שאלון

א ת ו ש ש

New member
שאלון

סתם שאלון שהעתקתי מאיזה אתר.... 1.שם: 2.כינוי: 3.גיל: 4.: צבע שיער: 5 צבע עיניים: 6 צבע אהוב: . 7 תכונה הכי רעה? 8. תכונה הכי טובה? 9. להקה אהובה? 10. זמר אהוב? 11. שחקנית אהובה? 12.: שחקן אהוב? 13. סדרת טלוויזיה אהובה? 14. .ספר אהוב? 15 כמה אנשים עולים לכם בראש כשנאמרת המילה שנאה? 16. מה הדבר הראשון שחשבתם עליו היום בבוקר? 17. הדבר האחרון שחשבתם לפני שנרדמתם אתמול? 18. השיר הכי מצחיק ששמעתם? 19. הבן אדם הכי משעשע שהכרתם? 20. הבן אדם הכי מדכא שהכרתם? 21. מתי בפעם האחרונה מישהו באמת פגע בכם באיזו דרך? איך זה קרה? 22. כמה שעות ביום אתם נוהגים לעביר מול המחשב? 21. האם אי פעם גנבתם משהו? 22.האם אי פעם השאלתם משהו ולא החזרתם? 23.האם אתה אוהב/אהבת מישהו? 24.האם אתם עדיין אוהבים? 25.האם הוא אהב בחזרה? 26. שלושה דברים שאתם אף פעם לא משאירים בבית: 27.בכמה פורומים אתם מבקרים בקביעות? 28.תחביבים: 29.אהבה ממבט ראשון קיים\לא קיים? 30.אהבה בכלל , קיים\לא קיים? 31.צבא , בעד או נגד? 32.קרבי בעד או נגד? 33.פוליטיקה , ימין או שמאל? למה? 34.אתם מאושרים כרגע? 35.דיכאון , בעיה בגישה או חלק מהחיים? 36.מה היה הדבר האחרון שעיצבן אתכם? 37.מי היה האחרון שעיצבן אתכם? 38.מה זיכרון הילדות הראשון שלכם? 39.עונש מוות , בעד או נגד? 40.מה השיר הראשון שאתם זוכרים ששנאתם? 41.האם יש סגנון מוזיקה שאתם לא מסוגלים לשמוע? 42.האם יש אדם שאתם לא יכולים לסבול להיות בקרבתו? 43.האם קרה פעם שמשהו הצחיק את כולם חוץ ממכם?

א ת ו ש ש

New member
עונה

1.שם:אתי 2.כינוי: יש כל מיני 3.גיל: 14 4.: צבע שיער:שטני 5 צבע עיניים:ירוק דבש 6 צבע אהוב:כל הזמן אני אוהבת צבע אחר אז אני אכתוב כולם . 7 תכונה הכי רעה?מדברת הרבה 8. תכונה הכי טובה?לא יכולה לשקר 9. להקה אהובה?אוי.. מלא לד זפלין, לינקין פארק, נירוונה , ניקלבאק, אפיקה, ויט'ין טמפטיישן,גאנס נ' רוזס, אוונסנס, מגהדת' ,דיפ פרפל, פינק פלוייד,נייטויש,לימפ ביזקיט,פול אאוט בוי ,בולט פור מיי ולנטיין,אופת', איירון מיידן, אירוסמית' קווין אין לי כוח לכתוב עוד.... 10. זמר אהוב?אריק קלפטון, בוב מארלי 11. שחקנית אהובה?מרי קייט ואשלי אולסן אנג'לינה ג'ולי ג'ניפר גראנר, אפרת בוימולד, אניה בוקשטיין , אליענה בקייר,אנהי, מאיטה פרוני,פאולה ריי , דנה גרסיה 12.: שחקן אהוב?ג'וש הארטנט , בן אפלק , אלון לוי, רן דנקר, מישל בראון 13. סדרת טלוויזיה אהובה?אי אר , האנטומיה של גריי 14. .ספר אהוב?שעות מתות 15 כמה אנשים עולים לכם בראש כשנאמרת המילה שנאה? 2 אבל בתכלס אני לא שונאת אני רק מתעצבנת וסולחת ממש מהר 16. מה הדבר הראשון שחשבתם עליו היום בבוקר?ג'ירפה חחחח... 17. הדבר האחרון שחשבתם לפני שנרדמתם אתמול?איך לישון 18. השיר הכי מצחיק ששמעתם?לא יודעת ת'שם והזמר אבל משהו איש מגבעתיים בא לתל אביב שיר מפגר ברמות חחחח 19. הבן אדם הכי משעשע שהכרתם?נסטיה 20. הבן אדם הכי מדכא שהכרתם?כרמל 21. מתי בפעם האחרונה מישהו באמת פגע בכם באיזו דרך?בדרך הכי כואבת איך זה קרה?מעדיפה שלא להזכר בזה 22. כמה שעות ביום אתם נוהגים לעביר מול המחשב?תלוי אם זה במים של בצפר בקושי שיש לי זמן לנשום אבל בשבתות וחופשות כמה שיוצא 21. האם אי פעם גנבתם משהו?לא 22.האם אי פעם השאלתם משהו ולא החזרתם? לא 23.האם אתה אוהב/אהבת מישהו?כן 3> פוצקי!!! 24.האם אתם עדיין אוהבים? כן! 25.האם הוא אהב בחזרה? אממ... לא נראה לי 26. שלושה דברים שאתם אף פעם לא משאירים בבית:פלאפון ארנק , מסרק 27.בכמה פורומים אתם מבקרים בקביעות: פה בפורום לינקין פארק וניקלבאק 28.תחביבים: לשיר לנגן לקרוא כל מיני.. 29.אהבה ממבט ראשון קיים\לא קיים? ממש לא קיים 30.אהבה בכלל , קיים\לא קיים? ברור שקיים 31.צבא , בעד או נגד? בעד! 32.קרבי בעד או נגד? בעד! 33.פוליטיקה , ימין או שמאל? למה? ימין כי המדינה חשובה לי וככה חינכו אותי 34.אתם מאושרים כרגע? כן 35.דיכאון , בעיה בגישה או חלק מהחיים?חלק שכל אחד עובר אבל בתכלס זה בעיה בגישה 36.מה היה הדבר האחרון שעיצבן אתכם? אחותי 37.מי היה האחרון שעיצבן אתכם? אחותי 38.מה זיכרון הילדות הראשון שלכם?אוי יש הרבה 39.עונש מוות , בעד או נגד? נגד 40.מה השיר הראשון שאתם זוכרים ששנאתם?איזה שיר של רוני והיה לפני גם שיר דבילי של היי פיב 41.האם יש סגנון מוזיקה שאתם לא מסוגלים לשמוע? פופ ממוסחר כזה של רוני וגיימבויז, טראנס , רוק ישראלי 42.האם יש אדם שאתם לא יכולים לסבול להיות בקרבתו? פקאצות וערסים 43.האם קרה פעם שמשהו הצחיק את כולם חוץ ממכם? כן

גמאני עונה ../images/Emo163.gif

.שם: רותם 2.כינוי: פלוצ'ה 3.גיל: 13 וחצי בכיתה ט' 4.: צבע שיער: חום+שחור עם גווני דבש ופס ורוד. 5 צבע עיניים: שחור+חום+וטיפה ירוק. 6 צבע אהוב: כחול\תכלת . 7 תכונה הכי רעה? לאדעת. 8. תכונה הכי טובה?גם לא. 9. להקה אהובה? M.C.R 10. זמר אהוב?שחר חסון 11. שחקנית אהובה?אניה בוקשטיין. 12.: שחקן אהוב? רועי ווינברג. 13. סדרת טלוויזיה אהובה? עובר כל גבול. 14. .ספר אהוב?גלגול נשמות. 15 כמה אנשים עולים לכם בראש כשנאמרת המילה שנאה? 5\6 16. מה הדבר הראשון שחשבתם עליו היום בבוקר?שיט לא קמתי בזמן לחזרות. 17. הדבר האחרון שחשבתם לפני שנרדמתם אתמול?אסור לי לומר. 18. השיר הכי מצחיק ששמעתם?שאלה טובה. 19. הבן אדם הכי משעשע שהכרתם?חחח..שחר חסון קרין וקרן. 20. הבן אדם הכי מדכא שהכרתם?אני לא אומרת פה שמות. 21. מתי בפעם האחרונה מישהו באמת פגע בכם באיזו דרך? איך זה קרה? אני לא יכולה להגיד את זה בפומבי. 22. כמה שעות ביום אתם נוהגים לעביר מול המחשב?4,5,6,7,8,9,ומעלה. 21. האם אי פעם גנבתם משהו?לא. 22.האם אי פעם השאלתם משהו ולא החזרתם?אופס? 23.האם אתה אוהב/אהבת מישהו?יאפ :) 24.האם אתם עדיין אוהבים? יאפ:) 25.האם הוא אהב בחזרה? לאנראלי. 26. שלושה דברים שאתם אף פעם לא משאירים בבית: פלאפון,מפתחות,צמידים?. 27.בכמה פורומים אתם מבקרים בקביעות? 4,3 28.תחביבים: מחשב,טלוויזיה,לצאת לבלות עם חברות,ת''א ועוד' 29.אהבה ממבט ראשון קיים\לא קיים?יש מצב,זה עוד לא קרה לי. 30.אהבה בכלל , קיים\לא קיים? יאפ :) 31.צבא , בעד או נגד? נגד,אבל אני לא אשתמט 32.קרבי בעד או נגד? נגד. 33.פוליטיקה , ימין או שמאל? למה? (?) 34.אתם מאושרים כרגע? אני בשוק כרגע. 35.דיכאון , בעיה בגישה או חלק מהחיים? יאפ 36.מה היה הדבר האחרון שעיצבן אתכם? ילדה מסוימת. 37.מי היה האחרון שעיצבן אתכם? לאדעת. 38.מה זיכרון הילדות הראשון שלכם?שהייתי רצה אחרי אח שלי מסביב לשלוחן. 39.עונש מוות , בעד או נגד? נגד. 40.מה השיר הראשון שאתם זוכרים ששנאתם?לא זוכרת. 41.האם יש סגנון מוזיקה שאתם לא מסוגלים לשמוע? מטאל. 42.האם יש אדם שאתם לא יכולים לסבול להיות בקרבתו? יאפ 43.האם קרה פעם שמשהו הצחיק את כולם חוץ ממכם? כן.

עונה../images/Emo13.gif

פיי הרבה זמן לא הייתיי פההההההה 1.שם: מיתר 2.כינוי: °•¿Ma¥TaR¿•° 3.גיל: 14 וחצי
4.: צבע שיער: שטני.. 5 צבע עיניים: כחול-תכלת 6 צבע אהוב: כחולל
. 7 תכונה הכי רעה? ממ.. לאדעת.. 8. תכונה הכי טובה? חברותית, יודעת להקשיב שצריך
9. להקה אהובה? בית הבובות.. 10. זמר אהוב? חן אהרוני
11. שחקנית אהובה? -- 12.: שחקן אהוב? -- 13. סדרת טלוויזיה אהובה? הישרדות, ראש גדול.. 14. .ספר אהוב? -- 15 כמה אנשים עולים לכם בראש כשנאמרת המילה שנאה? אפילו לא אחד.. 16. מה הדבר הראשון שחשבתם עליו היום בבוקר? פאק, מה השעה
17. הדבר האחרון שחשבתם לפני שנרדמתם אתמול? על איזה אחד.. 18. השיר הכי מצחיק ששמעתם? מי יגע בך?
חחחחחחח שיר ענק 19. הבן אדם הכי משעשע שהכרתם? חברה שלי
20. הבן אדם הכי מדכא שהכרתם? -- 21. מתי בפעם האחרונה מישהו באמת פגע בכם באיזו דרך? איך זה קרה? לפני יותר מחצי שנה.. ריב רציני עם חברה.. 22. כמה שעות ביום אתם נוהגים לעביר מול המחשב? 4
21. האם אי פעם גנבתם משהו? לא
22.האם אי פעם השאלתם משהו ולא החזרתם? ממממ.. שרשרת של חברה
23.האם אתה אוהב/אהבת מישהו? לא.. 24.האם אתם עדיין אוהבים? לא.. 25.האם הוא אהב בחזרה? אה?! 26. שלושה דברים שאתם אף פעם לא משאירים בבית: פלאפון.. לאדעת עוד.. 27.בכמה פורומים אתם מבקרים בקביעות? שניים.. 28.תחביבים: ריקוד, משחק, להסתובב עם חברות
29.אהבה ממבט ראשון קיים\לא קיים? קיים, בטח שקיים.. 30.אהבה בכלל , קיים\לא קיים? ברורר שקיים
31.צבא , בעד או נגד? בעדד 32.קרבי בעד או נגד? בעד 33.פוליטיקה , ימין או שמאל? למה?
34.אתם מאושרים כרגע? אכן כן
35.דיכאון , בעיה בגישה או חלק מהחיים? חלק מהחיים?..
36.מה היה הדבר האחרון שעיצבן אתכם? חברה שחפרה לי בשכללל
37.מי היה האחרון שעיצבן אתכם? ^^ 38.מה זיכרון הילדות הראשון שלכם? יש הרבההההה 39.עונש מוות , בעד או נגד? תלוי.. 40.מה השיר הראשון שאתם זוכרים ששנאתם? סופר סטאר בעעעעעעעעע
41.האם יש סגנון מוזיקה שאתם לא מסוגלים לשמוע? רוק כבדדדד 42.האם יש אדם שאתם לא יכולים לסבול להיות בקרבתו? כן, יש כמה
43.האם קרה פעם שמשהו הצחיק את כולם חוץ ממכם? יש מצב..

עונה.

1.שם: דניאל 2.כינוי: דני=/ 3.גיל: 16 4.: צבע שיער:שחור 5 צבע עיניים:חום 6 צבע אהוב:שחור . 7 תכונה הכי רעה?תמימה בקטעים מסוימים. 8. תכונה הכי טובה?עקשנות 9. להקה אהובה?MCR 13. סדרת טלוויזיה אהובה?חברים או משו 14. .ספר אהוב?לא. 15 כמה אנשים עולים לכם בראש כשנאמרת המילה שנאה?יותר מידי 16. מה הדבר הראשון שחשבתם עליו היום בבוקר?עררררר למה חברה שלי העירה אותי כ"כ מוקדם כדי לתפוס אוטובוס!@!@ 17. הדבר האחרון שחשבתם לפני שנרדמתם אתמול?וואי 4 וחצי לפנות בוקר ואני עוד לא עייפה=/[ושנייה אחרי זה נרדמתיXD] 18. השיר הכי מצחיק ששמעתם?סרט הודי=/ 19. הבן אדם הכי משעשע שהכרתם?עניתי לשאלה ומחקתי.בשביל מה לכתוב אם אתם לאמכירים?=// 20. הבן אדם הכי מדכא שהכרתם?כנ"ל 21. מתי בפעם האחרונה מישהו באמת פגע בכם באיזו דרך? איך זה קרה?היום. 22. כמה שעות ביום אתם נוהגים לעביר מול המחשב?לא הרבה. 21. האם אי פעם גנבתם משהו?כן 22.האם אי פעם השאלתם משהו ולא החזרתם? לא. החזרתי אחרי שנה-שנתיים^^ 23.האם אתה אוהב/אהבת מישהו?כן 24.האם אתם עדיין אוהבים? לא 25.האם הוא אהב בחזרה? לא יודעת 26. שלושה דברים שאתם אף פעם לא משאירים בבית: פלאפון-מפתח-את עצמי. 27.בכמה פורומים אתם מבקרים בקביעות?2-3 28.תחביבים:אין לי כוח לפירוטים. 29.אהבה ממבט ראשון קיים\לא קיים?לא 30.אהבה בכלל , קיים\לא קיים? כן,לרוב לא הדדי. 31.צבא , בעד או נגד? בסדר.. 32.קרבי בעד או נגד?נגד בשביל אנשים שאני מכירה 33.פוליטיקה , ימין או שמאל? למה? עזבו פוליטיקה 34.אתם מאושרים כרגע? לא! 35.דיכאון , בעיה בגישה או חלק מהחיים? חלק מהחיים 36.מה היה הדבר האחרון שעיצבן אתכם? לא משנה 37.מי היה האחרון שעיצבן אתכם?אבא שלי=/בלאט. 38.מה זיכרון הילדות הראשון שלכם?בגיל 4-שברחתי מהגן.[לא הראשון אבל אז מה:] 39.עונש מוות , בעד או נגד? בעד עצמי. 40.מה השיר הראשון שאתם זוכרים ששנאתם? לא זוכרת 41.האם יש סגנון מוזיקה שאתם לא מסוגלים לשמוע? דיכאון 42.האם יש אדם שאתם לא יכולים לסבול להיות בקרבתו? כן!! 43.האם קרה פעם שמשהו הצחיק את כולם חוץ ממכם? כן זה היה קצר מידי.היה לי חשק למשהו ארוך.

chuti

New member
עונה

1.שם: הילה 2.כינוי: חוטי, חוטמן, ויש עוד 3.גיל: 14 4.: צבע שיער: חום 5 צבע עיניים:חום 6 צבע אהוב: ורוד =] . 7 תכונה הכי רעה? לא יודעת. אבל יש 8. תכונה הכי טובה? כנ"ל 9. להקה אהובה? הגיי (!) בויז 10. זמר אהוב? הראל סקעת 11. שחקנית אהובה? אממ. 12.: שחקן אהוב? רועי וינברג ותומר אופנר 13. סדרת טלוויזיה אהובה? ראש גדול. חברים 14. .ספר אהוב? יש הרבה 15 כמה אנשים עולים לכם בראש כשנאמרת המילה שנאה? לא הרבה 16. מה הדבר הראשון שחשבתם עליו היום בבוקר?נחשונית :) שהייתי היום 17. הדבר האחרון שחשבתם לפני שנרדמתם אתמול? לא זוכרת 18. השיר הכי מצחיק ששמעתם? לא זוכרת 19. הבן אדם הכי משעשע שהכרתם? כנ"ל 20. הבן אדם הכי מדכא שהכרתם?כנ"ל 21. מתי בפעם האחרונה מישהו באמת פגע בכם באיזו דרך? איך זה קרה? לא לפני הרבה זמן 22. כמה שעות ביום אתם נוהגים לעביר מול המחשב? הרבה
21. האם אי פעם גנבתם משהו? 22.האם אי פעם השאלתם משהו ולא החזרתם? 23.האם אתה אוהב/אהבת מישהו? אהבתי 24.האם אתם עדיין אוהבים? לא 25.האם הוא אהב בחזרה? לא 26. שלושה דברים שאתם אף פעם לא משאירים בבית: אממ לא יודעת 27.בכמה פורומים אתם מבקרים בקביעות? אממ אחד. ושלוש קומונות 28.תחביבים: לרקוד. 29.אהבה ממבט ראשון קיים\לא קיים? קיים 30.אהבה בכלל , קיים\לא קיים? קיים 31.צבא , בעד או נגד? בעד 32.קרבי בעד או נגד? בעד 33.פוליטיקה , ימין או שמאל? למה? לא יודעת לא מתעמקת 34.אתם מאושרים כרגע? חח כן 35.דיכאון , בעיה בגישה או חלק מהחיים?.. 36.מה היה הדבר האחרון שעיצבן אתכם? לא זוכרת 37.מי היה האחרון שעיצבן אתכם? כנ"ל 38.מה זיכרון הילדות הראשון שלכם?לא זוכרת 39.עונש מוות , בעד או נגד? לא יודעת 40.מה השיר הראשון שאתם זוכרים ששנאתם? לא זוכרת 41.האם יש סגנון מוזיקה שאתם לא מסוגלים לשמוע? דיכאון 42.האם יש אדם שאתם לא יכולים לסבול להיות בקרבתו? לא 43.האם קרה פעם שמשהו הצחיק את כולם חוץ ממכם? כן

דניאל 6 1

New member
עונה=)

1.שם: ילנה 2.כינוי: ילנוש, ילני, ילנקי 3.גיל: 16 4.: צבע שיער: חום כהה 5 צבע עיניים: חום דבש 6 צבע אהוב: לבן 7 תכונה הכי רעה? ביישנית 8. תכונה הכי טובה? אמיתית 9. להקה אהובה? 10. זמר אהוב? הראל מויאל 11. שחקנית אהובה? ספיר דרמון 12.: שחקן אהוב? תומר אופנר / רועי ויינברג 13. סדרת טלוויזיה אהובה? ראשגה 14. .ספר אהוב? מנשיקות לא קונים במכולת 15 כמה אנשים עולים לכם בראש כשנאמרת המילה שנאה? 1 16. מה הדבר הראשון שחשבתם עליו היום בבוקר? עבודה 17. הדבר האחרון שחשבתם לפני שנרדמתם אתמול? אהובי 18. השיר הכי מצחיק ששמעתם? יש הרבה 19. הבן אדם הכי משעשע שהכרתם? בן דוד שלי 20. הבן אדם הכי מדכא שהכרתם? חברה שלי 21. מתי בפעם האחרונה מישהו באמת פגע בכם באיזו דרך? איך זה קרה? לא זוכרת 22. כמה שעות ביום אתם נוהגים לעביר מול המחשב? ואיי מלאההה 21. האם אי פעם גנבתם משהו? לא זכור לי 22.האם אי פעם השאלתם משהו ולא החזרתם? כן ובסוף הוא בעצמו אמר לי להשאיר אצלי שאני יזכור אותו 23.האם אתה אוהב/אהבת מישהו? ברוררררר 24.האם אתם עדיין אוהבים? ברורררררר 25.האם הוא אהב בחזרה? בטחחחחח 26. שלושה דברים שאתם אף פעם לא משאירים בבית: טבעות שלי, פלאפון 27.בכמה פורומים אתם מבקרים בקביעות? אחד. 28.תחביבים: .לשחק טניס ולדבר עם חברים 29.אהבה ממבט ראשון קיים\לא קיים? קיים מנסיון 30.אהבה בכלל , קיים\לא קיים? בטחחח 31.צבא , בעד או נגד? בעד 32.קרבי בעד או נגד? תלוי 33.פוליטיקה , ימין או שמאל? למה? 34.אתם מאושרים כרגע? מאוד 35.דיכאון , בעיה בגישה או חלק מהחיים? חלק מהחיים 36.מה היה הדבר האחרון שעיצבן אתכם? עובדת שעובדת איתי בעבודה 37.מי היה האחרון שעיצבן אתכם? אותה עובדת 38.מה זיכרון הילדות הראשון שלכם? הטיזה ה1 שלי לחו"ל 39.עונש מוות , בעד או נגד? נגד 40.מה השיר הראשון שאתם זוכרים ששנאתם? לא זוכרת 41.האם יש סגנון מוזיקה שאתם לא מסוגלים לשמוע? דיכאון 42.האם יש אדם שאתם לא יכולים לסבול להיות בקרבתו? כן 43.האם קרה פעם שמשהו הצחיק את כולם חוץ ממכם? כן

עונה:]

1.שם: ספיר 2.כינוי: סאפיר 3.גיל: 15 וחצי 4.: צבע שיער: חום 5 צבע עיניים: חום 6 צבע אהוב: כחול . 7 תכונה הכי רעה? נמנמ עוקצנות 8. תכונה הכי טובה? אחים שלי, זה בעייתי קצת.. אני לא יכולה ששואלים אותי את זה. אין לי מה להגיד. 9. להקה אהובה? וואי וואי... יש הרבה. פלאין וויט טיס, בלאק אייד פיז, גרין דיי, פול אאוט בוי, קולדפליי, לינקין פארק, מארון 5, אואזיס, פאפא רוצ', דה קוקס, רד הוט צ'ילי פפרס, אירוסמית', נירוונה, גאנז אן רוזס, גוד שארלוט, שייגעצ, מוניקה סקס, היהודים, שוטי נבואה. 10. זמר אהוב? יוו חחח ג'סטין, דרייק בל, ג'יימס בלאנט, דניאל סלומון, מוש בן ארי, רן דנקר, יוני בלוך. 11. שחקנית אהובה? ג'ניפר אניסטון 12.: שחקן אהוב? נראה לי אין 13. סדרת טלוויזיה אהובה? חברים, ראש גדול 14. .ספר אהוב? עקדת תמר של נעמי רגן, שקרים יפים של מישהו לא זוכרת חחח 15 כמה אנשים עולים לכם בראש כשנאמרת המילה שנאה? שום אנשים. 16. מה הדבר הראשון שחשבתם עליו היום בבוקר? ממ מה אני יאכל? אני ממש רעבה! 17. הדבר האחרון שחשבתם לפני שנרדמתם אתמול? שמישהו לרוץ איתו זה סרט ממש יפה. 18. השיר הכי מצחיק ששמעתם? אני בטוחה שיש אחד כזה, פשוט לא עולה לי כרגע. 19. הבן אדם הכי משעשע שהכרתם? משעשע? נראה לי ידיד שלי אריאל. 20. הבן אדם הכי מדכא שהכרתם? חחח חברה שלי אחת.. אבל שששש בלי שהיא תשמע חחח 21. מתי בפעם האחרונה מישהו באמת פגע בכם באיזו דרך? איך זה קרה? פסיכולוג סטייל הא? 22. כמה שעות ביום אתם נוהגים לעביר מול המחשב? כל היום. אפילו שיעורים אני עושה מול המחשב. 21. האם אי פעם גנבתם משהו? חלילה! 22.האם אי פעם השאלתם משהו ולא החזרתם? חחח כן 23.האם אתה אוהב/אהבת מישהו? ברור. אבל אם זה אהה רומנטית יענו.. אז לא נראה לי שזה קרה עוד. 24.האם אתם עדיין אוהבים? כנ"ל. 25.האם הוא אהב בחזרה? נו לא יודעת 26. שלושה דברים שאתם אף פעם לא משאירים בבית: פלאפון, מפתחות וקליפס. 27.בכמה פורומים אתם מבקרים בקביעות? שניים... ולפעמים עוד אחד. 28.תחביבים: ריקוד,קריאה, מחשב, חברות, שופינג. 29.אהבה ממבט ראשון קיים\לא קיים? לדעתי לא.. 30.אהבה בכלל , קיים\לא קיים? כן. 31.צבא , בעד או נגד? בעד. 32.קרבי בעד או נגד? תלוי מי. 33.פוליטיקה , ימין או שמאל? למה? עזבו אותי פוליטיקה לא זה ולא זה חחח 34.אתם מאושרים כרגע? אממ כן 35.דיכאון , בעיה בגישה או חלק מהחיים? גם וגם. 36.מה היה הדבר האחרון שעיצבן אתכם? אחותי! כרגיל. 37.מי היה האחרון שעיצבן אתכם? כנ"ל. 38.מה זיכרון הילדות הראשון שלכם? לא זוכרת כלום. בעיה במוח. 39.עונש מוות , בעד או נגד? תלוי על מה ולמי. 40.מה השיר הראשון שאתם זוכרים ששנאתם? כל השירים במזרחית/ דיכאון. 41.האם יש סגנון מוזיקה שאתם לא מסוגלים לשמוע? דיכאון ומזרחיתתתתת 42.האם יש אדם שאתם לא יכולים לסבול להיות בקרבתו? אממ כן. 43.האם קרה פעם שמשהו הצחיק את כולם חוץ ממכם? חח לא.. אני צוחקת מהכל!

ילד רע 16

New member
עונה:

1.שם: עדן 2.כינוי: ילד רע 16 3.גיל: 16 4.: צבע שיער: שחור 5 צבע עיניים: חום 6 צבע אהוב: אדום . 7 תכונה הכי רעה? רגישות 8. תכונה הכי טובה?לא יודע 9. להקה אהובה?אין 10. זמר אהוב?רן 11. שחקנית אהובה?נינט 12.: שחקן אהוב?אין 13. סדרת טלוויזיה אהובה?השיר שלנו והנפילים 14. .ספר אהוב?אין 15 כמה אנשים עולים לכם בראש כשנאמרת המילה שנאה?צריך לחשוב על זה לעומק 16. מה הדבר הראשון שחשבתם עליו היום בבוקר?השיר שלנו 17. הדבר האחרון שחשבתם לפני שנרדמתם אתמול?השיר שלנו (בגלל שני הפרקים האחרונים) 18. השיר הכי מצחיק ששמעתם?"מהיום לא קונה,לא קונה שומדבר...." 19. הבן אדם הכי משעשע שהכרתם?אין 20. הבן אדם הכי מדכא שהכרתם?אין 21. מתי בפעם האחרונה מישהו באמת פגע בכם באיזו דרך? איך זה קרה?כל הזמן 22. כמה שעות ביום אתם נוהגים לעביר מול המחשב?כמה שעות 21. האם אי פעם גנבתם משהו?כן 22.האם אי פעם השאלתם משהו ולא החזרתם?כן 23.האם אתה אוהב/אהבת מישהו?כן 24.האם אתם עדיין אוהבים?כן 25.האם הוא אהב בחזרה?כן 26. שלושה דברים שאתם אף פעם לא משאירים בבית:אני, הבגדים והמלים 27.בכמה פורומים אתם מבקרים בקביעות?לספור? 28.תחביבים:אינטרנט,טלוויזיה,לימודים מעניינים 29.אהבה ממבט ראשון קיים\לא קיים?לא יודע 30.אהבה בכלל , קיים\לא קיים?אולי 31.צבא , בעד או נגד?תלוי 32.קרבי בעד או נגד?תלוי 33.פוליטיקה , ימין או שמאל? למה?ימין, כי ההורים ימין 34.אתם מאושרים כרגע?לא 35.דיכאון , בעיה בגישה או חלק מהחיים?גם וגם 36.מה היה הדבר האחרון שעיצבן אתכם? לא זוכר 37.מי היה האחרון שעיצבן אתכם?אחותי 38.מה זיכרון הילדות הראשון שלכם?לא זוכר 39.עונש מוות , בעד או נגד? נגד 40.מה השיר הראשון שאתם זוכרים ששנאתם?הראל סקעת 41.האם יש סגנון מוזיקה שאתם לא מסוגלים לשמוע?רוכבד 42.האם יש אדם שאתם לא יכולים לסבול להיות בקרבתו?לא ככ 43.האם קרה פעם שמשהו הצחיק את כולם חוץ ממכם?לא זוכר

היליהי

New member
עונה :]]

1.שם: הילי 2.כינוי: הילי 3.גיל: 15.5 4.: צבע שיער: חום 5 צבע עיניים:חום דבש 6 צבע אהוב:תכלת . 7 תכונה הכי רעה? נמנמ יש הרבה 8. תכונה הכי טובה? נמנמ לאדעת XD 9. להקה אהובה? אין 10. זמר אהוב? ג'קו
11. שחקנית אהובה? אמממ לא עולה לי כרגע חח 12.: שחקן אהוב? תומר אופנר D: 13. סדרת טלוויזיה אהובה? ראשגה 14. .ספר אהוב? המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה למרות שאחרי פעם שניה שקראתי אותו הוא ספר ממש דפוק XD 15 כמה אנשים עולים לכם בראש כשנאמרת המילה שנאה? 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 טוב אין לי כוח להמשיךךך 16. מה הדבר הראשון שחשבתם עליו היום בבוקר? אממ שאני רוצה לישון חח אחותי החליטה שהיא צריכה להעיר אותי כי היא התעוררה 17. הדבר האחרון שחשבתם לפני שנרדמתם אתמול? שמשעמם ובא לי שוקולד XD 18. השיר הכי מצחיק ששמעתם? צויצ צויצ צויצ צויצ אסמסס [חח גנבתי את זה היום מהילה
] 19. הבן אדם הכי משעשע שהכרתם? אממ יש הרבה חח 20. הבן אדם הכי מדכא שהכרתם?גם יש הרבה חח 21. מתי בפעם האחרונה מישהו באמת פגע בכם באיזו דרך? איך זה קרה? זה קרה יותר מדי חחח 22. כמה שעות ביום אתם נוהגים לעביר מול המחשב? יותר מדי XD 21. האם אי פעם גנבתם משהו? שירים מהפלא של הילה חח 22.האם אי פעם השאלתם משהו ולא החזרתם? לא שזכור לי 23.האם אתה אוהב/אהבת מישהו? כה 24.האם אתם עדיין אוהבים? חחח מה ההבדל בין השאלה הזאת לקודמת? XD 25.האם הוא אהב בחזרה? למה שיאהב?
26. שלושה דברים שאתם אף פעם לא משאירים בבית: פלא, מפתח וכסף. 27.בכמה פורומים אתם מבקרים בקביעות? יותר מדי 28.תחביבים: מחשב 29.אהבה ממבט ראשון קיים\לא קיים? לא
30.אהבה בכלל , קיים\לא קיים? לא קיים.
31.צבא , בעד או נגד? אממ לא חשבתי על זה חח 32.קרבי בעד או נגד? לאדעת 33.פוליטיקה , ימין או שמאל? למה? שמאל ימין שמאל. 34.אתם מאושרים כרגע? לא 35.דיכאון , בעיה בגישה או חלק מהחיים? החיים 36.מה היה הדבר האחרון שעיצבן אתכם? אממ מה לא? XD 37.מי היה האחרון שעיצבן אתכם? בלוו P: 38.מה זיכרון הילדות הראשון שלכם? זיכרון ילדות.. אממ.. שהייתי היום במפגש של פורום ראשגה השולטטט
39.עונש מוות , בעד או נגד? בעדדדדד מועחעחעחעחעחעחחע 40.מה השיר הראשון שאתם זוכרים ששנאתם? נו המעצבנים הישנים האלה לא משהו מסויים 41.האם יש סגנון מוזיקה שאתם לא מסוגלים לשמוע? נופ. 42.האם יש אדם שאתם לא יכולים לסבול להיות בקרבתו? כןןןןן 43.האם קרה פעם שמשהו הצחיק את כולם חוץ ממכם? אממ כה כי אני טיפשת אז אני לא מבינה דברים P:

בפעם השלישית...עונה:)

1.שם: שרי[saray]. 2.כינוי: קראו לי איך שבא לכם
. 3.גיל: 14.5 4.צבע שיער: חום כהה. 5.צבע עיניים: חום כהה. 6.צבע אהוב: סגול. 7.תכונה הכי רעה? ביישנית. 8.תכונה הכי טובה? לא יודעת... 9.להקה אהובה? M.C.R והגיי בויז. 10.זמר אהוב? אושרי כהן...חבל שאין לו שירים:\ 11.שחקנית אהובה? דנה עדיני.. 12.שחקן אהוב? אושרי כהן, זאק אפרון ותומר אופנר:) 13.סדרת טלוויזיה אהובה? ראשגה ובילי:p 14.ספר אהוב? אין:) חח 15.כמה אנשים עולים לכם בראש כשנאמרת המילה שנאה? יותר מידי><" 16.מה הדבר הראשון שחשבתם עליו היום בבוקר? אוף! למה אני לא מצליחה לישון עוד?? 17.הדבר האחרון שחשבתם לפני שנרדמתם אתמול? איזה כייף היה היום בת"אD: 18.השיר הכי מצחיק ששמעתם? הזה מהפרסומת עם גאידמק 'מהיום לא קונה לא קונה שומדבר לא שורף ירוקים אפס גרונישט זה נגמר'
19.הבן אדם הכי משעשע שהכרתם? קרן.. 20.הבן אדם הכי מדכא שהכרתם?מאי.. 21.מתי בפעם האחרונה מישהו באמת פגע בכם באיזו דרך? איך זה קרה? עזבו...לא ניכנס לזה.. 22.כמה שעות ביום אתם נוהגים לעביר מול המחשב? יותר מידי...אבל בזמן האחרון אני כמעט לא עולה למחשב וכשאני עולה אז זה הרבה זמן... 21.האם אי פעם גנבתם משהו? מאחותי:p 22.האם אי פעם השאלתם משהו ולא החזרתם? חחח כן>< 23.האם אתה אוהב/אהבת מישהו? אהבתי.. 24.האם אתם עדיין אוהבים? לא...עכשיו אני שונאת אותו! 25.האם הוא אהב בחזרה? אהב? אמר שאהב אבל זה לא נראה ככה... 26.שלושה דברים שאתם אף פעם לא משאירים בבית: פלא, צימידים ומשקפיים... 27.בכמה פורומים אתם מבקרים בקביעות? יותר מידי..חח.. 28.תחביבים: מחשב, טלוויזה, מוזיקה, ת"א... 29.אהבה ממבט ראשון קיים\לא קיים? קיים:) 30.אהבה בכלל , קיים\לא קיים? קיים:) 31.צבא , בעד או נגד? בעד...אבל אני לא מאלא ששופטים אנשים בגלל שהם לא הלכו לצבא ו'משטמטים' וכל החרטא הזה... 32.קרבי בעד או נגד? אני לא ממש רוצה ללכת לשם... 33.פוליטיקה , ימין או שמאל? למה? לא מתעסק בזבל הזה.. 34.אתם מאושרים כרגע? יאפ:) 35.דיכאון , בעיה בגישה או חלק מהחיים? לא הבנתי>< 36.מה היה הדבר האחרון שעיצבן אתכם? שיכולתי לקנות משו שממש ממש רציתי וגיליתי אחרי שכבר היינו רחוקים...:'( 37.מי היה האחרון שעיצבן אתכם? קרין וקרן:X 38.מה זיכרון הילדות הראשון שלכם? בית חלומותי
39.עונש מוות , בעד או נגד? נגד 40.מה השיר הראשון שאתם זוכרים ששנאתם? לא זוכורת>< 41.האם יש סגנון מוזיקה שאתם לא מסוגלים לשמוע? מזרחית:S 42.האם יש אדם שאתם לא יכולים לסבול להיות בקרבתו? בר
43.האם קרה פעם שמשהו הצחיק את כולם חוץ ממכם? לא נראלי..אני צוחקת מכל דבר><

א ת ו ש ש

New member
אוי השיר הזה...חחח

זה מזכיר לי מהטיול שהיה לשכבה שלי שבוע שעבר .... כל הטיול צחקנו על דורה יובל המבולבל ועל השיר הזה חח שתי בנות מהשכבה שלי התחילו לדבר על שירים ...אז מישהו התחיל לצחוק על הפרסומת הם התחילו לשאול אתה שומע שירים של גידאמק? והם מן הסתם עונים מה?? לא הם שרו להם במבטא שלו כזה "מחיום לא קונה לא קונה שום דבר..." זה היה קורעע חפרתי... חח סתם נזכרתי

הודיה122

New member
אני גם עונה:

1.שם: הודיה 2.כינוי: הודיה 122 3.גיל: 9 4.: צבע שיער: חום בהיר 5 צבע עיניים: חום 6 צבע אהוב: ורוד . 7 תכונה הכי רעה? שאני צועקת הרבה
8. תכונה הכי טובה? שאני מציירת יפה 9. להקה אהובה? אין משו מיוחד 10. זמר אהוב? אין מישו מיוחד 11. שחקנית אהובה? ספיר דרמון 12.: שחקן אהוב? אין.... 13. סדרת טלוויזיה אהובה? חוץ מראש גדול - מועדון וינקס 14. .ספר אהוב? מתילדה 15 כמה אנשים עולים לכם בראש כשנאמרת המילה שנאה? 5 16. מה הדבר הראשון שחשבתם עליו היום בבוקר? שאני יפה
17. הדבר האחרון שחשבתם לפני שנרדמתם אתמול? עוד מעט חוזרים ללימודים 18. השיר הכי מצחיק ששמעתם? רוצה בנות
19. הבן אדם הכי משעשע שהכרתם? ילד מהכיתה שלי, בנאדם ממש מצחיק.. 20. הבן אדם הכי מדכא שהכרתם? המורה למדעים שלי 21. מתי בפעם האחרונה מישהו באמת פגע בכם באיזו דרך? איך זה קרה? לא זוכרת.. 22. כמה שעות ביום אתם נוהגים לעביר מול המחשב? כל היום...
21. האם אי פעם גנבתם משהו? לא 22.האם אי פעם השאלתם משהו ולא החזרתם? כן, קוקיה של ילדה מהכיתה שלי..
23.האם אתה אוהב/אהבת מישהו? לא 24.האם אתם עדיין אוהבים? לא 25.האם הוא אהב בחזרה? לא 26. שלושה דברים שאתם אף פעם לא משאירים בבית: לא יודעת.. 27.בכמה פורומים אתם מבקרים בקביעות? פסטיגל וראש גדול, ביינתיים. 28.תחביבים: מחשב, טלוויזיה, ציור, 29.אהבה ממבט ראשון קיים\לא קיים? לא 30.אהבה בכלל , קיים\לא קיים? לא 31.צבא , בעד או נגד? בעד 32.קרבי בעד או נגד? נגד... 33.פוליטיקה , ימין או שמאל? למה? אני לא בענייני פוליטיקה עכשיו... 34.אתם מאושרים כרגע? דיי... 35.דיכאון , בעיה בגישה או חלק מהחיים? 36.מה היה הדבר האחרון שעיצבן אתכם? 37.מי היה האחרון שעיצבן אתכם? ילדה מהכיתה שלי 38.מה זיכרון הילדות הראשון שלכם? שהבאתי צב הבייתה.. 39.עונש מוות , בעד או נגד? 40.מה השיר הראשון שאתם זוכרים ששנאתם? לא זוכרת... 41.האם יש סגנון מוזיקה שאתם לא מסוגלים לשמוע? ג'ז 42.האם יש אדם שאתם לא יכולים לסבול להיות בקרבתו? כן. כמה. 43.האם קרה פעם שמשהו הצחיק את כולם חוץ ממכם?

למעלה