל הרעיון :)

בר דותן

New member
ו... חח ממש תודה .. אני מאוד ישמח ..

אבל .. צר לי לבאס את כולנו .. אין לנו את הנתונים , אנחנו לא מנחים תוכנית בערוץ 10 לא קומיקאים ולא סלב בקיצור , יהיה לנון קשה מאוד להיכנס לה ללב ..

אריה31

Member
מנהל
לא בטוח

דווקא מתאים לאפרת להתאהב יום אחד באדם מהשורה גם כי היא אמורה להיות מגוונת וגם כי היא מספיק מפורסמת בעצמה

למעלה