שאלון שירי דפש

שאלון שירי דפש ../images/Emo168.gif

היי, א, פרסמתי עכשיו שאלון זהה בפורום רדיוהד, מקווה שתשתפו פעולה, אני מוצאת את זה דיי מסקרן... מה השיר של דפש ש: - הכי משמח אותך? - הכי מדכא אותך? - מזכיר לך קשר זוגי מסויים? - מזכיר לך פרידה? - הכי נוסטלגי? - הכי סקסי? - הכי מרדים? - הכי מעורר? - היית מסיר ללא ספק מהאלבום בו הוא נמצא? - הכי מזכיר לך להקה אחרת, ואיזו? - הכי ברור לך מבחינה מילולית? - הכי לא ברור לך מאותה בחינה? - אתה מתחבר אליו לגמרי? - היית רוצה שיקדישו לך (מי)? - היית רוצה להקדיש למישהו (למי)? - הכי מאוס בעיניך? - סינגל, שעדיין בכלל לא מאוס בעיניך? - עושה אותך רעב? - גורם לך לביקורת עצמית? - לעולם לא היית רוצה לשמוע מבוצע בהופעה? - הכי היית רוצה לשמוע בהופעה? - לקח לך הכי הרבה זמן להתאהב בו? - לקח לך הכי פחות זמן להתאהב בו? - עוד לא הצלחת לאהוב ברמה שאתה אוהב את רוב האחרים? - אתה תמיד מעביר בדיסק מסויים (איזה שיר ומאיזה אלבום)? - נחשב כקנייה הכי מוצלחת (לאו דווקא מבחינת איכות; יכול להיות שזה מושפע ממחיר שהתגלה כמציאה, רצועות בונוס מיוחדות בהוצאה מיוחדת או משהו)? - נחשב כקנייה הכי פחות מוצלחת (שוב, יכול להיות מושפע מגורמים אחרים, לאו דווקא מהשירים עצמם)? - דיסק שהיה הכי קל לכם לוותר עליו? - וההפך?

Reshefgarcia

New member
אוהב שאלונים...

הכי משמח אותך? PEOPLE ARE PEOPLE - הכי מדכא אותך? WALKING IN MY SHOES - מזכיר לך קשר זוגי מסויים? HOME - מזכיר לך פרידה? HOME - הכי נוסטלגי? JUST CANT GET ENOUGH - הכי סקסי? IN YOUR ROOM - הכי מרדים? CONDEMNATION - הכי מעורר? I FEEL YOU - היית מסיר ללא ספק מהאלבום בו הוא נמצא? FREELOVE - הכי מזכיר לך להקה אחרת, ואיזו? המממ...לא יודע - הכי ברור לך מבחינה מילולית? WALKING IN MY SHOES - הכי לא ברור לך מאותה בחינה? STRIPPED - אתה מתחבר אליו לגמרי? BLASPHEMOUS RUMORS - היית רוצה שיקדישו לך (מי)? הקדישו לי את HOME (אקסית בתקופת הצבא) - היית רוצה להקדיש למישהו (למי)? את WALKING IN MY SHOES, לכל מי שלא מבין אותי... - הכי מאוס בעיניך? JUST CANT GET ENOUGH - סינגל, שעדיין בכלל לא מאוס בעיניך? BARREL OF A GUN - עושה אותך רעב? לא חשבתי על זה - גורם לך לביקורת עצמית? כנ"ל - לעולם לא היית רוצה לשמוע מבוצע בהופעה? FREELOVE - הכי היית רוצה לשמוע בהופעה? NEVER LET ME DOWN - לקח לך הכי הרבה זמן להתאהב בו? LITTLE 15 - לקח לך הכי פחות זמן להתאהב בו?WALKING IN MY SHOES - עוד לא הצלחת לאהוב ברמה שאתה אוהב את רוב האחרים? PRECIOUS - אתה תמיד מעביר בדיסק מסויים (איזה שיר ומאיזה אלבום)? CONDEMNATION מ SOFAD - נחשב כקנייה הכי מוצלחת (לאו דווקא מבחינת איכות; יכול להיות שזה מושפע ממחיר שהתגלה כמציאה, רצועות בונוס מיוחדות בהוצאה מיוחדת או משהו)? ה DVD של ההופעה מצרפת - נחשב כקנייה הכי פחות מוצלחת (שוב, יכול להיות מושפע מגורמים אחרים, לאו דווקא מהשירים עצמם)? EXCITER , יום אחרי שקניתי אותו פוטרתי מעבודה... - דיסק שהיה הכי קל לכם לוותר עליו? PLAYING THE ANGEL - וההפך? SOFAD מה?? כבר נגמר???

AlterNova

New member
נו נו...זה היה מעניין

******השאלון נענה תחת השפעה של שתי כוסות יין אדום, אס סליחה על טעויות איות קלות**** מה השיר של דפש ש: - הכי משמח אותך?JUST CANT GET ENOUGH - הכי מדכא אותך?אין שירים מדכאים - מזכיר לך קשר זוגי מסויים?USELESS - מזכיר לך פרידה?ITS NO GOOD - הכי נוסטלגי?SHAKE THE DESIESE - הכי סקסי?BEHIND THE WHEEL/SWEETEST CONDITION/WORLD IN MY EYES - הכי מרדים?WHEN THE BODY SPEEKS - הכי מעורר?QUESTION OF TIME - היית מסיר ללא ספק מהאלבום בו הוא נמצא?BARREL OF A GUN-סתם רועש - הכי מזכיר לך להקה אחרת, ואיזו?DAMAGED PEOPLE-מילים של להקת בנים - הכי ברור לך מבחינה מילולית?FREELOVE - הכי לא ברור לך מאותה בחינה?COMATOSE - אתה מתחבר אליו לגמרי?GOODNIGHT LOVERS - היית רוצה שיקדישו לך (מי)?הייתי רוצה שזו תהיה הפתעה! - היית רוצה להקדיש למישהו (למי)?STRANGELOVE-חברה טובה שלי - הכי מאוס בעיניך?JUST CANT GET ENOUGH - סינגל, שעדיין בכלל לא מאוס בעיניך?ENJOY THE SILENCE- פשוט גאוני - עושה אותך רעב?הא?! - גורם לך לביקורת עצמית?JUDAS--"DONT JUST STAND THERE AND SHOUT IT,DO SOMETHING ABOUT IT" - לעולם לא היית רוצה לשמוע מבוצע בהופעה?המממ המממ BARREL OF A GUN!! - הכי היית רוצה לשמוע בהופעה?NEVER LET ME DOWN AGAIN - לקח לך הכי הרבה זמן להתאהב בו?PERSONAL JESUS - לקח לך הכי פחות זמן להתאהב בו?ONE CARESS - עוד לא הצלחת לאהוב ברמה שאתה אוהב את רוב האחרים?IN YOUR ROOM - אתה תמיד מעביר בדיסק מסויים (איזה שיר ומאיזה אלבום)?עוד לא הבנתם שאני לא אוהבת את BARREL OF A GUN?! - נחשב כקנייה הכי מוצלחת (לאו דווקא מבחינת איכות; יכול להיות שזה מושפע ממחיר שהתגלה כמציאה, רצועות בונוס מיוחדות בהוצאה מיוחדת או משהו)?האוסף הכפול, ללא ספק - נחשב כקנייה הכי פחות מוצלחת (שוב, יכול להיות מושפע מגורמים אחרים, לאו דווקא מהשירים עצמם)?המממממ אין דבר כזה - דיסק שהיה הכי קל לכם לוותר עליו?אין דיסק כזה - וההפך?SONGS OF FAITH AND DEVOTION

Rinor

New member
יופי של שאלון

קצת ארוך אבל יופי של יוזמה - הכי משמח אותך? I Feel You - הכי מדכא אותך? In Your Room - מזכיר לך קשר זוגי מסויים? אין - מזכיר לך פרידה? Sister of Night - הכי נוסטלגי? Black Celebration - הכי סקסי? דפש מוד סקסי??
- הכי מרדים? Somebody - הכי מעורר? Personal Jesus - היית מסיר ללא ספק מהאלבום בו הוא נמצא? אין - הכי מזכיר לך להקה אחרת, ואיזו? לא חושב על אחרות כשמקשיב לדפש - הכי ברור לך מבחינה מילולית? כולם - הכי לא ברור לך מאותה בחינה? כולם ברורים - אתה מתחבר אליו לגמרי? Clean - היית רוצה שיקדישו לך (מי)? Higher Love בתקווה החברה העתידית - היית רוצה להקדיש למישהו (למי)? Personal Jesus לחבר הכי טוב שלי - הכי מאוס בעיניך? Just Can't Get Enough - סינגל, שעדיין בכלל לא מאוס בעיניך? Enjoy The Silence - עושה אותך רעב? לא מכיר - גורם לך לביקורת עצמית? Halo - לעולם לא היית רוצה לשמוע מבוצע בהופעה? אין - הכי היית רוצה לשמוע בהופעה? Enjoy The Silence - לקח לך הכי הרבה זמן להתאהב בו? World In My Eyes - לקח לך הכי פחות זמן להתאהב בו? Enjoy The Silence - עוד לא הצלחת לאהוב ברמה שאתה אוהב את רוב האחרים? רוב האלבום Exciter - אתה תמיד מעביר בדיסק מסויים (איזה שיר ומאיזה אלבום)? אני מבין את השאלה כשיר שאני תמיד מעביר אליו כשאני שם דיסק של דפש - Personal Jesus מתוך Violator - נחשב כקנייה הכי מוצלחת (לאו דווקא מבחינת איכות; יכול להיות שזה מושפע ממחיר שהתגלה כמציאה, רצועות בונוס מיוחדות בהוצאה מיוחדת או משהו)? The Singles 86-98 - נחשב כקנייה הכי פחות מוצלחת (שוב, יכול להיות מושפע מגורמים אחרים, לאו דווקא מהשירים עצמם)? Exciter - דיסק שהיה הכי קל לכם לוותר עליו? Exciter - וההפך? Songs of Faith And Devotion

Rinor

New member
תגובה 2

אני רואה פה סטטוס קוו... כולם פה לא היו מוותרים על Songs of Faith And Devotion (כולל אני) ולכולם השיר הכי מאוס הוא - Just Can't Get Enough שוב, תודה על היוזמה, יופי של שאלון....באמת חבל שנגמר

זהר25

New member
תשובות שלי......

הכי משמח?- never let me down הכי מדכא-in your room,walking in my shoes מזכיר לך קשר זוגי?-אין לי מזכיר לך פרידה?- the love thieves הכי נוסטלגי?-everything counts הכי סקסי?- אין להם שיר שהוא לא סקסי הכי מרדים?- אההההה לא עולה לי משהו. הכי מעורר?-personal jesus ההית מסיר מהאלבום?-כלום הכי מזכיר להקות אחרות-דפש מוד לא מזכירים לי אף להקה אחרת הכי ברור לך מיבחינה מילולית?-כולם הכי לא ברור לך מיבחינה מילולית?-כולם ברורים ואלו שלא נתונים לפרשנות אישית. מיתחבר אליו-walking in my shoes, clean ההית רוצה שיקדישו לך?- home ההית רוצה להקדיש למישהו?- higher love הכי מאוס?- i just cant get enough סינגל שעוד לא מאוס?-את האמת כלום חוץ מהקודם אבל enjoy the silence עושה אותך רעב?-זה הדבר האחרון שדפש מוד מעוררים אצלי גורם לך לביקורת עצמית-אני לא יכולה ליבחור אחד כול שיר מ - songs of faith and devotion לעולם לא ההית רוצה לישמוע מבוצע בהופעה?- אין דבר כזה. הכי ההית רוצה לישמוע בהופעה?- one caress לקח לך הכי הרבה זמן להיתאהב בו?- personal jesus לקח לך הכי פחות זמן להיתאהב בו?- enjoy the silence לא הצלחת לאהוב באותה רמה שאתה אוהב את האחרים?- כימעט כול השירים מהאלבום האחרון. ניחשב כקנייה מוצלחת?- אלבום אוסף ניחשב כקנייה פחות מוצלחת?- האלבום האחרון דיסק שההיתם יכולם לוותר עליו?-האלבום האחרון וההפך?songs of faith and devotion

Rinor

New member
והסטטוס קוו ממש נשמר

אז Songs of Faith And Devotion הטוב ביותר של דפש מוד לדעת הפורום הזה? וזאת למרות ש- Violator הוא הנמכר ביותר בכל הזמנים... סתם משהו פיקנטי על הבוקר שבת שלום...

Bavmorda

New member
התשובות שלי ../images/Emo47.gif../images/Emo68.gif

- הכי משמח אותך? JUST CAN'T GET ENOUGH (או פשוט כל שיר אחר שאין לי אליו שום התנגדות יעלה בי חיוך, אבל השיר הזה ישן ומצחיק...
...(_|_)...
) - הכי מדכא אותך? IT'S NO GOOD כשאין לי מצב רוח טוב - מזכיר לך קשר זוגי מסויים? WHEN THE BODY SPEAKS - מזכיר לך פרידה? IT'S NO GOOD - הכי נוסטלגי? EVERYTHING COUNTS וכל הייתר מהדיסקים הראשונים - הכי סקסי? I FEEL YOU - הכי מרדים? ...אולי רצועות בלתי מזוהות מאחרון PTA - הכי מעורר? השעון שלי...
.... - היית מסיר ללא ספק מהאלבום בו הוא נמצא? AGENT ORANGE - הכי מזכיר לך להקה אחרת, ואיזו? אין כזה - הכי ברור לך מבחינה מילולית? CONDEMNATION (וגם JUDAS) - הכי לא ברור לך מאותה בחינה? לא זכור לי כרגע - אתה מתחבר אליו לגמרי? ONE CARESS - היית רוצה שיקדישו לך (מי)? IT'S NO GOOD.... - היית רוצה להקדיש למישהו (למי)? WHEN THE BODY SPEAKS - הכי מאוס בעיניך? אין כזה (רק את הבלתי נסבלים אני אקפיץ קדימה) - סינגל, שעדיין בכלל לא מאוס בעיניך? אין לי סינגלים, מבחינתי אותה שאלה כקודמתה - עושה אותך רעב? תלוי לֵמָה
... - גורם לך לביקורת עצמית? נאדה - לעולם לא היית רוצה לשמוע מבוצע בהופעה? Jazz thieves - הכי היית רוצה לשמוע בהופעה? GOOD NIGHT LOVERS ואת כל SOFAD - לקח לך הכי הרבה זמן להתאהב בו? I FEEL YOU - לקח לך הכי פחות זמן להתאהב בו?
FREE LOVE - עוד לא הצלחת לאהוב ברמה שאתה אוהב את רוב האחרים? I FEEL LOVED - אתה תמיד מעביר בדיסק מסויים (איזה שיר ומאיזה אלבום)? Jazz thieves מהדיסק ULTRA - נחשב כקנייה הכי מוצלחת (לאו דווקא מבחינת איכות; יכול להיות שזה מושפע ממחיר שהתגלה כמציאה, רצועות בונוס מיוחדות בהוצאה מיוחדת או משהו)? SOFAD בהופעה חיה, מתנה מחברה - נחשב כקנייה הכי פחות מוצלחת (שוב, יכול להיות מושפע מגורמים אחרים, לאו דווקא מהשירים עצמם)? PLAYING THE ANGEL - דיסק שהיה הכי קל לכם לוותר עליו? איפושהו מהראשונים - וההפך? SOFAD
וכל זה גרם לי עכשיו לעוד רעיון לסקר... BAV.

למעלה