שאלון

שאלון

אני מקווה שלעדן לא איכפת שפתחתי אבל אולי זה יעזור לעורר את הפורום.......:) השאלון: שעת התחלה: שם: שם משפחה: למה קראו לך ככה? את/ה אוהב/ת את השם שלך? גיל: תאריך לידה: מזל: מס' מזל: עיר מגורים: ביה"ס: כיתה: מוצא: צבע עיניים: צבע שיער: גובה: שם אם: בת כמה היא? שם אב: בן כמה הוא? כמה אחים ואחיות יש לך? כמה אחים? כמה אחיות? שמות אחים: שמות אחיות: גילאים: יש לך חבר/ה? איך קוראים לו/לה? כמה זמן אתם ביחד? כללי: מאכל אהוב: מאכל שנוא: משקה אהוב: משקה שנוא: חדר אהוב בבית: מאמינ/ה באסטרולוגיה? מאמינ/ה באלוהים? מקצוע אהוב: מקצוע שנוא: מורה אהוב: מורה שנוא: מעשנ/ת? שותה? החבר/ה הכי טוב/ה? מתי את/ה הולכ/ת לישון? מתי את/ה קמ/ה בבוקר? יש לך צלקת? איפה? עברת ניתוח? היית בבית חולים? מה הכי מצחיק אותך? עם מי הכי כיף לך לדבר? מצייר/ת? כותב/ת? איזה שפות את/ה מדבר? יש לך קעקועים? אם כן, איפה? אם לא, איפה תרצה/י לעשות? יש לך פירסינגים? אם כן, איפה? אם לא, איפה תרצה/י לעשות? אתה טוב/ה בלימודים? מילה אהובה בת 3 אותיות: מילה אהובה בת 4 אותיות: מילה אהובה בת 5 אותיות: יש לך חיות מחמד? איזה? יום אהוב בשבוע? איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? יש לך פלאפון? איזה? מה הצלצול שלך? מה הרקע שלך? אם היית מוצא 1,000,000 ש"ח מה היית עושה בהם? יש לך רשיון? את/ה צמחוני/ת? את/ה אוהב/ת את כתב היד שלך? את/ה רוצה להתחתן? באיזה גיל? את/ה רוצה ילדים? כמה? באיזה גיל היית רוצה למות? האם היית רוצה להיות בן/בת אלמוות? באיזה תוכניות את/ה אוהב/ת לצפות? כמה פעמים עברת דירה? באיזה ערים גרת? באיזה בית חולים נולדת? האם את/ה אוסף/ת משהו? אם היית חיה איזה חיה היית? יש לך משקפיים/עדשות? יש לך גשר? אתה חולה במחלה כלשהיא? את/ה יודע/ת לבשל? האם את/ה מרביץ למכשירים חשמליים שהם מפסיקים לעבוד? מה תרצה/י להיות כשתהיה/י גדול/ה? יש לך אמונות תפלות? איזה? הופעת פעם בעיתון? הופעת פעם בטלוויזיה? את/ה אוהב/ת רכבות הרים? מה הקללה שאתה הכי אוהב? איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך? אם היית יכול לחזור בזמן, לאיזה תקופה היית חוזר, ומה היית משנה בזמן האחרון: הדבר האחרון שאכלת: הדבר האחרון ששתית: הדבר האחרון שאמרת: הדבר האחרון ששמעת: הדבר האחרון שחשבת: הדבר האחרון שנגעת בו: הדבר האחרון ששפכת: הדבר האחרון ששלחת: הדבר האחרון שלבשת: הבלוג האחרון שביקרת בו: הפורום האחרון שביקרת בו: הבן אדם האחרון שדיברת איתו: הבן אדם האחרון שדיברת עליו: הבן אדם האחרון שהתקשר/ה אלייך: הבן אדם האחרון שהתקשרת אליו/ה: הבן אדם האחרון ששפכת עליו משהו: הבן אדם האחרון שהרביץ לך: הבן האחרון שנישק אותך: הבן אדם האחרון שהצחיק אותך: ההודעה האחרונה ששלחת למישהו: ההודעה האחרונה שמישהו שלח לך: הדבר האחרון שצילמת: הסרט האחרון שהפחיד אותך: הסרט האחרון שהצחיק אותך: הספר האחרון שקראת: עכשיו: השעה: התאריך: השיר שאת/ה שומע/ת: קר לך או חם לך? על מה את/ה חושב/ת? טלוויזיה דולקת? איזה ערוץ? איזה תוכנית? את/ה אוהב את התוכנית הזאת? את/ה לבד בבית? את/ה אוכל/ת? את/ה שותה? מה הכי בא לך לעשות עכשיו? העדפות: צבע: צבע קיר: צבע ציפורניים: צבע שיער: צבע עיניים: גלידה: ספורט: חברת נעליים: חברת בגדים: שוקולד: בשר: סדרה: סרט: סדרה מצויירת: רגש: זמר: שחקן: זמרת: שחקנית: משחק מחשב: משחק קופסא: משחק חשיבה: משחק קלפים: משחק כדור: בלוג: שעה ביום: מילה: משפט: תה: שוקו: ארטיק: עונה: מרק: מזג האוויר: חיה: תוכנת מסרים מידיים: חברת סלולרי: חברת כבלים: מדינה: עיר בארץ: עיר בעולם: שם לבן: שם לבת: גיל: עיתון: בית חולים: קופת חולים: משחת שיניים: פרי: ירק: עוגה: חברת רכב: שם לחתול: שם לכלב: קורנפלקס: מסטיק: תכשיט: בגד: מכשיר חשמלי: ספר: כלי כתיבה: מקצוע בביה"ס: צמח: נהנית מהשאלון? לדעתך הוא היה: עשית את השאלון ברצף או עם הפסקות? שעת סיום: השאלון לקוח מבלוג זה.

AVriL AddiCt

New member
עונה../images/Emo13.gif

שעת התחלה: 11:22 שם: שרונה שם משפחה: מלקר למה קראו לך ככה? אבא שלי אהב את השם הזה..אמא שלי בכלל רצתה שיקראו לי אורנה
את/ה אוהב/ת את השם שלך? לא ממש גיל: 22 תאריך לידה: 1/11/86 מזל: עקרב
מס' מזל: לא יודעת ין לי... עיר מגורים: רמלה ביה"ס: כיתה: מוצא: הודית צבע עיניים: חום צבע שיער: חום כהה גובה: 1.58 שם אם: שושנה בת כמה היא? 59 שם אב: ניסים בן כמה הוא? 62 כמה אחים ואחיות יש לך? 2 כמה אחים?2 כמה אחיות? שמות אחים: מיקי ושמעון שמות אחיות: גילאים: 34,36 יש לך חבר/ה? לא איך קוראים לו/לה? כמה זמן אתם ביחד? כללי: מאכל אהוב: פסטות מאכל שנוא: במיה משקה אהוב: וואי יש המון פנטה אקזוטי, תה אפרסק, פירות טרופיים... משקה שנוא: אין משהו שאני שונאת חדר אהוב בבית: החדר שלי מאמינ/ה באסטרולוגיה? לפעמים מאמינ/ה באלוהים? כן מקצוע אהוב: הייתי אוהבת אנגלית מקצוע שנוא: מתמטיקה מורה אהוב: מורה שנוא: מעשנ/ת? לא שותה? לא החבר/ה הכי טוב/ה? יש לי 2 טובות וקשה לי לבחור מתי את/ה הולכ/ת לישון? 12 וחצי-1 מתי את/ה קמ/ה בבוקר? 11 יש לך צלקת? כן איפה? ברגל..קטנה ובקושי רואים אותה עברת ניתוח? לא היית בבית חולים? לא מה הכי מצחיק אותך? לראות אות התוכי שלי רוקד שאני שמש שירים
עם מי הכי כיף לך לדבר? עם חברה שלי מצייר/ת? לא כותב/ת? לא איזה שפות את/ה מדבר? רק עברית ואנגלית יש לך קעקועים? לא אם כן, איפה? אם לא, איפה תרצה/י לעשות? הייתי רוצה לעשות בכתף יש לך פירסינגים? יש לי נזם באף...וחורים באוזניים אם כן, איפה? אם לא, איפה תרצה/י לעשות? אתה טוב/ה בלימודים?הייתי גרועה חחח מילה אהובה בת 3 אותיות: מילה אהובה בת 4 אותיות: מילה אהובה בת 5 אותיות: יש לך חיות מחמד? כן איזה? 3 תוכים יום אהוב בשבוע? שישי איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? של שחקן... יש לך פלאפון? כן איזה? נוקיה 6280 מה הצלצול שלך? i don't wanna be-שיר הנושא של מגרש ביתי מה הרקע שלך? של האחיינים החדשים שלי
אם היית מוצא 1,000,000 ש"ח מה היית עושה בהם? קונה פלייסטיישן 3, LCD, קונה דירה..ואת השאר שמה בבנק יש לך רשיון? לא את/ה צמחוני/ת?לא..אבל אני בקושי אוכלת בשר את/ה אוהב/ת את כתב היד שלך? לא את/ה רוצה להתחתן? כן באיזה גיל? 25-26 את/ה רוצה ילדים? כן כמה? 2-3 באיזה גיל היית רוצה למות? 90+ האם היית רוצה להיות בן/בת אלמוות? תלוי...אם עוד מישהו קרוב אליי היה בן אלמוות באיזה תוכניות את/ה אוהב/ת לצפות? מגרש ביתי,על טבעי,הלוחשת לרוחות,סמולוויל כמה פעמים עברת דירה? פעם אחת..עברתי להודו עם ההורים וחזרתי עם אמא שלי בחזרה לכאן באיזה ערים גרת? רק ברמלה באיזה בית חולים נולדת? אסף הרופא האם את/ה אוסף/ת משהו? פסלונים של פיות אם היית חיה איזה חיה היית? חתול
יש לך משקפיים/עדשות? לא יש לך גשר? לא אתה חולה במחלה כלשהיא? לא
את/ה יודע/ת לבשל? אני יודעת..אבל אני מפחדת להדליק את הגז אז תמיד אמא שלי מדליקה לי האם את/ה מרביץ למכשירים חשמליים שהם מפסיקים לעבוד? חחח לפעמים מה תרצה/י להיות כשתהיה/י גדול/ה? לא יודעת יש לך אמונות תפלות? כן איזה? אמממ נקישה על העץ..וזהו הופעת פעם בעיתון? לא הופעת פעם בטלוויזיה?לא את/ה אוהב/ת רכבות הרים?לא מה הקללה שאתה הכי אוהב? BITCH איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך? אמממ לא יודעת אם זה כשרון..אבל אם הייתי טובה במתמטיקה זה היה מצויין אם היית יכול לחזור בזמן, לאיזה תקופה היית חוזר, ומה היית משנה...ל 2006..הייתי משנה דברים עם האקס שלי בזמן האחרון: הדבר האחרון שאכלת: לחם עם חומוס הדבר האחרון ששתית: תות קיווי הדבר האחרון שאמרת: בוקר טוב
הדבר האחרון ששמעת: את התוכי שלי צורח הדבר האחרון שחשבת: הדבר האחרון שנגעת בו: המקלדת? הדבר האחרון ששפכת: לא זכור לי מתי שפכתי משהו חחח הדבר האחרון ששלחת: קורות חיים הדבר האחרון שלבשת: פיג'מה? הבלוג האחרון שביקרת בו: בלוג עם מתכונים הפורום האחרון שביקרת בו: מגרש ביתי הבן אדם האחרון שדיברת איתו: אמא שלי הבן אדם האחרון שדיברת עליו: אחי הבן אדם האחרון שהתקשר/ה אלייך: חברה שלי הבן אדם האחרון שהתקשרת אליו/ה: חברה שלי הבן אדם האחרון ששפכת עליו משהו: לא שפכתי על אף אחד משהו חחחחחחח הבן אדם האחרון שהרביץ לך:
הבן האחרון שנישק אותך: נשיקה בלחי..אחי הבן אדם האחרון שהצחיק אותך: חברה שלי ההודעה האחרונה ששלחת למישהו: לחברה שלי..היא עבדה עליי בבוקר אבל נזכרתי שהיום 1 באפריל חחחח ההודעה האחרונה שמישהו שלח לך: הדבר האחרון שצילמת: את האחיינים התאומים שלי הסרט האחרון שהפחיד אותך: babysitter wanted הסרט האחרון שהצחיק אותך: סיפורם לפני השינה הספר האחרון שקראת: עכשיו: השעה: 11:50 התאריך: 1/4/09 השיר שאת/ה שומע/ת: כרגע אני לא שומעת כלום קר לך או חם לך? נעים..לא חם ולא קר על מה את/ה חושב/ת? טלוויזיה דולקת? לא איזה ערוץ? איזה תוכנית? את/ה אוהב את התוכנית הזאת? את/ה לבד בבית? לא את/ה אוכל/ת? כן את/ה שותה? לא מה הכי בא לך לעשות עכשיו? ללכת לקולנוע ולראות איזה סרט טוב העדפות: צבע: שחור צבע קיר: קרם ,כתום בהיר צבע ציפורניים: רגיל צבע שיער: חום צבע עיניים: ירוק,כחול גלידה: ריבת חלוב,עוגיות ספורט: שונאת ספורט חברת נעליים: אולסטאר חברת בגדים: אין לי העדפה מיוחדת שוקולד: שונאת שוקולד...אם אם כבר שוקולד אז משהו עם אגוזים בשר: לא אוהבת סדרה: מגרש ביתי,על טבעי,סמולוויל סרט: טיטניק סדרה מצויירת: פינוקיו..אבל לא פינוקיו עם השיער הכחול..פינוקיו עם בלה הברווזונת חחחחח רגש: אהבה זמר: אנריקה אגליסיאס שחקן: צא'ד מייקל מוריי, טום ווילנג, ג'נסן אקלס זמרת: אבריל לאבין שחקנית: אנג'לינה ג'ולי משחק מחשב: פלייסטיישן 2- GOD OF WAR 1,2 resident evil 4 משחק קופסא: לא אוהבת משחק חשיבה: משחק קלפים: משחק כדור: בלוג: שעה ביום: 11 בבוקר מילה: משפט: תה: מנגו פסיפלורה שוקו: של שוקולית ארטיק: ענבים או דובדבן עונה: חורף מרק: תירס מזג האוויר: גשום..אבל רק שאני בבית חיה: תוכי תוכנת מסרים מידיים: מסנג'ר חברת סלולרי: אורנג'
חברת כבלים: יס מדינה: ארה"ב עיר בארץ: מודיעין עיר בעולם: לוס אנג'לס..איפה שכל המפורסמים
שם לבן: שם לבת: אורין גיל: 24 עיתון: בית חולים: קופת חולים: כללית משחת שיניים: אקווה פרש פרי: מנגו,תות ירק: כרובית,גזר,תפוח אדמה עוגה: גבינה חברת רכב: פררי
שם לחתול: שם לכלב: קורנפלקס: כריות מסטיק: בננה תכשיט: עגילים בגד: ג'ינס מכשיר חשמלי: מחשב ספר: כלי כתיבה: מקצוע בביה"ס: אנגלית צמח: נהנית מהשאלון? כן:) משעמםםםם לדעתך הוא היה: ארוך עשית את השאלון ברצף או עם הפסקות? עם הפסקות שעת סיום: 12:02

Kawaii Me

New member
לא חמודונת ממש לא אכפת לי:)

ואני עונה רק על החלק הראשון כי אין לי זמן כרגע חח השאלון: שם: עדן שם משפחה: סוד למה קראו לך ככה? ההורים ממש אהבו את השם, זה הכל. את/ה אוהב/ת את השם שלך? ברור, הוא מייצג אותי בכל מקום! גיל: 20 תאריך לידה: 19.2.89 מזל: דלי מס' מזל: אמממ אין לי חח עיר מגורים: תא ביה"ס: עירוני א' כיתה: אני בצבא מוצא: מז"א? צבע עיניים: חום צבע שיער: חום גובה: 161 שם אם: אילנה בת כמה היא? 48 שם אב: די זה מטריד חח.. בן כמה הוא? ממממממטריד חח. 49 כמה אחים ואחיות יש לך? 3 בנים שמות אחים: טל אופק טמיר גילאים: 23 17 12 יש לך חבר/ה? כן איך קוראים לו/לה? גל כמה זמן אתם ביחד? שנה ו10

ella xoxo

New member
חחח ממש סיפור חיי אה

שעת התחלה:16:24 שם: אלה למה קראו לך ככה? אבא שלי לא ידע עברית עדיין, ובבית חולים אמא שלי ואבא שלי שמעו איזה פרופסור ברדיו, שדיבר על מיתולוגיות יווניות ועל אלים, והוא כל הזמן אמר "אלה" (כאילו אל ממין נקבה) ואז אמא שלי תרגמה לו מזה והוא נדלק וזה השם שלי. יש לי גם של שני בהודית - לקשמי, שזאת אלת כל הטוב בדת ההינדית (של ההודים).חפרתיי את/ה אוהב/ת את השם שלך? אממ כן למה לא שם חמוד ולא ניטחן :] גיל: 14. שיואו אני כזאת קטינה תאריך לידה: 20\5\94 מזל:שור, מזל שולטט :]] מס' מזל: 2 ני חושבת :] עיר מגורים: פדופילים
ביה"ס: עדיין פדופילים
כיתה: ט' מוצא: הודית-עירקית צבע עיניים: חום כהה כהה כהה כהה כמעט שחור צבע שיער: שחור שחור שחור שחור אין דברים כאלה חח גובה: 151. יש לכם בעיות ? שם אם: נורית בת כמה היא? אם אני אומר לכם היא תהרוג אותי שם אב: לא רוצה לדבר על זה בן כמה הוא? לא יודעת כמה אחים ואחיות יש לך? לא יודעת, לא ניראה לי שיש לי כמה אחים? לא יודעת כמה אחיות? לא יודעת!!!! שמות אחים: #@%$@#$%345 שמות אחיות: ז. גילאים: שששש יש לך חבר/ה? כרגע ? אממ לא בטוחה, יש מצב :] איך קוראים לו/לה? אדם כמה זמן אתם ביחד? מאז שהכרנו, אמ, מהיום הראשון הפך להיות הדייט הראשון ומשם.. כללי: מאכל אהוב: אוכל, הכל, בעיקר פיצה ופסטה ועוף ושניצל בייתי :]] מאכל שנוא: מה שלא טעים משקה אהוב: אבסולוט+אשקוליות וטיפ טיפה BLUE נישמע נורא אבל ממכררר משקה שנוא: תרופות :x חדר אהוב בבית: הסלון מאמינ/ה באסטרולוגיה? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח כן אבל לא תמיד כי יש הרבה שיט שם בחוץ.. מאמינ/ה באלוהים? תלוי..הוא מאמין בי ? מקצוע אהוב: בקיוסק P: מקצוע שנוא: הכלל כולל הכללל חוןץ מפיזיקה, מורה חתיךךךך אין דברים כאלהההה מורה אהוב: הוא חתיךךך אין דברים כאלהההה מורה שנוא: ##$!@#%$#^#$^ צריך להרוג אנשים כמוהה מעשנ/ת? סיגריות זה דבר דוחה . שותה? כן החבר/ה הכי טוב/ה? כל החברות\ידידים, כל אחד בדרכו שלו. מתי את/ה הולכ/ת לישון? 00:00-01:00 מתי את/ה קמ/ה בבוקר? 06:00-06:30 יש לך צלקת? יאפ איפה? בבטן ובעורף עברת ניתוח? לאא! אממ. אולי היית בבית חולים? יותר מידיי מה הכי מצחיק אותך? אנשים מסטולים עם מי הכי כיף לך לדבר? עם אנשים מסטולים ועם בנים מצייר/ת? ברור כותב/ת? ברור איזה שפות את/ה מדבר? העברית שלי טובה P: גם האנגלית מכוונת ל-7 יחידות..בערבית אני רמה א' שזה הכי טוב אבל יודעת רק לומר כלב. יש לך קעקועים? SOON אם כן, איפה? אם לא, איפה תרצה/י לעשות? בקרסול ובכתף השמלית יש לך פירסינגים? נזם SOON אם כן, איפה? אם לא, איפה תרצה/י לעשות? הייתי רוצה לעשות בטבור אבל זה לא בטוח בכלל :\ אתה טוב/ה בלימודים? אתם טובים בלא לספר לאפ אחד ? מילה אהובה בת 3 אותיות: אני מילה אהובה בת 4 אותיות: חיים מילה אהובה בת 5 אותיות: ניפלא יש לך חיות מחמד? חתולה, כלבה, שני דגים וגרביל מת יום אהוב בשבוע? שישי איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? של כסף יש לך פלאפון? יאפ איזה? סוני אריקסון ורוד מה הצלצול שלך? ALICE IN CHAINS מה הרקע שלך? תמונה שלי ועוד כמה אם היית מוצא 1,000,000 ש"ח מה היית עושה בהם? חצי תורמת, חצי שומרת. ומבזבזת יש לך רשיון? עוד שנתיים, א-א-מן את/ה צמחוני/ת? חס וחסה את/ה אוהב/ת את כתב היד שלך? לא את/ה רוצה להתחתן? עוד 10 שנים בכייף באיזה גיל? מקסימום 28 מינימום 24 את/ה רוצה ילדים? כןן כמה? שייצא באיזה גיל היית רוצה למות? לא יודעת, אחרי 85 האם היית רוצה להיות בן/בת אלמוות? לא באיזה תוכניות את/ה אוהב/ת לצפות? איך פגשתי את אמא, כסף דארלינג, איש משפחה וכאלה כמה פעמים עברת דירה? בכל החיים שלי ? 8-9 פעמים באיזה ערים גרת? יותר מידיי באיזה בית חולים נולדת? בת"א האם את/ה אוסף/ת משהו? לא אם היית חיה איזה חיה היית? דג, אין שכל אין דאגות יש לך משקפיים/עדשות? לאאעעעעעעעעעעעעעעעעע יש לך גשר? לאעעעעעעעעעעעעעעעעעעע אתה חולה במחלה כלשהיא? כן, חוסר שפיות את/ה יודע/ת לבשל? כןןן, למה מי יבשל לי ? האם את/ה מרביץ למכשירים חשמליים שהם מפסיקים לעבוד? כל הזמן מה תרצה/י להיות כשתהיה/י גדול/ה? אלוהים גדול יש לך אמונות תפלות? לפעמים הופעת פעם בעיתון? כן הרבה הופעת פעם בטלוויזיה? כן הרבה את/ה אוהב/ת רכבות הרים? כן במידה מה הקללה שאתה הכי אוהב? כוסעאמק, כל חמש דקות :] איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך? כישרון בלימודים, מוח מחונן נוראא כזה אם היית יכול לחזור בזמן, לאיזה תקופה היית חוזר, ומה היית משנה: לא הייתי משנה כלום, אני רק ילדה, מי אני ומה אני מבינה.. בזמן האחרון: הדבר האחרון שאכלת: פיצה שאמא הכינה הדבר האחרון ששתית: מים הדבר האחרון שאמרת: כוסאמק D: הדבר האחרון ששמעת: אלה!!!!!!11111111 בואי הנה מיד!!!!!!!!!!!!11111111 הדבר האחרון שחשבת: אופ נוווו מה המשוגעת הזאת רוצה ממני עכשיו ? הדבר האחרון שנגעת בו: המקלדת הדבר האחרון ששפכת: את הרוטב, על הריצפה הדבר האחרון ששלחת: נשיקה, לידיד המקסים שלי :] הדבר האחרון שלבשת: מכנס קצר וקפוצ'ון, כמו כל הזמן הבלוג האחרון שביקרת בו: מה אני חסרת חיים ? הפורום האחרון שביקרת בו: זה הבן אדם האחרון שדיברת איתו: אמא הבן אדם האחרון שדיברת עליו: ידיד שלי הבן אדם האחרון שהתקשר/ה אלייך: חברה שלי הבן אדם האחרון שהתקשרת אליו/ה: ידיד שלי (כל פעם זה מישו אחר כן חחח ? ) הבן אדם האחרון ששפכת עליו משהו: הכלבה שלי, גם היא בנאדם הבן אדם האחרון שהרביץ לך: חברה טיפשה שלי :] הבן האחרון שנישק אותך: אדם\דניאל הבן אדם האחרון שהצחיק אותך: ידיד שלי ההודעה האחרונה ששלחת למישהו: "ניפגש עוד חצי שעה בבניין הנטוש, תביאו את הדברים" ההודעה האחרונה שמישהו שלח לך: "אח שלי שבר את הנרגילה: הדבר האחרון שצילמת: הקוביות של ידיד שלי
הסרט האחרון שהפחיד אותך: לאזוכרת הסרט האחרון שהצחיק אותך:קח את זה כמו גבר הספר האחרון שקראת: ספר ?!!! אמ.."אן מגגות ירוקים", באנגלית. העדפות: צבע: כחול צבע קיר: כחול בהיר צבע ציפורניים: פרנץ' צבע שיער: שחור צבע עיניים: אפור גלידה: ריבת חלב ספורט: לרוץ וספינינג חברת נעליים: אדידס חברת בגדים: יש כל כך הרבה !! שוקולד: עם פצפצים :] בשר: מדיום-ריר, כמו שצריך סדרה: עקרות בית נואשות ? סדרה מצויירת: ארתור רגש: אהבה זמר: FREDDY MERCURY משחק מחשב: WTF משחק קופסא: טאקיי משחק חשיבה: WTF מונופול ? משחק קלפים: פוקר משחק כדור: מחניים\בייסבול בלוג: מה אין לי חברים ?!!!!!!!11111 שעה ביום: לא יודעת, הכל עמוס כל הזמן מילה: חופש משפט: שיעור חופשי\אין לימודים תה: נענע שוקו: משוקולד :] עם קצפת אפילו ארטיק: לימון\אננס עונה: תלוי מרק: עוף\עגבניות\בצל מזג האוויר: יום יפה, מעונן חלקית. אבל לילות גשומים, רק מתיי שאני ישנה :] חיה: חתול תוכנת מסרים מידיים: חחחחחח איזה שפה פששש. מסנג'ררר ברורר חברת סלולרי: אוראנג'. אבל תאכלס ? כולם חארות חברת כבלים: יס, כולם חארות מדינה: ישראל עיר בארץ: מרכז ת"א, ליד הים, ודיזינגוף שם וזה, הרבה אקשן :) עיר בעולם: לאדעת :( שם לבן: אדם שם לבת: תאיר גיל: 16-17 עיתון: מעריב לנוער, כולם חארות בית חולים: שום בית חולים, שונאת קופת חולים: דיי כבר חמודי !!!!!!!11111 משחת שיניים: מה שבא בא פרי: תפוחחח ! ירק: עגבניות, בפסטה עוגה: שוקולד\גבינה\פאי. חברת רכב: מזדה שם לחתול: לוציפר, שטנים קטנים :] שם לכלב: גיבור קורנפלקס: כריות והציבעוני הזה מסטיק: בזוקה תכשיט: שרשרת ועגילים

AVriL AddiCt

New member
מגניב שגם קוראים לך לקשמי../images/Emo13.gif

אני הודית חחחח איך הגעתם לשם הזה גם?

ella xoxo

New member
המשך

בגד: מכנסיים קצרים ושמלותת מכשיר חשמלי: EPPY LADY ;)) ספר: די כבר עם ספרים כלי כתיבה: עט צמח:יסמין, אחח איזה ריחח :] נהנית מהשאלון? לא לדעתך הוא היה: חופר :] עשית את השאלון ברצף או עם הפסקות? דיברתי בטלפון, במסנג'ר, שמעתי מוזיקה וראיתי טלוויזיה תוך כדי שעת סיום: 17:12

Bartal j

New member
שאלון

שעת התחלה:11:41 שם:ברטל שם משפחה:טמם למה קראו לך ככה? או אה זה ארוך בעיקרון על שם סבתי ברטה (השם שלה שונה בצרפת לברטה ומאז נשארה ברטה) אבל אבא שלי פחד שהשם מיושן מידי אז הוא הוסיף ל וקרא לי ברטל כלומר "טל חופשי או מים פראים" והוסיפו לי את השם בר במשמעות של פרא וחופש ושל "בר" שזה טהור. את/ה אוהב/ת את השם שלך? כן אני אוהבת שמות מיוחדים ואת כל השמות שלי, הם חלק ממני. גיל: 21 וחצי .. מתבגרים... תאריך לידה:22.8.1987 מזל:אריה מס' מזל: 7 ו5 עיר מגורים:כגרע טבריה בגלל הלימודים. ביה"ס: חח מכללת כנרת שבעמק הירדן כיתה: אממ תואר ראשון לסוציולוגיה ומשאבי אנוש. מוצא:מעורב חח מעורבב, סבא לי שמצד אימי היה איספניולי מספרד וסבתי מצד אימי הייתה צברית כמ דורות בארץ ומצד אבי סבא שלי היה ממוצא צרפתי שעבר לטוניס לפני לפני שעלה לארץ ומשם סבתא שלי מצד אבא. צבע עיניים:חום כהה צבע שיער: במקור הוא חום בהיר שטני כזה אבל כרגע צבעו הנוכחי הוא בלונד כהה דבש כזה שבשמש נותן ברק מוזהב וכתמתם שכזה (אני אוהבת את הצבע הזה) גובה:1.62 וגאה בזה. שם אם:נחמה בת כמה היא? אממ נראה לי השנה מתקרבת ל50 שם אב:אברהם יוסף בן כמה הוא? 56 משהו כזה כמה אחים ואחיות יש לך? 4 כמה אחים? כולם גדולים ממני 3 כמה אחיות?1 הקטנה ממני שמות אחים:לפי הסדר חח אלעד, שי, מעוז, שמות אחיות:אני ומוריה גילאים:31 28 25 (אני 21 וחצי) ואחותי (17) יש לך חבר/ה?כן חבר איך קוראים לו/לה? בן כמה זמן אתם ביחד? כמעט 4 חודשים.. טפו טפו
כללי: מאכל אהוב: אוכל איטלקי ואסיאתי בעיקר סושי והרבה סלטים וגבינות בעיקר פרמזן
וכמבון קניידעלך. אני גם אוהבת את המטבח הטוניסאי קוסקוס וכזה אבל זה משמין בטירוף אז אני נמנעת. מאכל שנוא: לא מתקרבת לחריף, לא מסוגלת לאכול דג שלם (חייבת שיבשלו אותו קודם) משקה אהוב: בירה גינס כמובן , קוקטיילים למינהם בעיקר בקיץ, מים בטעם ענבים, נסטי בטעם אפרסק, לימונדה ולימונענע, מיץ תפוזים סחוט טבעי, ורד בול כשאני ממש ממש עייפה. משקה שנוא: אין משהו שאני שונת ממש אבל אני לא מתה על מוגז... חדר אהוב בבית: החדר שלי אלא מה. מאמינ/ה באסטרולוגיה? תלוי מאמינ/ה באלוהים? כן אבל בדרך שלי כי יש לי אמונות משלי. מקצוע אהוב: ספרות, אומנות, היסטוריה, סוציולוגיה, פסיכולוגיה קיצר כל מה שהומני
מקצוע שנוא:מתמטיקה, סטטיסטיקה, יישומי מחשב (SPSS איכסה) מורה אהוב: המרצה לסוציולוגיה ריקי היא ממש חמודה ומעבירה שיער באופן מעניין ומובן. מורה שנוא: אין מרצה שאני שונאת מעשנ/ת?לא שותה? לפעמים במסיבות בעיקר ובפאבים. החבר/ה הכי טוב/ה? חיה וטליה שתי חברות וותיקות. מתי את/ה הולכ/ת לישון? אין שעה מוגדרת שיש לימדוים אז בחצות ככה בדרך כלל ושיש חופש אז לפנות בוקר חח או בבוקר אם יוצאים לבלות. מתי את/ה קמ/ה בבוקר? שוב תלוי. יש לך צלקת? לא תודה לאל. איפה? עברת ניתוח? כן היית בבית חולים ? כן לצערי כמה פעמים וגם אושפזתי. מה הכי מצחיק אותך? חוש הומור מפותח. עם מי הכי כיף לך לדבר? אנשים אינטיליגנטים בעלי ראש פתוח שאפשר ללמוד מהם. מצייר/ת? לא ממש לעיתים קריקטורות שמשעמם. כותב/ת? ברור זו תרפיה עבורי. איזה שפות את/ה מדבר? עברית חח אנגלית ברמה טובה וסבירה (בעיקר אוהבת לקרוא) צרפתית ממש קצת (למדתי 3 שנים) וכמה מילים ברוסית שלמדתי מחברות נחשב? חחחח יש לך קעקועים? לא אבל אני חולמת על הפיניקס בגב אם כן, איפה? אם לא, איפה תרצה/י לעשות? הפיניקס עוף החול האגדי על הגב מאחור. יש לך פירסינגים? באוזן נחשב? אם כן, איפה? אם לא, איפה תרצה/י לעשות? לא רוצה, בתיכון רציתי באף אבל ירדתי מזה מהר לא רוצה לחורר את עצמי יותר מידי. באוזניים מספיק. אתה טוב/ה בלימודים? משתדלת להצליח. מילה אהובה בת 3 אותיות: כיף מילה אהובה בת 4 אותיות:אושר וגם עושר חחחחחח מילה אהובה בת 5 אותיות:תקווה יש לך חיות מחמד? לא בגלל ההורים אבל אני מתה לאמץ חתול או כלב כיס כזה קטן שלא גודל פודלי כזה לשחק איתו. איזה? חתול (אוהבת חתולים) או כלב ממש קטן וחמוד מהאלה שלא גדלים להיות ענקים אלא נשארים חמודים כאלה. יום אהוב בשבוע? כל הסופ"ש. איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? של בקעת תמנע.(מקום מדהים אני אוהבת חולות אדומים) יש לך פלאפון?כן איזה? סוני אריקסון מה הצלצול שלך? של וית'ין טמפטשיין Ill find you somewhere.....". מה הרקע שלך? שלי ושל החבר אם היית מוצא 1,000,000 ש"ח מה היית עושה בהם? מחפשת של מי זה אולי זה גנוב או לא חוקי ואז אחרי שיוצאת מההלם אז הייתי שמה רבע שמה בבנק שיהיה חצי, עשירית מזה לתרומות לצדקה ואת השאר מבזבזבת כשטסה לחו"ל וקונה מכונית ומלא מתנות להורים לחברים ואפילו נותנת להם קצת שיהיה להם, צריך להתחלק במה שנותנים. יש לך רשיון? כן. את/ה צמחוני/ת? לא אבל לא אוכלת בשר מטעמים של לא טעים לי את/ה אוהב/ת את כתב היד שלך? כן בדרך כלל כשהוא לא מתחבר ממש. את/ה רוצה להתחתן? מתישהו יש מצב לא יודעת עדיין. באיזה גיל? אם כבר אז בטוח אחרי גיל 26 רק אז לשקול זאת. את/ה רוצה ילדים? כן אבל 1-2 מספיק כמה?כתבתי כבר. באיזה גיל היית רוצה למות? לא משנה הגיל משנה מה הספקת לעשות בחייך וכמה חלומות מימשת. האם היית רוצה להיות בן/בת אלמוות? כן מי לא? באיזה תוכניות את/ה אוהב/ת לצפות? אממ לפעמים יש את התוכניות בערוץ ההיסטוריה על כל מיני תעלומות היסטוריות מרתקות, אני אוהבת גם סטארגייט. כמה פעמים עברת דירה? לא עברתי אה פעם 1 באיזה ערים גרת? טבריה, יוקנעם, באיזה בית חולים נולדת? "פוריה" האם את/ה אוסף/ת משהו? לא פעם אספתי בשמים חחח וגם מדבקות ומיכתביות שהייתי קטנה. אם היית חיה איזה חיה היית? דולפין או ציפור. יש לך משקפיים/עדשות? עדשות מגע. יש לך גשר? לא אתה חולה במחלה כלשהיא? לא חס וחלילה רק אנמיה יש לי וזה מספיק. את/ה יודע/ת לבשל? בערך רק בסיסי אורז עוף סלטים חביתה וכאלה. האם את/ה מרביץ למכשירים חשמליים שהם מפסיקים לעבוד? לפעמים חחח מה תרצה/י להיות כשתהיה/י גדול/ה? סופר או משורר מישהי מפורסמת ומצליחה וגם לעזור לאנשים. יש לך אמונות תפלות? לא בידיוק אני לא נוהגת להתרברב על דברים לפני שנעשו "עין רע" או לא אבל לא לוקחת סיכונים. איזה? כתבתי. הופעת פעם בעיתון? כן חח וגם שיר שכתבתי בעיתון של העיר שלי. הופעת פעם בטלוויזיה? לא זוכרת... את/ה אוהב/ת רכבות הרים? לא ממש. מה הקללה שאתה הכי אוהב? חחח פאק! איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך? יש לי מספיק חחח לא הייתי מתנגדת לעוף אבל אם היית יכול לחזור בזמן, לאיזה תקופה היית חוזר, ומה היית משנה לתקופה הויקטוריאנית או לכנען ומצרים העתיקה. מה לשנות? כלום בזמן האחרון: יותר מידי לימודים ומבחנים.

Bartal j

New member
המשך

הדבר האחרון שאכלת: חתיכת עוגת שוקולד וקפה בבוקר. הדבר האחרון ששתית: קפה הדבר האחרון שאמרת: שאלון ארוך לבן הדבר האחרון ששמעת: את הספריי שבן שם חח והטלוויזיה שדולקת. הדבר האחרון שחשבת: מתי זה נגמר? הדבר האחרון שנגעת בו: המקלדת. הדבר האחרון ששפכת: מיץ אתמול בטעות. הדבר האחרון ששלחת: אימייל ושטויות כאלה בספייבוק? הדבר האחרון שלבשת: פיז'מה הבלוג האחרון שביקרת בו: שלי הפורום האחרון שביקרת בו:פה הבן אדם האחרון שדיברת איתו: בן הבן אדם האחרון שדיברת עליו:חיה הבן אדם האחרון שהתקשר/ה אלייך: אימא הבן אדם האחרון שהתקשרת אליו/ה: אימא הבן אדם האחרון ששפכת עליו משהו:בן חחח אתמול מיץ בטעות על היד הבן אדם האחרון שהרביץ לך: אין למה שירביצו לי? הבן האחרון שנישק אותך: בן הבן אדם האחרון שהצחיק אותך: נו די חפירות ההודעה האחרונה ששלחת למישהו: ההודעה האחרונה שמישהו שלח לך: הדבר האחרון שצילמת: צילמו אותי במסיבה אתמול הסרט האחרון שהפחיד אותך: ראיתי את מראות ולא הפחיד הסרט האחרון שהצחיק אותך: נראה לי קטע מסבבה הספר האחרון שקראת: קוראת את "שוליית הרוצח". עכשיו: השעה: 12:43 התאריך 4.3: השיר שאת/ה שומע/ת: כלום קר לך או חם לך? נעים על מה את/ה חושב/ת? טלוויזיה דולקת? כן איזה ערוץ? זה מוקלט. איזה תוכנית? בן צופה בסלב" את/ה אוהב את התוכנית הזאת? בן אוהב. את/ה לבד בבית? לא אני לא בבי אצל בן את/ה אוכל/ת? כן מי לא אוכל? את/ה שותה? לא אני רוצה למות! מה נראה לך?! גאד! מה הכי בא לך לעשות עכשיו? ללכת לטייל ליד הים ותכף אני אעשה את זה כי יש שמש יפה בחוץ שחובה לנצל. העדפות: צבע: סגול או שחור או אדום צבע קיר: לבנדר צבע ציפורניים: בורדו או שחור צבע שיער: בהיר או אדמוני. צבע עיניים: בהיר גלידה: וניל ספורט: הליכה או החלקה על הקרח או אירובי. חברת נעליים: חח כל מיני לא מסתכלת על חברות חברת בגדים:אוהבת לקנות בוולווט פאשיין שוקולד: מריר בשר: לא סדרה: כתבתי. סרט:ראיון עם הערפד וכל הסרטים של חוליו מאדם! סדרה מצויירת: הקוסם מארץ עוץ, דובוני אכפת לי נוסטלגיה! פיטר פן. רגש: הנאה זמר:לא יודעת אני אוהבת בעיקר להקות עם סולניות חח שחקן: הית' לדגר ז"ל בראד פיט. זמרת: חח אנט מנייטוויש, הסולנית אל ארץ' אנמי אנג'לה גוסו וגם את שרון מוית'ין טמטשיין. שחקנית: נטלי פורטמן, מישל פייפר, ניקול קידמן בכמ סרטים טובים ששיחקה. משחק מחשב: אהבתי את WOW משחק קופסא: מונופול חחח או פאזל משחק חשיבה: משחק קלפים: יש לי רק טארוט חחח וזה לא משחק! משחק כדור: כדורסל אם כבר בלוג: שלי חח שעה ביום: חצות מילה: יופי משפט: as above so below תה:צמחים או חליטות מרווה שוקו: חם ארטיק: מגנום חחחח עונה: גבינה מרק:קניידעלך. מזג האוויר: אביבי ושטוף שמש. חיה:קואלות דולפין נמר לבן תוכנת מסרים מידיים: מסנג'ר חברת סלולרי: אורנג' חברת כבלים: הוט מדינה: שוודיה פינלנד, אנגליה, אירלנד, שוויץ. עיר בארץ: ת"א או ראש פינה כצימר בגלל הטבע. עיר בעולם: לונדון. שם לבן: אני אוהבת את השם "אור" שם לבת: אלה חח או נוי או אנג'לה גיל: הגיל שלי עיתון: "לאישה" אם כבר חח בית חולים:לא אוהבת! קופת חולים:לא אוהבת! משחת שיניים: קולגייט חח פרי: בננה תות תפוח ותפוז ירק:חסה נחשב? עוגה:כתבתי!!!!!!! די לחפור לי חברת רכב: טויוטה שם לחתול: קיטי שם לכלב: שוקו קורנפלקס: רגיל מסטיק:אורביט ללא סוכר תכשיט: עגילים שרשרת צמיד הכל כל מה שזהב וכסף אלרגית למתכות אחרות בגד: טוניקות טייצים, חגורות, תחרה,משי, קטיפה ווינייל משתדלת לא ללבוש עור אבל אוהבת זה יפה כזה. מכשיר חשמלי: המחשב שלי ספר: כלי כתיבה: עט מקצוע בביה"ס: צמח: קאלות לבנות ושושנים אדומות נהנית מהשאלון? קצת לדעתך הוא היה: חופר קצת עשית את השאלון ברצף או עם הפסקות? הפסקה שעת סיום: 12:59

עונה D:

שעת התחלה: 17-35 שם: אנה שם משפחה: לאמשנה למה קראו לך ככה? בהתחלה קראו לי אניטה בכלל, על שם פרח שברוסית נקרא "העיניים של אניטה" כי כל הזמן הייתי עם עיניים פקוחות אומשו XD אחרי כמה חודשים עם השם הזה, כל פעם שקראו לי עיקמתי את הפרצוף אז שינו לי את השם לזה :) גם סבתא רבה שלי ז"ל קראו לה ככה. הכל מאיך שאמא שלי סיפרה לי את/ה אוהב/ת את השם שלך? פעם שנאתי אותו, אבל עכשיו אני די בסדר איתו ולפעמים אני אפילו אוהבת אותו ^^" גיל: 15 ועוד חודשיים וחצי :) תאריך לידה: 10.12.1993 מזל: קשת מס' מזל: אין לי ם: עיר מגורים: קריית שמונה ביה"ס: הכפר הירוק (אל תנסו לחפש את זה בצפון אפילו XD) כיתה: ט מוצא: אוקראינית מלאה (אוקראינית שלא יודעת אוקראינית ,רק רוסית) צבע עיניים: חום-ירוק משו מוזר צבע שיער: חום בהיר גובה: 1.60 ומשו XD שם אם: טניה בת כמה היא? 34 או 35 לא זוכרת שם אב: אלכס בן כמה הוא? 46 או 45 כמה אחים ואחיות יש לך? 2 כמה אחים?1 כמה אחיות?1 שמות אחים: אנטון שמות אחיות: דשה גילאים: אנטון בן 4 ודשה בת 11 יש לך חבר/ה? נופ איך קוראים לו/לה? כמה זמן אתם ביחד? כללי: מאכל אהוב: משתנה, כרגע זה סושי
מאכל שנוא: יש המון כאלה, אבל העיקריים זה פיצה, גבינה ורוב המאכלים של החדר אוכל משקה אהוב: וודקה XD סתםסתם, אממ... המים האלה בטעם שיש בה קוביות ג'לי אלוורה D: משקה שנוא: וודקה פרפקט XD סתם ברצינות, אין לי משקה שנוא חדר אהוב בבית: החדר שלי בארור מאמינ/ה באסטרולוגיה? בקטנה מאמינ/ה באלוהים? לא, אבל מאמינה בכוח עליון (דאיזם) מקצוע אהוב: אומנות, שאין השנה >: אבל לפחות שנה הבאה יהיה כשאני אהיה במגמת עיצוב D: מקצוע שנוא: תנ"ך, פיזיקה, ערבית, ספורט במיוחד! מורה אהוב: נורית, המורה הקודמת שלי למדעים, אין עליה! מורה שנוא: המווווןןןןן O: המורה לפיזיקה, לנת"ך, המחנכת שלי ועוד ועוד מעשנ/ת? לא >< שותה? לפעמים החבר/ה הכי טוב/ה? אע? מתי את/ה הולכ/ת לישון? בפנימייה בסביבות 10 וחצי כי קמים מוקדם, בבית בערך אחרי 12 מתי את/ה קמ/ה בבוקר? בפנימייה ב6 וחצי בבית בסביבות 11-12 יש לך צלקת? יאפ איפה? איפה שהעצמות של האגן בולטות, כי נפלתי >: עברת ניתוח? לא עד כמה שידוע לי היית בבית חולים?כה מה הכי מצחיק אותך? פארודיות טובות XD קומדיות וחיקויים, וסדרות מצויירות כמו זים הפולש עם מי הכי כיף לך לדבר? עם דשה, הדר ואורטל ג: מצייר/ת? אהא כותב/ת? אהא איזה שפות את/ה מדבר? רוסית ועברית, עם אנגלית יש בעיה T^T יש לך קעקועים? הלוואי חחח אם כן, איפה? אם לא, איפה תרצה/י לעשות? איפה שהטאנגס (זה נמצא בגב התחתון, על האגן. זה מרכז האנרגיה של הצ'י) לצייר שם יין ויאנג. אולי יבואו לי עוד רעיונות יש לך פירסינגים? לא, חוץ משני חורים באוזן חחח אם כן, איפה? אם לא, איפה תרצה/י לעשות? אממ הייתי רוצה קרוס, דאבל וואמפייר, נזם ולשון D: הכי סטייל <: אתה טוב/ה בלימודים? נגיד ש.. מילה אהובה בת 3 אותיות: "כזה" XD ציטוט שאמרתי הרבה בשנים האחרונות "כי זה כזה... נו, כזה כזה" מילה אהובה בת 4 אותיות: מילה אהובה בת 5 אותיות:תנו לי לחשוב על זה... יש לך חיות מחמד? כע איזה? דגים יום אהוב בשבוע? שישי
או שאני בבית, או שיש קבלת שבת+תוכנית 10+דיסקו איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? של צובאסה כרוניקול יש לך פלאפון? כה, איזו שאלה O: איזה? נוקיה כזה, שכחתי איזה מספר מה הצלצול שלך? Belligrant של Attila מה הרקע שלך? רקע של האטסונה מיקו אם היית מוצא 1,000,000 ש"ח מה היית עושה בהם? מביאה קץ למשכנתה של הדירה שלנו ועוברת עם המשפחה למרכז D: כי יש במרכז הרבה יותר אפשרויות עבודה יש לך רשיון? לא חח וגם כשאני אוכל להוציא אני לא אעשה את זה כי אני מפחדת את/ה צמחוני/ת? אני לא יכולה, אני גם ככה על הסף לאנמיה \: את/ה אוהב/ת את כתב היד שלך? כע את/ה רוצה להתחתן? כע באיזה גיל? עד גיל ה30 את/ה רוצה ילדים? כע כמה?אחד או שניים יספיקו בהחלט באיזה גיל היית רוצה למות? מה אתם שואלים אותי? XD האם היית רוצה להיות בן/בת אלמוות? אם אני אהיה בת אלמוות, אז זה רק בתנאי שאני אהיה אלפית ^^ באיזה תוכניות את/ה אוהב/ת לצפות? התוכניות המצחיקות של ניקולודיון, דברים בסגנון איש משפחה, צחוק מעבודה, ארץ נהדרת ושבוע סוף. גם טורצ'ווד זה טוב D: כמה פעמים עברת דירה? 3 פעמים באיזה ערים גרת? ארטיומפסק, קיבוץ דן וקריית שמונה באיזה בית חולים נולדת? הבית חולים של ארטיומפסק, אני יודעת האם את/ה אוסף/ת משהו? פעם אספתי מדבקות ומחזיקי מפתחות, עכשיו אני סתם אובססיבית לגבי יפן ואנימות (כמו תמיד חחח) אם היית חיה איזה חיה היית? דרקון יפני D: יש לך משקפיים/עדשות? כע יש לך גשר? עומדים לעשות לי T-T אתה חולה במחלה כלשהיא? לע את/ה יודע/ת לבשל? לע XD האם את/ה מרביץ למכשירים חשמליים שהם מפסיקים לעבוד? אממ לפעמים *שורק* מה תרצה/י להיות כשתהיה/י גדול/ה? מעצבת בגדים שחיה ביפן, או שסתם חיה בו"ל יש לך אמונות תפלות? כה איזה? אסור להתקלח אחרי חצות, לדעתי זה השעות המסוכנות של הלילה |: תאמינו לי שחצי סרט אימה אחד יכול להביא לי מלא אמונות תפלות הופעת פעם בעיתון? בעיתון המקומי בכיתה ג' XD הופעת פעם בטלוויזיה? לא, אבל הייתי קהל ב"ליאור שליין" P: את/ה אוהב/ת רכבות הרים? מאוד! מה הקללה שאתה הכי אוהב? "אינעל אחותך" אומשו ם: כשהמחשב מעצבן אותי אני משתמשת בהמון קללות חחח איזה עוד כישרון היית מוסיף לעצמך? הכישרון למוזיקה אם היית יכול לחזור בזמן, לאיזה תקופה היית חוזר, ומה היית משנה - אני לא מתחרטת על שומדבר שקרה, אבל אולי הייתי משנה את המספרים בלוטו... XD בזמן האחרון: הדבר האחרון שאכלת: מרק של אמא הדבר האחרון ששתית: מרק? D: הדבר האחרון שאמרת: לאזוכרת הדבר האחרון ששמעת: או ליתר דיוק שומעת, את הטלויזיה של אחותי הדבר האחרון שחשבת: על השיר DONT PHUNK WITH MY HEART של הבלאק אייד פיס O_O הדבר האחרון שנגעת בו: המקש של הרווח במקלדת הדבר האחרון ששפכת: אתמול, כוס עם מים הדבר האחרון ששלחת: הודעה בקומונה אחת D: הדבר האחרון שלבשת: חולצה מכנסיים תחתונים וחזיה? O.ם הבלוג האחרון שביקרת בו: בלוג של מישי שהגיבה לי הפורום האחרון שביקרת בו: זה הבן אדם האחרון שדיברת איתו: אחותי הבן אדם האחרון שדיברת עליו: טיפאני הבן אדם האחרון שהתקשר/ה אלייך: אורטל הבן אדם האחרון שהתקשרת אליו/ה: גם אורטל ם: הבן אדם האחרון ששפכת עליו משהו: אני לא זוכרת ששפכתי על מישו משו בזמן האחרון \: הבן אדם האחרון שהרביץ לך: אח שלי T..T הבן האחרון שנישק אותך: האקס שלי *מסמיק* הבן אדם האחרון שהצחיק אותך: אח שלי D: ההודעה האחרונה ששלחת למישהו:לאזוכרת ההודעה האחרונה שמישהו שלח לך: לאזוכרת הדבר האחרון שצילמת: את אח שלי אוכל לי תקפוצ'ון הסרט האחרון שהפחיד אותך: "השדים של אמילי" מפחיד רצחחחח. לפחות אותי >: הסרט האחרון שהצחיק אותך: גדול מהסרטים הספר האחרון שקראת: "חוכמת המנהיגות" של ס.שארמה עכשיו: השעה: 18-08 התאריך: אין לי כוח לבדוק השיר שאת/ה שומע/ת: לא שומעת קר לך או חם לך? נעים לי על מה את/ה חושב/ת? על השאלון הזה טלוויזיה דולקת? כה איזה ערוץ? איזה תוכנית? את/ה אוהב את התוכנית הזאת? את/ה לבד בבית?לא את/ה אוכל/ת?לא את/ה שותה?לא מה הכי בא לך לעשות עכשיו?לסיים את השאלון הזה ולהיכנס לפייסבוק -__- העדפות: צבע: שחור/סגול צבע קיר: ורוד צבע ציפורניים: רגיל צבע שיער: לאדעת, אבל אם הצורה שלו יפה והוא ארוך זה כבר עושה לי את זה *__* צבע עיניים: כחול עמוק כזה גלידה: וניל עם פיצפוצי שוקולד ספורט: החלקה על הקרח אם חייבים לבחור כבר... או יוגה D: חברת נעליים: ואנס חברת בגדים: תמנון, קסטרו ופוקס שוקולד: שוקולד חלב אוורירי בשר: צ'יקן סטייק של מקדונלס <: סדרה: בעיקרון אני רואה סדרות מצויירות XD סרט: כנ"ל סדרה מצויירת: יותר מדי T^T חייב לבחור? רגש: אהבה זמר: לא שומעת זמרים שחקן: רוברט פטינסון *___* זמרת: האטסונה מיקו, אז מה אם היא רק תוכנת מחשב?! שחקנית: לא משנה לי כלכך משחק מחשב: מופע האופנה של ג'וג'ו. כןכן, אני פקאצה עמוק בתוכי משחק קופסא: לאדעת ם: משחק חשיבה: כל משחקי ה"ליברוח מהחדר/שירותים/אורווה/וכו'" משחק קלפים: שקר, ספיד משחק כדור: שונאת משחקי כדור! בלוג: בישארבלוג שעה ביום: בוקר מילה: כזה משפט: "יאללה גמכן זה..." תה: בזמן האחרון תה גורם לי לבחילות S: שוקו: של מקס ברנר *-* ארטיק: דובדבן עונה: חורף מרק: של אמא מזג האוויר: קריר, לא יותר מדי חיה: צ'ינצ'ילהההה D:::: ואלפקות :p תוכנת מסרים מידיים: מסנ חברת סלולרי: אורנג' חברת כבלים: יס מדינה: יפן *___* עיר בארץ: ת"א עיר בעולם: טוקיו שם לבן: ליאור שם לבת: סוזן גיל: הגיל שלי D:? עיתון: מעריב לנוער, ראש1 סתם קקי בית חולים: לאדעת קופת חולים: גמלא משחת שי

Anwanis

New member
ממממ, סושי.... :)

יש לי מנהג עם אחת החברות מהכיתה, פעם בחודש אנחנו מבריזות מהשיעור שאנחנו הכי שונאות והולכות לבדוק כל פעם סושייה אחרת בירושלים... טעים!

Bartal j

New member
לי ולבן יש מנהג גם חח

בדרך כלל שאני מגיעה לת"א ביום שישי חותכים לצהריים בסושייה הקרובה (והקבועה) ומזמינים את הסושי סלמון סקין גריל הקבוע או הסורימי ואם קר בחוץ מוסיפים גם מרק מיסו זה טעים! יאמי

ella xoxo

New member
אזה כייףף לכםם

גרים בעיר, מבריזים משיעור תופסים אוטובוס עושים דברים אם אני מבריזה, אז..אני יכולה ללכת לבית קפה קיבוצי או שדה קלמנטינות. אכלתי מספיק קלמנטינות לכל החיים שליי ולגילגול הבא

למעלה