שאלון

א ת ו ש ש

New member
שאלון../images/Emo184.gif

בגלל שאני כל כך מאוכזבת ... שאלון ! , חסר למי שלא עונה
* לא כתבתי אותו אז אל תתלוננו לי מהו שמך? תאריך לידה: מקום מגורים: כמה אחים/אחיות? מוצא: צבע עיניים? צבע שיער? גובה: מאכל אהוב: צבע אהוב: דמות אהובה מסרטי ילדים: סרט אהוב: ספר אהוב: כיתה: את/ה מנגן על משהו, אם כן אז מה? את/ה אוהב לרקוד? יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? יש לך פירסינג? אם כן,כמה ואיפה? באיזו מגמה את לומדת בביה"ס? קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? מה המבחן האחרון שעשית? מה הסרט האחרון שראית ועם מי? נחייה את הרגע: מה מתנגן עכשיו? עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? מה הספקת כבר לעשות היום? ישנת טוב אתמול? תישן טוב הלילה? התקלחת? אכלת? שתית? ראית טלויזיה? התכתבת אונליין? ביקרת בבית ספר? ראית סרט? אם כן איזה? ישנת? חיבקת מישהו?אם כן את מי? רבת עם מישהו? כמה שאלות כלליות יש לך מיטת יחיד,וחצי,זוגית או קומותיים? עונה אהובה של השנה: צבע אהוב: תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית? אכלת? התנשקת? עם מי? התאהבת? במי? נשבר לך הלב? צחקת? בכית? אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? לבשת חצאית? קנית בגד? הקדישו לך שיר?אם כן איזה? שיפרו לך את המצברוח? אם כן איך? התקלחת: נרדמת בשיעור: אם כן באיזה שיעור? עשית קניות:אם כן מה קינת? היית חולה: נסעת באוטובוס:: מי הבן האדם האחרון ש.. ראית? חשבת עליו? התקשרת אליו? התקשר אלייך? פגע בך? שימח אותך? היום: באיזו שעה התעוררת? מה/מי העיר אותך? מה היה הדבר הראשון שאמרת? מה היה הדבר הראשון ששמעת מה היה השיר הראשון ששמעת? מה אכלת? איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? מיקום כרגע: חג מעודף: ערוץ מועדף: מילה אהובה: להקה אהובה: איזה כיתה את: בדיחה שגרמה לך לצחוק: הבנאדם הכי יפה שראית: הפאדיחה הכי גדולה שלך: הדבר הכי מטורף שעשית: הדבר הכי מטורף שאמרת למישהו: בנאדם ש: מתגעגע/ת אליו: חסר לך: עושה לך טוב להיות איתו: הכי מצחיק: הכי מוזר: הכי כיף לדבר איתו: הבנאדם-היום: שרצית להרוג? שצחקת עליו? שאיכזב אותך? שחיבק אותך? ששימח אותך? שראית איתו סרט? שדיברת איתו בטלפון? שראית? איפה היית רוצה לגור בארץ? איזה סידרה נוסטלגית את אוהבת? יש לך פלאפון? למי את מתקשרת הכי הרבה? איזה צלצול יש לך? הקול הכי יפה ששמעת? איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? ושומר מסך? אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? מה החלום שלך? איזה ספר היית לוקח לאי בודד? לאיזה רגע בחיים היית רוצה לחזור?

א ת ו ש ש

New member
עונה

מהו שמך?אתי =] תאריך לידה:25.6 מקום מגורים:אי שם בצפון כמה אחים/אחיות?2 אחיות מוצא:מסובך.. צבע עיניים?ירוק דבש כזה צבע שיער?שטני גובה:156 מאכל אהוב:פיצה אולי?! צבע אהוב:כחול דמות אהובה מסרטי ילדים:ואו... אני אוהבת כל כך הרבה סרט אהוב:פרל הארבור ספר אהוב:שעות מתות כיתה:י את/ה מנגן על משהו, אם כן אז מה?אורגן את/ה אוהב לרקוד?לא ממש לא יש לך קעקועים? לא אם כן, כמה ושל מה? יש לך פירסינג? לא אם כן,כמה ואיפה? באיזו מגמה את לומדת בביה"ס?מדעית, כימיה ביולוגיה קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת?ממ..רפואה?!XD איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? מה המבחן האחרון שעשית?היום יש לי בכימיה =[ מה הסרט האחרון שראית ועם מי?ביג מאמא =] נחייה את הרגע: מה מתנגן עכשיו?כלום עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה?אף אחד איזה עוד ישומי מחשב פתוחים?שום דבר מה הספקת כבר לעשות היום?כלום.. ישנת טוב אתמול?משהו אחרי משמרת של 8 שעות במד"א XDD חח בקיצור לא תישן טוב הלילה?מקווה התקלחת?כן ואני הולכת להתקלח אחרי השאלון =] אכלת?כן שתית?כן ראית טלויזיה?לא התכתבת אונליין?לא ביקרת בבית ספר?עוד שעה =] ראית סרט? אם כן איזה?לא ממש ראיתי קטע מפרל ישנת?כן.. חיבקת מישהו?אם כן את מי?אתמול את גלית , טובה ,לינה , לירי את אמא ואחותי כמה אנשים חיבקתי אלוהים כנראה אני ממש מאושרת XD רבת עם מישהו?בערך... עם שגיא וכל התחנה רצתה להרביץ לי XD כמה שאלות כלליות יש לך מיטת יחיד,וחצי,זוגית או קומותיים?מיטה וחצי עונה אהובה של השנה:כל פעם משהו אחר תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר:שקרנים , צבועים התקווה הכי גדולה בחיים שלכם:להיות רופאה איפה הייתם רוצים לגור עכשיו?ירושלים מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית?אתמול למד"א נחשב?! אכלת?לפני חצי שעה שעה ככה התנשקת?אף פעם =] עם מי? התאהבת?לפני כמה חודשים במי?אמ.. חבר שלי =] נשבר לך הלב?לפני שנתיים צחקת?היום בכית?יום שבת אמרת למישהו שאתה אוהב אותו?אתמול מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך?אמ.. בערך אתמול=] לבשת חצאית?נראה לי במסיבת סיום של כיתה ו' שונאת חצאיות! קנית בגד?ת'אמת כבר לא זוכרת אין לי זמן לכלום מתישהו חודש שעבר אני חושבת הקדישו לך שיר?אם כן איזה?נזכרו בי ששמעו שיר=] שיפרו לך את המצברוח? אם כן איך?כן ממ.. עזבו התקלחת:זה היה כבר וכן נרדמת בשיעור: אם כן באיזה שיעור?לא.. אנ חנונית עשית קניות:אם כן מה קינת?אממ... בעיקר שטויות חח =] היית חולה:לפני פחות מחודש נסעת באוטובוס::אתמול מי הבן האדם האחרון ש.. ראית?אמא חשבת עליו?איתי התקשרת אליו?ענבר התקשר אלייך?איתי פגע בך?== שימח אותך?איתי היום: באיזו שעה התעוררת?5.30 מה/מי העיר אותך?שעון מעורר דביל מה היה הדבר הראשון שאמרת?הלכתי לישון באחת קיבינימט!! XD מה היה הדבר הראשון ששמעת אבא שואל מה אני רוצה שהוא יכין לי לאכול XD היה השיר הראשון ששמעת?ממ.. לא שמעתי כלום מה אכלת?ביצה איזו מחשבה הכי העסיקה אותך?המבחן בכימיה מיקום כרגע:מול המחשב חג מעודף:מממ.. כולם ערוץ מועדף: יס סטארז 1 או 3 מילה אהובה: להקה אהובה:דרים ת'יאטר/ ניקל איזה כיתה את:י בדיחה שגרמה לך לצחוק: הבנאדם הכי יפה שראית:פול או יוסי אחד XD הפאדיחה הכי גדולה שלך:יש מספיק הדבר הכי מטורף שעשית:כבר אמרתי שאני חנונית?! הדבר הכי מטורף שאמרת למישהו: בנאדם ש: מתגעגע/ת אליו:סבתא /איתי חסר לך:סבתא עושה לך טוב להיות איתו:איתי הכי מצחיק:ממ...לא יודעת הכי מוזר:בן הכי כיף לדבר איתו:ענבר הבנאדם-היום:נשנה לאתמול שרצית להרוג?שגיא שצחקת עליו?ממ אפחד שאיכזב אותך? שגיא שחיבק אותך?גלית/אמא ששימח אותך? איתי שראית איתו סרט? אפחד שדיברת איתו בטלפון? איתי שראית?אמא איפה היית רוצה לגור בארץ?ירושלים איזה סידרה נוסטלגית את אוהבת?אויי די עם זה אני מתגעגעת... יש לך פלאפון?חחח ברור.. למי את מתקשרת הכי הרבה?אמא =] איזה צלצול יש לך? HOLLOW YEARS של דרים הקול הכי יפה ששמעת?אממ ... של לירון אחת ולחילופין הכי מעצבן של לירון אחד איזה רקע יש לך בשולחן עבודה?של אחותי ושומר מסך?אין לי מושג אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו?תורמת חלק וממ... לא יודעת מה החלום שלך?להיות רופאה איזה ספר היית לוקח לאי בודד?שעות מתות לאיזה רגע בחיים היית רוצה לחזור?גיל 4

nonelseXfm

New member
עונה

מהו שמך? מאי שמואל תאריך לידה: 23.5.96 מקום מגורים: הרצליה כמה אחים/אחיות? 2 מוצא: פרסית, הודית והונגרית (אם לזה התכוונת..) צבע עיניים? חום כהה- כמעט שחור צבע שיער? חום-שחור גובה: 1.57+ מאכל אהוב: וואו.. יש מלא!!! צבע אהוב: אדום (הכי יפה) דמות אהובה מסרטי ילדים: סימבה!!! או ווילי וונקה.. סרט אהוב: סוויני טוד ספר אהוב: סיפורה של ליסי- של סטיפן קינג כיתה: ז'3 את/ה מנגן על משהו, אם כן אז מה? ניגנתי על אורגן, עכשיו על גיטרה קלאסית- בסיסטית לעתיד את/ה אוהב לרקוד? לא יש לך קעקועים? הלוואי אם כן, כמה ושל מה? None יש לך פירסינג? עגילים נחשב נכון? אם כן,כמה ואיפה? 3- אמרתי לכם כבר.. באוזניים) באיזו מגמה את לומדת בביה"ס?מגמת תקשוב.. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? אהה.. לא נראה לי.. אולי קולנוע איזה תפקיד לא היית עושה בחיים?שומר.. או מורה בבית ספר.. מה המבחן האחרון שעשית?היסטוריה (קיבלתי 100 :) ) מה הסרט האחרון שראית ועם מי?סוויני טוד.. עם אחותי הגדולה נחייה את הרגע: מה מתנגן עכשיו? something in your mouth עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה?none- אף אחד לא מחובר..! איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? youtube וישראבלוג מה הספקת כבר לעשות היום?לראות דוקטור הו, לאכול ולהיות בבי"ס... ישנת טוב אתמול?לא.. :( תישן טוב הלילה? מקווה התקלחת?עוד לא.. אכלת?כן :) שתית?ברור.. ראית טלויזיה? יאפ התכתבת אונליין? לא.. ביקרת בבית ספר? לצערי ראית סרט? אם כן איזה? לא.. ישנת?ממש לא.. חיבקת מישהו?אם כן את מי? כן, את חברה שלי רבת עם מישהו? לא בינתיים כמה שאלות כלליות יש לך מיטת יחיד,וחצי,זוגית או קומותיים? וחצי עונה אהובה של השנה: תחילת האביב צבע אהוב: אדום (שאלת כבר..) תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: כ"כ הרבה.. אבל נראה לי שניצול התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: שכשאני אגדל אני אהיה במאית :) (חלום רחוק אה?) איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? ברעות נראה לי.. מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית? בבוקר- לבית ספר.. אכלת? לפני חצי-שעה.. התנשקת? לא התנשקתי עם מי? התאהבת? לא התאהבתי במי? נשבר לך הלב? לא נשבר לי הלב צחקת?היום בבי"ס :) בכית?אהה.. לא יודעת אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? היום בבוקר- לאמא שלי :) מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך?כן, אמא שלי :) לבשת חצאית? כבר כמה שנים טובות... קנית בגד? לפני כמה חודשים.. הקדישו לך שיר?אם כן איזה? לא שיפרו לך את המצברוח? אם כן איך? כ"כ הרבה פעמים.. התקלחת:אתמול.. נרדמת בשיעור: אם כן באיזה שיעור? לא.. עוד לא (נדמה לי) עשית קניות:אם כן מה קינת? וואו! עבר הרבה זמן.. היית חולה: לפני כמה שבועות נסעת באוטובוס:: לפני שעתיים- חזרתי מבי"ס מי הבן האדם האחרון ש.. ראית? אחותי.. היא נכנסה לפה לפני רגע.. חשבת עליו?חברות שלי מרעות.. התקשרת אליו? חברה שלי התקשר אלייך? אמא שלי פגע בך? ילדה מהכיתה שלי שימח אותך? חברות שלי היום: באיזו שעה התעוררת? 7.00 מה/מי העיר אותך? הפלאפון מה היה הדבר הראשון שאמרת? בא לי לישון..! מה היה הדבר הראשון ששמעת? בוקר טוב מה היה השיר הראשון ששמעת?how you remind me או into the night מה אכלת? פיצה :) איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? הוא אוהבת אותה או שסתם נדמה לי..? מיקום כרגע: בחדר.. חג מעודף: אה.. וואו, אין לי שמץ של מושג מחושמק! ערוץ מועדף: AXN מילה אהובה: מחושמק.. להקה אהובה:nickelback ו santana (גם את הלהקה שהתפרקה, וגם את הבן-אדם..) איזה כיתה את: ז'3 (גם את זה שאלת כבר.. בדיחה שגרמה לך לצחוק: "איש נכנס לבית-משוגעים וצועק: 'אישתי משוגעת! קחו אותה מיד!' שואלים אותו מה קרה לה והוא אומר: 'הבית מלא שדים והיא לא רואה בכלל!' הבנאדם הכי יפה שראית:אהה... הפאדיחה הכי גדולה שלך:אהה.. הדבר הכי מטורף שעשית:אהה.. הדבר הכי מטורף שאמרת למישהו: אהה.. בנאדם ש: מתגעגע/ת אליו: אבא חסר לך: אבא עושה לך טוב להיות איתו: אמא הכי מצחיק: חברים למיניהם.. הכי מוזר: ילד מהכיתה שלי וחברה שלי.. הכי כיף לדבר איתו: חברה שלי.. הבנאדם-היום: שרצית להרוג? המורה ללשון שצחקת עליו?none נדמה לי שאיכזב אותך? אהה.. שחיבק אותך? אמא שלי :) ששימח אותך? אמא שלי :) וחברים שראית איתו סרט? לא ראיתי היום סרט.. שדיברת איתו בטלפון? חברות מרעות! שראית? כ"כ הרבה.. איפה היית רוצה לגור בארץ? ברעות או בהרצליה.. לא יודעת איזה סידרה נוסטלגית את אוהבת? אהה... יש לך פלאפון? כן למי את מתקשרת הכי הרבה? לאמא :) איזה צלצול יש לך? לכל אחד משהו אחר הקול הכי יפה ששמעת? אהה.. איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? של סוויני טוד ושומר מסך? כתוב Mai Samuel אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? קונה גיטרת בס של גיבסון נדמה לי.. מה החלום שלך? להיות במאית.. (ואבא..) איזה ספר היית לוקח לאי בודד? סיפורה של ליסי לאיזה רגע בחיים היית רוצה לחזור?לגן, הכי כיף שם :)

0ooורדדoo0

New member
עונה../images/Emo9.gif../images/Emo118.gif../images/Emo214.gif

מהו שמך?ורד תאריך לידה:7.11.90 מקום מגורים:פ"ת כמה אחים/אחיות?2 מוצא:חצי אשכנזי וחצי ספרדי צבע עיניים?ירוק צבע שיער?חום בהיר גובה:1.67 מאכל אהוב:פופקורן
צבע אהוב:כחול דמות אהובה מסרטי ילדים:מאי הקטנה סרט אהוב:ארי פוטר וחדר הסודות ספר אהוב:האלכימאי\ורוניקה מחליטה למות כיתה:סיימתי בצפר,לפני גיוס את/ה מנגן על משהו, אם כן אז מה?לקחתי כמה שיעורי גיטרה אבל אני לא זוכרת מזה הרבה את/ה אוהב לרקוד?יאפ יש לך קעקועים? לא אם כן, כמה ושל מה? יש לך פירסינג?כן אם כן,כמה ואיפה? יש אחד באף באיזו מגמה את לומדת בביה"ס?למדתי בתקשורת רדיו קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת?פסיכולוגיה איזה תפקיד לא היית עושה בחיים?שוטרת מה המבחן האחרון שעשית?בגרות באזרחות מה הסרט האחרון שראית ועם מי?ארי פוטר ומסדר עוף החול אם ככה קוראים לזה חחח היה ביס ביום שבת נחייה את הרגע: מה מתנגן עכשיו?Nickelback- Gotta Be Somebody עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה?אחד איזה עוד ישומי מחשב פתוחים?אימיול ומסנגר מה הספקת כבר לעשות היום?ללכת לקניות ולהוריד את הכלב
ישנת טוב אתמול?כן תישן טוב הלילה?אני מקווה התקלחת?אתמל אכלת?כן שתית?כן ראית טלויזיה?בקטנה התכתבת אונליין?לא ביקרת בבית ספר?לא ראית סרט? אם כן איזה?לא ישנת?כן חיבקת מישהו?אם כן את מי?כן עם הכלב החמוד שלי רבת עם מישהו?לא כמה שאלות כלליות יש לך מיטת יחיד,וחצי,זוגית או קומותיים?יחיד עונה אהובה של השנה:חורףףף צבע אהוב:כחול תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר:קנאה וזלזול התקווה הכי גדולה בחיים שלכם:ללמוד פסיכולוגיה איפה הייתם רוצים לגור עכשיו?במקום רגוע יותר מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית?לפני רבע שעה אכלת?כנ"ל התנשקת?לפני 4 חודשים עם מי?מישהו ממש מגעיל חחח
התאהבת?כן נשבר לך הלב?לא צחקת?לא היום בכית?לפני חודש אמרת למישהו שאתה אוהב אותו?לפני שבועיים מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך?כנ"ל לבשת חצאית?לפני 3 שנים בבר מצוה של אחי קנית בגד?לפני שבוע הקדישו לך שיר?אם כן איזה?לפני שנה איזה ערס הקדיש לי שיר באוטובוס שיפרו לך את המצברוח? אם כן איך?לפני 4 חודשים כשהביאו לי כלב זה ממש שינה לי את החיים נרדמת בשיעור: אם כן באיזה שיעור?לא קרה עשית קניות:אם כן מה קינת?לפני רבע שעה קניות של אוכל היית חולה:לפני יומיים נסעת באוטובוס::לפני שבוע מי הבן האדם האחרון ש.. ראית?אמא חשבת עליו?חברה התקשרת אליו?חברה התקשר אלייך?חברה פגע בך?חברה שימח אותך?אחי היום: באיזו שעה התעוררת?8 מה/מי העיר אותך?אחותי מה היה הדבר הראשון שאמרת?למה את מעירה אותי מה היה השיר הראשון ששמעת?משהו של בריטני מה אכלת?מעדן יופלה איזו מחשבה הכי העסיקה אותך?כלום מיקום כרגע:בבית חג מעודף:חנוכה ערוץ מועדף:20\47\כל ערוצי יס סטארס מילה אהובה:אין להקה אהובה:ניקלבק הדבר הכי מטורף שאמרת למישהו:חחח אמרתי את זה למישהי שאני ממש שונאת..יש לה שיער מוזר כזה אז אמרתי לה את יודעת היום קמתי בבוקר והיה לי שיער כמו שלך ורציתי למות
בנאדם ש: מתגעגע/ת אליו:סבא וסבתא חסר לך:חברים מהבצפר איפה היית רוצה לגור בארץ?אשקלון איזה סידרה נוסטלגית את אוהבת?המומינים חחחח יש לך פלאפון?כן למי את מתקשרת הכי הרבה?חברות איזה צלצול יש לך?של דיויד קוק איזה רקע יש לך בשולחן עבודה?דגים ושומר מסך?אין אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו?קונה אוטו מה החלום שלך?קודם כל בריאות ואחרי זה ללמוד פסיכולוגיה איזה ספר היית לוקח לאי בודד?כל ספר של פאולו קואלו לאיזה רגע בחיים היית רוצה לחזור?לידלדות

Duo Maxwell

New member
עונה

מהו שמך? סיון :) תאריך לידה: 28.12.93 מקום מגורים: חור יהודה כמה אחים/אחיות? שלושה מוצא: חצי עיראקית וחצי אשכנזיה צבע עיניים? חום-ירוק צבע שיער? חום גובה: 1.61 מאכל אהוב: שוקולד צבע אהוב: גוונים של ירוק וכחול דמות אהובה מסרטי ילדים: מולאן סרט אהוב: המספריים של אדוארד, ארמגדון ספר אהוב: אין כרגע. כיתה: ט' את/ה מנגן על משהו, אם כן אז מה? גיטרה את/ה אוהב לרקוד? לא יש לך קעקועים? לא אם כן, כמה ושל מה? - יש לך פירסינג? לא אם כן,כמה ואיפה? - באיזו מגמה את לומדת בביה"ס? עדיין אין לנו מגמות... קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? אסטרונומיה. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? אה... זנות? מה המבחן האחרון שעשית? לשון. מה הסרט האחרון שראית ועם מי? קוואנטום של נחמה, עם מישהו מתוק
נחייה את הרגע: אוקיי... מה מתנגן עכשיו? כלום. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? אף אחד. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? מסנג'ר. מה הספקת כבר לעשות היום? להתעורר
ישנת טוב אתמול? כן. תישן טוב הלילה? מקווה. התקלחת? עדיין לא. אכלת? כן. שתית? כן. ראית טלויזיה? לא. התכתבת אונליין? לא. ביקרת בבית ספר? לא (אנחנו לא לומדים בשישי). ראית סרט? אם כן איזה? לא היום. ישנת? כן. חיבקת מישהו?אם כן את מי? לא. רבת עם מישהו? לא. כמה שאלות כלליות יש לך מיטת יחיד,וחצי,זוגית או קומותיים? מיטת יחיד עונה אהובה של השנה: חורף צבע אהוב: כבר שאלתם... תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: צביעות התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: - איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? ליד הים
מתי בפעם האחרונה... יצאת מהבית? אתמול אכלת? היום בבוקר התנשקת? לא התנשקתי
עם מי? - התאהבת? זה התחיל כבר בתחילת השנה... במי? במישהו. נשבר לך הלב? בשנה שעברה. צחקת? אתמול. בכית? לא זוכרת. אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? ביום שני. מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? - לבשת חצאית? אתמול. קנית בגד? לא זוכרת. הקדישו לך שיר?אם כן איזה? - שיפרו לך את המצברוח? אם כן איך? אתמול, סתם ככה. התקלחת: אתמול נרדמת בשיעור: אם כן באיזה שיעור? לא זכור לי מקרה כזה... עשית קניות:אם כן מה קינת? לא זוכרת. היית חולה: לא זוכרת. נסעת באוטובוס: אתמול. מי הבן האדם האחרון ש.. ראית? אבא. חשבת עליו? מישהו
התקשרת אליו? אותו מישהו. התקשר אלייך? כנ"ל פגע בך? לא זוכרת. שימח אותך? ... נחשו. היום: באיזו שעה התעוררת? 9:30 מה/מי העיר אותך? התעוררתי לבד. מה היה הדבר הראשון שאמרת? "בוקר טוב" מה היה הדבר הראשון ששמעת "תחזרי לישון" מה היה השיר הראשון ששמעת? לא שמעתי עדיין. מה אכלת? כריות. איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? לא משנה. מיקום כרגע: חור יהודה חג מעודף: חנוכה, פורים. ערוץ מועדף: יס דוקו! מילה אהובה: - להקה אהובה: יש הרבה. איזה כיתה את: כבר שאלתם... בדיחה שגרמה לך לצחוק: - הבנאדם הכי יפה שראית: ... הפאדיחה הכי גדולה שלך: שנכנסתי לשירותים של הבנים בפסטיבל אייקון כי חשבתי שזה החדר של ההרצאה. הדבר הכי מטורף שעשית: לא זוכרת. הדבר הכי מטורף שאמרת למישהו: - בנאדם ש: מתגעגע/ת אליו: ההוא מקודם
חסר לך: אמא עושה לך טוב להיות איתו: נחשו. הכי מצחיק: ... הכי מוזר: ... הכי כיף לדבר איתו: תומר. הבנאדם-היום: שרצית להרוג? אף אחד. שצחקת עליו? אף אחד. שאיכזב אותך? אף אחד. שחיבק אותך? ... ששימח אותך? ... שראית איתו סרט? ... שדיברת איתו בטלפון? ... שראית? אבא איפה היית רוצה לגור בארץ? אולי בצפון. איזה סידרה נוסטלגית את אוהבת? המומינים! יש לך פלאפון? לא משלי. למי את מתקשרת הכי הרבה? לסבתא. איזה צלצול יש לך? - הקול הכי יפה ששמעת? של איימי לי. איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? אי בודד ושומר מסך? של ווינדוז. אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? חוסכת מה החלום שלך? להצליח בחיים. איזה ספר היית לוקח לאי בודד? לא יודעת. לאיזה רגע בחיים היית רוצה לחזור? -

ליזוש22

New member
שאלוווווווווווון XD

מהו שמך?: לייייז :) תאריך לידה: 21/2/1995 מקום מגורים: פ"ת כמה אחים/אחיות? 2 צבע עיניים? חום צבע שיער? חום גובה: 1.60 מאכל אהוב: ה-כ-ו-ל !
צבע אהוב: מממ....שחור,אדום,ירוק. דמות אהובה מסרטי ילדים: פו הדוב סרט אהוב: סיפור אהבה בלתי נשכח :) ספר אהוב: "הסוד " כיתה: ח'. את/ה מנגן על משהו, אם כן אז מה? קניתי גיטרה,ואני לומדת לנגן . D: את/ה אוהב לרקוד? מאוד ! אני לומדת לרקוד היפ-הופ. יש לך קעקועים? לא , אבל אני עושה בגיל 16 .. יש לך פירסינג? באוזניים . חח :) באיזו מגמה את לומדת בביה"ס? אין לי מגמות בבצפר. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? לא .
איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? מנתח מוח . חחחח . מה המבחן האחרון שעשית? תנ"ך .. (בטוח נכשלתי ) מה הסרט האחרון שראית ועם מי? אל תתעסקו על הזואהן , עם חברה טובה. נחייה את הרגע: מה מתנגן עכשיו? סינרגיה - צועקים על אהבה . פשוט מוכשרים !
עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? מ-ח-ש-ב-ו-ת . איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? איסיקיו, פורום סינרגיה , ומוסיקה כמובן . מה הספקת כבר לעשות היום? להכין ש.ב, להטעין את האמ.פי, ולהשתעמם P: ישנת טוב אתמול? כן . תישן טוב הלילה? מקווה מאוד . [ : התקלחת? כן. אכלת? כן . שתית? כן . ראית טלויזיה? כן . התכתבת אונליין? כן . ביקרת בבית ספר? כן . ראית סרט? אם כן איזה? לא ישנת? לא חיבקת מישהו?אם כן את מי? כן , ידיד טוב שלי
רבת עם מישהו? לא כמה שאלות כלליות . יש לך מיטת יחיד,וחצי,זוגית או קומותיים? יחיד :) עונה אהובה של השנה: קייייייייייייייץ . צבע אהוב: שאתם את זה כבר לא ? D: תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: שקרנים , וצבועיייייייים ! התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: ממממממממממ......... איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? ת"א . מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית?היום. אכלת? היום . התנשקת? בלחי - היום , בפה - לפני שבוע . עם מי? בלחי - עם ידיד , בפה - עם ידיד אחר . התאהבת? כןןןןןןןןן במי? ידייייייייד XD נשבר לך הלב? לפני 3 שנים . צחקת? היום בכית? אתמול אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? לא . מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? כן - לפני חודש . לבשת חצאית? לא . קנית בגד? כן לפני שבוע. הקדישו לך שיר?אם כן איזה? לא שיפרו לך את המצברוח? אם כן איך? כן , הצחיקו אותי . התקלחת: כן היום. נרדמת בשיעור: אם כן באיזה שיעור? כן - תנ"ך כמוווווובן ! עשית קניות:אם כן מה קינת? כן - קניתי גינ'ס מדהיייים ! היית חולה: כן , לפני 3 חודשים בערררך P: נסעת באוטובוס:: היום . מי הבן האדם האחרון ש.. ראית? אמא שלי . חשבת עליו? ידיד שלי . התקשרת אליו? חברה טובה שלי . התקשר אלייך? חברה אחרת טובה שלי . פגע בך? חבררררררה צבוווווווווווועה !!!! שימח אותך? אחותי . היום: באיזו שעה התעוררת? 7 , יש בצפר לא ? מה/מי העיר אותך? השעון המעורר . מה היה הדבר הראשון שאמרת? אני ימשיך לישון עוד חמש דקות . מה היה הדבר הראשון ששמעת? את תאחרי לבצפר . מה היה השיר הראשון ששמעת? Sheeter and Amy Lee - Broken .. מומלץ !
מה אכלת? חומוס . איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? " הוא כ'כ חמוד,הוא רצה שאני ישב לידו בהצגהההה... " מיקום כרגע: בית . חג מעודף: פורים . ערוץ מועדף: 24 , mtv מילה אהובה: א-ה-ב-ה . להקה אהובה: סינרגיה , Evanescenes ,Breaking Benjamin , Nickelback .. ועוד .. איזה כיתה את: ח' בדיחה שגרמה לך לצחוק: XD הבנאדם הכי יפה שראית: רועי גפן החתיייייייייייך
הפאדיחה הכי גדולה שלך: להחליק במדרגווות ... פדיחות ! הדבר הכי מטורף שעשית: בנג'י בסופרלנד ... ובקרוב צניחה חופשית . העלעתי את הסרטון של הבנג'י ליו טיוב , תראו - http://www.youtube.com/watch?v=WTVjEUGaBWA הדבר הכי מטורף שאמרת למישהו: תעשה לי ייייייייייילד ! בנאדם ש: מתגעגע/ת אליו: הוווא ... \= חסר לך: הוווווווווווא \= עושה לך טוב להיות איתו: טל - טל המסטולה ! הכי מצחיק: חחחחח....רק טל גלר :) הכי כיף לדבר איתו: ... שצחקת עליו? המון ... שאיכזב אותך? חברה טובה .. \= שחיבק אותך? הוווווווווווא :) ששימח אותך? אור שאווווווווווווול [= שראית איתו סרט? אאריאלי חזן . שדיברת איתו בטלפון? שקד . שראית?המון . איפה היית רוצה לגור בארץ? אילת איזה סידרה נוסטלגית את אוהבת? ... יש לך פלאפון? אכן - כן O: למי את מתקשרת הכי הרבה? שקד , טל , אמא . איזה צלצול יש לך? " אקווונה מטטה , זה משפט כה מדהייים ... " הקול הכי יפה ששמעת? רון הופמן, ורועי גפן
איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? רועי גפפפפן ! ושומר מסך? תמונות שלי . אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? קודם כול , צניחה חופשייית [= מה החלום שלך? לקחת את בובת המבה שיש לי , ולהצטלם עם גפן והבמבבבבה ! P: איזה ספר היית לוקח לאי בודד? לא הייתי לוקחת ספרר XD לאיזה רגע בחיים היית רוצה לחזור? כיתה ה' .

למעלה