שאלון קטן:

feldman89

Well-known member
1. האם אתם מתחברים למוסיקה בשפות שונות ולא רק אנגלית?
2. מה יחסכם למוסיקה לטינית? האם אוהבים שירים בספרדית למשל?
3. אם אתם אוהבים מוסיקה לטינית, לאיזה אומנים אתם מחוברים?

אשמח לכל השתתפות :-):

feldman89

Well-known member
עונה ראשון:

מאד מתחבר למוסיקה בשפות שונות, לא אהבתי בעבר את הקיבעון של הציבור בארץ וברדיו על שירים באנגלית. נכון שזאת המוסיקה שמקובל להיחשף אליה והכי מדוברת והכי מייצרת בשוק שירים אבל לעיתים זה משעמם טיכו להתקבע רק על שירים באנגלית. אני מתחבר למוסיקה צרפתית, איטלקית וכמובן ספרדית כי הן שפות טובות מבחינה מוסיקלית.

2. מה יחסכם למוסיקה לטינית? האם אוהבים שירים בספרדית למשל?
אין בארץ הרבה כמוני שכה מתחברים למוסיקה לטינית של ארצות המוסיקה הלטינית. אני מאד אוהב ומתחבר כי יוצאים שירים שמאד מדבריים אליי ויש סגנונות שונים במוסיקה הזאת(תתי ז'אנרים). יש בפולקלור ומוסיקה אתנית משהו כה מוצלח וטוב ובמוסיקה לטינית זה מאד מורגש. אני מוצא את עצמי שומע לא מעט מהמוסיקה הזאת(רוק, פופ, , סלסה, סמבה, טנגו, רגאטון) בעת האחרונה. ספרדית היא שפה מאד מוסיקלית, רומנטית וכלך המוסיקה וכמובן המילים והטקסטים נאמרים ונעשים ביותר תשוקה ודרמה לצד פלפליות, חוצפה וקלילות.

3. אם אתם אוהבים מוסיקה לטינית, לאיזה אומנים אתם מחוברים?
אני מודה שפחות התעמקתי בזמרים והרכבים מהז'אנר והמוסיקה אבל נראה לי שיש אומנים טובים כמו דייגו טורס, צ'איין, לואיס מיגל, ריקרדו מונטאנר, ריקי מרטין, אנריקה חלקית, כריסטיאן קסטרו,. פדרו קאפו. בזמרות הכי התעמקתי ואני אוהב מאד זמרות כגון: טליה, לוסרו, פאולינה רוביו, ג'ילדה, יורי, גלוריה אסטפן, סולדד, מרסלה מורלו, שאקירה(בספרדית בעיקר) ובדרך להתעמק בעוד זמרות כמו: סלנה המנוחה שהיתה זמרת מקסיקנית(לא סלנה גומז), אלחנדרה גוזמן, גלוריה טרבי, מרסדס סוסה

לרוב קשה לי להתחבר למוזיקה בשפה שאני לא מבין, אם כי תמיד יש יוצאים מן הכלל. למשל, במצעד השנתי שלי מלפני שנתיים היה שיר שבוצע בשפה המונגולית. מניח שאוכל למצוא במצטבר 20-30 כאלה מכל הזמנים. הבאת לי רעיון למצעד|4U|
2. מה יחסכם למוסיקה לטינית? האם אוהבים שירים בספרדית למשל? באופן כללי לא מתחבר, מעטים השירים בספרדית שאני אוהב (Porque te vas, Amor de mis amores למשל)
3. אם אתם אוהבים מוסיקה לטינית, לאיזה אומנים אתם מחוברים? אין כזה

נערך לאחרונה ב:

feldman89

Well-known member
לרוב קשה לי להתחבר למוזיקה בשפה שאני לא מבין, אם כי תמיד יש יוצאים מן הכלל. למשל, במצעד השנתי שלי מלפני שנתיים היה שיר שבוצע בשפה המונגולית. מניח שאוכל למצוא במצטבר 20-30 כאלה מכל הזמנים. הבאת לי רעיון למצעד|4U|
2. מה יחסכם למוסיקה לטינית? האם אוהבים שירים בספרדית למשל? באופן כללי לא מתחבר, מעטים השירים בספרדית שאני אוהב (Porque te vas, Amor de mis amores למשל)
3. אם אתם אוהבים מוסיקה לטינית, לאיזה אומנים אתם מחוברים? אין כזה
תודה שהשתתפת אלי |4U|

ady18

Well-known member
לא ממש משהו מסוים
גם אנגלית פחות למעט בודדים.

למעלה