שאלות על טריאו 650

e-magine

New member
שאלות על טריאו 650

לא הייתי כאן איזה 100 שנה, אז קודם כל, לפי מה שאני רואה, "הרמתם ידיים" וכשיש שאלות על פוקט כבר לא שולחים לפורום האח, או שאני טועה? אחרי ההקדמה הזאת לעצם העניין: יש לי טריאו 650 ורציתי לשאול לגביו שתי שאלות: 1. האם יש דרך לראות בו את השיחות הנכנסות האחרונות? שנענו ושלא נענו? נדמה לי שכששיחה לא נענתה, מפעילה איזו תזכורת עם כוכבית בפינה העליונה השמאלית של המסך, אך אם למשל השיחה נענתה ואני רוצה לענות למישהו בסגנון: "אני לא יכול לדבר עכשיו, אחזור אליך עוד 10 דקות, סגרתי את השיחה ולא רשמתי את המספר ב"אנשי הקשר" איך אני מוצא את מספר הטלפון ממנו התקשרו אליי? 2. האם יש דרך לעשות חיפוש רק באנשי קשר? אני לפעמים רוצה לחפש טלפון, אני מריץ את החיפוש הכללי לחצן פאן וזכטכית מגדלת, מקליד את השם המבוקש ואז הטריאו מתחיל להריץ לי את אג'נדוס, אחרי זה את היומן הרגיל ואם יש לי מישהו שיש לי איתו עשרות פגישות רשומות, לוקח המון זמן עד שאני מגיע לטלפון שלו. ונניח שזה מישהו שלא מספיק חשוב בשביל להכניס אותו לטבלת החיוגים המהירים של הטלפון. יש מה לעשות? תודה מראש.

+++

1. במסך החייגן הראשי, צור Favorite שיוביל אל Call Log. זו רשימת כל השיחות. אם אתה רוצה קיצור דרך לזה ישירות מהלונצ'ר שלך, תוריד את CallLog.prc (חפש את זה קצת למטה בעמוד). אם אתה משתמש ב TakePHONE אז יש לו רשימת שיחות מובנית טובה עוד יותר. 2. לחפש באנשי קשר - הכי נוח TakePHONE. אתה מתחיל להקליד שם והוא ישר מסנן ומראה את הרלוונטיים.

למעלה