שאלת מסמכים מזוייפים:

שרון 337

New member
שאלת מסמכים מזוייפים:

השאלה שלי:
1) כמה שנים קיים תוקף למקרה בו נמסרו מסמכים מזוייפים לביהמ"ש והוכחו כמזוייפים ,והאם תפקידו של ביהמ"ש לטפל בעבירה הפלילית שבוצעה ?
כמו כן ,מתברר שגם הוסרה הערת אזהרה ,לאחר שביהמ"ש אישר להוריד רק צו -מניעה ולא אישר את הסרת הערת אזהרה.
הפעולה של הסרת הערת האזהרה,התבצעה לפני עשר שנים,בדרכי
מירמה ,והתגלתה רק השבוע.
ומתברר שנגרם נזק של מליוני -שקלים.
האם יש לתבוע את ביהמ"ש ,או את הטאבו ?

אם הבנתי נכון - יש לאירוע אספקט אזרחי ופלילי

השבוע גילית שהסירו הערת אזהרה לזכותך בזמן עבר - ההערה הכילה הטבה מהותית עבורך.

השאלה היא למה אותה הטבה לא השתכללה במשך כל השנים לכדאי רישום כזכות ? האם היה צורך לדעת מראש ? האם היו מעשים נוספים שמנעו את ברור המרמה מראש ?

השאלה השניה היא פשוטה הרבה יותר - אם המסמכים הוכחו כמזוייפים ויש לך הוכחות - למה לא להכין את החומר בצורה מסודרת כולל כל ההוכחות - ולהגיש תלונה למשטרה - מי שאמור לטעון לכך שיש לו "התישנות" הוא העבריין - אתה תנסה להוכיח שאין התישנות בשל מבחר סיבות !

אבל הבעיה שמטרידה אותי היא שונה - באם מדובר במיליונים - לא למה לגשמת מיד לעורך דין למשרד ולנסות - תוך הצגת המסמכים להכין את החומרים לכול מהלך אפשרי ?

הרעיון ששאלה בפורום יכולה לפטור בעיה במיליונים - אינו רעיון נכון !

אני מציע בחום לשבת עם עורכי דין בתחום האזרחי והפלילי לצורך בניית קו התקיפה.

שרון 337

New member
ראשית תודה לך על תגובתך,

תשובתי לגבי המסמכים שנתגלו השבוע:
זה התברר רק השבוע לאחר שביקשנו לבדוק את המסמכים בביהמ"ש,
זאת בגין פסיקת פסק- דין שלתדהמתי,לא נפסקה לטובתי.
וכך בבדיקת המסמכים בתיקים הישנים, מצאתי את המסמכים שהוחתמו נגד בקשת ביהמ"ש - ובדרכי מרמה,ועד היום לא ידעתי על קיום מסמכים אלה:
העניין הוא,שלפני 10 שנים,נרשמה בטאבו הערת אזהרה, שמטרתה למניעת מכירת נכס השייך לי,(כול עוד לא יוכח אחרת.)
ביהמ"ש קבע כי לא תוסר הערת -האזהרה ללא קבלת אישור מביהמ"ש,
עד לתום ההליכים המשפטיים.
&nbsp
כמה ימים לאחר הוראת ביהמ"ש, מישהו דאג להסיר את הערת האזהרה,
ואז מכר במירמה את הנכס, ואני לא שיערתי שזה יקרה, כי כול זה היה נגד
הוראות ביהמ"ש.
&nbsp
כעת כשמצאתי את המסמכים המוכיחים זאת, ברצוני לדעת אם עדיין אוכל להשתמש בביהמ"ש ,בהצגת המסמכים הללו, שהתאריך המופיע עליהם הוא 3.9.06 .
כלומר ,עברו עשר שנים מאז בוצעה הסרת הערת האזהרה,ללא אישור ביהמ"ש,והדבר התגלה לי רק השבוע.
השאלה היא:
האם מסמכים אלה בתוקף עדיין בכדי שאוכל להגישם לביהמ"ש ?
&nbsp

לא מדובר בשאלה שבנויה לנט

מציע לך ללכת ולהראות את הסיפור כולו לעורך דין פלילי - ויחד לשקול את השיקולים !

יתכן ותבצעו סוג של הקלטה למי שחשוד בכך או משהו דומה - על מנת לבסס את הראיות הנדרשות.

למעלה