שאלון ת'ראש מטאל

TMOLS

New member
שאלון ת'ראש מטאל

משעמם לי וכנראה משעמם גם למי שיענה על זה, והפורום הזה באמת מת, אז... 1. מתי התחלתם לשמוע ת'ראש? 2. השיר שבזכותו אתם שומעים היום ת'ראש: 3. להקת ת'ראש אהובה: 4. להקת ת'ראש שמביישת את הז'אנר: 5. אלבום הת'ראש האהוב: 6. שיר הת'ראש הכי עצוב לדעתכם: 7. שיר הת'ראש הראשון ששמעתם אי פעם(אם אתם זוכרים..): 8. שיר הת'ראש האחרון ששמעתם: 9. overrated להקה: אלבום: שיר: 10. underrated להקה: אלבום: שיר:

Death Rider

New member
חדש,ומשעמם לי אז..תשובות

1. מתי התחלתם לשמוע ת'ראש?- לפני שנתיים בערך 2. השיר שבזכותו אתם שומעים היום ת'ראש? -Cowboys From Hell
3. להקת ת'ראש אהובה? - Pantera \ Anthrax 4. להקת ת'ראש שמביישת את הז'אנר? -לא חושב על אחת מספיק מביישת... 5. אלבום הת'ראש האהוב? -KILL EM ALL
6. שיר הת'ראש הראשון ששמעתם אי פעם(אם אתם זוכרים..)? -Pantera - Cemetery Gates
7. שיר הת'ראש האחרון ששמעתם? -The Four Horsemen - Metallica

tamirr13

New member
חזרתי מהצבא ברוך השם

משעמם לי וכנראה משעמם גם למי שיענה על זה, והפורום הזה באמת מת, אז... 1. מתי התחלתם לשמוע ת'ראש? שנתיים- שלוש 2. השיר שבזכותו אתם שומעים היום ת'ראש:שיר לא זוכר אבל התחלתי עם האלבום השחור של מטאליקה עד כמה שהוא ת'ראשי 3. להקת ת'ראש אהובה: PANTERA 4. להקת ת'ראש שמביישת את הז'אנר:לא יודע 5. אלבום הת'ראש האהוב:כל אלבום של פנטרה וKILL EM ALL 6. שיר הת'ראש הכי עצוב לדעתכם:Cemetery Gates? 7. שיר הת'ראש הראשון ששמעתם אי פעם(אם אתם זוכרים..):לא זוכר 8. שיר הת'ראש האחרון ששמעתם:Dyers Eve

KentaFuji

New member
../images/Emo45.gif

אני מאוד אוהב את פנטרה אבל לעומת להקות "גרוב מטאל" כמו ספולטורה ואקסורדר(ואפילו מאשין הד), שהשורשים שלהם בת'ראש פנטרה היא כמעט ללא ספק לא להקת ת'ראש . הם מעולם לא הגדירו את עצמם כת'ראש ותמיד הם היו קרובים יותר לסגנונות אחרים(הבי וגלאם בהתחלה והארדקור ונו מטאל בהמשך).

KentaFuji

New member
הפורום לא מת!

1. מתי התחלתם לשמוע ת'ראש? לפני שנה וחצי 2. השיר שבזכותו אתם שומעים היום ת'ראש:Elimination 3. להקת ת'ראש אהובה:כרגע - Overkill בכל הזמנים כנראה Metallica 4. להקת ת'ראש שמביישת את הז'אנר:אין לי מושג 5. אלבום הת'ראש האהוב:Rust In Peace 6. שיר הת'ראש הכי עצוב לדעתכם:A Tout Le Monde 7. שיר הת'ראש הראשון ששמעתם אי פעם(אם אתם זוכרים..):Raining Blood 8. שיר הת'ראש האחרון ששמעתם:Megadeath - Victory 9. overrated להקה:Destruction אלבום:Reign In Blood שיר:Testament - Into The Pit 10. underrated להקה:יש המון... נגיד Artillery וMetal Church אלבום:The Killing Kind של Overkill שיר:Megadeth – Countdown to Extinction

evileliran

New member
ואני אענה גם...למרות הביקורת הבונה :)

1. מתי התחלתם לשמוע ת'ראש? כתה ח' ככה...זה היה לפני 8 שנים בערך 2. השיר שבזכותו אתם שומעים היום ת'ראש: אנערף...קשה....great deprression של ניוקליר אסולט 3. להקת ת'ראש אהובה:כנראה שטסטמנט 4. להקת ת'ראש שמביישת את הז'אנר:כל להקות הניוסקול ת'ראש שמעזות לכלול "ת'ראש" בהגדרת הסגנון שלהם, למשל לאמב אוף גוד וחרטה כזה. 5. אלבום הת'ראש האהוב:the new order 6. שיר הת'ראש הכי עצוב לדעתכם:The ballad שוב טסטמנט, או אולי who's to blame של סייקרד רייך 7. שיר הת'ראש הראשון ששמעתם אי פעם(אם אתם זוכרים..):משהו של מטאליקה 8. שיר הת'ראש האחרון ששמעתם:gama bomb-steel teeth (שיר אדיר!!) 9. overrated להקה:sepultura 3 דיסקים ראשונים טובים ואני אוהב אותם אבל מוזר לי שמכלילים אותם בין הגדולות בז'אנר, במיוחד בגלל שאת ההצלחה הם עשו על מוזיקה שהיא לא ת'ראש אלבום:Master of puppets מטאליקה בכלליות זה אוברייטד, ותכל'ס זה לא דיסק משהו שלהם לעומת שני הראשונים שיר:A tout le monde כי לעתים הוא מעצבן אותי 10. underrated להקה: מצטרף לארטילרי שנאמר כבר, הם מעולים, בכל האלבומים שלהם אגב, קורונר היא הלהקה הכי אנדרייטד בעולם... אלבום: ה3 הראשונים של מגהדת' (כי הם הרבה יותר טובים מראסט אין פיס) וno more color של קורונר, כי הוא אחד מהדיסקים הטובים ביותר במוזיקה בכלל שהוקלטו ואף אחד לא מדבר עליו. שיר: עזבו זה כבר מיותר.

אלאנקה

New member
מי לעזאזל מגדיר את LOG כת'ראש?

גם אפחד לא מגדיר את טריוויום כת'ראש, אולי מושפע או משולב או אנערף, אבל לא ממש כת'ראש..

evileliran

New member
אזי התשובה תהיה...

שאין. יש להקות אולדסקול לא טובות, אבל אני לא מכיר להקה שמביישת את הז'אנר ממש...

Dont Panic

New member
ת'ראשת'ראשת'ראש

1. מתי התחלתם לשמוע ת'ראש? כיתה י' 2. השיר שבזכותו אתם שומעים היום ת'ראש: Trial by Fire של טסטמנט 3. להקת ת'ראש אהובה: מגהדת' 4. להקת ת'ראש שמביישת את הז'אנר: מטאליקה 5. אלבום הת'ראש האהוב: The New Order 6. שיר הת'ראש הכי עצוב לדעתכם: Fade to Black 7. שיר הת'ראש הראשון ששמעתם אי פעם(אם אתם זוכרים..): סביר להניח משהו של מטאליקה, קשה להמנע מזה 8. שיר הת'ראש האחרון ששמעתם: Feed the beast של Bonded By Blood 9. overrated להקה: תאחלס ספולטורה. אלבום: אנערף שיר: חתוליעור 10. underrated להקה: קורונר כמו שאלירן אמר. להקה מעולה שלא קיבלה מספיק הכרה. אלבום: אין לי כח שיר: באמא שלכם. הלהקה שצפויה לפרוץ בשנה הבאה: גיאבןהינום! אלירן גנבתי ממך חצי מהשאלון, אבל מה לעשות... בללי צדק!

TMOLS

New member
מטאליקה מביישת את הז'אנר?:O

WTF?! שלושה אלבומים שלה מביישים את הז'אנר ואת השם שלה, אבל כל השאר זה אלבומי פולחן!

Dont Panic

New member
ידעתי שזה ירים גבות.

נכון, האלבומים הראשונים שלהם (בשבילי לא כולל הבלאק אלבום), הם באמת אלבומי ת'ראש/ספיד/תקראולזהאיךשבאלכם מעולים, אבל עם הפעילות שלהם היום, החל מהמוסיקה וקלה בהתבטאויות המפגרות בתקשורת - הם מביישים את הג'אנר.

לא כזה משעמם לי..וכל הכבוד על היוזמה ../images/Emo106.gif

ולהלן תשובותיי: 1. מתי התחלתם לשמוע ת'ראש? 2003 2. השיר שבזכותו אתם שומעים היום ת'ראש: Sepultura - Mass Hypnosis 3. להקת ת'ראש אהובה: Metallica אם לבחור אחת... אם יותר מאחת אז גם Sepultura Slayer Kreator Exodus Megadeth 4. להקת ת'ראש שמביישת את הז'אנר: Trivium 5. אלבום הת'ראש האהוב: זה כמו לשאול אב איזה מהבנים שלו הוא אוהב הכי הרבה
6. שיר הת'ראש הכי עצוב לדעתכם: יש הרבה שירי דת'/דום עצובים, בת'ראש לא ממש, אבל Fade to Black הוא עצוב למדי. 7. שיר הת'ראש הראשון ששמעתם אי פעם(אם אתם זוכרים..): Metallica - Battery 8. שיר הת'ראש האחרון ששמעתם: כרגע שומע Sepultura - Amen 9. overrated להקה: Trivium אלבום: לא זוכר איך קוראים לו.....אולי The Crusade? גם של טריביום שיר: Anthem, גם שלהם 10. underrated להקה: Amaxez אלבום: Amaxez - Absolute Egoism שיר: Attomica - Deathriser

למעלה