שאלות למחקר. תודה מראש על תגובתכם

סאם7

New member
שאלות למחקר. תודה מראש על תגובתכם

שלום רב, אני עורך מחקר על קהילות וירטואליות במסגרת קורס באוניברסיטת חיפה. אודה לכם אם תוכלו לענות על השאלות הבאות. אני מתעניין בפורומים המבוססים על אזורים גיאוגרפיים (וזאת לאומת פורומים המבוססים על נושא ספציפי, מקצוע וכד). אם יש לכם רעיונות נוספים לגבי פורומים גיאוגרפיים, אשמח לשמוע אותם. ניתן להשיב לי באמצעות הפורום, או לכתוב לי בדואר האלקטרוני בכתובת הבאה: [email protected] תודה מראש על עזרתכם. בברכה, סאם 1. כמה זמן את/ה חבר/ה בפורום זה? 2. כיצד מצאת את הפורום? • חיפשתי פורום מסוג זה • מצאתי אותו באקראי • הופניתי על ידי חבר 3. באיזו תדירות את/ה משתתפ/ת בפורום? • מספר פעמים בשבוע • פעם בשבוע • פעם בחודש • פחות מפעם בחודש 4. פורום זה מבוסס על איזור גיאוגרפי. האם את/ה חבר/ה גם בפורום אחר המבוסס על נושא ספציפי (לדוגמא: תחביב, נושא מקצועי, וכו?) 5. האם השתתפות בפורום זה מגביר את המודעות שלך למתרחש באזור בו את/ה חי/ה? 6. האם יצא לך לפגוש בפועל אנשים שהכרת לראשונה דרך הפורום? 7. האם יצא לך להתכתב בפורום עם אנשים שכבר הכרת קודם? 8. האם יש מספיק משתתפים בפורום זה כדי לקיים דיונים מעניינים, או שדרוש מספר גדול יותר של משתתפים? 9. על איזה נושאים את/ה בדרך כל כות/ת בפורום זה? • נושאים מקומיים (פוליטיקה מקומית, חינוך, בידור) • נושאים לאומיים או בינלאומיים • נושאים מקצועיים • תחביבים • כל הנ"ל

Super Chuly

New member
זה עדיין סוג של שאלון

ולכן- הנני כאן! 1. כמה זמן את/ה חבר/ה בפורום זה? ממממ אני ממש לא זוכרת... 2. כיצד מצאת את הפורום? • חיפשת פורום מסוג זה • מצאתי אותו באקראי • הופניתי על ידי חבר 3. באיזו תדירות את/ה משתתפ/ת בפורום? • מספר פעמים בשבוע • פעם בשבוע • פעם בחודש • פחות מפעם בחודש 4. פורום זה מבוסס על איזור גיאוגרפי. האם את/ה חבר/ה גם בפורום אחר המבוסס על נושא ספציפי (לדוגמא: תחביב, נושא מקצועי, וכו?) כן, שמיניסטים, תיאטרון (קוראת בעיקר) והשמינייה 5. האם השתתפות בפורום זה מגביר את המודעות שלך למתרחש באזור בו את/ה חי/ה? בהחלט! 6. האם יצא לך לפגוש בפועל אנשים שהכרת לראשונה דרך הפורום? לא 7. האם יצא לך להתכתב בפורום עם אנשים שכבר הכרת קודם? כן 8. האם יש מספיק משתתפים בפורום זה כדי לקיים דיונים מעניינים, או שדרוש מספר גדול יותר של משתתפים? ללא ספק, ודיונים כאלה התרחשו פה לא אחת 9. על איזה נושאים את/ה בדרך כל כות/ת בפורום זה? • נושאים מקומיים (פוליטיקה מקומית, חינוך, בידור) • נושאים לאומיים או בינלאומיים • נושאים מקצועיים • תחביבים • כל הנ"ל בהצלחה! ליהי :)

למעלה