שאלות אינפורמטיביות

mother1

New member
שאלות אינפורמטיביות

שלום, אתמול קיבלתי את מכתב הפיטורים והצטרפתי למגזר ... לא אל תרחמ עלי כי אני מרוצה . קצת זמן לעצמי , פסק זמו מן המרוץ המטורף . סופסופ אוכל להקדיש לעצמי , למשפחה , לילד ... אבל מה שצריך - צריך ! האם מי מכם יוכל לומר לי תהליך קבלת דמי אבטלה ? למי אני פונה , ובכדי שלא יטרטרו אותי הפקידונים , מה עלי להביא ?כמה תלושי משכורת אחרונים ? בבקשה לא להפנות אותי לאתר ביטוח לאומי כי יש שם טפסים להורדה וכו, אבל לא במה להצטייד . תודה .

robete

New member
הסבר

שלום רב גם אני מובטל טרי כחודש ואני רוצה לומר לך שהמצב מבחינתי גרוע מאוד מאחר ואין לי מקצוע מוגדר. אני מה שקוראים כלבויניק (נהג משאית,מפעיל מחשב (גרפיקה),למדתי בניית אתרים באינטרנט (בלי נסיון מעשי) , למדתי קורס תיווך,מכרתי רכבים..... בקיצור אני לא יודע לאיזה כיוון לפנות יש לי המון שאיפות לעבוד בהי טק אבל יש משרות לחסרי נסיון רק בעבודות פיזיות. אבל לענין. מה שצריך זה מכתב פיטורים (בלי מכתב מקבלים דמי אבטלה רק אחרי חודשיים) תעודות על לימודים או מקצוע כדי שיוכלו לסווג אותך במחשב כדי להתאים לך עבודה (בדרך כלל אין) ורק אחרי זה כאשר אתה מחתים אתה ניגש לביטוח לאומי להגיש תביעה לדמי האבטלה (רק פעם אחת) ושיהיה בהצלחה במציאת עבודה (להקדיש זמן לעצמך ולמשפחה זה תרוץ עלוב סליחה על הביטוי)

אז לא נרחם ../images/Emo8.gif

מידע מדוייק תמצא באתר הביטוח הלאומי.

דבורי

New member
אז מזל טוב

אני במצב דומה, שמחה לפסק זמן לעצמי ולילדים. לשאלותייך: קודם כל תפני ללשכת התעסוקה ותרשמי שם. סביר שהם גם יסבירו לך את שאר התהליך. לפחות כך זה אצלנו (לשכת התעסוקה לאקדמאים בירושלים).

למעלה