שאלון!
מנסה להעיר אתכם...

שאלון!../images/Emo32.gif מנסה להעיר אתכם...

ולא אני כתבתי אותו... מה השעה עכשיו: כיתה: מצליח בביצפר: מזל: מידת נעליים: גובה: צבע שיער: צבעת פעם את השיער: באיזה צבע: פירסינג: קעקועים: מספר מזל: מאמין באלוהים: שטן: שלום: יש לך גשר: יש לך משקפיים/עדשות מגע: מה תרצה להיות כשתהיי גדולה: אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם: אם היית יכול להיות מישהו אחר, מי היית: האם אתה חושב שאתה חוצפן: מה דעתך על רכבת: אהבה ממבט ראשון: אהבה בין הומואים ולסביות: הכי חתיך: הכי מוזר: הכי נשמה: חיה אהובה: תכונה טובה: תכונה רעה: קור או חום: לישון או לקום: קרמבו וניל או שוקו: שיר שמזכיר לך את האדם שאת אוהבת: הדברים האחרונים שעשית: סרט מושכר שראית: סרט בקולנוע: שיר ששמעת: השיר שנתקע לך בראש: דיסק שקנית: הדיסק ששמעת: איזה דיסק?! האיש שהתקשרת אליו: האיש שהתקשר אלייך: מה הדבר הראשון שאתה עושה ברגע שאתה קם בבוקר: מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני שאתה הולך לישון: את מי היית לוקח איתך לאי בודד: אם הית חיה, איזו חיה את היית בוחרת להיות, ולמה: תחביבים: איזו שפות אתה מדבר: אתה בן אדם של לילה או של יום: רגיש לדיגדוגים: מה הדבר הכי חשוב לך? ממה אתה הכי פוחד: הפנטזיה שלך: על מה אתה חושב בדרך כלל שאתה הולך לישון: המקום האהוב על חופשה: טעם גלידה אהוב: ממתק אהוב: חטיף אהוב: מכונית: שיעור: חג: צבע: שם לבת: שם לבן: תוכנית אהובה בטלויזיה: דיסק אהוב: דברים אהובים: מגזין: מכונית: סרט לועזי אהוב ולמה? סרט ישראלי אהוב ולמה? מילה אהובה: קבוצת ספורט אהובה: חודש אהוב: שחקנית אהובה: שחקן אהוב: אתר אהוב: בדיחה: תחנת רדיו: חדר בבית: ההופעה הכי טובה שראיתי: תוספת לפיצה: ארץ: עיר: אגם: ים: ריח: רעש: אוניברסיטה: בעד / נגד להרוג אנשים: עישון אצל בני עשרה: ב- 24 שעות האחרונות: הייתה לך שיחה רצינית: חיבקת מישהו: בכית: צחקת: גרמת למישהו לצחוק: קנית משהו: הסתפרת: הרגשת טיפש: דיברת עם מישהו שאתה אוהב: התגעגעת למישהו: האם אי פעם... עישנת: שתית אלכוהול: עישנת מריחואנה: שיחקת מונופול: נישקת מישו : התגעגעת למישהו: בכית בסרט: חשבת שאת הולכת למות: נכשלת במקצוע: רצית להיות המין השני: התחרטת על דברים שעשית: עשית אמבטית קצף: הייתה לך תאונת דרכים: רכבת על פיל: נשארת ער כל הלילה: פחדת מהחושך: שיקרת: עברת על החוק ונתפסת: נידפקתתם?? האם אתה חושב שאתה... מצחיק: חברותי: אהוב: דואג: חמוד: וסתם... כחול או אדום: תפוח או בננה: תפוז או קלמנטינה: קולה או מים: סתיו או אביב: חורף או קיץ: רעש אחרון ששמעת: ג'ינס או שרוול: סנדל או נעל: טלויזיה או מחשב: הראל סקעת או מויאל: כוכב נולד 1 או 2: פרוייקט וואי 1 או 2? מה השעה עכשיו:

מתוקה777

New member
עונה....

מה השעה עכשיו: 10:47 כיתה: ט5 מצליח בביצפר: כן בערך מזל: קשת מידת נעליים: 38-39 גובה: מטר חמישים ומשהו צבע שיער: חום צבעת פעם את השיער:לא באיזה צבע: פירסינג: נזם באף קעקועים: אין מספר מזל: 5 מאמין באלוהים:כן שטן: לא שלום: לא יש לך גשר:לא יש לך משקפיים/עדשות מגע:לא מה תרצה להיות כשתהיי גדולה:לא יודעת... אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם:על האצבע אם היית יכול להיות מישהו אחר, מי היית: אמ... האם אתה חושב שאתה חוצפן: לא מה דעתך על רכבת: מה?! אהבה ממבט ראשון: אהבה בין הומואים ולסביות:מה השאלה פה? הכי חתיך: אלייז'ה ווד
הכי מוזר: ליאור הכי נשמה: לירן חיה אהובה: כלב תכונה טובה: רואה דברים באופן חיובי תכונה רעה: מתעצבנת בקלות קור או חום: חום לישון או לקום: לישון קרמבו וניל או שוקו: וניל שיר שמזכיר לך את האדם שאת אוהבת:אין הדברים האחרונים שעשית: סרט מושכר שראית: וואי...גוטיקה סרט בקולנוע: מר וגברת סמית שיר ששמעת: road trippin של רד הוט צי'לי פפרס השיר שנתקע לך בראש: my number one
דיסק שקנית: לא קונה --->צורבת הדיסק ששמעת: איזה דיסק?! לינקין פארק האיש שהתקשרת אליו: חני האיש שהתקשר אלייך: חני מה הדבר הראשון שאתה עושה ברגע שאתה קם בבוקר: מדליקה את המחשב מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני שאתה הולך לישון:סוגרת את הטלויזיה את מי היית לוקח איתך לאי בודד:את לירן אם הית חיה, איזו חיה את היית בוחרת להיות, ולמה:פרפר, סתם כי אני אוהבת את החיה הזאת תחביבים: לשמוע מוזיקה, לפגוש את החברות,לראות טלויזיה,לשיר איזו שפות אתה מדבר: ערבית עברית ואנגלית אתה בן אדם של לילה או של יום: יום רגיש לדיגדוגים: כן מה הדבר הכי חשוב לך???? אממ המשפחה והחברות ממה אתה הכי פוחד:לא יודעת.. הפנטזיה שלך: אין על מה אתה חושב בדרך כלל שאתה הולך לישון: סתם על הסרט שראיתי לפני המקום האהוב על חופשה:אילת או הוואי טעם גלידה אהוב: ריבת חלב ממתק אהוב: קליק חטיף אהוב:במבה מכונית: מרצדס או פג'ו שיעור: שלח חג:חנוכה צבע: צהוב שם לבת: דנה שם לבן: בן תוכנית אהובה בטלויזיה:חברים ותהרוג אותי וזהו דיסק אהוב: דברים אהובים: מגזין: ראש 1 מכונית: סובארו סרט לועזי אהוב ולמה?שר הטבעות כי זה פשוט סרט כל כך יפה (כל הטרילוגיה) סרט ישראלי אהוב ולמה?מטאליק בלוז סתם כי זה סרט נחמד מילה אהובה: אין מילה ספציפית שאני אוהבת קבוצת ספורט אהובה:אין חודש אהוב: דצמבר שחקנית אהובה: אין שחקן אהוב: אלייז'ה ווד אתר אהוב: וואלה בדיחה: כרגע אני לא מצליחה לחשוב על בדיחה טובה תחנת רדיו: 100fm חדר בבית: החדר שלי ההופעה הכי טובה שראיתי: לא הלכתי להרבה הופעות ככה ש.. תוספת לפיצה: אורגנו ארץ: ישראל עיר: תל אביב אגם: ???? ים: ים המלח ריח: של פרחים רעש: ציפורים אוניברסיטה: בעד / נגד להרוג אנשים:נגד עישון אצל בני עשרה:נגד ב- 24 שעות האחרונות: הייתה לך שיחה רצינית: לא חיבקת מישהו: לא בכית: לא צחקת: כן גרמת למישהו לצחוק:כן קנית משהו: לא הסתפרת: לא הרגשת טיפש:כן דיברת עם מישהו שאתה אוהב: לא התגעגעת למישהו: כן האם אי פעם... עישנת: לא שתית אלכוהול:כן עישנת מריחואנה:לא שיחקת מונופול: לא אוהבת את המשחק הזה.. נישקת מישו : כן התגעגעת למישהו:כן בכית בסרט: כן חשבת שאת הולכת למות: לא נכשלת במקצוע: לא רצית להיות המין השני:לא התחרטת על דברים שעשית: כן עשית אמבטית קצף: כן הייתה לך תאונת דרכים:כן, לא משהו רציני רכבת על פיל: לא נשארת ער כל הלילה:כן פחדת מהחושך: לא שיקרת: כן עברת על החוק ונתפסת:לא נידפקתתם?? לא האם אתה חושב שאתה... מצחיק: לא חברותי:כן אהוב: לא יודעת.. דואג: לא חמוד: כן וסתם... כחול או אדום:כחול תפוח או בננה: תפוח תפוז או קלמנטינה: תפוז קולה או מים: מים סתיו או אביב: אביב חורף או קיץ: קיץ רעש אחרון ששמעת: הטלויזיה ג'ינס או שרוול: ג'ינס סנדל או נעל: נעל טלויזיה או מחשב:מחשב הראל סקעת או מויאל: סקעת כוכב נולד 1 או 2: אף אחד מהם פרוייקט וואי 1 או 2?אף אחד מהם מה השעה עכשיו:11:08

ALiCiA SpInNeT

New member
הוו

מה השעה עכשיו: 19:40. כיתה: עולה ל-יב'. מצליח בביצפר: סביר. מזל: יש השגות לגבי זה, זה היום שמתחלף בין סרטן לאריה. מידת נעליים: 36-39:X גובה: 1.70+ צבע שיער: אין שיער. טוב. שטני. (דיי לנשור). צבעת פעם את השיער: לא באיזה צבע: פירסינג: עגילים באוזניים? קעקועים: מספר מזל: ? מאמין באלוהים: נראה לי שכן שטן: לא שלום: לא יש לך גשר: היה יש לך משקפיים/עדשות מגע: לא, תודה לאל, בליעיןהרע. מה תרצה להיות כשתהיי גדולה: נראה. אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם: באוכל של אחותי. מה. אם היית יכול להיות מישהו אחר, מי היית: אף אחד. האם אתה חושב שאתה חוצפן: לפעמים. מה דעתך על רכבת: נחמד. אהבה ממבט ראשון: מה איתה אהבה בין הומואים ולסביות: איכס הכי חתיך: ? הכי מוזר: ? הכי נשמה: חיה אהובה: קוואלה! תכונה טובה: תכונה רעה: קור או חום: תלוי בנסיבות לישון או לקום: ^ קרמבו וניל או שוקו: ווניל. שיר שמזכיר לך את האדם שאת אוהבת: Wish You Were Here. הדברים האחרונים שעשית: סרט מושכר שראית: הממממממ. סיפורי דגים?:X זה היה מזמן. סרט בקולנוע: מר וגברת סמית'. שיר ששמעת: לא שמעתי עוד שיר מאז הLIVE8 אתמול. השיר שנתקע לך בראש: Children Of The Revolution. דיסק שקנית: או. לאזוכרת. הדיסק ששמעת: איזה דיסק?! הצילו:| היהודים:| האיש שהתקשרת אליו: אימא. האיש שהתקשר אלייך: אימא. מה הדבר הראשון שאתה עושה ברגע שאתה קם בבוקר: חוזרת לישון. מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני שאתה הולך לישון: שותה. את מי היית לוקח איתך לאי בודד: את אהובי הסודי:{ אם הית חיה, איזו חיה את היית בוחרת להיות, ולמה: לא תחביבים: גיטרה איזו שפות אתה מדבר: אילו. עברית. אנגלית. טיפה צרפתית טיפה ערבית טיפה ספרדית ודומותייה. אתה בן אדם של לילה או של יום: לאיודעת. רגיש לדיגדוגים: לא ממש מה הדבר הכי חשוב לך? אני. ממה אתה הכי פוחד: שינשור לי כל השיער. הפנטזיה שלך: לכתוב שיר עמוק:{ על מה אתה חושב בדרך כלל שאתה הולך לישון: כש*. על אירועי היום. המקום האהוב על חופשה: אילת? טעם גלידה אהוב: ווניל? ממתק אהוב: טעמי? חטיף אהוב: במבה? מכונית: אימפרזה? שיעור: איכס? חג: חנוכה? צבע: אף אחד באופן מיוחד. שם לבת: ענבל? שם לבן: בן? יהונתן? תוכנית אהובה בטלויזיה: ערוץ ביפ? דיסק אהוב: International Superhits של גריןדיי? דברים אהובים: ?? מגזין: כזה של תשבצים מכונית: אימפרזה? סרט לועזי אהוב ולמה? זה בד"כ הולך לפי האחרון שראיתי. 10 דברים שאני הכי שונאת אצלך. סרט ישראלי אהוב ולמה? כל סרטי הבורקס? כי זה מצחיק? מילה אהובה: לאיודעת? קבוצת ספורט אהובה: מכבי ת"א אבל זה סתם. חודש אהוב: שחקנית אהובה: שחקן אהוב: אתר אהוב: תפוז? בדיחה: היי תחנת רדיו: גל"ץ. חדר בבית: שלי. ההופעה הכי טובה שראיתי: LIVE8 אתמול:O תוספת לפיצה: כלום ארץ: ישראל? עיר: ת"א? אגם: ים: ריח: רעש: אוניברסיטה: בעד / נגד להרוג אנשים: נגד?? עישון אצל בני עשרה: נגד? טוב דיי אין לי כוח. השעה 19:57.

Nיה TWה

New member
../images/Emo13.gif

מה השעה עכשיו: 16:42 כיתה: עולה לי' ... מצליח בביצפר: ממוצע 91 מזל: גדי מידת נעליים: 39-40 גובה: 1.67 צבע שיער: שטני צבעת פעם את השיער: פסים.. באיזה צבע:אממ לא יודעת.. זהב ... פירסינג: בפופיק קעקועים:- מספר מזל: מאמין באלוהים: כן שטן:לא שלום: כן יש לך גשר:מורידים בקיץ..
יש לך משקפיים/עדשות מגע: - מה תרצה להיות כשתהיי גדולה: שחקנית.. ( כמה נדוש ) אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם: בגב אם היית יכול להיות מישהו אחר, מי היית: אני מניחה החברה לעתיד של אלייז'ה.. ( בתווקה שזאת אולי תהיהה אני..)חח האם אתה חושב שאתה חוצפן: קצת מה דעתך על רכבת:
אהבה ממבט ראשון: כן אהבה בין הומואים ולסביות: לא מפריע לי הכי חתיך: ג'ארד לטו ( אבל אלייז'ה תמיד מס' 1 ) הכי מוזר: לא עולה לי בראש שום דבר הכי נשמה: אלייז'ה חיה אהובה: יש הרבה תכונה טובה: רגשנית תכונה רעה: חוסר טקטיקה קור או חום: אני אוהבת חורף אבל ממש סובלת מקור... לישון או לקום: תלוי למה קמים... קרמבו וניל או שוקו: מוקה שיר שמזכיר לך את האדם שאת אוהבת: "true colours" הדברים האחרונים שעשית: ישנתי עם עוד שתי חברות אצל חברה סרט מושכר שראית: "ריי" סרט בקולנוע: אין לי מושג.. חח אני הולכת לקולנוע רק כדי לראות סרטי מלחמה ששווה לשלם עליהם שיר ששמעת: in dreams השיר שנתקע לך בראש: do it for you דיסק שקנית: חח אני לא קונה.. הדיסק ששמעת: איזה דיסק?! האיש שהתקשרת אליו: אף אחד האיש שהתקשר אלייך: אף אחד מה הדבר הראשון שאתה עושה ברגע שאתה קם בבוקר: יורדת למטה לראות אם יש מישהו בבית מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני שאתה הולך לישון:קוראת שר הטבעות את מי היית לוקח איתך לאי בודד: את אלייז'ה אם הית חיה, איזו חיה את היית בוחרת להיות, ולמה: ציפור... נראה לי נחמד לעוף תחביבים: טלויזיה מוזיקה שר הטבעות ולהיפגש עם חברים איזו שפות אתה מדבר: עברית מן הסתם.. חח אנגלית וצרפתית --> יותר בגדר של לומדת אתה בן אדם של לילה או של יום: לילה רגיש לדיגדוגים: לא מה הדבר הכי חשוב לך? המשפחה שלי ממה אתה הכי פוחד: אממ נאצים הפנטזיה שלך: להתחתן עם אלייז'ה על מה אתה חושב בדרך כלל שאתה הולך לישון: מה שעולה בראש המקום האהוב על חופשה: טעם גלידה אהוב: לימון ווניל עוגיות ממתק אהוב: twix נראה לי שקואים לזה ככה חטיף אהוב: צ'יפס מכונית: audi שיעור: ביולוגיה חג: חנוכה --> יש לי יומולדת צבע: כחול שם לבת: יובל שם לבן: עמית תוכנית אהובה בטלויזיה: חברים דיסק אהוב: דברים אהובים: מגזין: מכונית: לא היה כבר ? סרט לועזי אהוב ולמה? שר הטבעות.. כי זה שר הטבעות.. חח סרט ישראלי אהוב ולמה? אלכס חולה אהבה .. נוסטלגיה .. מילה אהובה: קבוצת ספורט אהובה: אין חודש אהוב: דצמבר שחקנית אהובה: אין.. שחקן אהוב: אלייז'ה אתר אהוב: אין בדיחה: אני לא צוחקת מבדיחות חח תחנת רדיו: 99 אסקייפ חדר בבית: שלי ההופעה הכי טובה שראיתי: ראיתי רק של המורדים וכוכב נולד... חח תוספת לפיצה: בלי ארץ: ארה"ב עיר: לוס אנג'לס אגם: לגו דגרדה.. איטליה .. ים: התיכון ריח: וניל רעש: אם יש עדיף ממוזיקה אוניברסיטה: בינתיים לא בתוכניות שלי בעד / נגד להרוג אנשים: חח מי בעד להרוג אנשים ? עישון אצל בני עשרה: איכסהההה ב- 24 שעות האחרונות: עשינו יומולדת לחברה בפארק ברעננה וישנתי אצל חברה הייתה לך שיחה רצינית: ברור חיבקת מישהו: כן בכית: חחח יותר מדי צחקת: יותר מדי.. חח גרמת למישהו לצחוק: יותר מדי.. חח קנית משהו: יותר מדי .. הסתפרת: כן הרגשת טיפש: יותר מדי .. דיברת עם מישהו שאתה אוהב: הלוואי התגעגעת למישהו: לא האם אי פעם... עישנת: חס וחלילה איכסההההההה שתית אלכוהול: כן רק איזה לגימה קטנה ודוחה שהצטערתי עליה עישנת מריחואנה: חס וחלילה שיחקת מונופול: כן נישקת מישו : כן התגעגעת למישהו: כן בכית בסרט: יותר מדי חשבת שאת הולכת למות: לא נכשלת במקצוע: לא בתעודה רצית להיות המין השני: כן התחרטת על דברים שעשית: כן עשית אמבטית קצף: כן הייתה לך תאונת דרכים: לא רכבת על פיל: לא נשארת ער כל הלילה: כן פחדת מהחושך: לא ממש שיקרת: יותר מדי... חח הרוב אבל שקרים לבנים! עברת על החוק ונתפסת: לא נידפקתתם?? כן האם אתה חושב שאתה... מצחיק: כן חברותי: כן אהוב: כן דואג: כן חמוד: אממ כן ( חח אני יוצאת מתלהבת ... ) וסתם... כחול או אדום: כחול תפוח או בננה: תפוח תפוז או קלמנטינה: קלמנטינה קולה או מים: מים סתיו או אביב: סתיו חורף או קיץ: חורף רעש אחרון ששמעת: לא היה ברור ממה זה.. חח ג'ינס או שרוול: ג'ינס סנדל או נעל: נעל טלויזיה או מחשב: קשה.. טלויזיה... הראל סקעת או מויאל: סקעת כוכב נולד 1 או 2: 2 פרוייקט וואי 1 או 2? 1 מה השעה עכשיו: 17:20.... (הפריעו לי כל הזמן באמצע )חח הסוףףףףףףףףף

koby3021

New member
אסטרוש

עכשיו 3 ועשרה בצהוריים. עולה ליא3. לא משקיעה כ"כ בלימודים אבל מחקרים מוכיחים שאני גאונה...(חחח). מזל דגים. מידה 37. גובה 1.51 שיער חום. אני צובעת כל חודש לבלונד. וראו איזה פלא מחר אני צובעת תקצוות שלי לכחול. חסרת פירסינגים וקעקועים. מספר מזל 8. מאמינה באלוהים כמובן! השטן קיים ויש לי הוכחה: ביום שני לא נאמר "כי טוב" כי השטן נברא. היה לי גשר חצי שנה. יש לי משקפיים ושאני יוצאת אני הולכת עם עדשות מגע. אני רוצה להיות זמרת שחקנית או פסיכולוגית. לא היתי רוצה 4 עייניים כי עדשות מגע הם עסק יקר! חחח. אם היתי יכולה להיות מישהי אחרת היתי בוחרת להיות איזתו של אלייז'ה ווד כמובן! אני הכי רחוקה מלהיות חוצפנית. רכבת זה השקפת עולם של ילדים בגן. התאהבתי באלייז'ה ממבט ראשון. הומאים ולסביות יכולים לעשות מבחינתי מה שהם רוצים אני לא גזענית כלפיהם.הכי חתיך זה אליהו. הכי מוזר זה אלי לוזון. הכי נשמה זה אליהו. חיה אהובה זה סוס ים.תכונה טובה: טוב לב. תכונה רעה: עצלנות. חום ברור שחום! לישון ורק לישון. אני שונאת בוקר.(זה האוייב הכי גדול שלי). קרמבו זה כבר טוב. WE'RE NOT GONNA TAKE IT. מזכיר לי את אליהו. השתזפתי בים והתעלפתי. הצילצול.סין סיטי. בואי כלה מתנגן לי בראש כל הזמן. אני לא קונה דיסקים יש לי אמפי3 וקאזה. מי צריך יותר? חברה שלי וחברה שלי. איך שאני קמה בבוקר אני בוכה ואומרת: ה' למה יש בוקר למען השם?!?!?!? לפני שאני יושנת אני שמה פלטה...היתי לוקחת את אליהו לאיי בודד ועושה איתו הרבה ילדים.היתי רוצה להיות ציפור...כי ככה הכרטיסי טיבה בחינם. אני אוהבת לנגן בגיטרה (למדתי בעיקבות אליהו) ואני אוהבת לישון ולשחות...אני דוברת הרבה שפות... (עיברית, אנגלית, לדינו, איטלקית, פורטוגזית, ויודעת לקרוא ולכתוב בערבית).אני אדם של לילה כמובן! אני מאוד רגישה לדיגדגים ולצערי חברים שלי יודעים מזה והם תמיד מדגדגים אותי שמשעמם להם. הכי חשוב לי זה בריאות אהבה ומשפחה. אני פוחדת מחושך. הפנטזיה שלי היא להתחתן עם אליהו. אני חושבת לפני השנה שהיתי רוצה עייניים כחולות בגלגול הבא.המקום האהוב על חופשה הוא הבית. גלידה זה טוב. ממתק זה טוב. במבה זה מעולה! מכונית: פורד פוקוס? שיעור אנגלית למקרה שאפגוש את אלייז'ה ולא יתקעו לי המילים. חג: סוכות. צבעף כחול. שם לבת: אנאבל. שם לבן: אלייז'ה. (איזה פלא!) תוכנית: טרה אספרנסה. דיסק אהוב ביטלס. דברים אהובים זה יותר מידי ארוך...רוצים תשאלו אותי ואתן לכם תאתר של הבלוג שלי. מזגין: אני גונבת מחברות. סרט אהוב: הנער מהבית השכן. כי זה רומנטי...וקראתי תספר.שונאת סרטים ישראלים. מילה אהובה: לעולם. שונאת ספורט. חודש אהוב נובמבר (כי אליהו נולד בו). שחקנית אהובה: רנה זלווגר. שחקן אהוב: אליהו. אתר אהוב: כל מה שקשור לאליהו. בדיחות אני לא מכירה כ"כ...תחנת רדיו גלגל"צ. חדר בבית :החדר שלי. לא רואה הופעות. שונאת תוספות לפיצה. ארץ אהובה: פינדלנד. עיר: נוי יורק. אגם: רודברג. חחח. ים: אוקינוס אנטלנטי... ריח: שפמפו הוואי. רעש: תפסק כבר! אוניברסיטה: מובטחת בעתיד. בעד להרוג אוייבים. עישון זה דבר רע!!! שמעת אליהו?!?!!??! ב-24 שעות האחרונות נפלתי כי קמתי משינה והיתה לי סחרחורת וראיתי מטושטש...שום שיחה רצינית לא היתה לי...חיבקתי את אחי הקטן...בכיתי כי אני אף פעם לא שבעה מהאוכל! למרות שאני רזה! צחקתי כי נכנסתי לאתר שבו מסטלבטים על חשבון אלייז'ה ונקרעתי מצחוק! גרמתי לאח שלי לצחוק...קניתי שרשרת. מחר אני עושה צבע כחול בקצוות השיער. הרגשתי טיפשי כי התעטשטי 10 פעמים מול המשפחה בלי שליטה...(בושות). לא דיברתי עם מי שאני אוהבת.התגעגעתי לחברה שלי שלא ראיתי כבר שנתיים כי היא בגרמניה. אני לעולם לא יעשן ואני לא מסתבכת עם אלכוהול. שיחקתי מונופול לפני שנתיים. לא נישקתי אף אחד למרות שהיתי קרובה לזה...בכיתי מהסרט דמבו הפיל המעופף...חשבתי שאני ימות לפני שנה כי עליתי את המכתש הקטן... נכשלתי רבות בלשון. אף פעם לא רציתי להיות בן! התחרטתי שקניתי מחליק שיער ב-200 ש"ח כי הוא לא החליק לי תשיער.עשיתי אמבטיית קצף. אני זהירה מידי לתאונות דרכים. דוד שלי רכב על פיל בתאילנד. נשארתי ערה כל הלילה באיטליה כי המיטה היתה מעצבנת! אני מתה מפחד מהחושך! שיקרתי רק שקרים לבנים כמעט כל החיים שלי. אם בכלל שיקרתי...לא עברתי על שום חוק. לא, לא נידפקתי. אני לא מצחיקה.אני לא חברותית...אני אהובה על חברים שלי אני משערת...אני דאגנית ברמות...אני מאוד חמודה למי שמכיר אותי. כחול. בננה. תפוז. קולה. סתיו! חורף! טריקת דלת. ג'ינס. נעל. מחשב. סקעת. שום כוכב ושום נולד. שום פורייקט חוץ מביילר.עכשיו שלוש ו51 דקות!

למעלה