שאלון!!!!תוצרת לירן!!!

לירןןןן

New member
שאלון!!!!תוצרת לירן!!!

מה השם שלך? האם אתה אוהב אותו? איזה שם היית מוסיף או מחליף לך.<? מה הכי כיף בחורף? האם יש לך בלוג? קורה לך שכשאתה מסתכל על מישהו בעיניים הרבה זמן [מדברים או משוהו] וכואבות לך העיניים ואתה חייב להזיז את הראש ממנו? גבינה לבנה או קוטג? [או צהובה..] האם בלעת אי פעם חרק? מה אתה הכי אוהב בגוף שלך? מה מפחיד אותך? מה מביך אותך? מה היית רוצה שאנשים אחרים ידעו עלייך?< מה תמיד רצית לעשות ולא עשית? במה הכי תרצה לנהוג [מטוס למשל,טנק,לא סוגי מכוניות]: מה הכי מגעיל אותך עד כדי הקאה? הפרי שאתה הכי שונא: הכי אוהב: האם יש בנאדם שאתה יכול לדמיין שאתה מכה אותו בגרזן מרוב זעם ולא להתחלחל מזה\להרגיש רע עם עצמך וכ'ו? מה אתם עושים עם גרב שיש בה חור ? אתם אוהבים ילדים קטנים? אם היו שואלים אתכם: אח קטן או חיה[איזה שתרצו]? איזו בובה הכי אהבתם בפרפר נחמד? מכירים [הכרתם] מישהו שמת? [לא סלבריטי] מה הפרח האהוב עליכם [כל צמח] הריח האהוב עליכם? מר חמוץ מלוח או מתוק? איזה שיר הייתם רוצים שיקדישו לכם ברדיו? הספורט המועדף עליכם[אם בכלל] מה המחמאה הכי גדולה שאפשר לתת לכם? הדבר המעליב ביותר שאפשר להגיד לכם? האם אתם אוהבים הורה אחד יותר מהשני? כלבים או חתולים?שחור או לבן? בביצה: חלבון[לבן] או חלמון[צהוב]? תפוז או קלמנטינה? מה הדאגה הכי איומה שיכולה להתממש לך בנוגע לעצמך? יש לך משאלה אחת. מה תבקש? [שאלה מעצבנת אה?] הזמר\ת האהוב עליך? האם אתה אוהב קולנוע ישראלי.? האם אתה מפנטז על דברים טובים שיקרו לך [חלומות בהקיץ כאלו] האם מרגיש טיפשי בנוגע לחלק מהם? מה אתה חושב של מוערך מספיק? היום האחרון שלך,של האנושות כולה,למי תגיד שאתה אוהב אותו ושהוא לא יודע את זה עדיין?

שלי../images/Emo103.gif

מה השם שלך? רעות האם אתה אוהב אותו?כן איזה שם היית מוסיף או מחליף לך.<?מאי מה הכי כיף בחורף?להתכרבל מתחת לפוך..(עם מישהו) האם יש לך בלוג?לא קורה לך שכשאתה מסתכל על מישהו בעיניים הרבה זמן [מדברים או משוהו]? וכואבות לך העיניים ואתה חייב להזיז את הראש ממנו?כן גבינה לבנה או קוטג? [או צהובה..]כלום האם בלעת אי פעם חרק?לא מה אתה הכי אוהב בגוף שלך?את השיער מה מפחיד אותך?מוות מה מביך אותך?הרבה מה היית רוצה שאנשים אחרים ידעו עלייך?שאני אוהבת משהו אז אני אוהבת אותו מה תמיד רצית לעשות ולא עשית?להתאבד(סתאםם) במה הכי תרצה לנהוג [מטוס למשל,טנק,לא סוגי מכוניות]:מטוס מה הכי מגעיל אותך עד כדי הקאה?מרציפן הפרי שאתה הכי שונא: הכל הכי אוהב:כלום האם יש בנאדם שאתה יכול לדמיין שאתה מכה אותו בגרזן מרוב זעם ולא להתחלחל מזה\להרגיש רע עם עצמך וכ'ו?הדס מורנו מה אתם עושים עם גרב שיש בה חור ?זורקים אתם אוהבים ילדים קטנים?מאוד אם היו שואלים אתכם: אח קטן או חיה[איזה שתרצו]?חיה איזו בובה הכי אהבתם בפרפר נחמד?נולי מכירים [הכרתם] מישהו שמת? [לא סלבריטי]?כן מה הפרח האהוב עליכם [כל צמח]?ורד הריח האהוב עליכם?של הבושם היפנוטיק מר חמוץ מלוח או מתוק?מתוק איזה שיר הייתם רוצים שיקדישו לכם ברדיו?עד סוף העולם הספורט המועדף עליכם[אם בכלל]?התמעלות קרקע מה המחמאה הכי גדולה שאפשר לתת לכם?לא יודעת הדבר המעליב ביותר שאפשר להגיד לכם?כל דבר אני רגישה האם אתם אוהבים הורה אחד יותר מהשני? לא כלבים או חתולים?כלב שחור או לבן?לבן בביצה: חלבון[לבן] או חלמון[צהוב]?לא זה ולא זה תפוז או קלמנטינה?כלום מה הדאגה הכי איומה שיכולה להתממש לך בנוגע לעצמך?שאני יאבד חלק מגופי יש לך משאלה אחת. מה תבקש? [שאלה מעצבנת אה?]את לידן הבן-אדם שאני הכי אוהבת בעולם! הזמר\ת האהוב עליך?רוני האם אתה אוהב קולנוע ישראלי.?מאוד האם אתה מפנטז על דברים טובים שיקרו לך [חלומות בהקיץ כאלו]?ברור האם מרגיש טיפשי בנוגע לחלק מהם?לא מה אתה חושב של מוערך מספיק?מה?! היום האחרון שלך,של האנושות כולה,למי תגיד שאתה אוהב אותו ושהוא לא יודע את זה עדיין?הוא יודע ורק אותו אוהבת לידן!

lim02

New member
חח..

מה השם שלך? האם אתה אוהב אותו? לימור, וכן.. איזה שם היית מוסיף או מחליף לך.<? חח חברים שלי הוסיפו לי כל כך הרבה שמות שאני לא רוצה להוסיף עוד כלום מה הכי כיף בחורף? שאפשר להיות עם הפוך, לשתות שוקו חם ולהסתכל מהחלון על הגשם האם יש לך בלוג? לא קורה לך שכשאתה מסתכל על מישהו בעיניים הרבה זמן [מדברים או משוהו] וכואבות לך העיניים ואתה חייב להזיז את הראש ממנו? לא.. גבינה לבנה או קוטג? [או צהובה..] צהובה.. לטוסטים האם בלעת אי פעם חרק? לאא.. מה אתה הכי אוהב בגוף שלך? הזרת.. חח סתם העיניים מה מפחיד אותך? אמ.. מה מביך אותך? שבוהים בי הרבה זמן.. מה היית רוצה שאנשים אחרים ידעו עלייך? שאני סבבה.. חח מה תמיד רצית לעשות ולא עשית? יש הרבה.. במה הכי תרצה לנהוג [מטוס למשל,טנק,לא סוגי מכוניות]: מטוס! מה הכי מגעיל אותך עד כדי הקאה? שאנשים מתחנפים.. קצת זה בסדר.. אבל יש כאלה בהגזמות הפרי שאתה הכי שונא: קלמנטינה- בגלל הריח.. הכי אוהב: תפוח האם יש בנאדם שאתה יכול לדמיין שאתה מכה אותו בגרזן מרוב זעם ולא להתחלחל מזה\להרגיש רע עם עצמך וכ'ו? לא מה אתם עושים עם גרב שיש בה חור ? זורקת אתם אוהבים ילדים קטנים? כן.. אם היו שואלים אתכם: אח קטן או חיה[איזה שתרצו]? חיה איזו בובה הכי אהבתם בפרפר נחמד? בץ (הצב) והציפור שכחתי איך קוראים לה מכירים [הכרתם] מישהו שמת? [לא סלבריטי] כן מה הפרח האהוב עליכם [כל צמח] שושנים וורדים.. כמה מקורי..חח הריח האהוב עליכם? של הגשם הראשון מר חמוץ מלוח או מתוק? חמוץ מתוק איזה שיר הייתם רוצים שיקדישו לכם ברדיו? וואי.. לא יודעת הספורט המועדף עליכם[אם בכלל] כדורעף מה המחמאה הכי גדולה שאפשר לתת לכם? ש... הדבר המעליב ביותר שאפשר להגיד לכם? שאני לא אמיתית האם אתם אוהבים הורה אחד יותר מהשני? לא כלבים או חתולים?שחור או לבן? כלבים, לבן בביצה: חלבון[לבן] או חלמון[צהוב]? חלמון תפוז או קלמנטינה? תפוז מה הדאגה הכי איומה שיכולה להתממש לך בנוגע לעצמך? לא יודעת יש לך משאלה אחת. מה תבקש? [שאלה מעצבנת אה?]שכל מי שאני מכירה יהיה מאושר תמיד.. וגם אני הזמר\ת האהוב עליך? הרבה.. האם אתה אוהב קולנוע ישראלי.? כן האם אתה מפנטז על דברים טובים שיקרו לך [חלומות בהקיץ כאלו] כן האם מרגיש טיפשי בנוגע לחלק מהם? חח לפעמים.. מה אתה חושב של מוערך מספיק? לא הבנתי היום האחרון שלך,של האנושות כולה,למי תגיד שאתה אוהב אותו ושהוא לא יודע את זה עדיין? לזה שאני אוהבת אותו..

שני ממן

New member
לירןןן..חח כמה שאתה כוסון...

דיי עם השאלות המשוגעות האלה... מה אכפת לנו אם מישהו אוהב יותר קוטג' או גבינה לבנה!!!? חחח... בכל זאת חולה עלייך.. אין אתה כוסון בטירוף... וההיא מהפעם שעברה שאמרה שאתה מכוער... אמרה את זה רק מקנאות...היא הייתה מתה להיות עם מישהו כמוך! אבל בבקשה דיי אם השאלות הלא מעניינות האלה...
הכל מאהבה...אל תיקח ללב

Sweety Shiri

New member
../images/Emo6.gif שלי, דיי מעניין, קראו אם בא לכם

מה השם שלך? האם אתה אוהב אותו? שירי וכן... איזה שם היית מוסיף או מחליף לך? רוני מה הכי כיף בחורף? לחזור רטובה ואז להתייבש ולשתות שוקו חם או להתכרבל עם מישהו בשמיכה ולראות סרטים... האם יש לך בלוג? בערך, כתבתי בן פעם אחת על איזה ילד שאני אוהבת... אבל אני כבר לא כותבת... לא כדאי להיכנס... יש שם טלנובולה שלמה!!! קורה לך שכשאתה מסתכל על מישהו בעיניים הרבה זמן [מדברים או משהו] וכואבות לך העיניים ואתה חייב להזיז את הראש ממנו? לא... גבינה לבנה או קוטג? [או צהובה..] צהובה האם בלעת אי פעם חרק? לא חושבת מה אתה הכי אוהב בגוף שלך? פרצוף או אף... מה מפחיד אותך? ג'וקים, זה יותר מגעיל... מה מביך אותך? שמציינים אותי לטובה... מה היית רוצה שאנשים אחרים ידעו עלייך? שברחתי משלוותה, לא סתם... מה תמיד רצית לעשות ולא עשית? להרביץ למורה... זה לא קורה לכם? שהיא ממש מעצבנת? ובא לכם בום לתת לה כאפה?... במה הכי תרצה לנהוג [מטוס למשל,טנק,לא סוגי מכוניות]: מטוס מה הכי מגעיל אותך עד כדי הקאה? מאיה בוסקילה, אני ממש רצינית שהיא עושה לי בחילה, לא בשביל לרדת עלייה או משהו... באמת... הפרי שאתה הכי שונא: תפוח צהוב... הכי אוהב: תפוח אדום האם יש בנאדם שאתה יכול לדמיין שאתה מכה אותו בגרזן מרוב זעם ולא להתחלחל מזה\להרגיש רע עם עצמך וכ'ו? חבר של חברה טובה שלי... הוא קילל אותי ואת החברות שלי... אבל לא עם גרזן והכל... רק שיבקש סליחה... מה אתם עושים עם גרב שיש בה חור? נותנת לכלבה שלי, היא גונבת לי גרביים ועושה בהם את החורים ואז היא מחביאה אותם... אז בגרב שיש חור אני משחקת איתה בו. אתם אוהבים ילדים קטנים? כן, רק שלא בוכים וצורחים אם היו שואלים אתכם: אח קטן או חיה [איזה שתרצו]? חיה איזו בובה הכי אהבתם בפרפר נחמד? היה שבי?... לא? מכירים [הכרתם] מישהו שמת? [לא סלבריטי] סבתא מה הפרח האהוב עליכם [כל צמח] ורד הריח האהוב עליכם? עוגה בתנור... מר חמוץ מלוח או מתוק? מלוח איזה שיר הייתם רוצים שיקדישו לכם ברדיו? i will always love you הספורט המועדף עליכם [אם בכלל]? גלישה (לא באנטרנט), סנוובורד. מה המחמאה הכי גדולה שאפשר לתת לכם? נוו, תגידו אתם... הדבר המעליב ביותר שאפשר להגיד לכם? שאני לא עושה כלום למען מישהו למרות שאני עושה בלי שהוא יודע... האם אתם אוהבים הורה אחד יותר מהשני? לא כלבים או חתולים? שחור או לבן? כלבים. שחור בביצה: חלבון[לבן] או חלמון[צהוב]? חלבון- לבן תפוז או קלמנטינה? קלמנטינה מה הדאגה הכי איומה שיכולה להתממש לך בנוגע לעצמך? שאני אמות מחנק או בשריפה... או שאני אמות בגיל צעיר... יש לך משאלה אחת. מה תבקש? [שאלה מעצבנת אה?] בריאות, חיי נצח, אושר, עושר, מזל ולפגוש את רוני למשך יום שלם, למה יום?! המון זמן... הזמר\ת האהוב עליך? רוני דואני השולטת!!! האם אתה אוהב קולנוע ישראלי? לא!!! האם אתה מפנטז על דברים טובים שיקרו לך [חלומות בהקיץ כאלו]? לפגוש את רוני... שוב... אמממ וכל מיני מוזרים האם מרגיש טיפשי בנוגע לחלק מהם? כן מה אתה חושב של מוערך מספיק? לא היום האחרון שלך,של האנושות כולה,למי תגיד שאתה אוהב אותו ושהוא לא יודע את זה עדיין? לילד שאני אוהבת... לחברות שלי... למשפחה שלי... לרוני!!!

ורוש

New member
אני לא מאמינה שסימתי את זה..חחח

מה השם שלך? האם אתה אוהב אותו? כהה אני אוהבת ת'שם שלי איזה שם היית מוסיף או מחליף לך.<? לא מה הכי כיף בחורף? גשם...ואני בבית ליד התנור..חח האם יש לך בלוג? לא קורה לך שכשאתה מסתכל על מישהו בעיניים הרבה זמן [מדברים או משוהו] וכואבות לך העיניים ואתה חייב להזיז את הראש ממנו? לא גבינה לבנה או קוטג? [או צהובה..] גבינה צהובה האם בלעת אי פעם חרק? לאא.אייכ..חח מה אתה הכי אוהב בגוף שלך? הכל מה מפחיד אותך? אילוהים מה מביך אותך? כלום..חח מה היית רוצה שאנשים אחרים ידעו עלייך?< מצריך יודעים משלא לא מה תמיד רצית לעשות ולא עשית? ליקפוץ צניחה חופשית במה הכי תרצה לנהוג [מטוס למשל,טנק,לא סוגי מכוניות]: פרארי מה הכי מגעיל אותך עד כדי הקאה? כלוםם הפרי שאתה הכי שונא: מנגו ועבניות הכי אוהב: דובדבן ואננס האם יש בנאדם שאתה יכול לדמיין שאתה מכה אותו בגרזן מרוב זעם ולא להתחלחל מזה\להרגיש רע עם עצמך וכ'ו? לא.. מה אתם עושים עם גרב שיש בה חור ? זורקת אתם אוהבים ילדים קטנים? כה.. אם היו שואלים אתכם: אח קטן או חיה[איזה שתרצו]?אח קטן איזו בובה הכי אהבתם בפרפר נחמד? לא מכירה..חח מכירים [הכרתם] מישהו שמת? [לא סלבריטי] כהה מה הפרח האהוב עליכם [כל צמח] ורד הריח האהוב עליכם? יש הרבה מר חמוץ מלוח או מתוק? מתוק איזה שיר הייתם רוצים שיקדישו לכם ברדיו? עם תלך הספורט המועדף עליכם[אם בכלל] טניס מה המחמאה הכי גדולה שאפשר לתת לכם? כוסית ומתוקה..חח הדבר המעליב ביותר שאפשר להגיד לכם? שמנה וטיפשה האם אתם אוהבים הורה אחד יותר מהשני? לא.. כלבים או חתולים?שחור או לבן? כלבים שחור בביצה: חלבון[לבן] או חלמון[צהוב]?חלבון תפוז או קלמנטינה? קלמטינה מה הדאגה הכי איומה שיכולה להתממש לך בנוגע לעצמך? שאני יהיה עניה יש לך משאלה אחת. מה תבקש? [שאלה מעצבנת אה?] ליהיות עשירה הזמר\ת האהוב עליך? כריסטינה אגילרה ופינק האם אתה אוהב קולנוע ישראלי.? לא האם אתה מפנטז על דברים טובים שיקרו לך [חלומות בהקיץ כאלו] לא האם מרגיש טיפשי בנוגע לחלק מהם? לא מה אתה חושב של מוערך מספיק? מה?...לא הבנתיי טחח היום האחרון שלך,של האנושות כולה,למי תגיד שאתה אוהב אותו ושהוא לא יודע את זה עדיין? לאך אחד..

אוקי...עכשיו שלי

שמי טל אני אוהבת אותו עומר הגשם לא לא..לא נראלי קוטג' כן כשהייתי קטנה העיניים המנהלת שלי..בעע שאני מסתכלת על מישו והוא ישר מסתכל עלי...ילד שאני אוהבת בד"כ שאני חמודה...חחח סתםם להציע חברות לבן...חחח זה נורא..אני תמיד מחכה שיציעו לי מטוססס אני לא אנקוט בשמות...** **** גויאבה אפילו אני לא יודעת איך כותבים את זהה מנגו! ותות...ובננה לא...מה פתאום לובשת אותה בכל זאת...חחח בטחחח אח קטן....אחות! אני לא זוכרת מה היה בפרפר נחמד....לא גרתי בארץ סבא שלי...אם זה נחשב.. אני לא אוהבת פרחים ולא שומנדבר שקשור לטבע וניל... מתוק היא לא דומה-ארקדי דוכין כדורסללל אממ לא יודעת..כל מחמאה היא סבבה..אני אוהבת שאומרים לי שיש לי עיניים יפות שאני מכורעת....כאומרים את זה בד"כ זה בצחוק...אני מקווה לאאאאאאאא כלבים.. שחור.....צבע יותר יפה חלמון קלמנטינה...חחחחח אמממ שמים לי גשר עוד שבועיים...אז...שאני יהיה ממש קופה עם זהה להיות שחקנית...נראלי אמממ אני אוהבת להקה....ארוואי(שהתפרקה אתמול) לא ממש.. בטח...מלא אמממ לפעמים..חח לא הבנתי תשאלהה אמממ הילד שאני אוהבת......שזה חסוי.. סוףף

למעלה