שאלות לשני..

EliForever8

New member
שאלות לשני..

קודם כל, אני רוצה להגיד שאליפים זאת סדרה ממש יפה וזאת גם הסדרה האהובה עליי. לדעתי כל השחקנים משחקים מדהים וכולכם פשוט עושים עבודה נפלאה! יש לי כמה שאלות: * האם קראת את הספר לפני שהתקבלת לסדרה? * האם את מתחברת לדמות שלך ומרגישה שהיא הפכה להיות חלק מהחיים שלך במובן מסוים? * אם היית יכולה לשחק דמות אחרת, את מי היית משחקת? * אל מי מהשחקנים הכי התחברת? סורי שזה הרבה שאלות :) ושוב- סדרה מדהימה תמשיכו כך! אוהבת את כולכם, אלי :)

אלי :)

קודם כל אני רוצה לומר לך שאני מאוד שמחה שאת נהנית מהסדרה ושאת צופה בה. ותודה רבה רבה על המחמאות לשאלותייך:.. *קראתי את הספר במהלך הצילומים ספר מדהים ממליצה בחום! *אני מאוד מחוברת לניצה.. וכן באיזשהו מקום היא הכה להיות חלק מהחיים שלי אני יכולה לתאר לעצמי ביום יום מה ניצה הייתה אומרת במצבים שקורים לי.. * אם הייתי יכולה לשחק דמות אחרת הייתי בוחרת לשחק את דסי כי זה כל כך שונה ממה שאני רגילה לעשות והיה משמח אותו רק מעצם האתגר *בסך הכל התמזל מזלי לעבוד לצד אנשים מדהימים והתחברתי מאוד לכל החברה.! אבל הבנאדם שהכי התחברתי אליו (גם בגלל שהכרתי אותו קדם) היה גיא סלניק שהוא באמת חבר קרוב. שמחתי לענות לך שיהיה ערב מהנה :)

למעלה