שאלות

jo90210

New member
שאלות

1. הי ראשית שמעתי שהיה אמור להיות סרט לפני הסדרה ומישהי היתה אמורה להיות בלייר אתם יודעים מי? 2. לאיזה שחקן קולנוע טען צ'אק שחברו קרטר דומה?

TetiBETTY

New member
חחח את עונה לשאלות בYNET?

1. לינדזי לוהן 2. מת'יו מקונוהי

abuju

New member
לאיזו מכללה קיווה אביו של נייט שבנו יתקבל?

jo90210

New member
שאלה

מה שם ליין הביגוד של אלינור וולדורף? אלינור אוריגינלס, וולדורף פאשן, אלינור ריגבי, אפר איסט סייד קלאסיק צריכה דחוף תשובה

abuju

New member
הנה השאלות (בלי שתצטרכו להכניס פרטים)

1. מה שם הלהקה של רופוס? רופוס אנד דה גאנג לינקולן הוק רולינג בונסאיבנינג קארדינלס 2. בתום העונה הראשונה, היכן נפרדו דן וסרינה? בגלריית האמנות של אבא של דן בחצר בית הספר בחתונה של אמא של סרינה בדירה של סרינה 3. בתום העונה הראשונה, היכן תכננה בלייר לבלות את חופשת הקיץ שלה? מיורקה מיאמי טוסקנה פריז 4. לפני שספרי "אחת שיודעת" הפכו לסדרת הטלוויזיה המצליחה, תוכנן להפוך אותם לסרט קולנוע – מי יועדה לככב בתפקיד הראשי בסרט בתור בלייר? ג'סיקה אלבה ג'יסקה סימפסון סלמה בלייר לינדזי לוהאן 5. באיזה שם בדוי השתמשה ג'ורג'ינה ספארקס כשניסתה לגנוב את דן מסרינה? קימברלי ננסי שרה מייסי 6. מדוע שהה אריק, אחיה הצעיר של סרינה, בבית החולים? הוא נפצע בתאונת דרכים הוא התמכר לסמים הוא ניסה לשים קץ לחייו הוא נורה ברגלו 7. לאיזו מכללה קיווה אביו של נייט שבנו יתקבל? דרטמות' בראון פרינסטון ייל 8. לאיזה שחקן קולנוע טוען צ'אק שחברו קרטר דומה? בראד פיטמת'יו מקונהייג'וני דפמאט דיימון 9. מה שם ליין הביגוד של אלינור וולדורף? אלינור אוריגינלס וולדורף פאשן אלינור ריגבי אפר איסט סייד קלאסיק 10. במי בוחרת אלינור בתור הפנים הייצוגיות של ליין הביגוד שלה? נייט סרינה צ'אק בלייר

TetiBETTY

New member
ואני אענה

1. לינקולן הוק 2. חתונה של אמא של סרינה 3. טוסקנה 4. לינדזי לוהאן 5. שרה 6. הוא ניסה לשים קץ לחייו 7. דרטמות' 8. מת'יו מקונהיי 9. וולדורף פאשן 10. סרינה

abuju

New member
את בטוחה לגבי התשובה למי הוא דומה?

יש לך לינק למציאת התשובה?

TetiBETTY

New member
עשיתי חיפוש מקיף לפני שמילאתי בעצמי..

אם אני אמצא שוב אני אשים כאן

GossipKid

New member
תודה....

עניתי, יאא איך בא לי דיסק חתום. אבל אתן עניתן נכון ומהר XD די.וי.די של הסדרה הגיעה לישראל בכלל? אם כן איפה קונים? תעזרו לי פליז.

למעלה