שאלות לגבי שכונת גני השרון

Esh72

New member
שאלות לגבי שכונת גני השרון

ראינו דירה בשכונת גני השרון, ולאור תכתובות קודמות בפורום הזה ובפורומים נוספים רצינו לברר כמה דברים לגביה: 1. האם ישנן גינות משחקים ואיפה? 2. מה מצב התנועה בשכונה בשעות העומס? 3. מה תהיה ההשפעה של השכונה החדשה שנבנית בסמוך (כמובן, עד כמה שידוע לבינתיים)? 4. מה מצב הפשיעה? 5. איפה יעבור הכביש החדש ומה נפח התנועה שצפוי בו? כל מידע נוסף יוכל לעזור. תודה!

Super Chuly

New member
משתדלת לענות

אני גרה בגני השרון מאז שאני בת 5 (משמע- כבר 14)... 1. ישנן המון גינות קטנות (כמעט אחת בכל רחוב) ואת הפארק הגדול שצד אחד של השכונה (פארק המוביל, מתחתיו עובר המוביל הארצי). גני השרון היא מצויינת בכל מה שקשור לגינות וירוק. 2. גם בשעות העומס אין כמעט מכוניות בשכונה. 3. האמת שגם לי עדיין קשה לדמיין איך זה יראה בדיוק, אבל אפילו שזה עלול להפריע קצת בהתחלה, אני בטוחה שכולנו נתרגל לחיות עם זה. 4. מצב הפשיעה יחסית נמוך, היו מספר גניבות רכבים במהלך השנים ומספר פריצות מועט, אך בזה זה מסתכם. 5. הכביש החדש יעבור מהצד המקביל לפארק (דמיינו שהשכונה היא מין עיגול גדול- בצד אחד שלו הפארק בצד השני- הכביש שיבנה), הבנתי שדווקא אמורות לעבור הרבה מכוניות (לצערי), אבל זה נדע רק כשייסתיימו העבודות. איזה עוד מידע הייתם רוצים? אני אשמח לעזור. ליהי :)

למעלה