שאלון קטנטנן בעניין ג'ק/דיאן

שאלון קטנטנן בעניין ג'ק/דיאן../images/Emo110.gif

ג'ק שלנו מתכנן לקבל חזקה מלאה על בנו (שאגב הוא הילד הכי מתוק שראיתי בחיי), בטענה שדיאן אינה כשירה להיות אם, מאחר ונכנסה להריון לאחר גניבת זרע.
מה אתם חושבים על העניין?
ובכן, אני חושבת שג'ק אכן צריך לקבל זכויות ביקור אבל בואו ולא ניסחף. מכאן ועד לקבל חזקה מלאה על הילד??? נכון, דיאן עשתה מעשים נבזים בחייה ובהם כלול גם גניבת הזרע, אבל השורה התחתונה היא שהיא אמא טובה לבנה הקטן ואין שום סיבה שהיא לא תמשיך להיות כזאת. לפי דעתי ג'ק סתם נסחף אם הוא חושב שיתנו לו חזקה מלאה על בנו ועוד חושב שפיליס תסכים לגדל איתו את בנה של דיאן?! באיזו בועה הוא חי? נכון, גם הוא יהיה אבא מצויין, אבל למה לעקור את בנך מאמו רק בגלל שאתה חש (כדבריך) רק בוז כלפיה...? מה אתם אומרים? נ.ב. ימוש סוף סוף אני מקבלת סימני חיים ממך, קיבלתי את המסר, נורא שמחתי וצחקתי ואני כבר שולחת לך מייל
(איתך אני כבר לא מתעסקת במסרים, והכל באשמת

../images/Emo210.gif אני חושב שג'ק הוא ממזר מניאק

ועם כל החיבה לסטייל שלו, לפעמים הוא עושה מעשים כאלה נוראים... במקרה הזה עוד איכשהו אפשר להבין, אבל חכי שתגיעי לפרקים של אמריקה (אם תגיעי
) כ"כ הרבה כעס יש עליו עכשיו... הוא הגיע לרמות שלא היית מאמינה.

כבר עכשיו הוא ממש שפל../images/Emo110.gif

ולא מובן לי. משחק אותה עוזר לדיאן ובעצם זומם לקחת לה את הילד! דווקא כשחושבים שיש לבן אדם לב כזה רחב, הוא חושב לעשות מעשה טיפשי שמוכיח את ההפך!

../images/Emo207.gif../images/Emo110.gif

יפעתי- שלחתי לך מייל. דרך אגב, יש לי עוד סיבה להתעצבן על
מה זה צריך להיות השדרוג העצבני שלהם של הגלריות/קבצים? למה אני צריכה לעבור 7 מדורי גהנום כדי למצוא פאקינג תמונה אחת של סמיילי ג'ק? כנ"ל לגבי תמונה חדשה בכרטיס האישי, או סליחה... "העולם של..."
צהוב- (בשבילי אתה תמיד תישאר כזה), לא אמרת לי תתחדשי על ה-
, ואני מציעה לך להעביר את ה-
לצד שמאל, זה נותן יותר עומק וחשיבות להודעות...

דבירית1

New member
זה בדיוק מה שאמרתי קודם ריקי...

את רואה גם כשאני לא פה יש לנו טלפתיה. בהחלט עליו לדרוש זכויות ביקור אבל הוא הרחיק לכת. ולא חשבתי על האפשרות שפיליס תסרב... על דיאן אפשר להגיד הכל אבל היא מטפלת יפה בילד ועושה הכל בשבילוו. התגעגעתי אליך ריקי יקרה ואני מצטערת שלא דיברתי איתך הרבה זמן. אשלח לך מצסר בקרוב. לא יודעת איך התגלגלו העניינים ב מה שאני זוכרת זה שהמחשב שלך היה מקולקל ואחר כך קיבלתי ממך את המסר שאומר ש המחשב שלך לא בסדר ושאת כותבת מהעבודה. שלחתי לך מסר אחררי בכמה זמן שלא רציתי להפרקיע לך בעבודה ושאני מקןןה שהמחשב שלך בסדר. ארני זווכרת שזה היה גם אחרי המ לחמה שנכפתה עלינו ושאלתי אותך מה קורה כשזרקו טילים על חדרה. לא הנעייתי בכלל בתפוז ולא ידע תי אם את פה אטו לא. כפי שא\ת רואה רק עכשיו חזר תתתתי. עכשיו בטוח ל שהההמחשב בסדר. אז אשלח לך מסר בקרוב. עידית האוהבת

למעלה