שאלון

Adidason326655

New member
שאלון

מיהו לדעתכם האומן המוסיקה המוערך ביותר בכפ"ס ע"י : הילדים : בני הנוער : סטודנטים : מבוגרים : זקנים : מהו הבילוי המועדף לדעתם בכפ"ס ע"י : הילדים : בני הנוער : סטודנטים : מבוגרים : זקנים : איזה סוג מוסיקה הוא המועדף ביותר בעיר ? : מיהו האמן המוערך ביותר בעיר ? :

Adidason326655

New member
תשובותיי

מיהו לדעתכם האומן המוסיקה המוערך ביותר בכפ"ס ע"י : הילדים : שירי מימון / רוני סופר-סטאר בני הנוער : מוניקה סקס - די ג'י עידן גוטמן - אינפקטד מאשרום סטודנטים : משינה מבוגרים : משינה, שלום חנוך, שלמה ארצי וכו' זקנים : תלוי. מהו הבילוי המועדף לדעתכם בכפ"ס ע"י : הילדים : סרט בני הנוער : הופעה / בילוי במרכז העיר סטודנטים : הופעות ומופעי סטנדאפ ובארים מבוגרים : הופעות סטנדאפ ובארים זקנים : שינה ? איזה סוג מוסיקה הוא המועדף ביותר בעיר ? : פופרוק מיהו האמן המוערך ביותר בעיר ? : משינה לפי דעתי.

אז ככה...

האמת היא שאין לי מושג, אני רק יודעת שבגילי מדובר בעיקר על רוק ורוק ישראלי. אני אומנם סטודנטית אבל לא ממש בגיל של סטודנטים. הייתי אומרת שבגילאים היותר מבוגרים 30-20 שומעים בעיקר את סוג המוסיקה הזאת. אבל גם כפר סבא מושפעת מהפופ ומטראנסים והאוסים וכל מיני דברים בלי מילים:), אז האוכלוסיה היותר צעירה שומעת את זה. אפשר היה לראות את זה בבירור ביום העצמאות- בהופעה של ברי היו המון המון בני גילי ואחרי זה במסיבה הגיעו המון בני 16-15.

למעלה