שאלות חשובות

Daniel44862

New member
שאלות חשובות

1, למה המיקרופונים בצורת מפתח?! 2. אם נגיד מישהי תתפשט שם מול המצלמה אז יצנזרו את זה...?! 3. אם בוריס יצא וחזר, הוא יכל לספר להם על מה ששמע שקרה מחוץ לוילה...לא...?

ומתי יתחילו הריבים והזיו... אלה שאלות חשובות

בטוח יתחילו מתישהוא כי אם לא ההפקה תדאג לזה..

erez87

New member
למה צבר שותק?

שהאח הגדול יאיים שהוא מדבר או עף... כמה פעמים אתם מוכנים להציל אותו כי הוא חתיך? או נשמע אינטלגנט בשני שניות היחידות שפצה את הפה?

יניבל1

New member
למה האחראי מצלמות הוא כזה אידיוט?

זה די חובבני שנתנו לאחד כזה לנהל את העסק, הבן אדם לא פעם ולא פעמיים מתעלם בכוונה מהתקהלות של אנשים ועניין ומתרכז בדברים הכי משמימים שיש (חצי שעה על הפרחה ההיא רוחצת כילים , או עכשיו את נורין וג'ני מנהל שיחה אישית משמימה ) מה הקטע? מה הוא מנסה לתפוס "רגע טלוויזיוני מרגש" או משהו כזה? אם זה ימשיך ככה אני אפסיק לראות , יש גבול לכמה מזלזלים בנו

ShukyD

New member
כי אי אפשר כל הזמן להתמקד בצחוקים

ובשיחות הרדודות לפעמים צריך גם את השיחות הכביכול עמוקות בין שניים שלושה אנשים כמו מקודם השיחה של צבר וליאון יש דברים יותר ופחות מעניינים הנקודה היא שלא תמיד צריך להתמקד בצחוקים ובשטויות זה מביא לך את כל הנקודות מבט רק מה שמעצבן אותי זה שכביכול יש ארבע מצלמות אבל יש שתיים כי כל שתיים מצלמות אותו מקום רק מזוויות שונות אם היו מחלקים את זה קצת יותר טוב זה היה מעולה מבחינתי ככה בוחרים מה רוצים לראות אם שיממון או צחוקים בסלון אם בריכה או פינת עישון

יניבל1

New member
הקטעים האלה מיועדים להומואים

וגם אני אל הבנתי למה לעזזל הם מצלמים את אותו לוקיישן ב-2 מצלמות שונות באלוהים שזו הפקה של חובבנים . על הבעיות סאונד אני עוד יכול להבליד כי יש את התירוץ של מחסור בתקציב ובלה בלה בלה, אבל את הראשון אין מה שיתרץ חוץ מאוטיזם של האחראי מצלמות , פשוט גועל נפש.

../images/Emo4.gif חבל שלא למדו קצת מפרוייקט Y

בקטע של הפקה וסאונד. שם למשל לא הייתה בעיה לשמוע קבוצת אנשים מדברים ביניהם. אז נכון שהייתה עריכה [ אגב , גם כאן לא תזיק] שניפתה ת'קטעים המשעממים ...

omer719

New member
בפרוייקט Y לא הייתה אפשרות לצפות 24 שעות!

וזה חשוב מאוד ואתם שוכחים את זה. אין אפשרות לערוך שידור חי, ואין אפשרות לדעת מה קורה בכול רחבי הבית בו זמנית, אבל לאט לאט המתמודדים יצטמצמו והם יוכלו לתמרן יותר טוב. ולי אין בעיות סאונד בכלל אני לא יודע מה קורה אצל אחרים.

אתה חי בסרט

השידור הוא בדילי של בערך שעה, ככה שיש שליטה מלאה על כול פיפס שנראה ושנשמע מהוילה.

דילי של שעה?? באמת? אתה בטוח?

ז"א שמה שמשדרים עכשיו זה מה שקרה לפני שעה? אני הייתי בטוח שמדובר בשידור ישיר.

יניבל1

New member
הוא סתם מבלבל במח

ב-3 וחצי למשל ערן אמר שהוא זוכר ששעה לפני בערך היה 2 וחצי חוץ מזה גם אם זה בדיליי של שעה , אתה רואה שהשיחות שם הן רציפות , זה לא שכל 2 דקות נכנס מישהו מההפקה ונותן להם הנחיות ואתה לא יודע מזה.

אתה זה שמבלבל תמוח

זה שיבור חי בדילי וככה יש זמן לצנזר מה שלא רוצים שיראו וישמעו. מי שראה קצת את השידור שם לב לצנזורה שהיתה מידי פעם.

יניבל1

New member
בסדר, אז מדי פעם יש צנזורה

אבל אתה לא יכול להשוות את זה להישרדות ישראל למשל שכל מילה שהם הוציאו מהפה היתה בהחיית ההפקה (ולך תדע בעוד כמה ריאליטיז זה קרה)

כל הריאלטי זה בולשיט

אם הם לא מסוגלים להעביר שידור חי אמיתי, אז אין טעם לכל הפרוייקט הזה.

זה שידור ישיר שהועבר בדיליי של בערך שעה

ככה יש זמן לעבור על החומר ולצנזר מה שלא רוצים שישודר. אל תגיד לי שלא ראיתה שפתאום אין סאונד לשניה או שתיים או שפתאום המצלמה עוברת מיקום.

למעלה