שאלון

Lauren Cooper

New member
שאלון

שנגנב באכזריות וברוטליות מפורום סקרים ושאלונים בתפוז, אז קרדיט להם. מה עדיף? 20. גבר שעיר או חלק? 19. פנים יפות או גוף יפה? 18. חכם או יפה? 17. ספר או סרט?. 16. רעש או שקט? 15. הרבה אנשים או מעגל מצומצם? 14. דייט אינטימי בבית או בחוץ בסביבת אנשים? 13. רומנטי או שרמנטי? 12.פרח אחד או זר פרחים? 11. הרבה לישון או כמעט ולא? 10. הבחורה מעל או הגבר מעל? 9. ציפורניים ארוכות ומטופחות או קצרות אך מסודרות? 8. קשר רציני או סטוצים חד פעמיים? 7. במכונית, מוזיקה חזקה או משהו סולידי? 6. שעווה או גילוח? 5. ריצה או הליכה? 4. חום או קור? 3. דוש או אמבטיה? 2. מקלחת עם החבר או לכל דבר יש גבול? 1. קיץ או חורף? בעד/נגד 19. הומואים/לסביות? 18. סקס בשירותים? 17. קשר בשלט רחוק? 16. יום האהבה/ולנטיינס? 15. לחגוג סילבסטר? 14. צמחונות? 13. מותגים? 12. כפכפי אצבע? 11. שיחות מלב אל לב? 10. הפגנת אהבה בציבור? 9. טלפוניים סלולריים? 8. סקס לפני החתונה? 7. סמים? 6. שתיה ונהיגה? 5. המטרה מקדשת את האמצעים? 4. עישון בקרב בני נוער? 3. שלטון דמוקרטי? 2. סקס במקומות ציבוריים? 1. אורגיות? האם אי פעם? 18. ניסית סמים? 17. עישנת סיגריה? 16. השתכרת? 15. השתתפת ביחסי מין עם כמה אנשים במקביל? 14. היה לך סטוץ? 13. שכבת עם מישהו בלי לדעת את שמו? 12. קילפת את כל הלק מהציפורניים? 11. כססת ציפורניים? 10. התנשקת עם בת? 9. בכית על בן? 8. נרדמת מהצהריים עד הבוקר של היום שלמחרת? 7. בזבזת יותר מ1000 שקל על בגדים בבת אחת? 6. נרדמת באמצע סרט בקולנוע? 5. הפסקת ספר באמצע? 4. התפטרת מהעבודה? 3. בכית מול אדם שאתה לא מכיר? 2. שברת אחת מהגפיים? 1. אכלת גולאש? כמה פעמים? 17. היית מאוהב? 16. נשבר לך הלב? 15. היית בבית חולים? 14. שיקרת למישהו שאתה אוהב כדי להגן עליו? 13. התחרטת על דבר שעשית? 12. בכית בגלל ביצפר? 11. בילית בלילות לבנים? 10. רצית לומר משהו ועצרת את עצמך? 9. התחרטת על שינוי שעשית בשיער? 8. קיבלת זימונים מהצבא? 7. הלכת לקנות דלק ונגמר לך הכסף? 6. באת לא מוכן למבחן והצלחת? 5. נכשלת בבגרות? 4. נהרס לך הפלאפון? 3. איבדת מפתחות לבית? 2. ברחת מהבית? 1. טסת לחו"ל? מידע כללי 15. שם: ליאור 14. תאריך לידה: 13. עיר מגורים: 12. בית ספר: 11. צבע שיער? 10. צבע עיניים? 9. גובה? 8. משקפיים? 7. הורים נשואים או גרושים? 6. רווק/חבר/ה? 5. תלמיד טוב? 4. רגיש? 3. סטרייט/בי/לסבית? 2. בתול? 1. ביישן? אמונות 15. אסטרולוגיה? 14. נומרולוגיה? 13. גלגול נשמות? 12. אמונות תפלות? 11. רוחות? 10. אלוהים? 9. שטן? 8. גן עדן וגיהנום? 7. גורל? 6. מזל? 5. יין ויאנג? 4. קבלה? 3. הברית החדשה? 2. קשר וירטואלי יכול להצליח? 1. הפכים נמשכים? האחרונים ש: 14.השיחה האחרונה בטלפון? אבי. 13. ההודעה האחרונה ששלחת ולמי? 12. ההודעה האחרונה שקיבלת ממי? 11.הנשיקה האחרונה? 10. החיבוק האחרון? 9. הספר האחרון? 8.הסרט האחרון? 7. החבר האחרון שראית? 6. הנסיעה האחרונה באוטו? 5. המבחן האחרון? 4. הדבר האחרון שקנית? 3. הפעם האחרונה שטסת במטוס? 2. השיר האחרון ששמעת? 1. הדבר האחרון שלבשת? הדברים הרעים שקרו 13. שברת רגל? 12. פתחת את הראש? 11. היית מעורב בתאונת דרכים? 10. עברת ניתוח? 9. שברת מראה? 8. היית בפיגוע טרור? 7. ראית מישהו נהרג? 6. גילית ששיקרו לך? 5. בגדו באמונך? 4. פגעת במישהו אחר בכוונה תחילה? 3. הלכת מכות? 2. כמעט טבעת? 1. כרתו לך איבר? הראשונים 12. הנשיקה הראשונה? 11. האהבה הראשונה? 10. הצו הראשון? 9. הדייט הראשון? 8. הפעם הראשונה בחו"ל? 7. הטסט הראשון? 6. הבגרות הראשונה? 5. למעשנים, החפיסה הראשונה? 4. המילה הראשונה? 3. האכזבה הראשונה? 2. שברון הלב הראשון? 1. ההתאהבות הראשונה? החבר הכי: 11. החבר הכי מוזר? 10. החבר שאתה מכיר הכי מעט זמן? 9. החבר הכי שקט? 8. החבר הכי עצבני? 7. החבר שאתה מכיר הכי הרבה זמן? 6. החבר הכי מצחיק? 5. החבר הכי קשוב? 4. מכיר אותך הכי טוב? 3. החבר הכי עצלן? 2. החבר הכי רגשן? 1. החבר הכי חכם? המכות!!! 10. מוריד שערות במפשעות-שעווה או גילוח? 9. שעירות יתר? 8. שיער קשה לטיפול (על הראש)? 7. כפות רגליים גדולות מדי? 6. ציצי קטן? 5. לובן טבעי-חוסר יכולת להשתזף? 4. אקנה? 3. עור רגיש? 2. גשר? 1. אלרגיות? התרמיות הגדולות! 9. שיקרת כדי שיוותרו לך על מבחן? 8. שיקרת כדי להתחמק משיעור? 7. העמדת פני חולה כדי לא ללכת למקום כלשהו? 6. תפסו אותך בשקר והתחמקת בעזרת שקר נוסף? 5. גנבת מחנות? 4. פרצת למקום כלשהו? 3. התחמקת מדו"ח משטרתי? 2. שיקרת כדי שיאשימו אדם אחר במקום? 1. הפצת שמועה שקרית כדי לפגוע באדם אחר? עובדות 8. התחביבים שלך? 7. סדרת הטלוויזיה האהובה עלייך? 6. הספר האהוב עלייך? 5. חנות הבגדים האהובה עלייך? 4. חברת הנעליים האהובה עלייך? 3. חברת התיקים האהובה עלייך? 2. הסרט האהוב עליך? 1. המשקה האהוב עליך? דברים בחדר שלך: 7. הדבר האדום הראשון שאתה רואה? 6. הנעליים שהכי קרובות אלייך? 5. החולצה האהובה עליך? 4. המחברת הראשונה שאתה רואה? 3. הספר הכי קרוב? 2. החלון פתוח או סגור? 1. הדבר הכחול הכי קרוב אלייך? תכונות שאתה לא סובל בבנאדם: 6. 5. 4. 3. 2. 1. 5 דברים שתמיד נמצאים לך בתיק: 5. 4. 3. 2. 1. הדברים הכי טובים בעונות: 4. קיץ: 3. סתיו: 2. חורף: 1. אביב: שלוש הרגלים: 3. 2. 1. שתי תכונות שאתה אוהב בעצמך? 2. 1. מוטו אחד לחיים?

Lauren Cooper

New member
וכמובן שאני אהיה הראשונה להגיב לעצמי...

כי אם אין אני לי, מי לי? מה עדיף? 20. גבר שעיר או חלק? ואו. בעיה, אפשר לא שעיר אבל לא חלק? חחח 19. פנים יפות או גוף יפה? גם וגם 18. חכם או יפה? חכם, וחמוד 17. ספר או סרט?. ספר כשיש זמן, סרט שאין. 16. רעש או שקט? תלוי 15. הרבה אנשים או מעגל מצומצם? מעגל מצומצם 14. דייט אינטימי בבית או בחוץ בסביבת אנשים? בבית! 13. רומנטי או שרמנטי? רומנטי 12.פרח אחד או זר פרחים? זר 11. הרבה לישון או כמעט ולא? תלוי מאיזה סיבות...
חחח 10. הבחורה מעל או הגבר מעל? ממממ...אני אישית נהנית משניהם. 9. ציפורניים ארוכות ומטופחות או קצרות אך מסודרות? קצרות ומסודרות 8. קשר רציני או סטוצים חד פעמיים? כרגע? רציני. 7. במכונית, מוזיקה חזקה או משהו סולידי? חזקה, משו פופ כזה גרוע שעושה שמח ומצחיק. 6. שעווה או גילוח? עקרונית, לייזר, אבל גם שעווה זה טוב. 5. ריצה או הליכה? הליכה 4. חום או קור? קור 3. דוש או אמבטיה? אמבטיה ביג טיים! 2. מקלחת עם החבר או לכל דבר יש גבול? מקלחת עם החבר. 1. קיץ או חורף? חורף!
בעד/נגד 19. הומואים/לסביות? בעד 18. סקס בשירותים? נגד. מאד נגד! זה נורא. 17. קשר בשלט רחוק?נגד 16. יום האהבה/ולנטיינס? בעד! 15. לחגוג סילבסטר? לא סילבסטר, אלא ניו יירס... 14. צמחונות? וואטאבר 13. מותגים? בעד חחח 12. כפכפי אצבע? בעד 11. שיחות מלב אל לב? בעד 10. הפגנת אהבה בציבור? תלוי באיזה רמה. נשיקה זה סבבה, להתמזמז במסעדה זה לא. 9. טלפוניים סלולריים? בעד!!!! 8. סקס לפני החתונה?חחחחחח מן הסתם שבעד 7. סמים? שכל חאד יעשה מה בראש שלו. 6. שתיה ונהיגה? נגד 5. המטרה מקדשת את האמצעים? בעיה. 4. עישון בקרב בני נוער? מאד לא בסדר. חחח אני מעשנת אמנם, אבל אני לא בת נוער...
אם כי, הייתי. 3. שלטון דמוקרטי? בעד 2. סקס במקומות ציבוריים? אוחח. נגד! 1. אורגיות? אני אישית נגד, אבל שוב, שכל אחד יעשה מה בראש שלו. האם אי פעם? 18. ניסית סמים? ... 17. עישנת סיגריה? אני מעשנת. 16. השתכרת? ברור 15. השתתפת ביחסי מין עם כמה אנשים במקביל? ממש לא. 14. היה לך סטוץ? כן 13. שכבת עם מישהו בלי לדעת את שמו? לא. ידעתי את שמו אבל לא הרבה מעבר לזה חחחח 12. קילפת את כל הלק מהציפורניים? כן 11. כססת ציפורניים? כן 10. התנשקת עם בת? לא 9. בכית על בן? כן 8. נרדמת מהצהריים עד הבוקר של היום שלמחרת? כן 7. בזבזת יותר מ1000 שקל על בגדים בבת אחת? מממ...יש מצב. 6. נרדמת באמצע סרט בקולנוע? חחחח כן. וזה עוד היה בדייט. מישו אמר פאדיחה? חחח 5. הפסקת ספר באמצע? כן 4. התפטרת מהעבודה? כן 3. בכית מול אדם שאתה לא מכיר? כן 2. שברת אחת מהגפיים? לא 1. אכלת גולאש? איכ. כן. כמה פעמים? 17. היית מאוהב? הרבה. חחח 16. נשבר לך הלב? לאדעת. לא ספרתי. זה עצוב מידי חחח 15. היית בבית חולים? ואו, הרבה. אני אנמית... 14. שיקרת למישהו שאתה אוהב כדי להגן עליו? ואו, הירואי משו...לא נראה לי שזה קרה. 13. התחרטת על דבר שעשית? לא יודעת 12. בכית בגלל ביצפר? חחחח נבר. 11. בילית בלילות לבנים? אוי הרבה...כל חופש 10. רצית לומר משהו ועצרת את עצמך? הרבה! 9. התחרטת על שינוי שעשית בשיער? חחחחחח ה-ר-ב-ה! 8. קיבלת זימונים מהצבא? לא זוכרת. 7. הלכת לקנות דלק ונגמר לך הכסף? חחחחחחחחחח זה קרה לי כמה וכמה פעמים...אבל תמיד מצאתי מישו שישאיל לי 6. באת לא מוכן למבחן והצלחת? אוי! זה ענק! זה קרה לי כמה פעמים, ועוד בצורה היסטרית כזאת, שבאתי בלי כל הכנה וקיבלתי 90-95... 5. נכשלת בבגרות? לא קרה! נראה אתכם נכשלים באחד הבתי ספר היותר נחשבים בלונדון ויוצאים מזה בחיים... 4. נהרס לך הפלאפון? המון אני כישרון 3. איבדת מפתחות לבית? חחחח הרבה 2. ברחת מהבית? אף לא פעם אחת. 1. טסת לחו"ל? גרתי בחו"ל בשלוש מדינות שונות מידע כללי 15. שם: לורן 14. תאריך לידה: 10.5 13. עיר מגורים: הרצליה 12. בית ספר: אין 11. צבע שיער? לא ברור. חחח סוג של מהגוני..היה לי מהגוני כהה ועשיתי סאנאין אז עכשיו זה לא ממש ברור חחח 10. צבע עיניים? כחול 9. גובה? שאלה טובה. חח 8. משקפיים? לא 7. הורים נשואים או גרושים? נשואים 6. רווק/חבר/ה? חבר 5. תלמיד טוב? הייתי, כן. 4. רגיש? כן 3. סטרייט/בי/לסבית? סטרייטית 2. בתול? לא 1. ביישן? לא אמונות 15. אסטרולוגיה? בערבון מוגבל 14. נומרולוגיה? זה נחמד. 13. גלגול נשמות? כן 12. אמונות תפלות? ככה ככה. 11. רוחות? לא 10. אלוהים? כן 9. שטן? לא 8. גן עדן וגיהנום? כן 7. גורל? כן 6. מזל? כן 5. יין ויאנג? מזה?! 4. קבלה? לא מכירה. 3. הברית החדשה? לא 2. קשר וירטואלי יכול להצליח? כ"כ אבל כ"כ לא! 1. הפכים נמשכים? לפעמים. לא באמת אבל. האחרונים ש: 14.השיחה האחרונה בטלפון? שירה 13. ההודעה האחרונה ששלחת ולמי? לאחותי, וזה היה: "YAY YOU ROCK" 12. ההודעה האחרונה שקיבלת ממי? מחבר שלי. 11.הנשיקה האחרונה? לפני שתי דק' בערך חחח 10. החיבוק האחרון? לפני שלוש דק'? חחח 9. הספר האחרון? פי. צלה של רוח. 8.הסרט האחרון? לא זוכרת 7. החבר האחרון שראית? חבר שלי? חחח אממ לאדעת ראיתי את טל אתמול בערב 6. הנסיעה האחרונה באוטו? אתמול בערב 5. המבחן האחרון? מזמן מזמן מזמן. 4. הדבר האחרון שקנית? מגפיים שלשום 3. הפעם האחרונה שטסת במטוס? לפני חודש-חודשיים ככה. 2. השיר האחרון ששמעת? איי שיין אינ וויט א האבנט יו פיפל נאבר הרד אוף, קולזינג דה גאד-דאמ דור נו? וכו' וכו'. חחחח 1. הדבר האחרון שלבשת? אני כרגע לובשת סקיני, גופייה וסווצ'ר הדברים הרעים שקרו 13. שברת רגל? לא 12. פתחת את הראש? לא 11. היית מעורב בתאונת דרכים? לא 10. עברת ניתוח? כן 9. שברת מראה? כן 8. היית בפיגוע טרור? לא תודה! 7. ראית מישהו נהרג? לא! 6. גילית ששיקרו לך? כן 5. בגדו באמונך? כן 4. פגעת במישהו אחר בכוונה תחילה? ממ לא נראה לי. 3. הלכת מכות? לא 2. כמעט טבעת?לא 1. כרתו לך איבר? לא הראשונים 12. הנשיקה הראשונה? חחח גיל 16 אוחח זה היה כזה חמוד... 11. האהבה הראשונה? גיל 16 10. הצו הראשון? גיל 18, באתי במיוחד! חחח 9. הדייט הראשון?בגיל 15 8. הפעם הראשונה בחו"ל? ואו מגיל אפס אני נוסעת לחו"ל.. 7. הטסט הראשון? לא זוכרת כבר 6. הבגרות הראשונה? חחחח בשנה האחרונה, בלונדון זה כל המבחנים באותה השנה...זה לא מחולק. 5. למעשנים, החפיסה הראשונה? בגיל 18 4. המילה הראשונה? מי זוכר? 3. האכזבה הראשונה? 2. שברון הלב הראשון? 1. ההתאהבות הראשונה? שאלנו את זה כבר. החבר הכי: 11. החבר הכי מוזר? תגדירו מוזר. 10. החבר שאתה מכיר הכי מעט זמן? שירה 9. החבר הכי שקט? רונה 8. החבר הכי עצבני? שון! אוי זה נורא. 7. החבר שאתה מכיר הכי הרבה זמן? ג'סיקה 6. החבר הכי מצחיק? דניאל (החבר שלי) 5. החבר הכי קשוב? דניאל גם... חחח מפתיע הא?! 4. מכיר אותך הכי טוב? דניאל מן הסתם. 3. החבר הכי עצלן? רום 2. החבר הכי רגשן? מיקה 1. החבר הכי חכם? מיקה המכות!!! 10. מוריד שערות במפשעות-שעווה או גילוח? לייזר. 9. שעירות יתר? חס וגראס! 8. שיער קשה לטיפול (על הראש)? לא ולא. 7. כפות רגליים גדולות מדי? ממש לא. 6. ציצי קטן? לטעמי כן. דניאל אומר שלא. הוא משקר. חחחח 5. לובן טבעי-חוסר יכולת להשתזף? לא ולא!
יש לי צבע ברונזה. 4. אקנה? אבוי לי. לא! 3. עור רגיש? ממ לא ממש... 2. גשר? לא! 1. אלרגיות? לא התרמיות הגדולות! 9. שיקרת כדי שיוותרו לך על מבחן? בטח! 8. שיקרת כדי להתחמק משיעור? ברור 7. העמדת פני חולה כדי לא ללכת למקום כלשהו? חחחח כמובן. 6. תפסו אותך בשקר והתחמקת בעזרת שקר נוסף? אכן 5. גנבת מחנות? לא 4. פרצת למקום כלשהו? לבית שלי בסינגפור חחחח 3. התחמקת מדו"ח משטרתי? כן. אוח ועוד בדרך הכי נוראית, פשוט התחלתי עם השוטר. גאד הלפ מי. 2. שיקרת כדי שיאשימו אדם אחר במקום? זה לא! יש לי גבולות חברים. 1. הפצת שמועה שקרית כדי לפגוע באדם אחר? לא. עובדות 8. התחביבים שלך? חד"כ, מוזיקה, לרקוד, לצאת, לקרוא, סרטים,שופינג! 7. סדרת הטלוויזיה האהובה עלייך? חברים,או סי, גילמור, גוסיפ 6. הספר האהוב עלייך? יש המוןהמוןהמון 5. חנות הבגדים האהובה עלייך? בארץ? מנגו,זארה,קסטרו 4. חברת הנעליים האהובה עלייך? אלדו, ניינווסט סטיב מאדן, גימי צ'ו, מנולו 3. חברת התיקים האהובה עלייך? גוצ'י, פראדה, שאנל 2. הסרט האהוב עליך? חחח המון.. 1. המשקה האהוב עליך? אני מכורה לשייק פירות, ותה חם בחורף. דברים בחדר שלך: 7. הדבר האדום הראשון שאתה רואה? קופסא 6. הנעליים שהכי קרובות אלייך? נעלי בית...חחח 5. החולצה האהובה עליך? חולצת סוף מסלול של דניאל חחח 4. המחברת הראשונה שאתה רואה? של דניאל.. חחח 3. הספר הכי קרוב?ספר שירים בספרדית של משוררים מדרום אמריקה..אני מאוהבת בספר הזה 2. החלון פתוח או סגור?פתוח. צריך אוויר 1. הדבר הכחול הכי קרוב אלייך? חולצה תכונות שאתה לא סובל בבנאדם: 6. צביעות 5.נאיביות 4.טיפשות 3. חוסר התחשבות 2. אי הקשבה

P i x i e s

New member
חח לא נראה לי שיש הרבה אפשרויות

לגבי הגיל שעשית בו את הטסט הראשון... 17 :)

Lauren Cooper

New member
חחח

אז זהו שאני ממש לא בטוחה... אני באמת כבר לא זוכרת...ותכלס שזה לא כזה משנה... כי גם ככה עשיתי איזה ארבעים אלף טסטים, כי עשיתי בלונדון את הראשון, והייתי צריכה לעשות בארץ, ובארה"ב... ועד שנתנו לי גם רישיון בינל' לקח להם קצת זמן...

Keren 104

New member
עונה :)

מה עדיף? 20. גבר שעיר או חלק? אם חייבים לבחור אז חלק אבל בעיקרון עדיף באמצע 19. פנים יפות או גוף יפה? שניהם 18. חכם או יפה? חכם 17. ספר או סרט? תלוי.. 16. רעש או שקט? גם תלוי 15. הרבה אנשים או מעגל מצומצם? מעגל מצומצם 14. דייט אינטימי בבית או בחוץ בסביבת אנשים? אינטימי בבית 13. רומנטי או שרמנטי? רומנטי 12.פרח אחד או זר פרחים? לא יודעת... 11. הרבה לישון או כמעט ולא? כמעט ולא 10. הבחורה מעל או הגבר מעל? 9. ציפורניים ארוכות ומטופחות או קצרות אך מסודרות? קצרות ומסודרות 8. קשר רציני או סטוצים חד פעמיים? קשר רציני 7. במכונית, מוזיקה חזקה או משהו סולידי? משהו סולידי 6. שעווה או גילוח? גילוח.. אני עצלנית 5. ריצה או הליכה? לא זה ולא זה אבל אם כבר חייבים אז הליכה 4. חום או קור? קור 3. דוש או אמבטיה? אמבטיההההה 2. מקלחת עם החבר או לכל דבר יש גבול? מקלחת עם החבר 1. קיץ או חורף? חורף בעד/נגד 19. הומואים/לסביות? בעד 18. סקס בשירותים? נגד, אבל אני לא הולכת לעצור אף אחד מלעשות את זה.. 17. קשר בשלט רחוק? נגד 16. יום האהבה/ולנטיינס? בעד 15. לחגוג סילבסטר? בעד 14. צמחונות? בעד 13. מותגים?בעדדדדדד 12. כפכפי אצבע?בעד 11. שיחות מלב אל לב? בעד בעד בעד 10. הפגנת אהבה בציבור? תלוי 9. טלפוניים סלולריים? בעד!!1 8. סקס לפני החתונה? בעד 7. סמים? שכל אחד יעשה מה שבראש שלו.. 6. שתיה ונהיגה? נגד 5. המטרה מקדשת את האמצעים? נגד נגד נגד 4. עישון בקרב בני נוער? נגד, אצל בני נוער זה לרוב פוזה.. 3. שלטון דמוקרטי? בעד 2. סקס במקומות ציבוריים? בעד 1. אורגיות? שכל אחד יעשה מה שמתאים לו.. האם אי פעם? 18. ניסית סמים? לא 17. עישנת סיגריה? כן 16. השתכרת? לא 15. השתתפת ביחסי מין עם כמה אנשים במקביל? לא 14. היה לך סטוץ? אממ כן 13. שכבת עם מישהו בלי לדעת את שמו? לא 12. קילפת את כל הלק מהציפורניים? כן 11. כססת ציפורניים? כן 10. התנשקת עם בת? לא 9. בכית על בן? לא 8. נרדמת מהצהריים עד הבוקר של היום שלמחרת? חחח כן 7. בזבזת יותר מ1000 שקל על בגדים בבת אחת? לא 6. נרדמת באמצע סרט בקולנוע? כן 5. הפסקת ספר באמצע? כן 4. התפטרת מהעבודה? לא 3. בכית מול אדם שאתה לא מכיר? לא 2. שברת אחת מהגפיים? לא 1. אכלת גולאש? לא כמה פעמים? 17. היית מאוהב? אף פעם 16. נשבר לך הלב? פעם אחת 15. היית בבית חולים? אולי פעם אחת כשאמא שלי ילדה או משהו.. 14. שיקרת למישהו שאתה אוהב כדי להגן עליו? אף פעם 13. התחרטת על דבר שעשית? כל הזמן 12. בכית בגלל ביצפר? לא הרבה אבל יוצא 11. בילית בלילות לבנים? חחח הרבה 10. רצית לומר משהו ועצרת את עצמך? תמיד 9. התחרטת על שינוי שעשית בשיער? מלא פעמיםםםם 8. קיבלת זימונים מהצבא? אף פעם 7. הלכת לקנות דלק ונגמר לך הכסף? אף פעם 6. באת לא מוכן למבחן והצלחת? חחח הרבה פעמים 5. נכשלת בבגרות? לא 4. נהרס לך הפלאפון? לא 3. איבדת מפתחות לבית? כל הזמן 2. ברחת מהבית? לא 1. טסת לחו"ל? הרבה מידע כללי 15. שם: קרן 14. תאריך לידה: 1.9 13. עיר מגורים: מרכז 12. בית ספר: 11. צבע שיער? שטני 10. צבע עיניים? ירוק 9. גובה? 168 8. משקפיים? אין 7. הורים נשואים או גרושים? נשואים 6. רווק/חבר/ה? רווקה 5. תלמיד טוב? כן 4. רגיש? כן 3. סטרייט/בי/לסבית? סטרייט 2. בתול? כן 1. ביישן? תלוי עם מי אמונות 15. אסטרולוגיה? לא 14. נומרולוגיה? לא 13. גלגול נשמות?לא 12. אמונות תפלות? רק הבסיסיות.. אני לא באמת מאמינה אני רק מעדיפה לא לקחת סיכון XD 11. רוחות? אולי 10. אלוהים? כרגע לא 9. שטן? לא 8. גן עדן וגיהנום? לא 7. גורל? אולי 6. מזל? כן 5. יין ויאנג? אולי 4. קבלה? לא 3. הברית החדשה? לא 2. קשר וירטואלי יכול להצליח? לא לא לא 1. הפכים נמשכים? לא האחרונים ש: 14.השיחה האחרונה בטלפון? שני 13. ההודעה האחרונה ששלחת ולמי? שני, שתציל אותי מהשיעמום של ארוחה משפחתית 12. ההודעה האחרונה שקיבלת ממי? שני 11.הנשיקה האחרונה? מזמן, עם ליאור 10. החיבוק האחרון? עינת 9. הספר האחרון? סוגרים את הים 8.הסרט האחרון? ארמגדון 7. החבר האחרון שראית? הדר 6. הנסיעה האחרונה באוטו? לפני יומיים אולי יותר 5. המבחן האחרון? לפני שבוע (היה לי שבוע בלי מבחניםםםם) 4. הדבר האחרון שקנית? חולצת גלעד שליט 3. הפעם האחרונה שטסת במטוס? לפני חודש 2. השיר האחרון ששמעת? לא זוכרת 1. הדבר האחרון שלבשת? ג'ינס וחולצת ניו יורק כזאת.. הדברים הרעים שקרו 13. שברת רגל? לא 12. פתחת את הראש? לא 11. היית מעורב בתאונת דרכים? לא 10. עברת ניתוח? כן 9. שברת מראה? לא 8. היית בפיגוע טרור? לא 7. ראית מישהו נהרג? לא 6. גילית ששיקרו לך? כל הזמן 5. בגדו באמונך? כן 4. פגעת במישהו אחר בכוונה תחילה? נראה לי 3. הלכת מכות? לא 2. כמעט טבעת? לא 1. כרתו לך איבר? לא הראשונים 12. הנשיקה הראשונה? מזמן 11. האהבה הראשונה? לא היתה 10. הצו הראשון? לא היה 9. הדייט הראשון? מזמן 8. הפעם הראשונה בחו"ל? בבת מצווה 7. הטסט הראשון? לא היה 6. הבגרות הראשונה? לא היתה 5. למעשנים, החפיסה הראשונה? גם לא 4. המילה הראשונה? לא יודעת.. 3. האכזבה הראשונה? מזמן 2. שברון הלב הראשון? בחופש 1. ההתאהבות הראשונה? אף פעם החבר הכי: 11. החבר הכי מוזר? הדר 10. החבר שאתה מכיר הכי מעט זמן? קרן 9. החבר הכי שקט? אין לי חברים שקטים.. 8. החבר הכי עצבני? הדר 7. החבר שאתה מכיר הכי הרבה זמן? עדי 6. החבר הכי מצחיק? שני 5. החבר הכי קשוב? נועה 4. מכיר אותך הכי טוב? שני 3. החבר הכי עצלן? חח נועה 2. החבר הכי רגשן? לא יודעת.. 1. החבר הכי חכם? נועה המכות!!! 10. מוריד שערות במפשעות-שעווה או גילוח? 9. שעירות יתר? לא 8. שיער קשה לטיפול (על הראש)? לא 7. כפות רגליים גדולות מדי? לא 6. ציצי קטן? אפשר לומר 5. לובן טבעי-חוסר יכולת להשתזף? לא 4. אקנה? 3. עור רגיש? אפשר לומר.. 2. גשר?לא 1. אלרגיות? לא התרמיות הגדולות! 9. שיקרת כדי שיוותרו לך על מבחן? כן 8. שיקרת כדי להתחמק משיעור? כן 7. העמדת פני חולה כדי לא ללכת למקום כלשהו? כן 6. תפסו אותך בשקר והתחמקת בעזרת שקר נוסף? כל הזמן 5. גנבת מחנות? כן 4. פרצת למקום כלשהו? לא 3. התחמקת מדו"ח משטרתי? לא 2. שיקרת כדי שיאשימו אדם אחר במקום? כן 1. הפצת שמועה שקרית כדי לפגוע באדם אחר? לא כדי לפגוע עובדות 8. התחביבים שלך? חברים, לבשל, פסנתר 7. סדרת הטלוויזיה האהובה עלייך? וואו יש הרבה גוסיפ כמובן, אחים ואחיות, טרו בלאד, האוס 6. הספר האהוב עלייך? מלאכים ושדים 5. חנות הבגדים האהובה עלייך? אני לא יכולה לבחור! זארה, קאסטרו, פול אנד באר, 24\7 4. חברת הנעליים האהובה עלייך? לא יודעת 3. חברת התיקים האהובה עלייך? אין 2. הסרט האהוב עליך? שוב, יש הרבה.. אבודות והוזות, שיחות עם אישה אחרת 1. המשקה האהוב עליך? נסטי דברים בחדר שלך: 7. הדבר האדום הראשון שאתה רואה? עט 6. הנעליים שהכי קרובות אלייך? נעלי בובה מקסטרו 5. החולצה האהובה עליך? יש הרבה 4. המחברת הראשונה שאתה רואה? מת' 3. הספר הכי קרוב? מת' 2. החלון פתוח או סגור? סגור קרררר 1. הדבר הכחול הכי קרוב אלייך? המחברת תכונות שאתה לא סובל בבנאדם: 6. שאי אפשר לסמוך אליו 5. תמיד צודק, עושה את הדבר הנכון 4.מתנשא 3. שחצן 2. 1. 5 דברים שתמיד נמצאים לך בתיק: 5. פלאפון ארנק 3. מפתח 2. 1. הדברים הכי טובים בעונות: 4. קיץ: 3. סתיו: 2. חורף: 1. אביב: שלוש הרגלים: 3. 2. 1. שתי תכונות שאתה אוהב בעצמך? 2. 1. מוטו אחד לחיים?

Robin Sparkles

New member
יש גשםםםםםםם

וכל הרגליים שלי רטובות
מה עדיף? 20. גבר שעיר או חלק?חלק 19. פנים יפות או גוף יפה?פנים 18. חכם או יפה?לא יודעת..
17. ספר או סרט?סרט 16. רעש או שקט?שקט 15. הרבה אנשים או מעגל מצומצם?מצומצם 14. דייט אינטימי בבית או בחוץ בסביבת אנשים?לא יודעת.. 13. רומנטי או שרמנטי?רומנטי 12.פרח אחד או זר פרחים?פרח אחד 11. הרבה לישון או כמעט ולא?הרבה 10. הבחורה מעל או הגבר מעל?הגבר 9. ציפורניים ארוכות ומטופחות או קצרות אך מסודרות?קצרות 8. קשר רציני או סטוצים חד פעמיים?רציני 7. במכונית, מוזיקה חזקה או משהו סולידי?באמצע 6. שעווה או גילוח?שעווה 5. ריצה או הליכה?הליכה 4. חום או קור?קור 3. דוש או אמבטיה?אמבטיה 2. מקלחת עם החבר או לכל דבר יש גבול?עם החבר 1. קיץ או חורף?חורף בעד/נגד 19. הומואים/לסביות?אין דעה 18. סקס בשירותים?נגד 17. קשר בשלט רחוק?נגד 16. יום האהבה/ולנטיינס?בעד 15. לחגוג סילבסטר?בעד 14. צמחונות?בעד למרות שאני לא 13. מותגים?בעד 12. כפכפי אצבע?בעד 11. שיחות מלב אל לב?בעד 10. הפגנת אהבה בציבור?בעד 9. טלפוניים סלולריים?בעד 8. סקס לפני החתונה?בעד 7. סמים?נגד 6. שתיה ונהיגה?נגד 5. המטרה מקדשת את האמצעים?תלוי 4. עישון בקרב בני נוער?נגד 3. שלטון דמוקרטי?הנה התחלנו עם האזרחות... 2. סקס במקומות ציבוריים?נגד 1. אורגיות?נגד האם אי פעם? 18. ניסית סמים?לא 17. עישנת סיגריה?לא 16. השתכרת?לא 15. השתתפת ביחסי מין עם כמה אנשים במקביל?לא 14. היה לך סטוץ?לא 13. שכבת עם מישהו בלי לדעת את שמו?לא 12. קילפת את כל הלק מהציפורניים?כן 11. כססת ציפורניים?כן 10. התנשקת עם בת?לא 9. בכית על בן?לא 8. נרדמת מהצהריים עד הבוקר של היום שלמחרת?לא 7. בזבזת יותר מ1000 שקל על בגדים בבת אחת?כן.אבא ואמא בזבזו
6. נרדמת באמצע סרט בקולנוע?לא 5. הפסקת ספר באמצע?כן 4. התפטרת מהעבודה?לא 3. בכית מול אדם שאתה לא מכיר?לא 2. שברת אחת מהגפיים?לא 1. אכלת גולאש?לא אוהבת כמה פעמים? 17. היית מאוהב?1 16. נשבר לך הלב? 15. היית בבית חולים?2 14. שיקרת למישהו שאתה אוהב כדי להגן עליו? 13. התחרטת על דבר שעשית?הרבה 12. בכית בגלל ביצפר?ממש מעט 11. בילית בלילות לבנים?הרבה 10. רצית לומר משהו ועצרת את עצמך?הרבה 9. התחרטת על שינוי שעשית בשיער?1 8. קיבלת זימונים מהצבא?0 7. הלכת לקנות דלק ונגמר לך הכסף?0 6. באת לא מוכן למבחן והצלחת?הרבה 5. נכשלת בבגרות?1 אבל המגן העלה את זה ללא נכשל 4. נהרס לך הפלאפון?הרבה 3. איבדת מפתחות לבית?0 2. ברחת מהבית?0 1. טסת לחו"ל?אין לי כוח לחשוב עכשיו מידע כללי 15. שם: כרמית 14. תאריך לידה:7.6.91 13. עיר מגורים:חור לא אהוב 12. בית ספר:תיכון.גם הוא לא משו 11. צבע שיער?חום 10. צבע עיניים?חום ומסביב יש קצת שחור..משו מוזר 9. גובה?בפעם האחרונה הייתי 1.66 8. משקפיים?אין 7. הורים נשואים או גרושים?משואים 6. רווק/חבר/ה?רווקה 5. תלמיד טוב?בכללי ממוצעת 4. רגיש?כן 3. סטרייט/בי/לסבית?סטרייטית 2. בתול?כן 1. ביישן?קצת אמונות 15. אסטרולוגיה?לא 14. נומרולוגיה?לא 13. גלגול נשמות?לא 12. אמונות תפלות?לא 11. רוחות?כן 10. אלוהים?לא 9. שטן?לא 8. גן עדן וגיהנום?לא 7. גורל?לא 6. מזל?לא 5. יין ויאנג?לא 4. קבלה?לא 3. הברית החדשה?לא 2. קשר וירטואלי יכול להצליח?כן 1. הפכים נמשכים?כן האחרונים ש: 14.השיחה האחרונה בטלפון? אבא 13. ההודעה האחרונה ששלחת ולמי?חברה 12. ההודעה האחרונה שקיבלת ממי?אורנג' (מטרידים) 11.הנשיקה האחרונה? 10. החיבוק האחרון? 9. הספר האחרון?אחחות הג'ינס 2 8.הסרט האחרון?אחוות הג'ינס 2 7. החבר האחרון שראית? 6. הנסיעה האחרונה באוטו?היום 5. המבחן האחרון?שלשום 4. הדבר האחרון שקנית?נעליים 3. הפעם האחרונה שטסת במטוס?בחופש הגדול 2. השיר האחרון ששמעת?שיר אירי
לא זוכרת את השם 1. הדבר האחרון שלבשת? הדברים הרעים שקרו 13. שברת רגל?לא 12. פתחת את הראש?לא 11. היית מעורב בתאונת דרכים?הייתי באוטו אבל אף אחד לא נפגע אם זה נחשב 10. עברת ניתוח?לא 9. שברת מראה?לא 8. היית בפיגוע טרור?לא 7. ראית מישהו נהרג?לא 6. גילית ששיקרו לך?כן 5. בגדו באמונך?כן 4. פגעת במישהו אחר בכוונה תחילה?לא 3. הלכת מכות?לא 2. כמעט טבעת?כן 1. כרתו לך איבר?לא הראשונים 12. הנשיקה הראשונה? 11. האהבה הראשונה? 10. הצו הראשון?21.5 (אני זוכרת רק בגלל שזה היה יום אחרי הבגרות בפסיכולוגיה והיומהולדת של אמא
) 9. הדייט הראשון? 8. הפעם הראשונה בחו"ל? 7. הטסט הראשון?עוד לא.. 6. הבגרות הראשונה?מתמטיקה 001 5. למעשנים, החפיסה הראשונה? 4. המילה הראשונה? 3. האכזבה הראשונה? 2. שברון הלב הראשון? 1. ההתאהבות הראשונה? החבר הכי: 11. החבר הכי מוזר? 10. החבר שאתה מכיר הכי מעט זמן? 9. החבר הכי שקט? 8. החבר הכי עצבני? 7. החבר שאתה מכיר הכי הרבה זמן? 6. החבר הכי מצחיק? 5. החבר הכי קשוב? 4. מכיר אותך הכי טוב? 3. החבר הכי עצלן? 2. החבר הכי רגשן? 1. החבר הכי חכם? המכות!!! 10. מוריד שערות במפשעות-שעווה או גילוח?שעווה 9. שעירות יתר?לא 8. שיער קשה לטיפול (על הראש)?לא 7. כפות רגליים גדולות מדי?לא 6. ציצי קטן?לא 5. לובן טבעי-חוסר יכולת להשתזף?לא 4. אקנה?לא 3. עור רגיש?לא 2. גשר?לא 1. אלרגיות?כן.אבל אני גם ככה לא אכולת את זה התרמיות הגדולות! 9. שיקרת כדי שיוותרו לך על מבחן?לא 8. שיקרת כדי להתחמק משיעור?כן 7. העמדת פני חולה כדי לא ללכת למקום כלשהו?כן 6. תפסו אותך בשקר והתחמקת בעזרת שקר נוסף?כן חח 5. גנבת מחנות?לא 4. פרצת למקום כלשהו?לא 3. התחמקת מדו"ח משטרתי?לא 2. שיקרת כדי שיאשימו אדם אחר במקום?לא 1. הפצת שמועה שקרית כדי לפגוע באדם אחר?לא עובדות 8. התחביבים שלך? 7. סדרת הטלוויזיה האהובה עלייך?יש מלא..גוסיפ גירל,חברים,איך פגשתי את אמא,מגרש ביתי,עקרות בית נואשות,90210,העשב של השכן,הישרדות ואין לי כוח להיזכר בעוד
6. הספר האהוב עלייך?יומני הנסיכה 5. חנות הבגדים האהובה עלייך? 4. חברת הנעליים האהובה עלייך? 3. חברת התיקים האהובה עלייך? 2. הסרט האהוב עליך?מלך האריות 1 ואהבה בתפריט 1. המשקה האהוב עליך?מיץ אוכמניות דברים בחדר שלך: 7. הדבר האדום הראשון שאתה רואה?הפקק של הבקבוק מים 6. הנעליים שהכי קרובות אלייך?כולן מתחת לשולחן חח אם ההורים רואים את זה הלך עלי
5. החולצה האהובה עליך?הסריג השחור עם השרוולים הקצרים שלבשתי אתמול 4. המחברת הראשונה שאתה רואה?סוציולוגיה 3. הספר הכי קרוב?סוציולוגיה ואנגלית 2. החלון פתוח או סגור?פתוח 1. הדבר הכחול הכי קרוב אלייך?הכפתור של הYES בשלט חח תכונות שאתה לא סובל בבנאדם: 6.צבועים 5.שקרנים 4.שחצנים 3.יותר מידי דרישות 2.אגואיסטים 1.המונים 5 דברים שתמיד נמצאים לך בתיק: 5.פלאפון 4.אוזניות 3.כסף (יותר נכון כרטיס אשראי כי יש לי בארנק רק 70 אגורות
) 2.לבלו
1.מפתח לפעמים הדברים הכי טובים בעונות: 4. קיץ:חופש גדול (למרות שכבר לא יהיה לי) 3. סתיו:קריר 2. חורף:קר 1. אביב:סתם נחמד שלוש הרגלים: 3.לקרוא עיתון מהסוף (לא יודעת מה יש לי) 2. 1. שתי תכונות שאתה אוהב בעצמך? 2. 1. מוטו אחד לחיים?האקונה מטטה! סתם חח קחו כל מה שהחיים מציעים לכם ותעשו הכל בשביל מה שאתם רוצים

MeItOsH

New member
היה קשה,אך עמדתי בזה..../images/Emo3.gif

מה עדיף? 20. גבר שעיר או חלק? חלק 19. פנים יפות או גוף יפה? גם וגם..אבל הפנים יותר חשובות 18. חכם או יפה? חכם 17. ספר או סרט?ספר . 16. רעש או שקט?תלוי 15. הרבה אנשים או מעגל מצומצם?תלוי מה האירוע 14. דייט אינטימי בבית או בחוץ בסביבת אנשים?אינטימי 13. רומנטי או שרמנטי?רומנטי 12.פרח אחד או זר פרחים?אחד 11. הרבה לישון או כמעט ולא?כמעט ולא 10. הבחורה מעל או הגבר מעל?הבחורה 9. ציפורניים ארוכות ומטופחות או קצרות אך מסודרות?קצרות ומסודרות 8. קשר רציני או סטוצים חד פעמיים?עכשיו סטוצים בהמשך רציני 7. במכונית, מוזיקה חזקה או משהו סולידי?חזקה 6. שעווה או גילוח?בדר"כ שעווה..כשאין כוח גילוח 5. ריצה או הליכה?הליכה 4. חום או קור?חום 3. דוש או אמבטיה?אמבטיה 2. מקלחת עם החבר או לכל דבר יש גבול?לכל דבר יש גבול 1. קיץ או חורף?קיץ בעד/נגד 19. הומואים/לסביות?בעד 18. סקס בשירותים?בעד 17. קשר בשלט רחוק?נגד 16. יום האהבה/ולנטיינס?בעד 15. לחגוג סילבסטר?בעד 14. צמחונות?בעד 13. מותגים?בעד 12. כפכפי אצבע?בעד 11. שיחות מלב אל לב?בעד 10. הפגנת אהבה בציבור?בעד 9. טלפוניים סלולריים?בעד 8. סקס לפני החתונה?בעד 7. סמים?לנסות 6. שתיה ונהיגה?נגד 5. המטרה מקדשת את האמצעים?בעד 4. עישון בקרב בני נוער?באמצע 3. שלטון דמוקרטי?בעד 2. סקס במקומות ציבוריים?בעד 1. אורגיות?לא שוללת..
האם אי פעם? 18. ניסית סמים?לא 17. עישנת סיגריה?כן 16. השתכרת?כן 15. השתתפת ביחסי מין עם כמה אנשים במקביל?לא 14. היה לך סטוץ?בערך 13. שכבת עם מישהו בלי לדעת את שמו?לא 12. קילפת את כל הלק מהציפורניים?כן 11. כססת ציפורניים?כן 10. התנשקת עם בת?כן 9. בכית על בן?כן 8. נרדמת מהצהריים עד הבוקר של היום שלמחרת?לא 7. בזבזת יותר מ1000 שקל על בגדים בבת אחת?לא נראלי 6. נרדמת באמצע סרט בקולנוע?לא 5. הפסקת ספר באמצע?לא 4. התפטרת מהעבודה?לא 3. בכית מול אדם שאתה לא מכיר?כן 2. שברת אחת מהגפיים?לא 1. אכלת גולאש? לא כמה פעמים? 17. היית מאוהב? 3 16. נשבר לך הלב?2 1/2 15. היית בבית חולים?מאושפזת פעם אחת..בביקורים הרבה יותר 14. שיקרת למישהו שאתה אוהב כדי להגן עליו?לא יודעת 13. התחרטת על דבר שעשית?כמה פעמים..אבל אני לומדת להיות שלמה עם הכל 12. בכית בגלל ביצפר? פעם אחת נראלי 11. בילית בלילות לבנים?הרבה 10. רצית לומר משהו ועצרת את עצמך?יותר מדי פעמים 9. התחרטת על שינוי שעשית בשיער?ממ..3 פעמים נראלי 8. קיבלת זימונים מהצבא?0 7. הלכת לקנות דלק ונגמר לך הכסף? 0 6. באת לא מוכן למבחן והצלחת?היו כמה פעמים 5. נכשלת בבגרות?0 4. נהרס לך הפלאפון?0 3. איבדת מפתחות לבית?0 2. ברחת מהבית?1 1. טסת לחו"ל?4 מידע כללי 15.שם: מיתר 14. תאריך לידה:20.6 13. עיר מגורים:נצרת עילית 12. בית ספר:אורט יגאל אלון 11. צבע שיער?לא מוגדר..אדום ובלונד..לשיער שלי חיים משלו 10. צבע עיניים?חום 9. גובה?1.60 8. משקפיים?כן 7. הורים נשואים או גרושים?נשואים 6. רווק/חבר/ה?רווקה 5. תלמיד טוב?כשאני רוצה 4. רגיש?יאפ 3. סטרייט/בי/לסבית?סטרייטית 2. בתול?כן 1. ביישן?לא אמונות 15. אסטרולוגיה?כן 14. נומרולוגיה?כן 13. גלגול נשמות?כן 12. אמונות תפלות?לצערי יש כמה שכן 11. רוחות?כן 10. אלוהים?כן 9. שטן?כן 8. גן עדן וגיהנום?כן 7. גורל?בערך 6. מזל?כן 5. יין ויאנג?לא 4. קבלה?כן 3. הברית החדשה?לא 2. קשר וירטואלי יכול להצליח?לא 1. הפכים נמשכים?כן האחרונים ש: 14.השיחה האחרונה בטלפון? שיר 13. ההודעה האחרונה ששלחת ולמי?"אתן באות" אל חן,חברה שלי 12. ההודעה האחרונה שקיבלת ממי?"עכשיו הוא ישגע אותי" מלינוי 11.הנשיקה האחרונה?:[ יותר מדי מזמן..ב31.10 10. החיבוק האחרון?אתמול 9. הספר האחרון?the wedding 8.הסרט האחרון?רעם טרופי 7. החבר האחרון שראית?חן 6. הנסיעה האחרונה באוטו?חזרה הבייתה היום מספגטים 5. המבחן האחרון?בביולוגיה 4. הדבר האחרון שקנית?מתנה לחברה 3. הפעם האחרונה שטסת במטוס?לפני שנה וחצי 2. השיר האחרון ששמעת? some kind of miracle - kelly clarkson 1.הדבר האחרון שלבשת?פיג'מה הדברים הרעים שקרו 13. שברת רגל?לא 12. פתחת את הראש?בגן גנון 11. היית מעורב בתאונת דרכים?אף פעם טפו טפו טפו 10. עברת ניתוח?אף פעם טפו טפו 9. שברת מראה?אף פעם 8. היית בפיגוע טרור?אף פעם טפו טפו 7. ראית מישהו נהרג?לא 6. גילית ששיקרו לך?כן 5. בגדו באמונך?יותר מדי פעמים 4. פגעת במישהו אחר בכוונה תחילה?כן 3. הלכת מכות?לא 2. כמעט טבעת?כן 1. כרתו לך איבר?לא הראשונים 12. הנשיקה הראשונה?בגיל 14 11. האהבה הראשונה?גיל 13 נראלי 10. הצו הראשון?עדיין לא 9. הדייט הראשון?לא בקטע של דייטים 8. הפעם הראשונה בחו"ל? 11 חודש 7. הטסט הראשון?עוד לא 6. הבגרות הראשונה?ב17.6 נראלי 5. למעשנים, החפיסה הראשונה?גיל 14 נראלי [אלוהים ישמור!] 4. המילה הראשונה?לא יודעת 3. האכזבה הראשונה?לא יודעת 2. שברון הלב הראשון?גיל 13 כנראה 1. ההתאהבות הראשונה?בתקופה האחרונה החבר הכי: 11. החבר הכי מוזר? 10. החבר שאתה מכיר הכי מעט זמן? 9. החבר הכי שקט? 8. החבר הכי עצבני? חן מ 7. החבר שאתה מכיר הכי הרבה זמן?לירון 6. החבר הכי מצחיק?כולן 5. החבר הכי קשוב?קרן וטל 4. מכיר אותך הכי טוב?קרן טל וחן ש 3. החבר הכי עצלן?חן ש וקרן 2. החבר הכי רגשן? 1. החבר הכי חכם?אלינור המכות!!! 10. מוריד שערות במפשעות-שעווה או גילוח?שעווה 9. שעירות יתר?לא 8. שיער קשה לטיפול (על הראש)?לא 7. כפות רגליים גדולות מדי?לא 6. ציצי קטן?תודה לאל לא.למרות שאני עדיין רוצה סיליקון 5. לובן טבעי-חוסר יכולת להשתזף?לא 4. אקנה?לא 3. עור רגיש?לא 2. גשר?עברתי ת'תקופה הזאת 1. אלרגיות?לא התרמיות הגדולות! 9. שיקרת כדי שיוותרו לך על מבחן?כן 8. שיקרת כדי להתחמק משיעור?חח כן 7. העמדת פני חולה כדי לא ללכת למקום כלשהו?המוון 6. תפסו אותך בשקר והתחמקת בעזרת שקר נוסף?נראלי 5. גנבת מחנות?לא 4. פרצת למקום כלשהו?לא 3. התחמקת מדו"ח משטרתי?לא 2. שיקרת כדי שיאשימו אדם אחר במקום?לא 1. הפצת שמועה שקרית כדי לפגוע באדם אחר?לא עובדות 8. התחביבים שלך?לכתוב,לשמוע מוזיקה,לצלם/להצטלם,לדבר,לראות סדרות וסרטים,לרקוד 7. סדרת הטלוויזיה האהובה עלייך?גוסיפ,שלושת הCSI, 90210 6. הספר האהוב עלייך?כל הספרים של דיוייד באלדאצ'י 5. חנות הבגדים האהובה עלייך?הכל זורם 4. חברת הנעליים האהובה עלייך?כנ"ל 3. חברת התיקים האהובה עלייך?כנ"ל 2. הסרט האהוב עליך?היומן 1. המשקה האהוב עליך?שיבס ושמפניה[ דברים בחדר שלך: 7. הדבר האדום הראשון שאתה רואה?כרית 6. הנעליים שהכי קרובות אלייך?כפכפי אצבע 5. החולצה האהובה עליך?יש כמה 4. המחברת הראשונה שאתה רואה?אין 3. הספר הכי קרוב?the wedding 2. החלון פתוח או סגור?סגור 1. הדבר הכחול הכי קרוב אלייך? הסדין תכונות שאתה לא סובל בבנאדם: 6.שקרן 5.תחמן 4.חוסר הקשבה 3.התנשאות .2.חוסר בטחון עצמי 1.זלזול 5 דברים שתמיד נמצאים לך בתיק: 5.פלאפון 4.מפתח 3.ארנק 2. אייפוד 1.תיק איפור הדברים הכי טובים בעונות: 4. קיץ:פירות,שמש,ים,בגדים קצרים 3. סתיו:קפוצ'ונים 2. חורף:גשם,שלג,קור,מרקים,קומודיות רומנטית,להתכרבל 1. אביב:שורטים וסוויטשירטים.שילוב מנצח שלוש הרגלים: 3.שעה וחצי להתארגנות מדי בוקר 2. לאכול כל 3 שעות 1.תרחיץ פנים,מי פנים,קרם פנים בוקר ולילה+פילניג פעמיים בשבוע שתי תכונות שאתה אוהב בעצמך? 2.ביטחון עצמי 1.כריזמה מוטו אחד לחיים? אלוהים היא אישה והיא ברונטית

lir972

New member
../images/Emo39.gifעונה

מה עדיף? 20. גבר שעיר או חלק? חלק 19. פנים יפות או גוף יפה? פנים יפות 18. חכם או יפה? חכם 17. ספר או סרט? ספר 16. רעש או שקט? שקט 15. הרבה אנשים או מעגל מצומצם? מעגל מצומצם 14. דייט אינטימי בבית או בחוץ בסביבת אנשים? אינטימי בבית 13. רומנטי או שרמנטי? רומנטי 12.פרח אחד או זר פרחים? זר פרחים 11. הרבה לישון או כמעט ולא? הרבה לישון 10. הבחורה מעל או הגבר מעל? הגבר מעל 9. ציפורניים ארוכות ומטופחות או קצרות אך מסודרות? ארוכות ומטופחות 8. קשר רציני או סטוצים חד פעמיים? קשר רציני 7. במכונית, מוזיקה חזקה או משהו סולידי? סולידי 6. שעווה או גילוח? שעווה 5. ריצה או הליכה? הליכה 4. חום או קור? חום 3. דוש או אמבטיה? אמבטיה 2. מקלחת עם החבר או לכל דבר יש גבול? מקלחת עם חבר, זה כיף.... 1. קיץ או חורף? קיץ בעד/נגד 19. הומואים/לסביות? בעד 18. סקס בשירותים? נגד 17. קשר בשלט רחוק? נגד 16. יום האהבה/ולנטיינס? בעד 15. לחגוג סילבסטר? נגד 14. צמחונות? נגד 13. מותגים? בעד 12. כפכפי אצבע? בעד 11. שיחות מלב אל לב? בעד 10. הפגנת אהבה בציבור? בעד 9. טלפוניים סלולריים? נגד 8. סקס לפני החתונה? בעד 7. סמים? נגד!! 6. שתיה ונהיגה? נגד!! 5. המטרה מקדשת את האמצעים? תלוי באיזה מקרה 4. עישון בקרב בני נוער? נגד!!!! 3. שלטון דמוקרטי? בעד 2. סקס במקומות ציבוריים? תלוי מתי 1. אורגיות? נגד האם אי פעם? 18. ניסית סמים? לא 17. עישנת סיגריה? כן 16. השתכרת? לא 15. השתתפת ביחסי מין עם כמה אנשים במקביל? לא 14. היה לך סטוץ? לא 13. שכבת עם מישהו בלי לדעת את שמו? לא 12. קילפת את כל הלק מהציפורניים? כן 11. כססת ציפורניים? כן 10. התנשקת עם בת? כן 9. בכית על בן? כן 8. נרדמת מהצהריים עד הבוקר של היום שלמחרת? כן 7. בזבזת יותר מ1000 שקל על בגדים בבת אחת? כן 6. נרדמת באמצע סרט בקולנוע? לא 5. הפסקת ספר באמצע? כן 4. התפטרת מהעבודה? כן 3. בכית מול אדם שאתה לא מכיר? לא 2. שברת אחת מהגפיים? לא 1. אכלת גולאש? לא כמה פעמים? 17. היית מאוהב? פעמיים 16. נשבר לך הלב? פעם אחת 15. היית בבית חולים? פעמיים, פעם אחת כשכלב נשך אותי ברגל ושמו לי טפרים - בגיל 4, ופעם שנייה כשסגרתי דלת של מכונית על האצבע ושמו לי גבס 14. שיקרת למישהו שאתה אוהב כדי להגן עליו? פעם אחת 13. התחרטת על דבר שעשית? פעמים מעטות 12. בכית בגלל ביצפר? מעולם לא 11. בילית בלילות לבנים? המוןןן 10. רצית לומר משהו ועצרת את עצמך? יותר מדי פעמים 9. התחרטת על שינוי שעשית בשיער? פעם אחת עשיתי שינוי ואהבתי את זה, אבל לא התחרטתי 8. קיבלת זימונים מהצבא? פעמיים 7. הלכת לקנות דלק ונגמר לך הכסף? אין לי צורך בדלק 6. באת לא מוכן למבחן והצלחת? 3 פעמים 5. נכשלת בבגרות? פעם אחת 4. נהרס לך הפלאפון? פעם אחת כשהוא נפל לאסלה 3. איבדת מפתחות לבית? פעם אחת 2. ברחת מהבית? אף פעם 1. טסת לחו"ל? אף פעם מידע כללי 15. שם: לירן 14. תאריך לידה: 9/12/85 13. עיר מגורים: 12. בית ספר: לא רלוונטי 11. צבע שיער? שחור 10. צבע עיניים? חום 9. גובה? 164 ס"מ 8. משקפיים? לא 7. הורים נשואים או גרושים? נשואים 6. רווק/חבר/ה? חבר 5. תלמיד טוב? לא רלוונטי 4. רגיש? מאוד 3. סטרייט/בי/לסבית? סטרייטית 2. בתול? לא 1. ביישן? כן אמונות 15. אסטרולוגיה? כן 14. נומרולוגיה? לא 13. גלגול נשמות? לא 12. אמונות תפלות? לא 11. רוחות? לא 10. אלוהים? כן 9. שטן? לא 8. גן עדן וגיהנום? לא 7. גורל? כן 6. מזל? כן 5. יין ויאנג? כן 4. קבלה? לא 3. הברית החדשה? לא 2. קשר וירטואלי יכול להצליח? לא 1. הפכים נמשכים? כן האחרונים ש: 14.השיחה האחרונה בטלפון? חברה שלי עדי 13. ההודעה האחרונה ששלחת ולמי? לחבר שלי שיהיה לו שבוע טוב 12. ההודעה האחרונה שקיבלת ממי? מהחבר שלי, בחזרה 11.הנשיקה האחרונה? מהחבר שלי 10. החיבוק האחרון? כנ"ל 9. הספר האחרון? "עד סוף הים" של סמדר שיר 8.הסרט האחרון? "הארי פוטר ומסדר עוף החול" 7. החבר האחרון שראית? שני 6. הנסיעה האחרונה באוטו? עכשיו חזרתי מסבא שלי 5. המבחן האחרון? לפני שנה כשסיימתי קורס 4. הדבר האחרון שקנית? אוזניות ל-MP 3. הפעם האחרונה שטסת במטוס? מעולם לא טסתי 2. השיר האחרון ששמעת? "הכל דבש" 1. הדבר האחרון שלבשת? ג'ינס וסריג הדברים הרעים שקרו 13. שברת רגל? לא 12. פתחת את הראש? לא 11. היית מעורב בתאונת דרכים? לא 10. עברת ניתוח? לא 9. שברת מראה? לא 8. היית בפיגוע טרור? לא 7. ראית מישהו נהרג? לא 6. גילית ששיקרו לך? כן, מישהי שחשבתי שחברה שלי וזה היה ממש מזמן 5. בגדו באמונך? כן, כנ"ל 4. פגעת במישהו אחר בכוונה תחילה? לא 3. הלכת מכות? לא 2. כמעט טבעת? כן, בגיל 5 1. כרתו לך איבר? לא הראשונים 12. הנשיקה הראשונה? בגיל 15 11. האהבה הראשונה? בגיל 19 10. הצו הראשון? לפני 4 שנים 9. הדייט הראשון? בגיל 15 8. הפעם הראשונה בחו"ל? סוכות 2003 7. הטסט הראשון? מעולם לא קרה 6. הבגרות הראשונה? בשנת 2000...ואווו עברו 8 שנים?!?! 5. למעשנים, החפיסה הראשונה? בצבא, לפני שנתיים 4. המילה הראשונה? לא 3. האכזבה הראשונה? ה"חברה" ההיא מהקטגוריה הקודמת 2. שברון הלב הראשון? גיל 16, יניב 1. ההתאהבות הראשונה? כנ"ל החבר הכי: 11. החבר הכי מוזר? אין לי חברים מוזרים 10. החבר שאתה מכיר הכי מעט זמן? ידיד שלי אלון 9. החבר הכי שקט? עדי...שקטה כמו מדבר באמצע הקיץ 8. החבר הכי עצבני? עומרי 7. החבר שאתה מכיר הכי הרבה זמן? אביב, מגיל 10 6. החבר הכי מצחיק? אורטלי 5. החבר הכי קשוב? אורטלי ועדי 4. מכיר אותך הכי טוב? אביב 3. החבר הכי עצלן? החבר שלי, אהבת חיי.....הגבר הכי עצלן על פני האדמה 2. החבר הכי רגשן? אורטלי 1. החבר הכי חכם? זהבית המכות!!! 10. מוריד שערות במפשעות-שעווה או גילוח? שעווה 9. שעירות יתר? תודה לאל שלא 8. שיער קשה לטיפול (על הראש)? יש לי שיער חלק כמו משי 7. כפות רגליים גדולות מדי? לא, הן בסדר גמור 6. ציצי קטן? תודה לאל, הכל בסדר גם שם 5. לובן טבעי-חוסר יכולת להשתזף? הבעיה הכי גדולה שלי 4. אקנה? לא 3. עור רגיש? כן, בחיים לא יתפסו אותי עם תכשיטים שעלו פחות מ-600 שקל 2. גשר? לא 1. אלרגיות? אגוזים, אופטלגין, פול התרמיות הגדולות! 9. שיקרת כדי שיוותרו לך על מבחן? לא 8. שיקרת כדי להתחמק משיעור? לא 7. העמדת פני חולה כדי לא ללכת למקום כלשהו? כן 6. תפסו אותך בשקר והתחמקת בעזרת שקר נוסף? לא 5. גנבת מחנות? לא 4. פרצת למקום כלשהו? לא 3. התחמקת מדו"ח משטרתי? לא 2. שיקרת כדי שיאשימו אדם אחר במקום? לא 1. הפצת שמועה שקרית כדי לפגוע באדם אחר? לא

lir972

New member
המשך...נחתך לי באמצע! ../images/Emo6.gif

עובדות 8. התחביבים שלך? לבלות עם החבר שלי, עם החברות, לראות סדרות...:) ולקרוא ספרים 7. סדרת הטלוויזיה האהובה עלייך? אוהווו יש המון.....מגרש ביתי, גוסיפ גירל, גיבורים, על טבעי, חברים, 90210, ליפסטיק ג'ונגל, עקרות בית נואשות, סמולוויל, הלוחשת לרוחות 6. הספר האהוב עלייך? הארי פוטר - כל הסדרה, גוסיפ גירל, יומני הנסיכה (באנגלית), דמדומים (באנגלית) 5. חנות הבגדים האהובה עלייך? זארה ובוניטה 4. חברת הנעליים האהובה עלייך? ניין ווסט ואלדו 3. חברת התיקים האהובה עלייך? לואי ויטון 2. הסרט האהוב עליך? הג'וב האיטלקי 1. המשקה האהוב עליך? מיץ תפוזים דברים בחדר שלך: 7. הדבר האדום הראשון שאתה רואה? המיטה 6. הנעליים שהכי קרובות אלייך? נעלי בית פרוותיות 5. החולצה האהובה עליך? הסריג שקיבלתי מתנה מהחבר שלי, בצבע תכלת מדהים 4. המחברת הראשונה שאתה רואה? אין לי מחברות! 3. הספר הכי קרוב? Twilight, ליד המיטה 2. החלון פתוח או סגור? פתוח 1. הדבר הכחול הכי קרוב אלייך? הפלאפון תכונות שאתה לא סובל בבנאדם: 2. שקרים 1. צביעות אני יודעת שהיו 6 אפשרויות, אבל אי חושבת שאני יכולה לחיות עם הכל, חוץ משני הדברים האלה 5 דברים שתמיד נמצאים לך בתיק: 5. פלאפון 4. ארנק 3. שפתון לחות 2. מסקרה 1. MP3 הדברים הכי טובים בעונות: 4. קיץ: ים, שמש ואבטיח עם גבינה מלוחה 3. סתיו: הריח 2. חורף: להיות בבית מול סרט טוב, שמיכת פוך וקפה 1. אביב: פסח שלושה הרגלים: 3. סדרות 2. סדרות 1. סדרות....זו מחלה אצלי שתי תכונות שאתה אוהב בעצמך? 2. סובלנות 1. קשב מוטו אחד לחיים: שום סכום של כסף לא קונה אושר

vv56305

New member
בא לי ../images/Emo13.gif

מה עדיף? 20. גבר שעיר או חלק? באמצע 19. פנים יפות או גוף יפה? פנים יפות 18. חכם או יפה? חכם 17. ספר או סרט? גם וגם 16. רעש או שקט? תלוי מתי 15. הרבה אנשים או מעגל מצומצם? מעגל מצומצם 14. דייט אינטימי בבית או בחוץ בסביבת אנשים? אינטימי בבית 13. רומנטי או שרמנטי? רומנטי 12.פרח אחד או זר פרחים? פרח אחד 11. הרבה לישון או כמעט ולא? הרבה
10. הבחורה מעל או הגבר מעל? גם וגם 9. ציפורניים ארוכות ומטופחות או קצרות אך מסודרות? ארוכות ומטופחות 8. קשר רציני או סטוצים חד פעמיים? קשר רציני 7. במכונית, מוזיקה חזקה או משהו סולידי? תלוי במצב רוח 6. שעווה או גילוח? גילוח, אני עצלנית
5. ריצה או הליכה? הליכה
4. חום או קור? גם וגם 3. דוש או אמבטיה? אמבטית קצף
2. מקלחת עם החבר או לכל דבר יש גבול? מקלחת עם החבר 1. קיץ או חורף? אוהבת גם וגם בעד/נגד 19. הומואים/לסביות? בעד 18. סקס בשירותים? איכס ממש זול לטעמי 17. קשר בשלט רחוק? המממ לתקופת זמן קצובה 16. יום האהבה/ולנטיינס? בעד 15. לחגוג סילבסטר? המממ לא חוגגת אבל לא נגד 14. צמחונות? לא צמחונית, אבל שכל אחד יעשה מה שטוב לו 13. מותגים? בעד 12. כפכפי אצבע? בעד
11. שיחות מלב אל לב? בעד 10. הפגנת אהבה בציבור? בעד אבל עד גבול מסויים 9. טלפוניים סלולריים? בעד 8. סקס לפני החתונה? בעד 7. סמים? נגד 6. שתיה ונהיגה? נגד 5. המטרה מקדשת את האמצעים? המממ בגדול נגד 4. עישון בקרב בני נוער? נגד 3. שלטון דמוקרטי? בעד 2. סקס במקומות ציבוריים? בעד, אבל לא לעין הציבור
1. אורגיות? לא בשבילי, אבל שוב שכל אחד יעשה מה שבא לו האם אי פעם? 18. ניסית סמים? רק גראס, והיה מגעיל 17. עישנת סיגריה? כן 16. השתכרת? כן 15. השתתפת ביחסי מין עם כמה אנשים במקביל? לא 14. היה לך סטוץ? לא ממש וואן נייט סטנד
אבל היה לא רציני פעם 13. שכבת עם מישהו בלי לדעת את שמו? לא 12. קילפת את כל הלק מהציפורניים? כן 11. כססת ציפורניים? כן 10. התנשקת עם בת? לא, אבל אולי פעם, לא שוללת 9. בכית על בן? כן 8. נרדמת מהצהריים עד הבוקר של היום שלמחרת? כן בצבא
7. בזבזת יותר מ1000 שקל על בגדים בבת אחת? בטח 6. נרדמת באמצע סרט בקולנוע? פעמיים אם אני זוכרת נכון
5. הפסקת ספר באמצע? כן 4. התפטרת מהעבודה? כן 3. בכית מול אדם שאתה לא מכיר? לא שזכור לי 2. שברת אחת מהגפיים? לא 1. אכלת גולאש? כן כמה פעמים? 17. היית מאוהב? 3 16. נשבר לך הלב? 2 15. היית בבית חולים? רק בביקורים אצל אחרים 14. שיקרת למישהו שאתה אוהב כדי להגן עליו? לא 13. התחרטת על דבר שעשית? מלא 12. בכית בגלל ביצפר? כן אבל מזמן 11. בילית בלילות לבנים? לא זוכרת בדיוק כמה, אבל קרה 10. רצית לומר משהו ועצרת את עצמך? מעט מאד לצערי
9. התחרטת על שינוי שעשית בשיער? פעם או פעמיים בתיכון 8. קיבלת זימונים מהצבא? 7. הלכת לקנות דלק ונגמר לך הכסף? יש כרטיס אשראי
6. באת לא מוכן למבחן והצלחת? קרה לא זוכרת כמה 5. נכשלת בבגרות? לא 4. נהרס לך הפלאפון? פעמיים-שלוש 3. איבדת מפתחות לבית? פעמיי-שלוש 2. ברחת מהבית? לא 1. טסת לחו"ל? המממ בספירה לא מדוייקת 14 פעמים. מידע כללי 15. שם: נועה 14. תאריך לידה: 16.9 13. עיר מגורים: רמת גן 12. בית ספר: 11. צבע שיער? בלונד כהה 10. צבע עיניים? חום 9. גובה? 1.66 8. משקפיים? לא 7. הורים נשואים או גרושים? נשואים
6. רווק/חבר/ה? 5. תלמיד טוב? אני לומדת קורס אז שם כן 4. רגיש? כן 3. סטרייט/בי/לסבית? סטרייטית 2. בתול? לא 1. ביישן? לפעמים אמונות 15. אסטרולוגיה? נחמד לפעמים לעלעל 14. נומרולוגיה? לא 13. גלגול נשמות? לא 12. אמונות תפלות? לא ממש 11. רוחות? לא 10. אלוהים? עדיין חושבת על זה... 9. שטן? לא 8. גן עדן וגיהנום? לא 7. גורל? גם עדיין שוקלת את זה... 6. מזל? כן 5. יין ויאנג? לא 4. קבלה? לא 3. הברית החדשה? לא 2. קשר וירטואלי יכול להצליח? כן אם הוא הופך ללא וירטואלי בשלב מסויים 1. הפכים נמשכים? כן האחרונים ש: 14.השיחה האחרונה בטלפון? אמא 13. ההודעה האחרונה ששלחת ולמי? בחור מהלימודים 12. ההודעה האחרונה שקיבלת ממי? בחור מהלימודים 11.הנשיקה האחרונה? לפני 3 שבועות 10. החיבוק האחרון? גם 9. הספר האחרון? לפני שבוע 8.הסרט האחרון? אתמול ראיתי שוב את "החופשה"
7. החבר האחרון שראית? אתמול את ענת 6. הנסיעה האחרונה באוטו? בבוקר לעבודה 5. המבחן האחרון? מזמן 4. הדבר האחרון שקנית? בגדים אתמול במנגו
3. הפעם האחרונה שטסת במטוס? בספטמבר האחרון 2. השיר האחרון ששמעת? עכשיו ברדיו לידי יש את שירי מיימון - חלק ממך, חמודה 1. הדבר האחרון שלבשת? עכשיו סקיני שחור, מגפונים שחורים, סריג קרם וצעיף שחור קצת חם, אבל היה לי קר בבוקר
הדברים הרעים שקרו 13. שברת רגל? לא 12. פתחת את הראש? לא 11. היית מעורב בתאונת דרכים? קלות מאד 10. עברת ניתוח? לא 9. שברת מראה? הממ לא שזכור לי 8. היית בפיגוע טרור? לא 7. ראית מישהו נהרג? לא 6. גילית ששיקרו לך? כן 5. בגדו באמונך? כן 4. פגעת במישהו אחר בכוונה תחילה? לא 3. הלכת מכות? בכיתה ז' מישהי הרביצה לי אז החזרתי
2. כמעט טבעת? לא 1. כרתו לך איבר? לא
הראשונים 12. הנשיקה הראשונה? בכיתה ט' 11. האהבה הראשונה? בגיל 20 10. הצו הראשון? 17 אולי? לא זוכרת 9. הדייט הראשון? בתיכון 8. הפעם הראשונה בחו"ל? רק בגיל 20 7. הטסט הראשון? ואוו נוסטלגיה בשנת 1995
6. הבגרות הראשונה? בכיתה י' 5. למעשנים, החפיסה הראשונה? המממ גם ניסיתי פעם ראשונה ב-ט' או י' 4. המילה הראשונה? אבא? אמא?
3. האכזבה הראשונה? לא זוכרת, היו הרבה
2. שברון הלב הראשון? בגיל 24 1. ההתאהבות הראשונה? בגיל 20 החבר הכי: 11. החבר הכי מוזר? לילך 10. החבר שאתה מכיר הכי מעט זמן? יולי 9. החבר הכי שקט? ענת 8. החבר הכי עצבני? עדי 7. החבר שאתה מכיר הכי הרבה זמן? עינת 6. החבר הכי מצחיק? ענת ועדי 5. החבר הכי קשוב? לילך 4. מכיר אותך הכי טוב? לילך, עדי, עינת 3. החבר הכי עצלן? ענת 2. החבר הכי רגשן? עדי 1. החבר הכי חכם? יולי וענת

vv56305

New member
ממשיכה כי נקטע לי ../images/Emo4.gif

המכות!!! 10. מוריד שערות במפשעות-שעווה או גילוח? גילוח, שעווה שם זה כואב! 9. שעירות יתר? לא 8. שיער קשה לטיפול (על הראש)? לא 7. כפות רגליים גדולות מדי? לא 6. ציצי קטן? לא 5. לובן טבעי-חוסר יכולת להשתזף? הממ אפשר להגיד 4. אקנה? שהייתי טינג'ריית 3. עור רגיש? הממ כן 2. גשר? שהייתי בת 12-13 1. אלרגיות? לא התרמיות הגדולות! 9. שיקרת כדי שיוותרו לך על מבחן? כן 8. שיקרת כדי להתחמק משיעור? כן 7. העמדת פני חולה כדי לא ללכת למקום כלשהו? כן 6. תפסו אותך בשקר והתחמקת בעזרת שקר נוסף? כן 5. גנבת מחנות? נדמה לי שמסטיקים אבל הייתי ביסודי 4. פרצת למקום כלשהו? לא 3. התחמקת מדו"ח משטרתי? לא 2. שיקרת כדי שיאשימו אדם אחר במקום? לא 1. הפצת שמועה שקרית כדי לפגוע באדם אחר? לא עובדות 8. התחביבים שלך? פילאטיס, סרטים, ים, בריכה, ספרים 7. סדרת הטלוויזיה האהובה עלייך? גוסיפ גירל, ניפ טאק, סקס והעיר 6. הספר האהוב עלייך? אהבה בימי כולרה
, זכרונותיה של גיישה, אישתו של הנוסע בזמן 5. חנות הבגדים האהובה עלייך? זארה, מנגו, טופשופ, פול&בר, H&M 4. חברת הנעליים האהובה עלייך? ניין ווסט, קנת קול, אלדו 3. חברת התיקים האהובה עלייך? אוהבת הכל 2. הסרט האהוב עליך? הנסיכה הקסומה, הכישרון של מר ריפליי, חומות של תקווה, KILL BILL 1+2, אבודים בטוקיו 1. המשקה האהוב עליך? שוקו
דברים בחדר שלך: 7. הדבר האדום הראשון שאתה רואה? פוף קטן של פוקה
6. הנעליים שהכי קרובות אלייך? עכשיו מה שאני נועלת מגפונים שחורים 5. החולצה האהובה עליך? יש הרבה 4. המחברת הראשונה שאתה רואה? אין 3. הספר הכי קרוב? יש יותר מדי 2. החלון פתוח או סגור? פתוח 1. הדבר הכחול הכי קרוב אלייך? הרדיו של העבודה
תכונות שאתה לא סובל בבנאדם: 6. צביעות 5. בוגדנות 4. אנוכיות 3. חוסר החלטיות 2. התנשאות 1. שחצנות 5 דברים שתמיד נמצאים לך בתיק: 5. ארנק 4. משקפי שמש 3. לובלו דובדבן 2. פלאפון 1. מפתחות הדברים הכי טובים בעונות: 4. קיץ: ים ובריכה 3. סתיו: אין פה כ"כ אבל בחו"ל צבעי העלים
2. חורף: סרט ושוקו חם מתחת לשמיכה 1. אביב: ריח של פרחים באוויר שלוש הרגלים: 3. 2. 1. שתי תכונות שאתה אוהב בעצמך? 2. חוזק נפשי 1. כנות

h e n y

New member
עונההה

מה עדיף? 20. גבר שעיר או חלק? חלק 19. פנים יפות או גוף יפה? לא יודעת 18. חכם או יפה? חח שניהם 17. ספר או סרט?. וואוו קשה 16. רעש או שקט? שקט 15. הרבה אנשים או מעגל מצומצם? מעגל מצומצם 14. דייט אינטימי בבית או בחוץ בסביבת אנשים? אינטימי 13. רומנטי או שרמנטי? רומנטי 12.פרח אחד או זר פרחים? פרח אחד 11. הרבה לישון או כמעט ולא? הרבההה 10. הבחורה מעל או הגבר מעל? גבר מעל 9. ציפורניים ארוכות ומטופחות או קצרות אך מסודרות? קצרות 8. קשר רציני או סטוצים חד פעמיים? קשר רציני 7. במכונית, מוזיקה חזקה או משהו סולידי? משהו סולידי 6. שעווה או גילוח? שעווה 5. ריצה או הליכה? הליכה 4. חום או קור? קור 3. דוש או אמבטיה? אמבטיה 2. מקלחת עם החבר או לכל דבר יש גבול? לכל דבר יש גבול חח 1. קיץ או חורף? קיץ בעד/נגד 19. הומואים/לסביות? בעד 18. סקס בשירותים? נגד 17. קשר בשלט רחוק? בעד 16. יום האהבה/ולנטיינס? בעד 15. לחגוג סילבסטר? בעד 14. צמחונות? בעדדדד 13. מותגים?בעד 12. כפכפי אצבע? נגד 11. שיחות מלב אל לב? בעד 10. הפגנת אהבה בציבור? בעד 9. טלפוניים סלולריים?בעד 8. סקס לפני החתונה? בעד 7. סמים?נגד 6. שתיה ונהיגה? נגד 5. המטרה מקדשת את האמצעים? בעד 4. עישון בקרב בני נוער? נגד 3. שלטון דמוקרטי?בעד 2. סקס במקומות ציבוריים? נגד 1. אורגיות? נגד האם אי פעם? 18. ניסית סמים? מה פתאום 17. עישנת סיגריה? כן 16. השתכרת? כן 15. השתתפת ביחסי מין עם כמה אנשים במקביל? לא 14. היה לך סטוץ? כן 13. שכבת עם מישהו בלי לדעת את שמו? לא 12. קילפת את כל הלק מהציפורניים? כן 11. כססת ציפורניים? כן 10. התנשקת עם בת?לא 9. בכית על בן? כן 8. נרדמת מהצהריים עד הבוקר של היום שלמחרת? כן 7. בזבזת יותר מ1000 שקל על בגדים בבת אחת? לא 6. נרדמת באמצע סרט בקולנוע? לא 5. הפסקת ספר באמצע? כן 4. התפטרת מהעבודה? לא 3. בכית מול אדם שאתה לא מכיר? כן 2. שברת אחת מהגפיים? לא 1. אכלת גולאש? לא כמה פעמים? 17. היית מאוהב? אף פעם 16. נשבר לך הלב? המון 15. היית בבית חולים? שלושה פעמיים 14. שיקרת למישהו שאתה אוהב כדי להגן עליו? היו מקרים 13. התחרטת על דבר שעשית? המון 12. בכית בגלל ביצפר? פעם אחת 11. בילית בלילות לבנים?פעמיים 10. רצית לומר משהו ועצרת את עצמך? המון פעמים 9. התחרטת על שינוי שעשית בשיער? פעם אחת 8. קיבלת זימונים מהצבא? אף פעם 7. הלכת לקנות דלק ונגמר לך הכסף? אף פעם 6. באת לא מוכן למבחן והצלחת? היו פעמים 5. נכשלת בבגרות? היו פעמים 4. נהרס לך הפלאפון? שלושה פעמים 3. איבדת מפתחות לבית? אף פעם 2. ברחת מהבית? אף פעם 1. טסת לחו"ל? ארבעה פעמים מידע כללי 15. שם: חן 14. תאריך לידה: 5.7 13. עיר מגורים: צפת 12. בית ספר: החיים 11. צבע שיער? שחור 10. צבע עיניים? חומות 9. גובה? 1.60{אני לא נמוכה!!!} 8. משקפיים? לצערי 7. הורים נשואים או גרושים? נשואים 6. רווק/חבר/ה? מה?? 5. תלמיד טוב? חחח 4. רגיש? מאוד 3. סטרייט/בי/לסבית? 2. בתול? כן 1. ביישן? כן אמונות 15. אסטרולוגיה? כן 14. נומרולוגיה? כן 13. גלגול נשמות? כן 12. אמונות תפלות? כן 11. רוחות? כן 10. אלוהים? כןןן 9. שטן?כן 8. גן עדן וגיהנום? כן 7. גורל? כן 6. מזל? כן 5. יין ויאנג? כן 4. קבלה? כן 3. הברית החדשה? לא 2. קשר וירטואלי יכול להצליח? כן 1. הפכים נמשכים? כן האחרונים ש: 14.השיחה האחרונה בטלפון? חבר שלי 13. ההודעה האחרונה ששלחת ולמי? כנ"ל 12. ההודעה האחרונה שקיבלת ממי? כנ"ל 11.הנשיקה האחרונה? כנ"ל 10. החיבוק האחרון? אמא שלי 9. הספר האחרון? למה גברים אוהבים ביצ'יות 8.הסרט האחרון? רעם טרופי 7. החבר האחרון שראית? חברה שלי 6. הנסיעה האחרונה באוטו? לפני 4 שעות 5. המבחן האחרון? וווווווווואו 4. הדבר האחרון שקנית? מיץ מהשק"ם 3. הפעם האחרונה שטסת במטוס? לפני כמה שנים 2. השיר האחרון ששמעת? לא זוכרת 1. הדבר האחרון שלבשת? טרניג הדברים הרעים שקרו 13. שברת רגל? לא 12. פתחת את הראש? לא 11. היית מעורב בתאונת דרכים? לא 10. עברת ניתוח? כן 9. שברת מראה? כן 8. היית בפיגוע טרור? לא 7. ראית מישהו נהרג? לא 6. גילית ששיקרו לך?כן 5. בגדו באמונך?כן 4. פגעת במישהו אחר בכוונה תחילה? לא 3. הלכת מכות?כן 2. כמעט טבעת? כן 1. כרתו לך איבר? לא הראשונים 12. הנשיקה הראשונה? כיתה ח' 11. האהבה הראשונה? עכשיו לדעתי 10. הצו הראשון? כיתה י' 9. הדייט הראשון? וואוו 8. הפעם הראשונה בחו"ל? בת מצווה- תאילנד 7. הטסט הראשון? והיחידי:) לפני שנתיים כמעט 6. הבגרות הראשונה? וואוו בלשון נדמה לי 5. למעשנים, החפיסה הראשונה? 4. המילה הראשונה? מאיפה לי 3. האכזבה הראשונה? בגן 2. שברון הלב הראשון? בגן 1. ההתאהבות הראשונה? לא הייתה עדיין החבר הכי: 11. החבר הכי מוזר? 10. החבר שאתה מכיר הכי מעט זמן? 9. החבר הכי שקט? 8. החבר הכי עצבני? 7. החבר שאתה מכיר הכי הרבה זמן? 6. החבר הכי מצחיק? 5. החבר הכי קשוב? 4. מכיר אותך הכי טוב? 3. החבר הכי עצלן? 2. החבר הכי רגשן? 1. החבר הכי חכם? המכות!!! 10. מוריד שערות במפשעות-שעווה או גילוח?: שעווה 9. שעירות יתר? חח 8. שיער קשה לטיפול (על הראש)? לא 7. כפות רגליים גדולות מדי? לא 6. ציצי קטן? לא 5. לובן טבעי-חוסר יכולת להשתזף? לא 4. אקנה? לא 3. עור רגיש? כן 2. גשר? לא 1. אלרגיות? לתכשיטים התרמיות הגדולות! 9. שיקרת כדי שיוותרו לך על מבחן? לא 8. שיקרת כדי להתחמק משיעור? לא 7. העמדת פני חולה כדי לא ללכת למקום כלשהו? כן 6. תפסו אותך בשקר והתחמקת בעזרת שקר נוסף? לא 5. גנבת מחנות? כן חח מסטיק נוו 4. פרצת למקום כלשהו? לא 3. התחמקת מדו"ח משטרתי? לא 2. שיקרת כדי שיאשימו אדם אחר במקום? לא 1. הפצת שמועה שקרית כדי לפגוע באדם אחר? לא עובדות 8. התחביבים שלך? לכתוב... 7. סדרת הטלוויזיה האהובה עלייך? גוסיפגירל 6. הספר האהוב עלייך? "צילה של הרוח" 5. חנות הבגדים האהובה עלייך? קסטרו 4. חברת הנעליים האהובה עלייך? to go 3. חברת התיקים האהובה עלייך? אני לא אוהבת תיקים 2. הסרט האהוב עליך? יש המון 1. המשקה האהוב עליך? קינלי אפרסק דברים בחדר שלך: 7. הדבר האדום הראשון שאתה רואה? על החולצה שלי 6. הנעליים שהכי קרובות אלייך? אין 5. החולצה האהובה עליך? בארון 4. המחברת הראשונה שאתה רואה? של הסיפור שלי 3. הספר הכי קרוב? איזה ספר תורה 2. החלון פתוח או סגור? סגור 1. הדבר הכחול הכי קרוב אלייך? העט תכונות שאתה לא סובל בבנאדם: 6. אוגויסטיות 5. חוצפה 4. קור לב 3.אדישות 2. 1. 5 דברים שתמיד נמצאים לך בתיק: 5. משקפיים 4. נוזל לעדשות 3. נייר טואלט 2. שפתון 1. הדברים הכי טובים בעונות: 4. קיץ: שמש 3. סתיו: רוח 2. חורף: גשם 1. אביב: רוח חמימה שלוש הרגלים: 3. 2. 1. שתי תכונות שאתה אוהב בעצמך? 2. 1. מוטו אחד לחיים? "חיה ותן לחיות"

P i x i e s

New member
יאללה בא לי :]

מה עדיף? 20. גבר שעיר או חלק? אממ בין לבין חח 19. פנים יפות או גוף יפה? זה תלוי, כי גוף זה אכן חשוב אבל אם הפרצוף שלו מעוות אני לא אסתדר עם זה ולהיפך... צריך להתפשר 18. חכם או יפה? חכם 17. ספר או סרט?. סרט 16. רעש או שקט? רעש 15. הרבה אנשים או מעגל מצומצם? הרבה 14. דייט אינטימי בבית או בחוץ בסביבת אנשים? אינטימי 13. רומנטי או שרמנטי? רומנטי 12.פרח אחד או זר פרחים? זר:) 11. הרבה לישון או כמעט ולא? הרבההה 10. הבחורה מעל או הגבר מעל? הגבר! 9. ציפורניים ארוכות ומטופחות או קצרות אך מסודרות? ארוכות ומטופחות אבל לא עם בנייה של פרחות 8. קשר רציני או סטוצים חד פעמיים? קשר 7. במכונית, מוזיקה חזקה או משהו סולידי? מוזיקה חזקה
6. שעווה או גילוח? שעווה יותר טוב אבל עוד לא עברתי לזה לצערי 5. ריצה או הליכה? ריצה 4. חום או קור? קור 3. דוש או אמבטיה? דוש 2. מקלחת עם החבר או לכל דבר יש גבול? אם אנחנו ביחד מספיק זמן אז למה לא? 1. קיץ או חורף? חורף בעד/נגד 19. הומואים/לסביות? בעד 18. סקס בשירותים? שיעשו מה שבא להם 17. קשר בשלט רחוק? נגד 16. יום האהבה/ולנטיינס? בעד 15. לחגוג סילבסטר? בעד 14. צמחונות? בעד 13. מותגים? בעד 12. כפכפי אצבע? בעד 11. שיחות מלב אל לב? בעד 10. הפגנת אהבה בציבור? בעד
9. טלפוניים סלולריים? בעד 8. סקס לפני החתונה? בעד 7. סמים? נגד 6. שתיה ונהיגה? נגד 5. המטרה מקדשת את האמצעים? טוב, נודה בזה... בעד 4. עישון בקרב בני נוער? שיעשו מה שהם רוצים 3. שלטון דמוקרטי? בעד 2. סקס במקומות ציבוריים? חח 1. אורגיות? ^ האם אי פעם? 18. ניסית סמים? לא 17. עישנת סיגריה? כן 16. השתכרת? כן 15. השתתפת ביחסי מין עם כמה אנשים במקביל? לא 14. היה לך סטוץ? כן 13. שכבת עם מישהו בלי לדעת את שמו? לא 12. קילפת את כל הלק מהציפורניים? לא 11. כססת ציפורניים? כן 10. התנשקת עם בת? לא 9. בכית על בן? כן 8. נרדמת מהצהריים עד הבוקר של היום שלמחרת? לא 7. בזבזת יותר מ1000 שקל על בגדים בבת אחת? לא 6. נרדמת באמצע סרט בקולנוע? כן 5. הפסקת ספר באמצע? כן 4. התפטרת מהעבודה? לא 3. בכית מול אדם שאתה לא מכיר? כן 2. שברת אחת מהגפיים? לא 1. אכלת גולאש?
! כמה פעמים? 17. היית מאוהב? פיי 16. נשבר לך הלב? נשבר ממש ברצינות פעם אחת, בפעמים האחרות זאת סתם צביטה כזאת נו אתן מכירות את זהP: 15. היית בבית חולים? 3-4 14. שיקרת למישהו שאתה אוהב כדי להגן עליו? אנערף 13. התחרטת על דבר שעשית? מלא 12. בכית בגלל ביצפר? יצא כמה פעמים 11. בילית בלילות לבנים? לא ספרתי 10. רצית לומר משהו ועצרת את עצמך? ^ 9. התחרטת על שינוי שעשית בשיער? 1 8. קיבלת זימונים מהצבא? 5 7. הלכת לקנות דלק ונגמר לך הכסף? 0 6. באת לא מוכן למבחן והצלחת? לא יודעת אבל זה קרה 5. נכשלת בבגרות? 0!!! 4. נהרס לך הפלאפון? 2-3 3. איבדת מפתחות לבית? חח הרבה 2. ברחת מהבית? 0 1. טסת לחו"ל? בערך 14 מידע כללי 15. שם: יובל 14. תאריך לידה: 25.3.91 13. עיר מגורים: יהוד 12. בית ספר: מקיף יהוד 11. צבע שיער? חום 10. צבע עיניים? חום 9. גובה? 1.7 8. משקפיים?
7. הורים נשואים או גרושים? נשואים 6. רווק/חבר/ה? רווקה 5. תלמיד טוב? כן 4. רגיש? כן 3. סטרייט/בי/לסבית? סטרייטית 2. בתול? לא 1. ביישן? כן קצת אמונות 15. אסטרולוגיה? מדי פעם 14. נומרולוגיה? ^ 13. גלגול נשמות? לא בטוחה 12. אמונות תפלות? רק חתול שחור 11. רוחות? לא 10. אלוהים? כן 9. שטן? כן..? 8. גן עדן וגיהנום? כן 7. גורל? כן 6. מזל? כן 5. יין ויאנג? כן 4. קבלה? לא בטוחה 3. הברית החדשה? לא 2. קשר וירטואלי יכול להצליח? תלוי 1. הפכים נמשכים? כן האחרונים ש: 14.השיחה האחרונה בטלפון? אמא 13. ההודעה האחרונה ששלחת ולמי? לאוריאנה ולא יודעת מה היה כתוב 12. ההודעה האחרונה שקיבלת ממי? מאוריאנה 11.הנשיקה האחרונה? תום 10. החיבוק האחרון? אבא 9. הספר האחרון? הכל מואר של ג'ונתן ספרן פוייר 8.הסרט האחרון? עבודה זמנית 7. החבר האחרון שראית? אלון ויובל 6. הנסיעה האחרונה באוטו? בבוקר 5. המבחן האחרון? שבוע שעבר היה בוחן פתע בטריגו 4. הדבר האחרון שקנית? עע נראלי קרמבו 3. הפעם האחרונה שטסת במטוס? קיץ לקנדה 2. השיר האחרון ששמעת? עברי לידר - בקצב אחיד בתנועות של הגוף או משהו חחח 1. הדבר האחרון שלבשת? חולצה ורודה ג'ינס בהיר... הדברים הרעים שקרו 13. שברת רגל? לא אבל נקעתי את הקרסול מלא 12. פתחת את הראש? לא 11. היית מעורב בתאונת דרכים? כן 10. עברת ניתוח? לא 9. שברת מראה? כן 8. היית בפיגוע טרור? לא 7. ראית מישהו נהרג? לא 6. גילית ששיקרו לך? כן 5. בגדו באמונך? כן 4. פגעת במישהו אחר בכוונה תחילה? כן 3. הלכת מכות? לא שלא בצחוק 2. כמעט טבעת? כן.. 1. כרתו לך איבר? לא הראשונים 12. הנשיקה הראשונה? ש' 11. האהבה הראשונה? אם הכוונה לאהבה רצינית והדדית אז תום 10. הצו הראשון? אפריל שעבר 9. הדייט הראשון? כיתה י' נראלי 8. הפעם הראשונה בחו"ל? חח גיל ממש צעיר 7. הטסט הראשון? 17.7.08 ונכשלתי 6. הבגרות הראשונה? מאי 2006 5. למעשנים, החפיסה הראשונה? לפני שנה (אבל אני כבר לא) 4. המילה הראשונה? בטח אבא 3. האכזבה הראשונה? לאדעת 2. שברון הלב הראשון? חח ביסודי 1. ההתאהבות הראשונה? גם

P i x i e s

New member
+

החבר הכי: 11. החבר הכי מוזר? 10. החבר שאתה מכיר הכי מעט זמן? 9. החבר הכי שקט? 8. החבר הכי עצבני? 7. החבר שאתה מכיר הכי הרבה זמן? 6. החבר הכי מצחיק? 5. החבר הכי קשוב? 4. מכיר אותך הכי טוב? 3. החבר הכי עצלן? 2. החבר הכי רגשן? 1. החבר הכי חכם? המכות!!! 10. מוריד שערות במפשעות-שעווה או גילוח? |: 9. שעירות יתר? לא חושבת 8. שיער קשה לטיפול (על הראש)? לא וגם אם כן- הוא מוחלקP: 7. כפות רגליים גדולות מדי? לא 6. ציצי קטן? כן 5. לובן טבעי-חוסר יכולת להשתזף? לא 4. אקנה?לא 3. עור רגיש? קצת 2. גשר? לא 1. אלרגיות? לאבק התרמיות הגדולות! 9. שיקרת כדי שיוותרו לך על מבחן? כן 8. שיקרת כדי להתחמק משיעור? כן 7. העמדת פני חולה כדי לא ללכת למקום כלשהו? כן 6. תפסו אותך בשקר והתחמקת בעזרת שקר נוסף? כן 5. גנבת מחנות? לא 4. פרצת למקום כלשהו?לא 3. התחמקת מדו"ח משטרתי? לא 2. שיקרת כדי שיאשימו אדם אחר במקום? כן 1. הפצת שמועה שקרית כדי לפגוע באדם אחר? לא עובדות 8. התחביבים שלך? מחשב, גיטרה, טלוויזיה, חברים, כתיבה, שדרנות, שופינג, מכון כושר 7. סדרת הטלוויזיה האהובה עלייך? יש מלאאא 6. הספר האהוב עלייך? בעיקר הספרים של לואיז רניסון 5. חנות הבגדים האהובה עלייך? אם זה בכל העולם- יש את סטיטצ'ס, גאראג', סטרוברי... אבל פוראבר 21 לא מאכזב אף פעם! ובארץ אני ממש אוהבת את פולאנדבר למרות שהם יקרנים קצת 4. חברת הנעליים האהובה עלייך? אין מסוימת 3. חברת התיקים האהובה עלייך? ^ 2. הסרט האהוב עליך? האלמנט החמישי 1. המשקה האהוב עליך? מיץ תפוחים דברים בחדר שלך: 7. הדבר האדום הראשון שאתה רואה? לק 6. הנעליים שהכי קרובות אלייך? נעלי ספורט 5. החולצה האהובה עליך? חחח 4. המחברת הראשונה שאתה רואה? חיבור עם המורה הכי זבל שיש
3. הספר הכי קרוב? After Dark של הרוקי מורקמי 2. החלון פתוח או סגור? פתוח לצערייייי... קודם נכנס לפה איזה יצור לא מזוהה והייתי קפואה איזה מיליון שנה 1. הדבר הכחול הכי קרוב אלייך? טוש תכונות שאתה לא סובל בבנאדם: 6. צביעות 5. חוסר דייקנות (איחורים וכאלה) 4. שמחה לאיד (באמת, יש לי חברה שהיא כזאת לוזרית מולי והיא חגגה בטירוף בכיתה על זה שלא ידעתי לבטא את המילה גרניקה) 3. חוסר זמינות 2. אוהבים לשחק משחקים 1. קרירות
5 דברים שתמיד נמצאים לך בתיק: 5. פלאפון 4. מפתחות 3. כסף 2. ת"ז 1. בד"כ איזה עט או ליפסטיק הדברים הכי טובים בעונות: 4. קיץ: בריכה וים 3. סתיו: אין משהו ספציפי 2. חורף: הבגדים ולהתכרבל בפוך חח 1. אביב: נעים בחוץ שלושה הרגלים: 3. סמסים 2. שינה 1. מכון כושר שתי תכונות שאתה אוהב בעצמך? 2. עקשנית 1. שאפתנית מוטו אחד לחיים? לכו בעקבות הלב

למעלה