שאלית ....

shloompi

New member
שאלית ....

הי לכולם , ומזל טוב לאופיר על הפורום החדש!!!! יש לי שאלה : לפני המון המון המון זמן (משהו כמו שבועיים) הייתי באתר שמאפשר לך לבנות קוויז בעצמך , ואני חכמה שכמוני , לא שמרתי את האתר בפייבורייטיס. מישהו שמע , ראה , ידע , יכול לנחש ???? אה , וקבלו גם כמה לינקים מגניבים : קוויזים 1 - זה גם טריוויה וגם קוויזים חביבים קוויזים 2 - האם אתה מכור לקפאין ? קוויזים 3 - אחד האתרים הכי טובים שראיתי לקוויזים מומלץ! אז ... תהנו , ותענו לי על השאלה ....

המ... ../images/Emo29.gif

שני האתרים ייכנסו ללינקים...
ואני חושבת שאני יודעת לאיזה אתר התכוונת, יכול להיות שזה האתר הזה? זה אתר שאפשר לבנות בו קוויזים, אבל רק מבחני ידע, כלומר, מבחנים עם תשובה נכונה (בניגוד למבחני האישיות וכו´ שהם בלי תשובות "נכונות"), ולשלוח באימייל לחברים... חוץ מזה, פה יש הסבר נהדר על איך לבנות קוויזים, אבל זה רק אם יש לכם אתר...

shloompi

New member
nope

מצטערת , זה לא מה שהתכוונתי. באתר שהתכוונתי אפשר לבנות מבחני אישיות כאלה , בכל מקרה , אני אמשיך לחפש וכשאני אמצא אני אכתוב את הכתובת בפורום. תודה בכל מקרה!

Minerva

New member
הממממ... ../images/Emo9.gif

זה נורא מעייף אותי 300 קוויזים בהודעה... אולי אפשר לקיים כאן מנהג של פתיחת טופיק של כל קוויז מומלץ???

האני... ../images/Emo4.gif ../images/Emo29.gif

רק אם את ממש חייבת... כי ברגע שיבואו עוד אנשים וכל אחד יתחיל לפתוח שרשורים חדשים יהיה פה בלגן...

Minerva

New member
אוקי....

אבל לפחות לא 300 בשרשור... זה עושה לי סחרחורת.

shloompi

New member
שאלית מספר 2

הממ....אחרי שמצאתי את האתר הזה והתברר לי שהוא ממש גרוע , אני שואלת אתכם עוד שאלה : האם מישהו יודע על עוד טיוטוריאלים לאיך בונים קוויז , חוץ מזה שבקישורים (לא הולך לי ...)
בבקשה פרסמו כאן ....

למעלה