שאלתי בפורום הנקה ושלחו אותי לכאן

mom&shaked

New member
שאלתי בפורום הנקה ושלחו אותי לכאן

עילי בן חודשיים ואחד עשרה יום, נולד במשקל 7.6 פאונד ושוקל היום 12.5 פאונד. אני מוטרדת כי נדמה לי שהוא לא אוכל מספיק.הוא יונק בכל פעם בין 5 ל10 דקות בלבד!!!!! שזה נראה לי מעט מאוד, בכל פעם שהוא מסיים אני מנסה לדחוף לו את הציצי והוא ממש מסרב בתוקף לאכול עוד, מתעצבן, משתולל על מנת "לברוח" מהציצי ונכנס להיסטריה של בכי. נראה לי שיניקה של 5 דקות ל3 שעות מנוחה זה לא מספיק. הוא עושה קקי בערך בכל יניקה, אפשר לאמר כל 3 שעות.לפעמים אחרי הנקה הוא מכניס את היד שלו לפה ומוצץ אותה ולכן אני חושבת שהוא רעב ומנסה לתת לו עוד, אבל הוא לא רוצה. הוא לוקח מוצץ.ניסיתי לשאוב ואני לא ממש מצליחה (בהתחלה חשדתי שאין לי מספיק חלב ולכן לא הצלחתי לשאוב, אבל כנראה ששאיבה היא לא אידיקציה נכונה ביחוד לא בשעת לחץ שאני יושבת ומחכה לחלב שיצא) אני רוצה להמשיך עם הנקה מלאה אבל יש לי חששות שהוא לא יונק מספיק.... אשמח לקבל יעוץ מקצועי. תודה

../images/Emo85.gifNormal behavior at this age

Once breastfeeding has become well established, (and according to your baby´s weight gain, everything is going well,) everything works so well that the whole process takes much less time!! the fact that he is sucking on his fists is a developmental step. He has discovered that his mouth is not just for eating, and he will start to explore the world with it. After age 2-3 months, fist sucking is no longer a sign of hunger. If this is the only change in your baby´s behavior, then you don´t have to worry about it. As long as he has enough wet and dirty diapers, and is developing as he should, stop worrying and enjoy him!! By the way, also around this time, your breasts will be about the size they were pre-birth. This does not mean that you don´t have any more milk. It just means that the milk is no longer leaking toward the nipple and filling the whole breast. It is now stored deep in the breast, and is only released when the baby feeds.​

mom&shaked

New member
המון תודה אסתר, הרגעת אותי מאוד

אני שמחה לקרוא את תשובתך ולדעת שהכל בסדר, זה בהחלט מרגיע אותי. השדיים באמת חזרו לעצמם פחות או יותר (קצת יותר מהגודל הקטנטן שהיה לפני
), הנזילות באמת פחתו להפליא. אחרי שקראתי את תשובתך ותשובות הבנות בפורום הנקה אני מרגישה רגועה הרבה יותר, מחוזקת ובטוחה בהנקה!!! המון תודה

מאיטאי

New member
גודל החזה וצורתו

החזה שלי עדיין לא חזר לגודלו הקודם (חצי שנה אחרי הלידה??) אני עדיין מידה וחצי מעל מה שהייתי. מבחינת משקל אני כבר מתחת ללפני ההריון. האם יכול להיות שככה ישאר? ולא יחזור למידה הקודמת? האם זה אומר שאם הם לא "נפלו" עד עכשיו הם כבר לא יפלו? אין לי גודש והתחושה בחזה היא ריקה (ברור לי שיש לי חלב).

Sagging breasts

It is hard to tell what will be, but one thing is for sure: if your breasts sag, it is not because of breastfeeding. It is genetic ( look at your mom) and it also has to do with how you stop breastfeeding. If you stop from one day to the next, cold turkey, there will be serious atrophy, and your breasts will look like empty bags of choco. Gradual weaning is not only better for the baby, but also better for your body.​

למעלה