שאלון...

מיה ווד

New member
שאלון...

שכן אני לא הכנתי אותו והוא די ישן אבל אין לי רעיון אחר... אז הנה לכן... מתי התחלת לסגוד לאדון עץ? איזה דמות בסרטיו הכי עיצבנה אותך ומדוע? איזה תספורת/תסרוקת נראית על מר עץ פשוט מחריד? לאיזה תפקיד [בסרט אחר] הייתם מלהקים את אליהו [סרט שיצא כבר]? איך לדעתכם אדון עץ עונה לטלפון? [יש פה מישהו שניסה את זה?] נניח ואליהו היה הומו - את מי הייתם משדכים לו? על איזה תלבושת שלבש חשבתם לעצמכם "מי לעזעזל הלביש אותו"? למה לדעתכם התכוונה פרנקה [] כאשר נתנה לאליהו את הטבעת המדוברת?[בקשר למה שכתוב על הטבעת] איזה שיר לדעתכם מתאר את מר עץ בצורה הטובה ביותר? מה לדעתך המעשה הכי נועז, מטורף ופסיכי שיצא לאליהו לעשות? אתם חושבים שאליהו אוהב את עצמו? מה אתם חושבים שאליהו עושה ברגע זה ממש? מה אתם הכי אוהבת באליהו מבחינה חיצונית? מה אתם הכי אוהבים באליהו מבחינה פנימית [מה שיכולתם להיחשף אליו ממיקומכם הנוכחי] אם אליהו היה חיה, איזה חיה הוא היה לדעתכם? [בוב הספוג לא נחשב חיה] האם חלמתם פעם חלום שאליהו הופיע בו? אם כן ספרו לנו, אם לא באסה לכם. מה הייתם עושים אם הייתם מקבלים את אליהו ל-24 שעות? הייתי רוצה להחליף את _____ ולשחק עם אליהו בסרט ______. באיזה סרט/קטע בסרט אליהו הכי הצחיק אתכם? איך לדעתך נראית הפיג'מה של אדון עץ? מה התכונה הכי גרועה של אליהו לדעתך? אם אליהו היה מחליט לעשות פירסינג, איפה היה הכי מתאים לו? אם הייתם הולכים לכם בשלווה ברחבי... לוס אנג'לס, ורואים כך פתאום את מר עץ יוצא לו בתמימות מחנות המוזיקה האהובה עליו, מה הייתם עושים? [תשובות כמו "Kתפגר yד yמק* JשNת*, Kר!ץ Kל*ו ו*Kנ!0 K !ת! כK*ל! K*ן Nחר" לא יתקבלו עקב סלידת הציבור מסוג זה של תגובות, עמכם הסליח תהנו...

פירחון 1

New member
תשובה לשאלון

מתי התחלת ליסגוד לאדון עץ? מתחילת החופש הגדול שראיתי את שר התבעות. איזה דמות בסרטיו הכי עיצבנה אותך ומדוע? אני חושבת שבשמש ניצחית בראש צלול...הוא היה דיי קרציה... איזה תספורת/תסרוקת נראית על מר עץ פשוט מחריד? הגלח!!!!זה פשוט מזעזע!!!!!! לאיזה תפקיד [בסרט אחר] הייתם מלהקים את אליהו [סרט שיצא כבר]? לא יודעת למה, אבל בטרויה אז הייתי נותנת לו את התפקיד של הבן דוד של אכילס....לא יודעת מאיפה זה בא לי... איך לדעתכם אדון עץ עונה לטלפון? [יש פה מישהו שניסה את זה?] הוא בטח עונה בקול הקטן קטן הילדותי והחמוד שלו!! אני אישית הייתי מתחילה ליצחוק לו בפרצוף... נניח ואליהו היה הומו - את מי הייתם משדכים לו? ברור שאת דום!!! ישבר לדום הלב אם הוא יהיה אם גבר אחר! אפשר ליראות את האהבה בעיינים... על איזה תלבושת שלבש חשבתם לעצמכם "מי לעזעזל הלביש אותו"? אני לא בטוחה איפה זה היה, הוא לבש ג'קט ממש מגניב, בצבע חרדלי כזה שמקדימה הוא ניראה כמו ג'קט רגיל ותמים כשבעצם... מאחורה יש פרפר ענק וסגול שתפור מפייטים מנצנצים!!!!בעעעעעע!!!! מה לעזזל המלביש לקח לפני זה?!?!?!?!?!?! למה לדעתכם התכוונה פרנקה [] כאשר נתנה לאליהו את הטבעת המדוברת?[בקשר למה שכתוב על הטבעת] זה סימן מאלוהים שיבוא לישראל ויתחבר לצד היהודי שבו כדי שיוכל להיתחתן איתי....זה כזה ברור..... איזה שיר לדעתכם מתאר את מר עץ בצורה הטובה ביותר? דפרנטלי "You'r beautiful" מה לדעתך המעשה הכי נועז, מטורף ופסיכי שיצא לאליהו לעשות? לילבוש את הג'קט שהוזכר קודם... אתם חושבים שאליהו אוהב את עצמו? השאלה הזאת רצינית?.....כאילו איך אפשר שלא?!?!?!?! מה אתם חושבים שאליהו עושה ברגע זה ממש? מתחיל את הבוקר! כמו שאומר הפיתגם החכם מפי דני גייסלר:"בוקר טוב מתחיל בצהריים!" מה אתם הכי אוהבת באליהו מבחינה חיצונית? את האף והפה המדהימים שלו!!! העיניים דווקא הכי פחות.... מה אתם הכי אוהבים באליהו מבחינה פנימית [מה שיכולתם להיחשף אליו ממיקומכם הנוכחי] את החוש הומור!! אם אליהו היה חיה, איזה חיה הוא היה לדעתכם? [בוב הספוג לא נחשב חיה] מממ....שפן סלע! האם חלמתם פעם חלום שאליהו הופיע בו? אם כן ספרו לנו, אם לא באסה לכם. חלמתי שאני מצמידה לחי ללחי אני וחברה שלי ואז אני מלתפת לה את הלחי מיסתכלת עליה ורואה שזה אלייז'ה!!! כמה ניפלא!!! אני ליתפתי לאלייז'ה את הלחי ואתם לא!!!כן בטח....קיפ דרימינג... מה הייתם עושים אם הייתם מקבלים את אליהו ל-24 שעות? מראה לו את המקומות שאני הכי אוהבת בישראל (כדי שיאהב אותם גם ואז ישאר איתי שם לנצח!!!!) הייתי רוצה להחליף את _____ ולשחק עם אליהו בסרט ______. להחליף את דום (מרי) בסרה"ט...(ואז גם הייתי משחקת עם בילי בוייד ומיתחתנת גם איתו בין היתר...) באיזה סרט/קטע בסרט אליהו הכי הצחיק אתכם? באוליבר טוויסט שהוא מנסה לעשות מיבטא בריטי ולא יוצרא לו...חמודיק... איך לדעתך נראית הפיג'מה של אדון עץ? בוקסר של רחוב סומסום מה התכונה הכי גרועה של אליהו לדעתך? שהוא עירוני.... אם אליהו היה מחליט לעשות פירסינג, איפה היה הכי מתאים לו? מיתחת לשפה התחתונה! אוי זה יהיה פשוט מושלם! אם הייתם הולכים לכם בשלווה ברחבי... לוס אנג'לס, ורואים כך פתאום את מר עץ יוצא לו בתמימות מחנות המוזיקה האהובה עליו, מה הייתם עושים? [תשובות כמו "Kתפגר yד yמק* JשNת*, Kר!ץ Kל*ו ו*Kנ!0 K !ת! כK*ל! K*ן Nחר" לא יתקבלו עקב סלידת הציבור מסוג זה של תגובות, עמכם הסליח סביר להניח שזה כן היה "Kתפגר yד yמק* JשNת*, Kר!ץ Kל*ו ו*Kנ!0 K !ת! כK*ל! K*ן Nחר, אבל כייון שזה לא באפשרותי לענות ככה אז זה יהיה: (תוך כדי קריעת ברך אצילת) אלייז'ה, ווד יו מרי מי? (מישחק מילים...חיחיחי...הצחקתי את עצמי...)

מיה ווד

New member
../images/Emo13.gif

מתי התחלת לסגוד לאדון עץ? לפני שנתיים כשראיתי תיצירה המושלמת הזאת שידועה בכינויה "שר הטבעות" איזה דמות בסרטיו הכי עיצבנה אותך ומדוע? שמש נצחית בראש צלול
הוא היה מיותר ביותר.. איזה תספורת/תסרוקת נראית על מר עץ פשוט מחריד? גלח ופאות שלא יודעות את סופן.. לאיזה תפקיד [בסרט אחר] הייתם מלהקים את אליהו [סרט שיצא כבר]? סינדרלה
הוא יכול היה להיות הנסיך איך לדעתכם אדון עץ עונה לטלפון? [יש פה מישהו שניסה את זה?] משומה יש לי הרגשה שכמו כל בן אדם רגיל.. נניח ואליהו היה הומו - את מי הייתם משדכים לו? אני אמינה שדום הוא בהחלט הבן אדם.. ...Love is in the air על איזה תלבושת שלבש חשבתם לעצמכם "מי לעזעזל הלביש אותו"? הוא הלך פעם לטקס אחד עם חליפה ירוקה מזעזת ביותר למה לדעתכם התכוונה פרנקה [] כאשר נתנה לאליהו את הטבעת המדוברת?[בקשר למה שכתוב על הטבעת] לך לישראל... אהבת חייך מחכה לך שם.. GUESSS WHO
THATS RUGHTT MEEEEEEEEEEE איזה שיר לדעתכם מתאר את מר עץ בצורה הטובה ביותר? זה לא בדיוק מתאר אותו אבל כל פעם שאני שומעת תשיר הזה אני נזכרת בו.. TRUE COLORS מה לדעתך המעשה הכי נועז, מטורף ופסיכי שיצא לאליהו לעשות? אמממ ממה שידוע לי ... אני מניחה שהתחרות עם האמבטיות.. אתם חושבים שאליהו אוהב את עצמו? לא נראה לי שזה בשליטתו מה אתם חושבים שאליהו עושה ברגע זה ממש? מעשן.. חייבים להודות שהבן אדם מכור... מה אתם הכי אוהבת באליהו מבחינה חיצונית? עיניים והפרצוף התמים הזה שאפשר פשוט לאכול... מה אתם הכי אוהבים באליהו מבחינה פנימית [מה שיכולתם להיחשף אליו ממיקומכם הנוכחי] קשה.. יש הרבה. הוא מתוק,צנוע,כנה, ויש בו משהו קצת ילדותי במובן הטוב של המילה... אם אליהו היה חיה, איזה חיה הוא היה לדעתכם? [בוב הספוג לא נחשב חיה] בטח כלב.. גם כה יש לו כבר פפי פייס.. האם חלמתם פעם חלום שאליהו הופיע בו? אם כן ספרו לנו, אם לא באסה לכם. אממ או.קיי.... לשמחתי הרבה ביותר יצא לי הרבה פעמים לחלום עליו.. חלמתי פעם אחת שהוא היה בבית שלי ונתן לי נשיקה על הלחי.. חלמתי פעם שהוא היה בישראל והיה עדיין מפורסם וזה ובאתי לדבר איתו באיזה בית קפה שהוא ישב... חלמתי פעם שנסעתי איתו באיזה ג'יפ צהוב כזה... יש עוד הרבה שקשה הליזכר בהם וכמובן את כל הפעמים שאני סתם חולמת עלינו בהקיץ... מה הייתם עושים אם הייתם מקבלים את אליהו ל-24 שעות? עושה את מבצע "לגרום לאלייז'ה להתאהב בי ולא לרצות להיפרד ממני לעולם " הייתי רוצה להחליף את ___שון אוסטין__ ולשחק עם אליהו בסרט _שר הטבעות_____. באיזה סרט/קטע בסרט אליהו הכי הצחיק אתכם? הצחוק שלו בסיוט החדר המורים איך לדעתך נראית הפיג'מה של אדון עץ? פיג'מה עם הרבה עצים עליה.. ? מה התכונה הכי גרועה של אליהו לדעתך? מעשן .. אני יודעת שזאת לא תכונה.. קשה לי למצוא אחת.. אם אליהו היה מחליט לעשות פירסינג, איפה היה הכי מתאים לו? בגבה.. אם הייתם הולכים לכם בשלווה ברחבי... לוס אנג'לס, ורואים כך פתאום את מר עץ יוצא לו בתמימות מחנות המוזיקה האהובה עליו, מה הייתם עושים? [תשובות כמו "Kתפגר yד yמק* JשNת*, Kר!ץ Kל*ו ו*Kנ!0 K !ת! כK*ל! K*ן Nחר" לא יתקבלו עקב סלידת הציבור מסוג זה של תגובות, עמכם הסליח כמו שאמרתי... הייתי עושה את מבצע " לגרום לאלייז'ה להתאהב בי ולא לרצות להיפרד ממני לעולם "

7שילי7

New member
תשובות שלי

מתי התחלת לסגוד לאדון עץ? יום אחד, כשדילגתי לי בשבילים, השמש זרחה, הציפורים ציצו ואלייז'ה נהיה יפה יותר,החלטתי להתחתן איתו. איזה דמות בסרטיו הכי עיצבנה אותך ומדוע? לא ראיתי הרבה... נמנע. איזה תספורת/תסרוקת נראית על מר עץ פשוט מחריד? אני לא מתה על הפאות.... לאיזה תפקיד [בסרט אחר] הייתם מלהקים את אליהו [סרט שיצא כבר]? אולי לנסיך בסינדרלה.. ואני הייתי סינדרלה.. נשמע טוב. לא? איך לדעתכם אדון עץ עונה לטלפון? [יש פה מישהו שניסה את זה?] שלום, אני חתיך כוסון הורס ואני מת להתחתן עם שילי גבעתי. (חע הלוואי) נניח ואליהו היה הומו - את מי הייתם משדכים לו? אביעד קיסוס? על איזה תלבושת שלבש חשבתם לעצמכם "מי לעזעזל הלביש אותו"? בסופת השלג.. פיכסה. למה לדעתכם התכוונה פרנקה [] כאשר נתנה לאליהו את הטבעת המדוברת?[בקשר למה שכתוב על הטבעת] שהוא צריך להתחתן איתי? איזה שיר לדעתכם מתאר את מר עץ בצורה הטובה ביותר? your beautiful של jams blunt מה לדעתך המעשה הכי נועז, מטורף ופסיכי שיצא לאליהו לעשות? לא יודעת.. אבל אם הוא יתחתן איתי זה בהחלט יהיה מטורף. אתם חושבים שאליהו אוהב את עצמו? איך אפשר שלא?!?!!? מה אתם חושבים שאליהו עושה ברגע זה ממש? אני חושבת שהוא שוטף כלים.. לוידעת זאת התמונה הראשונה שקפצה לי לראש... מה אתם הכי אוהבת באליהו מבחינה חיצונית? את העיניים.. בעצם.. את הכל. מה אתם הכי אוהבים באליהו מבחינה פנימית [מה שיכולתם להיחשף אליו ממיקומכם הנוכחי] שהוא לא מפורסם סנוב כזה.. לא חשוב לא לצאת טוב בתמונות.. הוא מצחיק. אם אליהו היה חיה, איזה חיה הוא היה לדעתכם? [בוב הספוג לא נחשב חיה] שיט.. טוב אז אמ... פטריק? האם חלמתם פעם חלום שאליהו הופיע בו? אם כן ספרו לנו, אם לא באסה לכם. כן!!!! חלמתי שני חלומות: 1. אליהו בא לבקתה שלי ואנ מטרידה אותו אבל אז אני הולכת להתנצל ואנחנו מתחברים ומתחתנים =].
2. אני הולכת ללמוד בבצפר להוקי גלגיליות כי אליהו לומד שם
מה הייתם עושים אם הייתם מקבלים את אליהו ל-24 שעות? טוב תשמעו... יש פה ילדים קטנים... לא רוצה לספר... זה יהיו מעשים מגונים
הייתי רוצה להחליף את לוזוכרת איך קוראים לה.. ולשחק עם אליהו בסרט סיוט בחדר המורים ולהתנשק איתו בסוף.
באיזה סרט/קטע בסרט אליהו הכי הצחיק אתכם? הוא תמיד מצחיק. איך לדעתך נראית הפיג'מה של אדון עץ? בוקסר ורוד עם לבבות. חע
מה התכונה הכי גרועה של אליהו לדעתך? יותר מדי יופי? אם אליהו היה מחליט לעשות פירסינג, איפה היה הכי מתאים לו? בשפה
אם הייתם הולכים לכם בשלווה ברחבי... לוס אנג'לס, ורואים כך פתאום את מר עץ יוצא לו בתמימות מחנות המוזיקה האהובה עליו, מה הייתם עושים? הייתי קופצת עליו ואונסת אותו. ואז הייתי מבקשת חתימה ותמונה.

7שילי7

New member
לשם הפרוטוקול..

אני חייבת להזכיר שקראתי את התשובות של שתי אלה שענו מעלי... עכשיו... תקראו גם אתם את שלי!! אה ו.... א=נ=י מ=א=ו=ה=ב=ת ב=ו מיום ליום.. ראיתי לפני כמה ימים "סיוט בחדר המורים", נו טוב... אי אפשר בדיוק להגיד שראיתי.. שאלו את החברים שהיו איתי.. פשוט בהיתי בטלוויזיה והצעתי לו להתחתן איתו 2000 פעם.. ומתי שלא עשיתי את זה פלטתי משפטים מטומטמים כמו: "אחחח הייתי רוצה להיות החולצה הזאת.." "אחח הייתי רוצה להיות הריצפה הזאת.." או סתם "פאק אתה חמוד.. בוא נתחתן.. תעשה לי ילד" ודברים כאלה... מה קורה עם הפורום אנשות? חייבים למצוא שירשור חדש.. *מבטיחה לחשוב על זה* אוהבת אותם!!! שילי

תשובות

מתי התחלת לסגוד לאדון עץ? אממ בכיתה ד', ה' ששר הטבעות יצא לדרך איזה דמות בסרטיו הכי עיצבנה אותך ומדוע? אין דבר כזה!! חוץ מהעצירות שלו בשר הטבעות!!
איזה תספורת/תסרוקת נראית על מר עץ פשוט מחריד? אממ זה עם הפיאות הארוכות שלו.. מה זה שנות ה 70? לאיזה תפקיד [בסרט אחר] הייתם מלהקים את אליהו [סרט שיצא כבר]? חחח המטריקס-חחח עזבו התפגרתי
איך לדעתכם אדון עץ עונה לטלפון? [יש פה מישהו שניסה את זה?] איפה הטבעת שלי..?
נניח ואליהו היה הומו - את מי הייתם משדכים לו? אני!!! חח סתם אני בת על איזה תלבושת שלבש חשבתם לעצמכם "מי לעזעזל הלביש אותו"? התלבושות שלו לטקסים פשוט מזעזעות!!איכס למה לדעתכם התכוונה פרנקה [] כאשר נתנה לאליהו את הטבעת המדוברת?[בקשר למה שכתוב על הטבעת]- שיבוא לישראל!!!!!! איזה שיר לדעתכם מתאר את מר עץ בצורה הטובה ביותר? לא עולה לי עכשיו בראש
מה לדעתך המעשה הכי נועז, מטורף ופסיכי שיצא לאליהו לעשות? אה! היה איזה קטע שהוא ועוד כמה חברים מהצוות שחקנים של שר הטבעות שטו בתוך אמבטיות, חח משהו כזה.. אתם חושבים שאליהו אוהב את עצמו? אמ אתם מתכוננים בעצם היותו הומו.. חח סתם סתם , ברור שכן מה יש לו לאהוב בו?! הוא חתיך, כוסון עולמי ומאמאי (חוץ מה- 1.70 שיש עליו, כן?) מה אתם חושבים שאליהו עושה ברגע זה ממש? חושב עלי? מה אתם הכי אוהבת באליהו מבחינה חיצונית? כן, מאוד יש לו פרצוף מתוק, חזה..חח ו.. היי הוא בגובה שלי- זה כבר טוב! מה אתם הכי אוהבים באליהו מבחינה פנימית [מה שיכולתם להיחשף אליו ממיקומכם הנוכחי] אני ממש לא מכירה אותו אישית אבל אני מקווה שהוא טוב אי שם בפנים אם אליהו היה חיה, איזה חיה הוא היה לדעתכם? [בוב הספוג לא נחשב חיה] כלב, כי הוא ידידותי, יהיה נאמן לי וחמוד!!!!!! האם חלמתם פעם חלום שאליהו הופיע בו? אם כן ספרו לנו, אם לא באסה לכם. אני לא ממש זוכרת... אני ינסה להיזכר
מה הייתם עושים אם הייתם מקבלים את אליהו ל-24 שעות? הייתי רוצה להחליף את כריסטנה ריצ'י ולשחק עם אליהו בסרט סופת קרח!! (אתם איתי?
) באיזה סרט/קטע בסרט אליהו הכי הצחיק אתכם? בסיוט בחדר המורים שדפקו אותו בעמוד..חח קרע אותי, אה גם העצירות איך לדעתך נראית הפיג'מה של אדון עץ? בטח דובונים מה התכונה הכי גרועה של אליהו לדעתך? שהוא מעשן.. למה !????? אם אליהו היה מחליט לעשות פירסינג, איפה היה הכי מתאים לו? בגבה- למרות שלא כדי לו להרוס את הגוף המושלם שלו.. אם הייתם הולכים לכם בשלווה ברחבי... לוס אנג'לס, ורואים כך פתאום את מר עץ יוצא לו בתמימות מחנות המוזיקה האהובה עליו, מה הייתם עושים? אוקיי בגלל שאסור לי לאנוס אותי..חח אממ הייתי הולכת אליו ו.. מנשקת אותו, אונסת אותו!!!!!!!!!! (סליחה לו יכולתי להתאפק...) סתכלו בעיקרון עם מזנקים ככה על שחקן או מאוד נרתע ולא מתייחס .. אז אני יבוא אליו כזה בשקט,לא בלחץ: שלום אני מעריצה שלך מאוד אהבתי איך שאתה משחק, זורקת לו חיוך הכי יפה שלי שאתהב בי, ואז נתחתן..חח

Gaunt

New member
../images/Emo15.gif

1 - אני חדשה ו.. מתי התחלת לסגוד לאדון עץ? לפני 4 חודשים בערך
לא ידעתי שיש לו פורום. [למה אדון עץ?]
איזה דמות בסרטיו הכי עיצבנה אותך ומדוע? בשמש נצחית בראש צלול. הוא ניסה להתחיל עם הקלמנטינה
דרך אגב, זה הסרט האהוב עליי..
איזה תספורת/תסרוקת נראית על מר עץ פשוט מחריד? קרחת לאיזה תפקיד [בסרט אחר] הייתם מלהקים את אליהו [סרט שיצא כבר]? להארי פוטר. לא דומה? איך לדעתכם אדון עץ עונה לטלפון? [יש פה מישהו שניסה את זה?] לא יודעת נניח ואליהו היה הומו - את מי הייתם משדכים לו?
על איזה תלבושת שלבש חשבתם לעצמכם "מי לעזעזל הלביש אותו"?
למה לדעתכם התכוונה פרנקה [] כאשר נתנה לאליהו את הטבעת המדוברת?[בקשר למה שכתוב על הטבעת] WTF? איזה שיר לדעתכם מתאר את מר עץ בצורה הטובה ביותר? לאדעת
מה לדעתך המעשה הכי נועז, מטורף ופסיכי שיצא לאליהו לעשות? " אתם חושבים שאליהו אוהב את עצמו? כן מה אתם חושבים שאליהו עושה ברגע זה ממש? לא חשבתי על זה
מה אתם הכי אוהבת באליהו מבחינה חיצונית? הכל? מה אתם הכי אוהבים באליהו מבחינה פנימית [מה שיכולתם להיחשף אליו ממיקומכם הנוכחי]?
אם אליהו היה חיה, איזה חיה הוא היה לדעתכם? [בוב הספוג לא נחשב חיה] בדיוק באתי להגיד בובספוג. האם חלמתם פעם חלום שאליהו הופיע בו? אם כן ספרו לנו, אם לא באסה לכם. לא חלמתי מה הייתם עושים אם הייתם מקבלים את אליהו ל-24 שעות? הממ.. לא חשבתי על זה
הייתי רוצה להחליף את קייט וינסלט ולשחק עם אליהו בסרט שמש נצחית בראש צלול. באיזה סרט/קטע בסרט אליהו הכי הצחיק אתכם? לא זוכרת איך לדעתך נראית הפיג'מה של אדון עץ? צהובה עם טוויטי מה התכונה הכי גרועה של אליהו לדעתך? לאדעת
אם אליהו היה מחליט לעשות פירסינג, איפה היה הכי מתאים לו? לא היה מתאים לו אם הייתם הולכים לכם בשלווה ברחבי... לוס אנג'לס, ורואים כך פתאום את מר עץ יוצא לו בתמימות מחנות המוזיקה האהובה עליו, מה הייתם עושים? "Kתפגר yד yמק* JשNת*, Kר!ץ Kל*ו ו*Kנ!0 K !ת! כK*ל! K*ן Nחר" תשובות כמו "Kתפגר yד yמק* JשNת*, Kר!ץ Kל*ו ו*Kנ!0 K !ת! כK*ל! K*ן Nחר" לא יתקבלו עקב סלידת הציבור מסוג זה של תגובות, עמכם הסליחה.

Gaunt

New member
../images/Emo3.gif../images/Emo15.gif

אני גם מקווה שאני אהנה כאן למרות שיש פה הודעה אחת ביום
אין לי כל כך מה לספר על עצמי
אני בת 14.9 בכתה ט'
וזהו חח..
אהבתי את החתימה שלך
אלייז'ה, תעשה לי שוקו

מיה ווד

New member
וולקאם ! ../images/Emo140.gif

וקוראים לו אליהו עץ בגלל שאפשר לתרגם אלייז'ה בערית לאליהו וווד זה
עץ .... as simple as that אני מעדיפה לקרוא לו אלייז'ה...

Gaunt

New member
אהבתי מאווווווד את זה../images/Emo15.gif

"Kתפגר yד yמק* JשNת*, Kר!ץ Kל*ו ו*Kנ!0 K !ת! כK*ל! K*ן Nחר" XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

למעלה