שאלות לקראת תרומה ראשונה

• פותח הנושא רונצ'12345
  • פורסם בתאריך
ר

רונצ'12345

Guest
שלום לכולן,

אני שמחה שמצאתי את הפורום הזה, ואשמח להתייעץ אתכן.

אני בת 32, מאובחנת עם כשל שחלתי, גיליתי את זה אחרי שנה של ניסיונות כניסה להריון (ושנתיים של תחושה פנימית שאומרת לי שכל הסימפוטומים שאני עוברת מרגישים לי כמו תסמיני גיל המעבר על אף הגיל הצעיר).
כשהרופא ראה את תוצאות בדיקות הדם שלי שמראות על סיכוי כמעט אפסי של הריון מהביציות שלי הוא ישר העביר אותי למסלול של תרומת ביצית כך שלא עברתי בכלל טיפולי פוריות וIVF ועברתי ישר לתרומת ביצית.
אני כרגע במסלול תרומת ביצית מספרד וצפויה לקבל את הביציות בעוד כחודשיים-שלושה (תהליך ההפרייה עם הזרע של בן הזוג שלי יתבצע בארץ).

השאלה שלי היא כזו: האם מישהי מכן ממליצה, בנוסף להכנת הגוף באמצעים הורמונליים, על טיפולים טבעיים שיכולים לגוף שלי לקלוט את ההריון?
אני כל כך רוצה את ההריון הזה, מתקשה מאוד להניח למחשבות על הנושא ורוצה לעשות הכל על מנת לעזור לגוף שלי. לא הייתי בהריון מעולם, וכרגע אני כבר כחצי שנה בלי וסת בכלל.. לפני שהגעתי לרופא הפוריות הייתי מטופלת כשנה אצל מדקרת, אבל אני לא בטוחה שזה עזר לי כל כך.. בכל אופן אני עדיין פתוחה לדיקור ולכל דבר אחר שעזר למישהי מכן..

אשמח גם לשמוע מנשים נוספות במצבי, היה לי יחסית קל לקבל את הרעיון של תרומת ביצית ולשים בצד את עניין הגנים (בהחלט היה גם תהליך של אבל הוא היה קצר יחסית, הרצון לילד גובר על הכל). עם זאת המצב הזה כן גרם לי לכעס על הגוף שלי שאיכזב אותי ככה, אני פחות סומכת עליו והמחשבות סובבות בעיקר סביב הפחד שהוא לא יצליח לקלוט הריון..

לא התכוונתי לכתוב כל כך הרבה, אבל אני מניחה שיש המון דברים שהייתי רוצה לדבר עליהם ולא הרבה עם מי לדבר על זה שיוכלו להבין..

ברוכה הבאה |4U|
אני מבינה שבעצם מביאים לך לארץ ביציות מוקפאות?
אני הייתי בליווי של מדקר מומחה לפריון בכל התהליך.
צריך לזכור שגם המעבר לתרומת ביצית לא תמיד מביא להריון מהיר לצערינו הרב....
מקווה שיענו לך נשים במצבך ( היו כאן לא מעט אך לא בטוחה שהן עדיין פעילות בפורום)
בהצלחה
איילת

ר

רונצ'12345

Guest
ברוכה הבאה |4U|
אני מבינה שבעצם מביאים לך לארץ ביציות מוקפאות?
אני הייתי בליווי של מדקר מומחה לפריון בכל התהליך.
צריך לזכור שגם המעבר לתרומת ביצית לא תמיד מביא להריון מהיר לצערינו הרב....
מקווה שיענו לך נשים במצבך ( היו כאן לא מעט אך לא בטוחה שהן עדיין פעילות בפורום)
בהצלחה
איילת
הי איילת,

כן מדובר בביציות מוקפאות, זו האופציה היחידה שהיחידה בספרד מאפשרת.
תודה על התגובה, אני מבינה שהסטטיסטיקה היא בערך 50-60% בכל פעם.. מקווה לטוב.

למעלה