שאלת סוגיית לורן

B i m B

New member
שאלת סוגיית לורן

מי זה סקוטי הבן של לורן מישהו יכול לרענן את זכרוני מה למה וכמה? עם מי היא עשתה אותו ולמה שלחה אותו והאם הוא יחזור ?

brum

New member
אחרי שהתגרשה מפול לורן נכנסה להריון

מאדם בשם סקוט (שהיה רופא בבית החולים וגם אחיה למחצה של כריסטין), אחת בשם שילה קרטר (אחות באותו בית חולים) הייתה אובססיבית לגביו וגם בישרה לו שהיא בהריון ממנו, למרות הפלה טיבעית ששילה עברה היא עדיין העמידה פנים שהיא בהריון וכשלורן ילדה היא גנבה את התינוק שלה והחליפה אותו בתינוק אחר. סקוט גילה שהוא חולה במחלה חשוכת מרפא ומת לפני שראה את הבן שלו, לורן קראה לילד סקוט גונייר או בקיצור סקוטי. זמן מה לאחר שהתינוק, שלורן חשבה שהוא שלה, מת (בגיל שנה) גילתה לורן ששילה גנבה לה את התינוק שהיא ילדה והוא הוחזר לידיה, לאחר מאבק הזוי במיוחד עם שילה (שהייתה הפסיכית הכי פסיכית שראו באופרות סבון) ואחרי שכמעט שילה הצליחה להרוג אותה, לורן עזבה עם סקוטי את ג'נואה סיטי ולא דיברו עליהם מאז. אבל בצח"מ לפעמים משחזרים את ההיסטוריה ככה שהכל פתוח.

venustudent

New member
אבל לאן סקוטי באמת נעלם?

אני עקבתי אחרי כל הסיפור הזה, ודי מוזר איך שלורן חזרה לג'נואה סיטי ועוד התחילה להסתובב כל הזמן עם החבר'ה הצעירים בלי שיחזירו גם אותו לסדרה (אחרי התבגרות מואצת, כמו כולם). היה איתו משהו ב"היפים והאמיצים" אולי?

B i m B

New member
ווואו הזכרת לי נשכחות

פשוט שכחתי מזה לגמרי טוב שיש אנשים טובים באמצע הדרך, בהחלט מגיע לך ח"ח ! תודה על הפירוט

brum

New member
אחרי שהזכרתי את העבר- הנה הצצה לעתיד../images/Emo58.gif

צריך לזכור טוב טוב את השם שילה קרטר כי תופיע עוד פעם ועוד פעם ו.. אולי שוב בפעם ההיא היא נשרפה למוות אבל מכיוון שבצח"מ לפעמים משנים את העבר אז עוד שנתיים היא שוב תצוץ לנסות לחטוף ללורן את התינוקת החדשה ובסוף היא תיפול לבור עמוק שמפולת סלעים תחסום אותו, כמובן שכולם בטוחים שהיא מתה למרות שלא מצאו גופה (דיי בטוח שמישהו לא יכול לשרוד כזו מפולת אבל נו.. צח"מ) היא שוב תצוץ, מסתבר שעשתה ניתוח פלסטי בשביל להדמות בדיוק כמו פיליס... בהתחלה פול הצליח לכלוא אותה אך היא השתחררה בערמומיות וחטפה לא רק את התינוקת של לורן אלא גם את של פיליס .... אחרי מרדף פול מצליח לרות בה והיא אמורה להיות מתה לחלוטין אבל..... עכשיו מטפטפים רמזים על כך שהיא יכולה לחזור .... בתקציר של התוכנית מיום שישי, הת'ר (שהיא התובעת המחוזית החדשה) ביקשה את כל התיקים על שילה קרטר ובעוד היא מעיינת בתיקים ומתחקרת את המוערבים בפרשה, ביניהם פול, פול אוזר אומץ ואומר לה שהוא אביה הביולוגי....

sharona78

New member
רק לא שילה שוב פעם.....

כבר מיציתי את הדמות שלה מזמן, ממש אין לי כח לסבול ממנה שוב ! מכשפה כמוה עוד לא קמה !!!!! אוף!!!!! איזה באסה, ממש מאוסה עלי.....
צח"מ זה צח"מ זה לא צריך להיות ימ"ח....

sergew2

New member
איזה יופי!

אני שמח ששילה חוזרת...באמת חסרה כבר דמות כזאת בסדרה!! הגיע הזמן.. רק מתי בדיוק היא חוזרת?

למעלה