שאלון

reut444

New member
שאלון ../images/Emo13.gif

שיר חרישה של דניאל- שיר חרישה לא של דניאל- אלבום חדש שגילתם- ציטוט השבוע שלכם- ספר\מאמר\כתבה טובים שקראתם- סרט\סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם- מדד טמפרטורות: היה חם או קר- משהו טוב שאכלתם השבוע- הספקתם כל מה שתכננתם השבוע- משפט\בדיחה\קטע שהצחיק אתכם השבוע- איש השבוע שלכם בפורום- איש השבוע שלכם מחוץ לפורום- מסר לאומה- תמונת השבוע שלכם- ולבסוף,תנו ציון לשבוע מ-1 עד 10- תגיבו

עונה :)

שיר חרישה של דניאל- אמ.. אלייך :) שיר חרישה לא של דניאל- חן אהרוני "ברחוב" :) אלבום חדש שגילתם- דור דניאל P: ציטוט השבוע שלכם- "אהבה היא מוזיקה , ומוזיקה היא החיים :p " ספר\מאמר\כתבה טובים שקראתם- מממ היסטוריה מאוד טוב :D סרט\סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם- חצויה !! , כוכב נולד :), ווכו'.. מדד טמפרטורות: היה חם או קר- חמים :) משהו טוב שאכלתם השבוע- מה לא ?! שלומדים להיסטוריה אוכלים את כל הבית משיעמום ! הספקתם כל מה שתכננתם השבוע- לא היו תיכנונים מיוחדים.. משפט\בדיחה\קטע שהצחיק אתכם השבוע- הררבה..חח איש השבוע שלכם בפורום- אין אפליות , כולם PP: איש השבוע שלכם מחוץ לפורום- חברה :) מסר לאומה- תהנו בחיים :) חחחחחחחחחחחחח תמונת השבוע שלכם- וותרו ;) ולבסוף,תנו ציון לשבוע מ-1 עד 10- אחרי המגן, 8 :)

מיוש94

New member
עונה

שיר חרישה של דניאל-אלייך שיר חרישה לא של דניאל-BATTLEFIELD- JORDAN SPARKS אלבום חדש שגילתם-אממ.....של הבלאק אייד פיז...התחלתי פתאום ממש לשמוע שירים שלהם ציטוט השבוע שלכם-אין ספר\מאמר\כתבה טובים שקראתם-ראש אחד חחח סרט\סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם-הלחלתי לראות את "שוב בן 17" והוא ממש יפה מדד טמפרטורות: היה חם או קר-חםםםםםםםםםםםםםםםםםם משהו טוב שאכלתם השבוע-פלאפל הספקתם כל מה שתכננתם השבוע-כן משפט\בדיחה\קטע שהצחיק אתכם השבוע-היה מלא איש השבוע שלכם בפורום-אישתי איש השבוע שלכם מחוץ לפורום-חברות שלי וההורים שלי מסר לאומה-יש לי 2:בגדים זה טוב!!! והשני: שונאת קיץץץץץ תמונת השבוע שלכם-אין ולבסוף,תנו ציון לשבוע מ-1 עד 10- 8 וחצי

roey406

New member
עונה

שיר חרישה של דניאל-נמס וכשאת כאן שיר חרישה לא של דניאל-JOEY PAGE-TURN IT UP אלבום חדש שגילתם-מיצ'ל מוסו ציטוט השבוע שלכם-אין ספר\מאמר\כתבה טובים שקראתם-ראש1 נחשב? P: סרט\סדרה מעניינים שזיפזפתם אליהם-פרוייקט מסלול.. מדד טמפרטורות: היה חם או קר-חםםם! משהו טוב שאכלתם השבוע-במבה במילוי נוגט הספקתם כל מה שתכננתם השבוע-כן משפט\בדיחה\קטע שהצחיק אתכם השבוע-היה הרבה.. איש השבוע שלכם בפורום-כולם P: איש השבוע שלכם מחוץ לפורום-חברים מסר לאומה-אין תמונת השבוע שלכם-אין לי כוח P: ולבסוף,תנו ציון לשבוע מ-1 עד 10- 8 שבת שלום

למעלה