שאלת מכנסיים

האנטר34

New member
שאלת מכנסיים../images/Emo7.gif

ערב טוב לכולם האם ידוע למישהו אם אפשר עדיין להשיג במדינת ישראל מכנסיים בגזרה ישרה שלא נלחצים באופן מחפיר על ירכיים מלאות (40-42) ? בעבר הייתי נכנסת לפוקס או קסטרו ומיד מוצאת לי מכנסים בדגמים מתאימים-כלומר בגזרה ישרה ולא צרה בירכיים. כל הגזרות היום מתאימות לנערות צרצרות! האם מישהו מכיר חנות בגוש דן שמוכרת מכנסיים בגזרות ישרות גם אם קצת מתרחבות למטה-לא אלגנטיות-יותר ספורט-אלגנט? אם לא אמצא לי חנות כזו בקרוב אסתובב בלי מכנסיים......ואז תוכלו לזהות אותי
הרבה תודה מראש

shelycat

New member
מוכר...

מוכרת לי הבעיה שלך... מאיזה סיבה לא ברורה מייצרים היום את כל הבגדים במידות ילדים וגורמים לכל שאר בני האדם הנורמליים (והרוב הדומם מיותר לציין)להרגיש לא נוח ושמנים. די לשקר ולכתוב מידות לר ריאליות לבגדי הילדים שמוכרים לנו. ולשאלתך... מצאתי מכנסיים יפים עם גיזרה ישרה בחנות "רנואר" שבקניון אבנת בפתח תקוה ואפילו להפתעתי הייתי צריכה מידה נמוכה יותר מזו שלקחתי בהתחלה-אז בכלל הייתי מרוצה (כיון שבטוח לא רזיתי לאחרונה). באופן מפתיע יש בקניון הגדול בפתח תקווה שתי חנויות של רנואר, האחת ל"בגדי ילדות" שאני לא מסמפטת בכלל ובצד השני ממול (זה של סיפרי) יש את החנות השניה.

G@T

New member
תודה רבה../images/Emo6.gif../images/Emo106.gif

ממש היום הייתי בקניון ! אני גרה בדיוק ממול כך שבטוח אני אקפןץ לרנואר בקרוב! תודה רבה על המידע!

למעלה