שאלות השבוע...

7שילי7

New member
שאלות השבוע...

מכיוון שמחר לא תהיה לי אפשרות לכתוב. אני שואלת תשאלות השבועיות היום. מקווה שתסלחו
שיר מושמע? דיסק בדיסקמן? דיסקים במערכת? שיר אחרון שהושמע בMP3? דיסק אחרון שנקנה? דיסק נחשק לקניה? הופעה אחרונה שהייתם בה: הופעה הבאה שאתם בתכנון ללכת: השאלה המתחלפת: ספרו 3 דברים מעניינים שקרו השבוע.

m i c k e y 15

New member
עונהנה

שיר מושמע? עכשיו..superchick-one girl revolution דיסק בדיסקמן?ליאן ריימס דיסקים במערכת? אורות החשמל שיר אחרון שהושמע בMP3? אין עדיין ..אני מתחננת ל-MP3 דיסק אחרון שנקנה? ג'ניפר לופז דיסק נחשק לקניה? ג'סי מקרטני הופעה אחרונה שהייתם בה: כוכבי כוכב נולד במוצקין הופעה הבאה שאתם בתכנון ללכת: פסטיגל השאלה המתחלפת: ספרו 3 דברים מעניינים שקרו השבוע. אממ..קיבלתי 69 בלשון..ואני בכיתה י'..הלכתי לשוק..וקיבלתי את המחשב שלי בחזרה..זהו

מיה ווד

New member
../images/Emo187.gif../images/Emo113.gif

שיר מושמע? הוא לא מושמע פשוט נדבק לי אבל השיר" ילדה שלנו כמה התגעגענו חכי מעט... " חח דיסק בדיסקמן? - דיסקים במערכת? - שיר אחרון שהושמע בMP3? shes the one דיסק אחרון שנקנה? - דיסק נחשק לקניה? - הופעה אחרונה שהייתם בה: אממ זאת הייתה הצגה.. לפני 3 שבועות בערך "עקר בית" הופעה הבאה שאתם בתכנון ללכת: אין.. השאלה המתחלפת: ספרו 3 דברים מעניינים שקרו השבוע. בוא נראה.. הרגע חזרתי ממספרה וצבעתי תשיער... התחלתי כל יום ב 9 בצפר.. חחח נכון מעניין? ו... מחר אני צריכה להראות מונולג.. חח עזבו החיים שלי משעממים כמו לא יודעת מה...

Rowdy Girl

New member
עונה=]

שיר מושמע? אממ... אני כל הזמן מחליפה בין שניים ב10 דקות האחרונות
נמ: all the smaal things- blink 182 not alone- mcfly דיסק בדיסקמן? אני חושבת שpresent for everyone של באסטד דיסקים במערכת? אממ.. צרוב של גרין דיי
שיר אחרון שהושמע בMP3? לא שמתי עדיין שירים בשלי.. אבל שמעתי בזה של ילד מהכיתה שלי את wake me up when september ends לאחרונה
דיסק אחרון שנקנה? לפני חודש השני של מקפליי דיסק נחשק לקניה? החדש של הבלאק אייד פיז, החדש של גרין דיי, החדש של דניאל פוטר, החדש של קלי קלארקסון והחדש של סאן אוף דורק
הופעה אחרונה שהייתם בה: אמממ... טקס רבין בבצפר
הופעה הבאה שאתם בתכנון ללכת: להופעה הראשונה של סאן אוף דורק באמריקה=]] [שזה בטח יהיה עוד שנה
נחכה..] השאלה המתחלפת: ספרו 3 דברים מעניינים שקרו השבוע. 10 חודשים לפירוק באסטד סיימתי לראות ניפ טאק ראיתי יותר מדי אמטיוי היטס
טוב לא ממש מעניין, הא?

למעלה