שאלות בקשר לראסטות

EmMANuElle2

New member
שאלות בקשר לראסטות

יש לי מסרגה ואני יודעת בערך (יותר נכון, מאלתרת) לפי מה שהסבירו לי לסדר "שוונצים" שיוצאים ואת הקצוות שהתפרקו קצת, אבל אני לא מצליחה לעשות שורשים, וכרגע אין לי ככ כסף להוציא על תיקון מקצועי.. מישהו יכול לנסות להסביר לי איך לעשות את זה? חוצמזה, רציתי גם לדעת אם למישהו יש שיטה להפטר מקשקשים בראסטות? תודה ושיהיה לכולם יום טוב
אמי :)

Dtiup

New member
כמו שאת סורגת את הדרדז עצמן

ככה פשוט תעשי לשורשים... תחברי אץ השיער שלא מחובר לדרדז וע"י המסרגה חברי.... קשקשים.. תחפפי...

EmMANuElle2

New member
כן זה מה שאני מנסה לעשות

טוב כנראה זה מצריך קצת אימון.. תודה :)

nayabingi

New member
לגבי הרסטות...

כמו שאני ממליץ לכל הלקוחות שלי - תימנעי מלשחק לעצמך ברסטות - טיפול ממוצע של רסטות צריך להיעשות אחת לשלושה ארבעה חודשים - ולא להתעסק איתן על בסיס קבוע. צריך לתת לדרדס זמן להתאחד, וכשדוחפים מסרגה כל יומיים בעצם משחררים קשרים שכבר התאחו - ולכן המנעי מה שכן מומלץ לעשות - והרבה, זה לסובב את הרסטות ביד מה שדוחס אותן, שומר על הצורה העגולה ולרוב גם פותר בעיות שוונצים... לגבי שורשים - שוב טיפול אצל מישהו מקצועי אחת לשלושה ארבעה חודשים (תלוי בצמיחה שלך) לא ממש מכאיב לכיס ויפתור לך כל בעיית שורשים שיש לך... יש לי רק קליינט אחד שמגיע אחת לחודש בקביעות (יאיר צברי - קנגרו) וגם זה רק כי הוא מופיע המון בטלוויזיה והוא צריך להיות "חתיך"... לגביי קשקשים ... פיתוח חדש טבעי וקטלני מבית היוצר שלי .... שמפו טבעי לרסטות... מאה אחוז טבעי - כל השמנים והתוספים שרסטות דורשות.... והכל טבעי ניתן גם "לעצב" שמפו מיוחד בהתאם לסוג השיער הספציפי שלכם ( תוספת תשלום - אבל שווה את זה) כל הזכויות שמורות לפרטים נוספים 052-524-5638 ארז

nayabingi

New member
יש ויש

יש קופסא גדולה 90 ש"ח ויש את הקטנה 60 ש"ח והתאמת שמפו אישית יוצא 150 ש"ח (אבל זה חד פעמי ולאחר מכן המחירים הם בהתאם לגדלים) BLESS

למעלה