שאלון

Robin Sparkles

New member
שאלון../images/Emo13.gif

עבר: שם המורה בכיתה א': הזיכרון הראשון שלך: האם בילדותך התנהגת כבן\\בת המין השני?: האם נהגת לאכול דברים מוזרים?: המקצוע הראשון שנכשלת בו: המקצוע האחרון שנכשלת בו: האם עברת דירה? (לאן? כמה פעמים?): איך היית מגדיר את הילדות שלך במילה אחת?: השיר האחרון ששרת: הדבר האחרון שצחקת בגללו: הפעם האחרונה שבכית: האדם האחרון שראית: הדבר האחרון שאמרת: הדבר האחרון שאכלת: הדבר האחרון ששתית: הדבר האחרון שקנית: השיר האחרון ששמעת: הדיסק האחרון שקנית: הפעם האחרונה שעזרת לאמא: הדבר הכי מטורף שעשית: הווה: שיער נוכחי: בגדים נוכחיים: תכשיטים נוכחיים: עצבנות נוכחית: התגעגעות נוכחית: תמונת דסקטופ נוכחית: חבר\\ה?: אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה: האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות? האם אתה עייף? רעב? את מי אתה הכי רוצה לחבק?: ממה הכי נמאס לך?: את מי היית רוצה להרוג? הכי פחות מהנה?: עתיד: מה הקריירה שלך הולכת להיות?: איפה אתה הולך לגור?: כמה ילדים אתה רוצה?: באיזה סוג של מכונית תנהג?: איפה היית רוצה למצוא את עצמך בעוד 15 שנה מהיום?: חושב הרבה על העתיד?: מפחד ממנו?: וקצת בכללי: להקה אהובה: ספר אהוב: סופר(ים) אהוב(ים): צבע אהוב: פריט לבוש אהוב: איבר שהכי מושך אותך: אתה שמח כש: אתה מרגיש בודד כש: האם אתה חושב יותר מדי: אם יכולת לחיות בכל מקום בעולם, איפה: אדם מפורסם שפגשת: האם יש לך אילושהם חרטות: קפה אהוב: ריח אהוב: מה מכעיס אותך: מה היא האיכות (כשרון, תכונה) הכי טובה שלך: האדם שעושה לך הכי טוב: סגנון מוזיקה אהוב: חדר אהוב בבית: מקום אהוב בעולם: מקצוע שנוא: מורה אהוב: אוהב את בצפר?: נרדם בשיעורים?: מעשן?: נפגע (רגשית) בקלות?: נותן מעצמך?: אוהב לפוצץ נייר בועות? לועס דברים? אוהב להתקלח?: אוהב להתעטש?: שונא כשנרדמת לך הרגל (או כל איבר אחר בגוף)?: אוהב לצחצח שיניים?: אכפת לך מאיכות הסביבה?: אכפת לי מהסביבה שלי.. קונה צרובים\\צורב?: אוהב לנסוע או הולך ברגל?: חוסך כסף למשהו מיוחד?: ישן הרבה?: בתול?: נקשר לחפצים?: אוהב חולצות גזורות?: גופיות?: אוהב לטייל?: אוהב כפכפים?: לובש בוקסר?: שמש או גשם?: רוב הזמן - קר לך או חם לך?: ילדותי?: חולם בהקיץ?:

Robin Sparkles

New member
אני חולה../images/Emo4.gif

עבר: שם המורה בכיתה א':אורית הזיכרון הראשון שלך: כשראיתי מלך האריות בפעם הראשונה
האם בילדותך התנהגת כבן\\בת המין השני?: לא האם נהגת לאכול דברים מוזרים?: לא המקצוע הראשון שנכשלת בו:בתעודה מתמטיקה המקצוע האחרון שנכשלת בו: אותו אחד.. האם עברת דירה? (לאן? כמה פעמים?): פעם אחת איך היית מגדיר את הילדות שלך במילה אחת?:סבבה השיר האחרון ששרת:Belle and Sebastian - I'm a cuckoo התאהבתי
הדבר האחרון שצחקת בגללו:משו דפוק הפעם האחרונה שבכית: האדם האחרון שראית: אח שלי הדבר האחרון שאמרת:"ביי" הדבר האחרון שאכלת: פיצה הדבר האחרון ששתית: מים הדבר האחרון שקנית: פיצה השיר האחרון ששמעת: Belle and Sebastian - I'm a cuckoo הדיסק האחרון שקנית: הפעם האחרונה שעזרת לאמא: אוי...חח נראה לי אתמול הדבר הכי מטורף שעשית:את היויו הזה שיש באילת..זה כיף
הווה: שיער נוכחי:חום כהה די ארוך בגדים נוכחיים:טרנינג היינס,חולצה קצרה וסווצ'רט מבלו בירד תכשיטים נוכחיים: שרשרת עצבנות נוכחית: התגעגעות נוכחית: תמונת דסקטופ נוכחית:משהו שצילמתי בחו"ל חבר\\ה?: אין אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה: האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות? כן האם אתה עייף? רעב? שאלה יהיו הבעיות שלי את מי אתה הכי רוצה לחבק?: ממה הכי נמאס לך?: את מי היית רוצה להרוג? הכי פחות מהנה?: עתיד: מה הקריירה שלך הולכת להיות?: איפה אתה הולך לגור?:באנגליה כמה ילדים אתה רוצה?:2 או 3. לא יותר מזה באיזה סוג של מכונית תנהג?:האמר
איפה היית רוצה למצוא את עצמך בעוד 15 שנה מהיום?:אני כבר אהיה זקנה...בת 32 אוי חושב הרבה על העתיד?: כן מפחד ממנו?:לא וקצת בכללי: להקה אהובה: בל אנד סבסטיאן,הקורס,יו2,קווין,ביטלס ספר אהוב:יומני הנסיכה סופר(ים) אהוב(ים): צבע אהוב:ירוק,כחול,לבן פריט לבוש אהוב: איבר שהכי מושך אותך:עיניים אתה שמח כש: אתה מרגיש בודד כש: האם אתה חושב יותר מדי:כן אם יכולת לחיות בכל מקום בעולם, איפה:אנגליה!! אדם מפורסם שפגשת:חח אוי.. האם יש לך אילושהם חרטות:כן קפה אהוב: ריח אהוב: מה מכעיס אותך: מה היא האיכות (כשרון, תכונה) הכי טובה שלך:יש לי בדיוק 1 וזה בישול האדם שעושה לך הכי טוב: סגנון מוזיקה אהוב:מה שיפה חדר אהוב בבית: שלי מקום אהוב בעולם: אנגליה מקצוע שנוא:תנ"ך מורה אהוב:המורה לפסיכו-סוציו...כפרה עליה! אוהב את בצפר?:לא נרדם בשיעורים?:לא מעשן?:לא נפגע (רגשית) בקלות?:כן נותן מעצמך?:כשצריך אוהב לפוצץ נייר בועות? לא לועס דברים? לא אוהב להתקלח?: כן אוהב להתעטש?: לא שונא כשנרדמת לך הרגל (או כל איבר אחר בגוף)?:כןןן אוהב לצחצח שיניים?:לא אבל אין ברירה אכפת לך מאיכות הסביבה?: האמת לא ממש..אבל אני שומרת קונה צרובים\\צורב?:צורבת אוהב לנסוע או הולך ברגל?:לנסוע חוסך כסף למשהו מיוחד?:כן ישן הרבה?:כן בתול?: כן נקשר לחפצים?:לא אוהב חולצות גזורות?:לא גופיות?: ככה ככה אוהב לטייל?: תלוי איפה אוהב כפכפים?:כן לובש בוקסר?: לא שמש או גשם?: גשם רוב הזמן - קר לך או חם לך?:קר ילדותי?:לא חולם בהקיץ?:לא

RayoDeLuz

New member
../images/Emo9.gif

עבר: שם המורה בכיתה א': ורד
הזיכרון הראשון שלך: אני בגן ואח שלי עם המטפלת עוברים מולי [הייתי אז בת שנתיים וחצי בערך] האם בילדותך התנהגת כבן\\בת המין השני?: נאופ האם נהגת לאכול דברים מוזרים?: יאפ המקצוע הראשון שנכשלת בו: לא נכשלתי אף פעם המקצוע האחרון שנכשלת בו: ^^ האם עברת דירה? (לאן? כמה פעמים?): כן... מהקיבוץ לעיר, מהעיר לקנדה ובתוך קנדה עצמה עברתי לפחות 3 בתים... שזה יוצא בערך 5 פעמים
איך היית מגדיר את הילדות שלך במילה אחת?: מאוכזבת :-\ השיר האחרון ששרת: מי שר?
הדבר האחרון שצחקת בגללו: הודעה שחברה שלי כתבה הפעם האחרונה שבכית: לוזוכרת האדם האחרון שראית: אמא הדבר האחרון שאמרת: "תודה"
הדבר האחרון שאכלת: ספגטי הדבר האחרון ששתית: מים הדבר האחרון שקנית: אוכל
השיר האחרון ששמעת: לוזוכרת משהו באייפוד הדיסק האחרון שקנית: הדיסק של טיילור סוויפט הפעם האחרונה שעזרת לאמא: כמה ימים הדבר הכי מטורף שעשית: לויודעת הווה: שיער נוכחי: חום בגדים נוכחיים: ג'נס ג'קט וחולצה
תכשיטים נוכחיים: נאדה עצבנות נוכחית: ארגגג
התגעגעות נוכחית: חברה תמונת דסקטופ נוכחית: עננים
חבר\\ה?: נאופ אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה: אוו יש הרבה
האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות? כן, לישון
האם אתה עייף? רעב? כן ולא את מי אתה הכי רוצה לחבק?: את עצמי
ממה הכי נמאס לך?: מהשאלון את מי היית רוצה להרוג? את כולם
הכי פחות מהנה?: אע? עתיד: מה הקריירה שלך הולכת להיות?: חשבונאות או צילום איפה אתה הולך לגור?: קנדה כמה ילדים אתה רוצה?: 3 באיזה סוג של מכונית תנהג?: וואטבר איפה היית רוצה למצוא את עצמך בעוד 15 שנה מהיום?: מאושרת חושב הרבה על העתיד?: לא מפחד ממנו?:לא וקצת בכללי: להקה אהובה: אין ספר אהוב: אין סופר(ים) אהוב(ים): אין צבע אהוב: כחול וסגול פריט לבוש אהוב: חולצה
איבר שהכי מושך אותך: אין אתה שמח כש: יש חיים אתה מרגיש בודד כש: אין חברים האם אתה חושב יותר מדי: לא אם יכולת לחיות בכל מקום בעולם, איפה: לויודעת אדם מפורסם שפגשת: הייתי בהופעה של וונסה הדג'נס זה נחשב? האם יש לך אילושהם חרטות: כע קפה אהוב: איכסה לא אוהבת קפה ריח אהוב: וניל
מה מכעיס אותך: שאלות אידיוטיות
מה היא האיכות (כשרון, תכונה) הכי טובה שלך: האדם שעושה לך הכי טוב: כמה חברות סגנון מוזיקה אהוב: רוק פופ היפ הופ חדר אהוב בבית: חדרי הקט
מקום אהוב בעולם: כל מיני מקצוע שנוא: מדעים וגיאוגרפיה מעשן?:לא נפגע (רגשית) בקלות?: נה נותן מעצמך?:נה אוהב לפוצץ נייר בועות? יאפ לועס דברים? לא אוהב להתקלח?: כע אוהב להתעטש?: לא שונא כשנרדמת לך הרגל (או כל איבר אחר בגוף)?: יאפ אוהב לצחצח שיניים?: לא אכפת לך מאיכות הסביבה?: דה קונה צרובים\\צורב?: כע אוהב לנסוע או הולך ברגל?: גם וגם חוסך כסף למשהו מיוחד?: לא ישן הרבה?: כע אוהב לטייל?: כע אוהב כפכפים?: לא שמש או גשם?: שמש רוב הזמן - קר לך או חם לך?: גם וגם ילדותי?: לא חולם בהקיץ?: לא

MeItOsH

New member
../images/Emo42.gif

עבר: שם המורה בכיתה א':בת שבע הזיכרון הראשון שלך: אין לי מושג. האם בילדותך התנהגת כבן\\בת המין השני?:תמיד הייתי גירלי גירל..אבל היו לו תקופות של טום בוי..עם קטע של מחנות ועוגות בוץ.[רק שבבוץ אף פעם לא נגעתי כי זה הגעיל אותי] האם נהגת לאכול דברים מוזרים?:לא המקצוע הראשון שנכשלת בו:חח נראלי שמתמטיקה
המקצוע האחרון שנכשלת בו: מתמטיקה
[what goes around comes around] האם עברת דירה? (לאן? כמה פעמים?): עברתי בתוך נצרת עילית איזה 3 פעמים. איך היית מגדיר את הילדות שלך במילה אחת?:נחמדה השיר האחרון ששרת:crush - david archeluta הדבר האחרון שצחקת בגללו:אתמול כשראיתי את הגראמי הפעם האחרונה שבכית: אתמול האדם האחרון שראית: משפחה הדבר האחרון שאמרת:חח לא יודעת הדבר האחרון שאכלת: פנקייקס*יאמ* הדבר האחרון ששתית: נס הדבר האחרון שקנית: בגדים השיר האחרון ששמעת: לא יודעת הדיסק האחרון שקנית: מממ...אין לי מושג הפעם האחרונה שעזרת לאמא: חחח לא יודעתתת הדבר הכי מטורף שעשית:היו הרבה..לא זוכרת משהו ספציפי הווה: שיער נוכחי:חום,עם החלקה ופוני בגדים נוכחיים:pJ תכשיטים נוכחיים:טבעת,צמיד ועגילים עצבנות נוכחית: אין ממש התגעגעות נוכחית: לחתולה שלי שברחה
תמונת דסקטופ נוכחית:של קלי קלארקסון
חבר\\ה?: נופ אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה:לא יודעת האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות? יש מצב האם אתה עייף? רעב? לא ולא את מי אתה הכי רוצה לחבק?:את החתולה שברחה ממה הכי נמאס לך?:מבצפר את מי היית רוצה להרוג?*מועאעא* יש כמה אנשים. הכי פחות מהנה?:ללמוד עתיד: מה הקריירה שלך הולכת להיות?:תסריטאית/סופרת איפה אתה הולך לגור?:ניו יורק כמה ילדים אתה רוצה?:4 באיזה סוג של מכונית תנהג?:קאדילק/האמר איפה היית רוצה למצוא את עצמך בעוד 15 שנה מהיום?:בניו יורק [עם הבעל ה3],אחרי תואר ראשון מyale,למידת תסריטאות ועם העונה ה4 של הסדרה שלי. חושב הרבה על העתיד?:כל הזמן מפחד ממנו?:ממש לא. וקצת בכללי: להקה אהובה: מארון 5, פארמור ספר אהוב:כל ספריו של דיוויד באלדאצ'י סופר(ים) אהוב(ים):דיוויד באלדאצ'י,לורן וייסברגר,ניקולס ספארקס צבע אהוב:שחור אדום לבן ורוד. פריט לבוש אהוב:מכנסיים שחורים
ושמלות.ושורטים. איבר שהכי מושך אותך:עיניים,בייספס אתה שמח כש:אני שומעת את המוסיקה שלי. אתה מרגיש בודד כש:לאף אחד לא אכפת האם אתה חושב יותר מדי:eek:ver יותר מדי אם יכולת לחיות בכל מקום בעולם, איפה:ניו יורק/אוסטרליה אדם מפורסם שפגשת:מיכל גבריאלוב,דרור נובלמן,דיברתי עם שירי מיימון בטלפון,פנינה רוזנבלום האם יש לך אילושהם חרטות:נופ קפה אהוב:נס עם סויה. ריח אהוב:וניל וקוקוס מה מכעיס אותך:המון דברים מה היא האיכות (כשרון, תכונה) הכי טובה שלך:כתיבה האדם שעושה לך הכי טוב:קלי קלארקסון סגנון מוזיקה אהוב:הכל..חוץ ממזרחית..ודיכאון חדר אהוב בבית: שלי מקום אהוב בעולם: ניו יורק מקצוע שנוא:תנ"ך מורה אהוב:לילך,המחנכת והמורה להיסטוריה ואזרחות אוהב את בצפר?:יש ויש נרדם בשיעורים?:לא מעשן?:כשאני צריכה.לא באופן קבוע נפגע (רגשית) בקלות?:למדתי לפתח עור של פיל אוהב לפוצץ נייר בועות?:כן!! לועס דברים? כן אוהב להתקלח?:מאוד אוהב להתעטש?: לא ממש שונא כשנרדמת לך הרגל (או כל איבר אחר בגוף)?:כן אוהב לצחצח שיניים?:כן אכפת לך מאיכות הסביבה?:כן קונה צרובים\\צורב?:צורבת אבל קונה מקורי אוהב לנסוע או הולך ברגל?:גם וגם חוסך כסף למשהו מיוחד?:לקיץ,חודש וחצי בארה"ב. ישן הרבה?:כן בתול?: כן נקשר לחפצים?:כן אוהב חולצות גזורות?:לא ממש גופיות?: כן אוהב לטייל?:תלוי אוהב כפכפים?:יאפ לובש בוקסר?: כן שמש או גשם?: תלוי במצב רוח רוב הזמן - קר לך או חם לך?:נעים לי ילדותי?:לא חולם בהקיץ?:כן

כראלה

New member
עונה ../images/Emo13.gif

עבר: שם המורה בכיתה א': יעל הזיכרון הראשון שלך: בבית חולים כשאח שלי נולד [הייתי בת 4] האם בילדותך התנהגת כבן\\בת המין השני?: לא, וכששאלו אותי איך קוראים לי הייתי אומרת "נעם הבת" כי נעם היה שם של המון בנים לפני כמה שנים. האם נהגת לאכול דברים מוזרים?: דבק,חול,טישו.. כמו כל שאר ילדי הגן המקצוע הראשון שנכשלת בו:גאוגרפיה [כיתה ו'] המקצוע האחרון שנכשלת בו: מדעי המחשב [עכשיו, כיתה ח'] האם עברת דירה? (לאן? כמה פעמים?): כן. עברתי כבר 5 פעמים ואני מתכוננת עכשיו לפעם ה6 . איך היית מגדיר את הילדות שלך במילה אחת?:סוערת
השיר האחרון ששרת:hoy quiero הדבר האחרון שצחקת בגללו: שישבנו על הספסלים אתמול ב1 בלילה וצחקנו בערך מכל דבר שזז. הפעם האחרונה שבכית: בשישי בצופים כשהעיפו על הפרצוף שלי שק מלא בחול
האדם האחרון שראית: אחותי הדבר האחרון שאמרת: "אני רוצה את המחשב" הדבר האחרון שאכלת: עוגת בראוניז' הדבר האחרון ששתית: מים הדבר האחרון שקנית: מסטיק ספירמנט! השיר האחרון ששמעת: לא זוכרת... הדיסק האחרון שקנית: ואו. לא ניראה לי שקניתי אי פעם דיסק חח הפעם האחרונה שעזרת לאמא: אתמול [?] הדבר הכי מטורף שעשית:אני מניחה שפידחתי את עצמי כמה פעמים.. הווה: שיער נוכחי: ארוך , חום. בגדים נוכחיים:פיג'מה . תכשיטים נוכחיים: שום דבר עצבנות נוכחית: למה הוא לא מתקשר [?!] התגעגעות נוכחית: אליו.....
תמונת דסקטופ נוכחית: כל המשפחה על הרקע של הוליווד ביוניברסטל סטודיו. חבר\\ה?: עדיין לא. חח אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה: הוא!!! האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות? להתכונן למבחן בהיסטוריה, להתכונן למבחן מסכם במדעים ולהתכונן למבחן במתמטיקה נחשב? האם אתה עייף? רעב? אני קצת עייפה ולא רעבה את מי אתה הכי רוצה לחבק?: אותוו ממה הכי נמאס לך?: מהלחץ הזה שתמיד אני נמצאת בו את מי היית רוצה להרוג? בנות אוסטריות אהמ. הכי פחות מהנה?: בית ספר וכל מה שקשור עתיד: מה הקריירה שלך הולכת להיות?: אני מקווה שמשהו בתחום הספרות אבל אני ממש לא מתנגדת להיות איזה סלב
איפה אתה הולך לגור?: ניו יורק\ת"א [פחחחחחח] כמה ילדים אתה רוצה?: 4 באיזה סוג של מכונית תנהג?: מממממ . ג'יפ ? איפה היית רוצה למצוא את עצמך בעוד 15 שנה מהיום?: מאושרת ובריאה. חושב הרבה על העתיד?: תמיד. מפחד ממנו?: מצפה לו. וקצת בכללי: להקה אהובה: מממ שומעת הכל.. ספר אהוב: דמדומים, מקומאחר סופר(ים) אהוב(ים):מג קאבוט וסטאפני מאייר צבע אהוב: ירוק פריט לבוש אהוב: ג'ינס בהיר עם קרדיגן כחול מאמריקן אפרל
איבר שהכי מושך אותך: ידייםםםםםםם. ועינים אתה שמח כש: מחמיאים לי, שטוב לי אתה מרגיש בודד כש: אני אוהבת להיות בודדה וזה קורה בעיקר כשלחברות שלי אין זמן אליי חח . האם אתה חושב יותר מדי: כ-ן-! אם יכולת לחיות בכל מקום בעולם, איפה: פה. או בNYC אדם מפורסם שפגשת: ממ. פגשתי הרבה.. האם יש לך אילושהם חרטות: כן. קפה אהוב: אייס-קפה
ריח אהוב: הבושם שלי ושלו. מה מכעיס אותך: שקרנים. או שמדברים עליי מאחורי הגב מה היא האיכות (כשרון, תכונה) הכי טובה שלך: אני חושבת שהיושר והחברות האדם שעושה לך הכי טוב: החברות המדהימות שלי וסבתא
סגנון מוזיקה אהוב: הכלל. חדר אהוב בבית: המרתף מקום אהוב בעולם: מממ.. אין כמו בבית
מקצוע שנוא: תנ"ך!!!!!! מורה אהוב:המחנכת אוהב את בצפר?: רק תהפסקות. אבל יש לי ממוצע 95 [!!!] נרדם בשיעורים?: חחח לא . מעשן?:לאאאאאאאאאאא נפגע (רגשית) בקלות?: הכי כן. נותן מעצמך?: תמיד. אוהב לפוצץ נייר בועות? לא. לועס דברים? מסטיק אוהב להתקלח?: כן אוהב להתעטש?: חח לא שונא כשנרדמת לך הרגל (או כל איבר אחר בגוף)?: כמו כל אדם נורמלי אוהב לצחצח שיניים?: הא? כן. אכפת לך מאיכות הסביבה?: כ-ן- הירוקים לשלטון!!! קונה צרובים\\צורב?:
אוהב לנסוע או הולך ברגל?: גם וגם. חוסך כסף למשהו מיוחד?: בילוים ישן הרבה?: לא =\ בתול?: כן. נקשר לחפצים?: כןן אוהב חולצות גזורות? : לא גופיות?: וודאי אוהב לטייל?: תלוי איפה אוהב כפכפים?:כן.. לובש בוקסר?: לא שמש או גשם?: גשםםם רוב הזמן - קר לך או חם לך?: קר ביידים וחם בשאר הגוףף ילדותי?: ללא חולם בהקיץ?: כןןןן

h e n y

New member
יאא בא לי:)

עבר: שם המורה בכיתה א': אוסנת הזיכרון הראשון שלך: בגן האם בילדותך התנהגת כבן\\בת המין השני?: אהממ כן האם נהגת לאכול דברים מוזרים?: לא המקצוע הראשון שנכשלת בו:טבע המקצוע האחרון שנכשלת בו: וואו נראה לי מתמתיקה האם עברת דירה? (לאן? כמה פעמים?): לא איך היית מגדיר את הילדות שלך במילה אחת?: מוזרה השיר האחרון ששרת: "גיטרה וכינור" הדבר האחרון שצחקת בגללו: חברים הפעם האחרונה שבכית: אתמול האדם האחרון שראית: אבא הדבר האחרון שאמרת: תפוס לי הגב הדבר האחרון שאכלת: סוכריה הדבר האחרון ששתית: מיץ הדבר האחרון שקנית: לא זוכרת השיר האחרון ששמעת: "גיטרה וכינור" הדיסק האחרון שקנית: השבט הפעם האחרונה שעזרת לאמא: אתמול שטפתי את כל הבית הדבר הכי מטורף שעשית: אני לא בנאדם מטורף כל כך הווה: שיער נוכחי: אה? בגדים נוכחיים: פיג'מה תכשיטים נוכחיים: שרשרת שסבתא נתנה לי עצבנות נוכחית: שתפוס לי הגב התגעגעות נוכחית: למשהו מיוחד שקרה תמונת דסקטופ נוכחית: שקיעה חבר\\ה?: לא אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה: ידיד שלי האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות? לא האם אתה עייף? רעב? לא את מי אתה הכי רוצה לחבק?: מישהו.. ממה הכי נמאס לך?: מהכל את מי היית רוצה להרוג?: איזה שקרן אחד הכי פחות מהנה?: להשתעמם עתיד: מה הקריירה שלך הולכת להיות?: מורה{עדיף ביה"ס יסודי} + סופרת איפה אתה הולך לגור?: לא יודעת...מקווה שבצפון באיזה מושב כמה ילדים אתה רוצה?: 4 באיזה סוג של מכונית תנהג?: לא משנה העיקר שתהיה אחת איפה היית רוצה למצוא את עצמך בעוד 15 שנה מהיום?: סופרת, עם קריירה+ משפחה ובעל, נהנית מהחיים. חושב הרבה על העתיד?: כן מפחד ממנו?: לא אני מחכה לו וקצת בכללי: להקה אהובה: יש כמה ספר אהוב: צילה של הרוח סופר(ים) אהוב(ים): ג'יי קיי רולינג, הרלן קובן צבע אהוב: תכלת פריט לבוש אהוב: שמלה איבר שהכי מושך אותך: שפתיים ועיניים אתה שמח כש: אני עם כל החברים שלי אתה מרגיש בודד כש: שאני לבד האם אתה חושב יותר מדי: כן אם יכולת לחיות בכל מקום בעולם, איפה: ישראל אדם מפורסם שפגשת: לא זוכרת האם יש לך אילושהם חרטות: כן קפה אהוב: חלש ריח אהוב: וניל מה מכעיס אותך: שאנשים יכולים להיות חראות מה היא האיכות (כשרון, תכונה) הכי טובה שלך: כתיבה האדם שעושה לך הכי טוב: אמא שלי סגנון מוזיקה אהוב: רוק, מוזיקה ישראלית חדר אהוב בבית: החדר שלי! מקום אהוב בעולם: חוף הים מקצוע שנוא: מתמתיקה מורה אהוב: אה?! אוהב את בצפר?: מתגעגעת אליו נרדם בשיעורים?: לא מעשן?:לא נפגע (רגשית) בקלות?: כן נותן מעצמך?: כן אוהב לפוצץ נייר בועות? כן לועס דברים? תלוי מה אוהב להתקלח?: כן אוהב להתעטש?: חחחח שונא כשנרדמת לך הרגל (או כל איבר אחר בגוף)?: כן אוהב לצחצח שיניים?: כן אכפת לך מאיכות הסביבה?: כן קונה צרובים\\צורב?: מממ כן אוהב לנסוע או הולך ברגל?: לנסוע חוסך כסף למשהו מיוחד?: כן ישן הרבה?:כן בתול?: כן נקשר לחפצים?: כן אוהב חולצות גזורות?: לא גופיות?: כן אוהב לטייל?: כן אוהב כפכפים?:לא לובש בוקסר?: כן שמש או גשם?: שמש רוב הזמן - קר לך או חם לך?: קר לי ילדותי?: כן חולם בהקיץ?: כן

Evil Kittie

New member
../images/Emo54.gif

עבר: שם המורה בכיתה א':תמי הזיכרון הראשון שלך: אבא האם בילדותך התנהגת כבן\\בת המין השני?: כן קצת האם נהגת לאכול דברים מוזרים?: לא.. המקצוע הראשון שנכשלת בו:הסטוריה(לא בבגרותחס וחסה) המקצוע האחרון שנכשלת בו: מתמטיקה האם עברת דירה? (לאן? כמה פעמים?): לא איך היית מגדיר את הילדות שלך במילה אחת?: השיר האחרון ששרת:משהו של TDG הדבר האחרון שצחקת בגללו:חברה שלי בפלאפון הפעם האחרונה שבכית: אתמול... האדם האחרון שראית: אימא:) הדבר האחרון שאמרת:"ביי" הדבר האחרון שאכלת: ספגטי הדבר האחרון ששתית: קפה הדבר האחרון שקנית: פסטה מדהימה במסעדה:] השיר האחרון ששמעת: Paparazzi-Lady gaga הדיסק האחרון שקנית: ... הפעם האחרונה שעזרת לאמא: ... הדבר הכי מטורף שעשית:התחלתי עם מישהו ברחוב? הווה: שיער נוכחי:ג'ינג'י נוטה לבלונדיני בגדים נוכחיים:פיג'מה אבל אני תכף אתלבש תכשיטים נוכחיים: עגילים גדולים עצבנות נוכחית: ... התגעגעות נוכחית: ... תמונת דסקטופ נוכחית:... חבר\\ה?: לא אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה:לא יודעת האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות? אזרחות! האם אתה עייף? רעב? עייף. את מי אתה הכי רוצה לחבק?:קרן ממה הכי נמאס לך?:מהביצפר ואני פאקינג ביב' דיי6$^%$646 את מי היית רוצה להרוג?יש לי רשימה..:] הכי פחות מהנה?:אזרחות עתיד: מה הקריירה שלך הולכת להיות?:מאיפה לי איפה אתה הולך לגור?:ארה"ב באיזשהוא מקום או ממש קרוב לת"א כמה ילדים אתה רוצה?:2 באיזה סוג של מכונית תנהג?:מאזדה 2 שחורה! איפה היית רוצה למצוא את עצמך בעוד 15 שנה מהיום?:בית, בעל, הרבה כסף:], אהבה, עבודה טובה ומספקת חושב הרבה על העתיד?: יותר מדי מפחד ממנו?:קצת וקצת בכללי: להקה אהובה: Three days grace ספר אהוב:זה ממש קשה.כל ספר של פאולו קואלו סופר(ים) אהוב(ים):פאולו קואלו, דן ברואן,וויליאם גולדמן... יש מלא צבע אהוב:סגול פריט לבוש אהוב:קשה לי איבר שהכי מושך אותך:עיניים אתה שמח כש:טוב לי אתה מרגיש בודד כש:אין מסיביב אף אחד האם אתה חושב יותר מדי:כן אם יכולת לחיות בכל מקום בעולם, איפה:אמריקה אדם מפורסם שפגשת:לא מישהו מיוחד האם יש לך אילושהם חרטות:תמיד קפה אהוב:קפוצ'ינו בארומה.. וכמובן אין כמו הנס קפה הרגיל של עלית ריח אהוב:מן משהו כזה שמפיץ ריח בחדר שלי זה נקרא "תות חושני" חח.. מה מכעיס אותך:אנשים אטומים, אטימות לרגשות מה היא האיכות (כשרון, תכונה) הכי טובה שלך:אני יודעת, ואוהבת להקישב האדם שעושה לך הכי טוב:ידיד שלי סגנון מוזיקה אהוב:רוק, פופ והרבה קיטצ' חדר אהוב בבית: שלי מקום אהוב בעולם: ניו יורק מקצוע שנוא:אזרחות מורה אהוב:המחנכת שלי אוהב את בצפר?:לא נרדם בשיעורים?:כן מעשן?:לא נפגע (רגשית) בקלות?:כן נותן מעצמך?:תמיד אוהב לפוצץ נייר בועות? כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן לועס דברים? כן אוהב להתקלח?: כן אוהב להתעטש?: לא שונא כשנרדמת לך הרגל (או כל איבר אחר בגוף)?:כן אוהב לצחצח שיניים?:כן אכפת לך מאיכות הסביבה?: אכפת לי מהסביבה שלי.. קונה צרובים\\צורב?:כן אוהב לנסוע או הולך ברגל?:לנסוע חוסך כסף למשהו מיוחד?:לא ישן הרבה?:כן בתול?: כן נקשר לחפצים?:לא אוהב חולצות גזורות?:לא גופיות?: כן אוהב לטייל?: כן אוהב כפכפים?:כן לובש בוקסר?: לא שמש או גשם?: גשם רוב הזמן - קר לך או חם לך?:חםםם ילדותי?:כן חולם בהקיץ?:כן

sukrazit

New member
יאללה משעמם [[:

עבר: שם המורה בכיתה א': סמדר? הזיכרון הראשון שלך: אמא מורחת לי קרם או משהו כזה.. האם בילדותך התנהגת כבן\\בת המין השני?: כןן כלכך. האם נהגת לאכול דברים מוזרים?: לא המקצוע הראשון שנכשלת בו: ג"ג המקצוע האחרון שנכשלת בו: חנ"ג האם עברת דירה? (לאן? כמה פעמים?): עברתי ארבע פעמים..מהרצליה לרמת גן ואז בתוך רמת גן ואז למודיעין :) איך היית מגדיר את הילדות שלך במילה אחת?: כיף. השיר האחרון ששרת: love story של טיילור סוויפט.. הדבר האחרון שצחקת בגללו: לא זוכרת. הפעם האחרונה שבכית: אתמול.. האדם האחרון שראית: אמא הדבר האחרון שאמרת: "ביי" הדבר האחרון שאכלת: אורז הדבר האחרון ששתית: לא שתיתי OO הדבר האחרון שקנית: לא זוכרת.. השיר האחרון ששמעת: גימה מורר כל בריטני הדיסק האחרון שקנית: לא זוכרת הפעם האחרונה שעזרת לאמא: שבוע? הדבר הכי מטורף שעשית: אין.. הווה: שיער נוכחי: ג'ינג'י חום.. בגדים נוכחיים: סווצ'ר אפור וסקיני טורקיז תכשיטים נוכחיים: אין עצבנות נוכחית: עליו ועל עצמי. התגעגעות נוכחית: אליו. תמונת דסקטופ נוכחית: עצים כאלה.. חבר\\ה?: לא \= אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה: הוא.. האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות? לא האם אתה עייף? רעב? לא ולא. את מי אתה הכי רוצה לחבק?: אותווו ): ממה הכי נמאס לך?: ממנו. את מי היית רוצה להרוג? אותו XD הכי פחות מהנה?: להתאכזב.. עתיד: מה הקריירה שלך הולכת להיות?: פסיכולוגית או שחקנית.. איפה אתה הולך לגור?: ניו יורק..לכמה זמן..ותלאביב גם..ואז איזה יישוב שקט עם המשפחה שתהיה לי [: כמה ילדים אתה רוצה?: 2 באיזה סוג של מכונית תנהג?: מאזדה 3? איפה היית רוצה למצוא את עצמך בעוד 15 שנה מהיום?: אני אהיה בת 32..נשואה עם ילד. חושב הרבה על העתיד?: לא מעט.. מפחד ממנו?: כן.. וקצת בכללי: להקה אהובה: אין ספר אהוב: הסדרה של יומני הנסיכה..XD ואהבה וגאווה.. סופר(ים) אהוב(ים): מג קאבוט, ג'יין אוסטן. צבע אהוב: סגול פריט לבוש אהוב: סקיני שחור :) איבר שהכי מושך אותך: גב..וכתפיים :) אתה שמח כש: אני חושבת שהכל יהיה בסדר.. אתה מרגיש בודד כש: אף אחד לא שם כשאני צריכה לדבר עם מישהו.. האם אתה חושב יותר מדי: לא מספיק כנראה.. אם יכולת לחיות בכל מקום בעולם, איפה: ניו יורק.. אדם מפורסם שפגשת: רן דנקר? אסי עזר? XD האם יש לך אילושהם חרטות: לא. קפה אהוב: נס על חלב. ריח אהוב: אש. מה מכעיס אותך: כשלא מתייחסים אליי, גורמים לי לפתח ציפיות ואז מאכזבים אותי. מה היא האיכות (כשרון, תכונה) הכי טובה שלך: חברותיית? האדם שעושה לך הכי טוב: חברה שלי [[: סגנון מוזיקה אהוב: הכל. חדר אהוב בבית: שלי מקום אהוב בעולם: הבית שלי. מקצוע שנוא: חינוך גופני. מורה אהוב: מנחם [[: אוהב את בצפר?: כן.. נרדם בשיעורים?: רק בהיסטוריה ואזרחות XD מעשן?: לא נפגע (רגשית) בקלות?: כלכך בקלות. נותן מעצמך?: משתדלת.. אוהב לפוצץ נייר בועות? כןןן*-* לועס דברים? חח כן אוהב להתקלח?: כן אוהב להתעטש?: לאא >< שונא כשנרדמת לך הרגל (או כל איבר אחר בגוף)?: כןן אוהב לצחצח שיניים?: כן אכפת לך מאיכות הסביבה?: בערך.. קונה צרובים\\צורב?: כן אוהב לנסוע או הולך ברגל?: אוהבת לנסוע חוסך כסף למשהו מיוחד?: לא ישן הרבה?: כן נקשר לחפצים?: כן אוהב חולצות גזורות?: לא גופיות?: כןן אוהב לטייל?: כן אוהב כפכפים?: לא לובש בוקסר?: לא שמש או גשם?: גשם רוב הזמן - קר לך או חם לך?: קר.. ילדותי?: קצת. חולם בהקיץ?: חח כן.

esti93

New member
יואו כמה זמן לא עשיתי שאלון!

עבר: שם המורה בכיתה א': וואי אני לא זוכרת אולי דליה? הזיכרון הראשון שלך: מממ אני מתחפשת לליצנית בגיל 3 D: האם בילדותך התנהגת כבן\\בת המין השני?: אולי קצת חח האם נהגת לאכול דברים מוזרים?: נופ המקצוע הראשון שנכשלת בו:מתמטיקה D: המקצוע האחרון שנכשלת בו: פיסיקה חחח האם עברת דירה? (לאן? כמה פעמים?): כן לבית טוב יותר, איזה 3 פעמים נראלי איך היית מגדיר את הילדות שלך במילה אחת?: נחמדה? השיר האחרון ששרת:One way or another הדבר האחרון שצחקת בגללו: איזשהו סרט הפעם האחרונה שבכית: מממ ביום שלישי שרבתי עם ההורים האדם האחרון שראית: אבא שלי שנכנס לפני שנייה לחדר? הדבר האחרון שאמרת:עוד מעט הדבר האחרון שאכלת: ספגטי יאמי הדבר האחרון ששתית: מים הדבר האחרון שקנית: אממ מתנה לחברה שלי D: השיר האחרון ששמעת: שיר של אסקייפ זה פייט הדיסק האחרון שקנית: חחחח טוקיו הוטל מלפני מלא זמן הפעם האחרונה שעזרת לאמא: ממממממ הדבר הכי מטורף שעשית: הוו יש כל כך הרבה עדיף שלא נספר הווה: שיער נוכחי: חום בהיר נוטה למעט ג'נג'י ופוני הצידה D: הא ויש לי פן עכשיו חח בגדים נוכחיים: ג'ינס, חולצה ירוקה ארוכה ומעל ז'קט שחור תכשיטים נוכחיים: אין עצבנות נוכחית: אני צריכה ללמוד לכימיה התגעגעות נוכחית: הוו למישו אחד תמונת דסקטופ נוכחית: תמונה של שקיעה בים חבר\\ה?: נופ אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה: אותו מישהו האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות? כן ללמוד לכימיה האם אתה עייף? רעב? הרגע אכלתי את מי אתה הכי רוצה לחבק?: אותו מישו ממה הכי נמאס לך?: מללמוד את מי היית רוצה להרוג? את מי שהמציא מתמטיקה הכי פחות מהנה?: ללמוד עתיד: מה הקריירה שלך הולכת להיות?: פסיכאטרית וסופרת D: איפה אתה הולך לגור?: בתל אביב כמה ילדים אתה רוצה?: 3 באיזה סוג של מכונית תנהג?: יגואר חח איפה היית רוצה למצוא את עצמך בעוד 15 שנה מהיום?: בבית? חושב הרבה על העתיד?: קצת מפחד ממנו?: קצת וקצת בכללי: להקה אהובה: כרגע? אסקייפ זה פייט ספר אהוב: ממ אהבה זועקת בלב עולם סופר(ים) אהוב(ים): יותר מדי צבע אהוב: שחור פריט לבוש אהוב: ג'ינס איבר שהכי מושך אותך: עיניים אתה שמח כש: כשטוב לי עם מישו אתה מרגיש בודד כש: כשאין עם מי לדבר האם אתה חושב יותר מדי: כן אם יכולת לחיות בכל מקום בעולם, איפה: איזשהו אי אדם מפורסם שפגשת: דודו טופז נחשב? האם יש לך אילושהם חרטות: אכן קפה אהוב: אמריקנו ריח אהוב: מממממ מה מכעיס אותך: הרבה מה היא האיכות (כשרון, תכונה) הכי טובה שלך: כתיבה האדם שעושה לך הכי טוב: מישו סגנון מוזיקה אהוב: רוק חדר אהוב בבית: החדר שלי מקום אהוב בעולם: אממ דרום אמריקה D: מקצוע שנוא: מתמטיקה, פיסיקה.. מורה אהוב: אין אוהב את בצפר?: חחחחחחחחחחח נרדם בשיעורים?:לעתים מעשן?: אמממ נפגע (רגשית) בקלות?: כן נותן מעצמך?: כנראה אוהב לפוצץ נייר בועות? אולי לועס דברים? מסטיק? אוהב להתקלח?: כנראה שכן אוהב להתעטש?: חחח איזו שאלה שונא כשנרדמת לך הרגל (או כל איבר אחר בגוף)?: כמובן אוהב לצחצח שיניים?: זה יכול להיות מעצבן אכפת לך מאיכות הסביבה?: אכפת לי מהסביבה שלי.. קונה צרובים\\צורב?: כן אוהב לנסוע או הולך ברגל?: גם וגם חוסך כסף למשהו מיוחד?:ממ פלאפון חדש ישן הרבה?: כן בתול?: כן נקשר לחפצים?: כן אוהב חולצות גזורות?: תלוי גופיות?: כן אוהב לטייל?: תלוי עם מי ואיפה אוהב כפכפים?: כן לובש בוקסר?: עכשיו? שמש או גשם?: גשם רוב הזמן - קר לך או חם לך?: זה מסובך ילדותי?: לפעמים חולם בהקיץ?: חחח לגמרי

למעלה