שאלון ראש גדול

שירי116

New member
שאלון ראש גדול../images/Emo163.gif

העדפות איזה עונה אתם הכי אוהבים מראש גדול? איזו הכי פחות אוהבים? עונה 1 או 2? עונה 3 או 4? עונה 1 או 3? עונה 2 או 3? עונה 2 או 4? עונה 1 או 4? איזו דמות אתם הכי אוהבים מהעונה הנוכחית? איזו הכי פחות? איזו דמות הכי אוהבים בכללי? והכי פחות? איזו דמות או כמה דמויות שהייתה באחת העונות הקודמות הייתם רוצים שתחזור? הכי אבתם את הפתיח של עונה...? ואיזה שחקנ/ית אתם הכי אוהבים? זוגות דניאל ויעל או דניאל וקשת? יעל ותומר או יעל ודניאל? מור ותומר או מור וגיא? גיא ונעמה או גיא ומור? נעמה וגיא או נעמה ולירון? נעמה ולירון או נעמה וקוזו? לירון ונעמה או לירון ודבש? לירון וסיוון או לירון ונעמה? נעמה ודבש או נעמה ואיתי? איתי ודבש או איתי ושרונה? איתי ושרונה או איתי ואלכס? אלחנן- בתור מנהל או בתור מנהל בפועל? גורי ותותי או תותי ויהונתן? יהונתן ותותי- ביחד או לא (מה הייתם מעדיפים)? נורית ואיתן או נורית ואביב? מור ואורי או מור ותומר? תומר וגילי או תומר ומור? רוי ואלכס או אלכס ואיתי? מקווה שאהבתם

chuti

New member
עונה :)

העדפות איזה עונה אתם הכי אוהבים מראש גדול? 4 איזו הכי פחות אוהבים? 3 עונה 1 או 2? 2 עונה 3 או 4? 4 עונה 1 או 3? 1 עונה 2 או 3? 2 עונה 2 או 4? 4 עונה 1 או 4? 4 איזו דמות אתם הכי אוהבים מהעונה הנוכחית? קשת מגניבה איזו הכי פחות?נעמה. היא לא בדיוק משפיעה על משהו איזו דמות הכי אוהבים בכללי? והכי פחות? איזו דמות או כמה דמויות שהייתה באחת העונות הקודמות הייתם רוצים שתחזור?תומר.:) הכי אבתם את הפתיח של עונה...? 4 ואיזה שחקנ/ית אתם הכי אוהבים?רועיייייייייייייייי המושלם
ותומר כפרה עליו :) זוגות דניאל ויעל או דניאל וקשת?דניאל ויעל יעל ותומר או יעל ודניאל? יעל ושחר לא תומר מור ותומר או מור וגיא? מור ותומר גיא ונעמה או גיא ומור? גיא ונעמה נעמה וגיא או נעמה ולירון? נעמה ולירון נעמה ולירון או נעמה וקוזו? נעמה וקוזוו :) לירון ונעמה או לירון ודבש? לירון ונעמה לירון וסיוון או לירון ונעמה? לירון ונעמה. נראה שהיא קצת השפיעה עליו יותר מסיוון לא? נעמה ודבש או נעמה ואיתי? אה? איך זה מסתדר? איתי ודבש או איתי ושרונה? איתי ודבש איתי ושרונה או איתי ואלכס? איתי ואלכס אלחנן- בתור מנהל או בתור מנהל בפועל? מנהל גורי ותותי או תותי ויהונתן? תותי וינתן יהונתן ותותי- ביחד או לא (מה הייתם מעדיפים)?לא נורית ואיתן או נורית ואביב? מור ואורי או מור ותומר?מור ותומר תומר וגילי או תומר ומור?תומר ומור רוי ואלכס או אלכס ואיתי?איתי ואלכס

שירי116

New member
תיקונים../images/Emo122.gif

ותודה להילה ששמה לב
יעל ותומר או יעל ודניאל?= יעל ושחר או יעל ודניאל נעמה ודבש או נעמה ואיתי?= אין לי מושג מה רציתי לרשום כאן

שירי116

New member
עונה לעצמי../images/Emo163.gif

העדפות
איזה עונה אתם הכי אוהבים מראש גדול? נראה לי שאת זאת
איזו הכי פחות אוהבים? אולי עונה 3
עונה 1 או 2? 2
עונה 3 או 4? 4
עונה 1 או 3? 3
עונה 2 או 3? 2
עונה 2 או 4? 4
עונה 1 או 4? 4
איזו דמות אתם הכי אוהבים מהעונה הנוכחית? קוזו D:
איזו הכי פחות? לירון
איזו דמות הכי אוהבים בכללי? שחר אני חושבת
והכי פחות? רוי
איזו דמות או כמה דמויות שהייתה באחת העונות הקודמות הייתם רוצים שתחזור? מור, תומר, סיוון, שרונה, אורי, איריס חחח
הכי אבתם את הפתיח של עונה...? 3
ואיזה שחקנ/ית אתם הכי אוהבים? אלמה בן זאב, אדם הירש ורועי ויינברג
זוגות
דניאל ויעל או דניאל וקשת? דניאל וקשת
יעל ותומר או יעל ודניאל? יעל ותומר
מור ותומר או מור וגיא? מור ותומר
גיא ונעמה או גיא ומור? גיא ומור
נעמה וגיא או נעמה ולירון? נעמה ולירון
נעמה ולירון או נעמה וקוזו? נעמה וקוזו
לירון ונעמה או לירון ודבש? לירון ודבש
לירון וסיוון או לירון ונעמה? לירון ונעמה
נעמה ודבש או נעמה ואיתי? הא
איתי ודבש או איתי ושרונה? איתי ושרונה
איתי ושרונה או איתי ואלכס? איתי ושרונה
אלחנן- בתור מנהל או בתור מנהל בפועל? בתור מנהל
גורי ותותי או תותי ויהונתן? גורי ותותי היה יכול להיות מצחיק
יהונתן ותותי- ביחד או לא (מה הייתם מעדיפים)? בהתחלה היה סבבה אבל עכשיו עדיף בשבילם שלא
נורית ואיתן או נורית ואביב? נורית ואביב
מור ואורי או מור ותומר? מור ותומר
תומר וגילי או תומר ומור? תומר ומור
רוי ואלכס או אלכס ואיתי? רוי ואלכס
הודגש באמצעות מדגישומטיק

danieli1226

New member
עונהה:]

העדפות איזה עונה אתם הכי אוהבים מראש גדול? 4 ו2 :] איזו הכי פחות אוהבים? מממ אין כזו :]] עונה 1 או 2? 2 [?] עונה 3 או 4? 4 עונה 1 או 3? 1 עונה 2 או 3? 2 עונה 2 או 4? מממ קשה :S עונה 1 או 4? 4 איזו דמות אתם הכי אוהבים מהעונה הנוכחית? וואיי זה באמת קשה.. אין לי כזזה. אני מתה על כולםם(:) איזו הכי פחות? אין. איזו דמות הכי אוהבים בכללי? שחר:p והכי פחות? יעל:S איזו דמות או כמה דמויות שהייתה באחת העונות הקודמות הייתם רוצים שתחזור? אלכס, מור, תומר :p הכי אבתם את הפתיח של עונה...? לא זוכרת את כולם XD אבל נראה לי 4.. ואיזה שחקנ/ית אתם הכי אוהבים? רוני דואני D= זוגות דניאל ויעל או דניאל וקשת? דניאל וקשת:p יעל ותומר או יעל ודניאל? יעל ותומר מור ותומר או מור וגיא?מור ותומרררD: גיא ונעמה או גיא ומור? גיא ונעמה:] נעמה וגיא או נעמה ולירון? נעמה ולירון:] נעמה ולירון או נעמה וקוזו? נעמה ולירון XD לירון ונעמה או לירון ודבש? לירון ודבשP: לירון וסיוון או לירון ונעמה? לירון וסיון:]]] נעמה ודבש או נעמה ואיתי? טחח שתי בנות יחד לא הולך משהו XDD אז נעמה ואיתי :]] איתי ודבש או איתי ושרונה? איתי ושרונה:) איתי ושרונה או איתי ואלכס? איתי ואלכס אלחנן- בתור מנהל או בתור מנהל בפועל? אלחנן מנהלXDDD גורי ותותי או תותי ויונתן? תותי ויונתן:]] יונתן ותותי- ביחד או לא (מה הייתם מעדיפים)? ביחדדדדדדד!:p נורית ואיתן או נורית ואביב? נורית ואביב XD מור ואורי או מור ותומר? מור ותומר לשלטוןןןןןן=P תומר וגילי או תומר ומור?תומר ומורר:]]] גילי סתם מכוערת XD רוי ואלכס או אלכס ואיתי? אלכס ואיתי:p שאלון מגניבבD:

עונה:)

העדפות איזה עונה אתם הכי אוהבים מראש גדול? 4 איזו הכי פחות אוהבים? 2 עונה 1 או 2? 1 עונה 3 או 4? 4 עונה 1 או 3? 1 עונה 2 או 3? 3 עונה 2 או 4? 4 עונה 1 או 4? 4 איזו דמות אתם הכי אוהבים מהעונה הנוכחית? שחר וקשת:p איזו הכי פחות? דבש איזו דמות הכי אוהבים בכללי? שחר וקשת:p והכי פחות? דבש וטלי[עונה1] איזו דמות או כמה דמויות שהייתה באחת העונות הקודמות הייתם רוצים שתחזור? מור וריקרדו הכי אבתם את הפתיח של עונה...? 4 נראלי ואיזה שחקנ/ית אתם הכי אוהבים? תומר ומיטל:p זוגות דניאל ויעל או דניאל וקשת? דניאל וקשת יעל ותומר או יעל ודניאל? יעל ותומר מור ותומר או מור וגיא? מור ותומר גיא ונעמה או גיא ומור? גיא ונעמה נעמה וגיא או נעמה ולירון? נעמה ולירון נעמה ולירון או נעמה וקוזו? נעמה ולירון לירון ונעמה או לירון ודבש? לירון ודבש לירון וסיוון או לירון ונעמה? לירון וסיוון נעמה ודבש או נעמה ואיתי? נעמה ודבש?XDD חחח.... אני מעדיפה את דבש ואיתי>< איתי ודבש או איתי ושרונה? איתי ודבש איתי ושרונה או איתי ואלכס? איתי ואלכס אלחנן- בתור מנהל או בתור מנהל בפועל? מנהל [חח מנהל בפועלXD] גורי ותותי או תותי ויהונתן? תותי ויונתן יהונתן ותותי- ביחד או לא (מה הייתם מעדיפים)? לא נורית ואיתן או נורית ואביב? נורית ואביב...עם איתן היא כל הזמן רבה.. מור ואורי או מור ותומר? מור ותומר תומר וגילי או תומר ומור? תומר ומור רוי ואלכס או אלכס ואיתי? איתי ואלכס

עונה

העדפות איזה עונה אתם הכי אוהבים מראש גדול?4 איזו הכי פחות אוהבים?3 עונה 1 או 2?1 עונה 3 או 4?4 עונה 1 או 3?1 עונה 2 או 3?2 עונה 2 או 4?4 עונה 1 או 4?4 איזו דמות אתם הכי אוהבים מהעונה הנוכחית?אין דמות מיוחדת איזו הכי פחות?הקב"טXD איזו דמות הכי אוהבים בכללי? והכי פחות? איזו דמות או כמה דמויות שהייתה באחת העונות הקודמות הייתם רוצים שתחזור?תומר הכי אבתם את הפתיח של עונה...?לא זוכרת|: ואיזה שחקנ/ית אתם הכי אוהבים?מר"ג?אין מישהו מיוחד להערצה|: כולם נחמדים.. זוגות דניאל ויעל או דניאל וקשת?דניאל ויעל יעל ושחר או יעל ודניאל?יל ודניאל מור ותומר או מור וגיא?מור לבד גיא ונעמה או גיא ומור?גיא ונעמה נעמה וגיא או נעמה ולירון?נעמה ולירון נעמה ולירון או נעמה וקוזו?נעמה ולירון לירון ונעמה או לירון ודבש?לירון ונעמה לירון וסיוון או לירון ונעמה?לירון וסיון איתי ודבש או איתי ושרונה?איתי ושרונה איתי ושרונה או איתי ואלכס?איתי ושרונה אלחנן- בתור מנהל או בתור מנהל בפועל?מנהל גורי ותותי או תותי ויהונתן?תותי ויהונתן יהונתן ותותי- ביחד או לא (מה הייתם מעדיפים)?בנפרד נורית ואיתן או נורית ואביב?עם איתן מור ואורי או מור ותומר?מור לבד
תומר וגילי או תומר ומור?תומר עם מישהי נורמלית:] רוי ואלכס או אלכס ואיתי?רוי ואלכס

עוננה בננה../images/Emo94.gif

העדפות איזה עונה אתם הכי אוהבים מראש גדול?העונה ה2 איזו הכי פחות אוהבים?את ה1 עונה 1 או 2?2 עונה 3 או 4?4 עונה 1 או 3?3 עונה 2 או 3?2 עונה 2 או 4?וואי קשה!!!אבל 2 עונה 1 או 4?4 איזו דמות אתם הכי אוהבים מהעונה הנוכחית?אפשר לומר חצי מהסט?חח סתם אלדי כמובן מקרונה שלי ותומררררר
איזו הכי פחות?לירון בלעכס איזו דמות הכי אוהבים בכללי?אלדי והכי פחות?אסף ההומו XDXD איזו דמות או כמה דמויות שהייתה באחת העונות הקודמות הייתם רוצים שתחזור?אלכסס
הכי אבתם את הפתיח של עונה...?הפתיח?של העונה ה3 אבל גם את ה4 מאוד! ואיזה שחקנ/ית אתם הכי אוהבים?אלדי רוני ותומר
זוגות דניאל ויעל או דניאל וקשת?תלוי איזה עונה בעונה הנוכחית קשת ודניאל יעל ותומר או יעל ודניאל?יעל ותומר מור ותומר או מור וגיא?מור ותומר גיא ונעמה או גיא ומור?גיא ונעמה נעמה וגיא או נעמה ולירון?גיא ונעמה נעמה ולירון או נעמה וקוזו?נעמה ולירון לירון ונעמה או לירון ודבש?לירוןו דבש לירון וסיוון או לירון ונעמה?לירון וסיוון נעמה ודבש או נעמה ואיתי?אהה?!לסביות?!חהחהחחהה איתי ודבש או איתי ושרונה?איתי ושרונה איתי ושרונה או איתי ואלכס?איתי ואלכסססס אלחנן- בתור מנהל או בתור מנהל בפועל?מנהל בפועל היה יותר מצחיק חח גורי ותותי או תותי ויהונתן?תותי ויונתן יהונתן ותותי- ביחד או לא (מה הייתם מעדיפים)?ביחד נורית ואיתן או נורית ואביב?מה כפת לי?!חח מור ואורי או מור ותומר?מור ותומר תומר וגילי או תומר ומור?תומר וגילי רוי ואלכס או אלכס ואיתי?אלכס ואיתי!

נופקיצה

New member
גם אני רוצה גם אני רוצה חחחח

העדפות איזה עונה אתם הכי אוהבים מראש גדול? ברור שאת הרביעית איזו הכי פחות אוהבים? אני כבר לא כזה זוכרת...אממ נראה לי שאת הראשונה פחות.. עונה 1 או 2? 2 עונה 3 או 4? 4 עונה 1 או 3? 3 עונה 2 או 3? 3 עונה 2 או 4? 4 עונה 1 או 4? 4 איזו דמות אתם הכי אוהבים מהעונה הנוכחית? חח זה לא יהיה יפה לעשות אפליה..אבל הילה בטוח יותר =) איזו הכי פחות? נאורה חח מעצבנת איזו דמות הכי אוהבים בכללי? כנ"ל שאלה קודמת קודמת.. והכי פחות? נאורה..חח איזו דמות או כמה דמויות שהייתה באחת העונות הקודמות הייתם רוצים שתחזור? אפאחד..חח לא צריך לחזור אחורה הכי אהבתם את הפתיח של עונה...? מי מסתכל על זה....חח אני תמיד מעבירה ואז מחזירה...נגיד שה-4 ואיזה שחקנ/ית אתם הכי אוהבים? שוב פעם...אפליה...אני לא מוכנה לזה :p זוגות דניאל ויעל או דניאל וקשת? דניאל ויעל יעל ותומר או יעל ודניאל? יעל ותומר (חחח ליעל יכולים להיות הרבה חברים :p) מור ותומר או מור וגיא? מי זה גיא? נגיד מור ותומר גיא ונעמה או גיא ומור? אההההההה גיא...אממ גיא ומור..חחח נעמה וגיא או נעמה ולירון? נעמה ולירון נעמה ולירון או נעמה וקוזו? נעמה וקוזו לירון ונעמה או לירון ודבש? לירון ודבש לירון וסיוון או לירון ונעמה? לירון וסיוון נעמה ודבש או נעמה ואיתי? נעמה ודבש? חח לא ידעתי שאפשר לעשות גם זוגות לסביות..חח אממ שנעמה תישאר לבד..
איתי ודבש או איתי ושרונה? איתי ושרונה איתי ושרונה או איתי ואלכס? שיו מי זאת אלכס...חח פאק אני לא זוכרת..נגיד איתי ושרונה אלחנן- בתור מנהל או בתור מנהל בפועל? בתור עובד זבל גורי ותותי או תותי ויהונתן? תותי ותותית.. יהונתן ותותי- ביחד או לא (מה הייתם מעדיפים)? רק אם אין ברירה אחרת..חח היא מציקה לו... נורית ואיתן או נורית ואביב? מי מהם זה אבא של מור?..אז נגיד שהוא..אבל עכשיו היא לבד לא? מור ואורי או מור ותומר? מור ותומר תומר וגילי או תומר ומור? תומר וגילי רוי ואלכס או אלכס ואיתי? מי זאת אלכס?.

שירי116

New member
חחח אלכס הייתה חברה של איתי בעונה השנייה

ורצתה 4000 ש"ח בשביל בוק, ואמא שלה הייתה כזאת מיסטית

נופקיצה

New member
אההה נכון

העונה הזאת הכי יפה..לא משנה מה אומרים... הם משתפרים עם הזמן..

שירי116

New member
נכון אבל זה לא אותו דבר בלי כמה דמויות

ולכן כמה שהעונה הזאת יפה ומגניבה, משהו חסר, אבל תמיד יש חסרונות...

נופקיצה

New member
אממ...

אני דווקא אוהבת יותר את העונה הנוכחית כי היא יותר מעניינת... הקודמות פשוט לא היה להם את המתח הזה כאילו אני מתכוונת שהם לא יצרו ציפיה להמשיך לראות... לא יודעת חח כל אחד והטעם שלו :)

למעלה