שאלקטנה- תוכלו להקדיש שנייה?

שאלקטנה- תוכלו להקדיש שנייה? ../images/Emo88.gif

תודה:) אני לא יודעת אם אני נמצאת בפורום הנכון אבל ... אם אני רוצה לפרסם/להוציא ספר או דיסק (לחן) איך אני יכולה לעשות זאת? מאחלת לכולם שהשנה תעבור מהר........ מיכל:)

ניתאי77

New member
אני לא מבין בזה הרבה,

אבל לדעתי הכי פשוט יהיה לך לבקש ב144 כמה טלפונים של הוצאות ספרים וחברות תקליטים. זה לא הרבה אבל אני מניח שאם הם לא יעזרו לך, אז הם יוכלו אולי להפנות אותך למישהו שכן. בקשר לספר יהיה לך יותר קל אני בטוח, אבל בקשר להוצאת דיקס זה יהיה יותר מסובך-תחפשי אולפני הקלטות- יש הרבה כאלה שישכירו לך את האולפן תמורת תשלום על שעות אולפן - אם את גרה באיזור ירושלים, אז אני יודע שב"צוללת הצהובה" משכירים. בהצלחה!

כשאת אומרת ...

שאת רוצה לפרסם למה את מתכוונת? זה אומר שכבר יש לך ספר / הקלטות? את רוצה לפרסם באופן פרטי הוצאה/ הדפסה מצומצמת או שאת מקווה להתקשרות עם חברה שתממן ותחלוק איתך את הרווחים? מאחלת שהשנה תעבר לאט ובאושר, קישה

יש חומר כתוב......

מה שצריך זה רק לערוך ולפרסם......(ספר הכוונה) ומאוד מאוד מאוד הייתי רוצה לפרסם באופן פרטי......למשהו יש רעיון איך? תודה:) מיכל

ortazzz1

New member
רעיון קטן אבל

לא יודע אם הוא בשבילך..... יש כמה אתרים שמפרסמים יצירות של כותבים, זמרים או אומנים צעירים אחרים שנמצאים בתחילת דרכם.... נתקלתי באתרים האלה פעם, והיו שם כמה דברים איכותיים ליד ערמות של שטויות, סיכון שצריך לקחת.... עוד משהו... יש לי ספר של משורר צעיר שפנה לבית דפוס, הדפיס את שיריו, ומכר אותם בכל מיני מקומות, אני קניתי אותו בפסטיבל הבירה בת"א.... הוא פשוט השאיר אותו אצלי לכמה דקות, ואמר שאם הספר ימצא חן בעיני הוא עולה 20 ש"ח, קניתי....

בית דפוס? נשמע רעיון טוב ../images/Emo13.gif ||

איפה אני יוכל לפנות לבית דפוס כזה? והשירים שלי מופיעים בכמה מהאתירים הללו:) תודה0rtazzz1 מיכל

למיטב ידיעתי

הוצאת "סער" 5445292-03 ת.ד. 26243 ת"א מוציא ספרי שירה בהוצאות מוגבלות פרטיות כמו שאת כנראה מחפשת. בהצלחה... ותני קישורים לחומרים שלך, אני לפחות אשמח לקרוא ואני בטוחה שאני לא היחידה. קישה

ortazzz1

New member
תנסי גם

בפורום ספרות ושירה.... וגם אני מצטרף לבקשה של קישקשתה.... דורש לינקים!

תודה ../images/Emo24.gif (מסמיקה) על קצה

המזלג:) היה קשה לי לבחור אבל אני מקווה שתהינו :O) אני לא הולכת לישון, כי אני לא עייפה. אני סתם מכחישה, או שאני לא רוצה. מה רע בלשכב במיטה.. להרגיש כמו שלגייה. לאכול תפוח, ורק לנוח. אני לא מבינה, למה עושים סיפור גדול, מאגדה מסריחה! ! ! ולפי דעתי היא רק השפעה רעה.. הורים צריכים את השליטה, והם קוראים לה "אהבה" וכשאין אהבה? מכירים את הסיפור של שלגייה? ....קצת מסובך אבל בסוף מבינים... מאוד חשוב לי שתגיבו:) תודה.... מיכל:)

באמת חשבתי :) הסבר קצר...

השיר מדבר על השליטה של ההורים על הילדים במקרה הזה על זמן השינה ומראה באופן עקיף את ההשקפה שלי דרך הסיפור של שילגיה את דרכם של ההורים לעשות זאת..... אולי באמת לא היה ברור .. ואחרי ההסבר איך השיר?????? אוהבת כשלא מתעלמים מיכל:)

למעלה