שאלת ספויילר

L i R o N u S h

New member
שאלת ספויילר../images/Emo58.gif

איפה שרון? לאן היא נעלמה ומתי היא תחזור..??

brum

New member
אל תדאגי

קודם כל צריך עוד כמה דרמות ומתח והיא תשוב בעוד כמה שבועות אם אני לא טועה אבל אז היא תישאר אפילו עוד יותר ממה שאפשר לסבול
היא תשפיע על כל הדמויות בסידרה, רובן כמובן לא בצורה חיובית. לי נראה שבזמן הזה היא היתה במו"מ עם ההפקה והצליחה לצאת עם יותר זמן מסך וגם הרבה יותר מעורבות בסיפורי ג'אנואה סיטי.

L i R o N u S h

New member
סבבה, אבל מה היא תגיד לכולם

שהיא תחזור? שאיפה היא הייתה? והיא ברחה עם דיאגו בכלל??

brum

New member
שרון כמו שרון

או יותר נכון כמו שהיא מתנהגת בזמן האחרון, תנסה להתחמק, לא לגלות אבל זה יצוף ויתפוצץ לה בפנים בגדול ומה היא עשתה ? כרגיל - התשרללה לה

brum

New member
אין מה לדאוג לה

היא וניק יתחילו להיות כמו ניקי וויקטור רוצים להתגרש, בסוף מבטלים, שום איום בגירושים ובדרך בגידות עד לגירושין הסופיים כמובן - גירושין או לא היא תשתרלל עם כמה גברים (וכמובן ניק לא נשאר צדיק), גם לאחר שתנשא בשנית (לג'ק זה לא יפריע לה להמשיך ולבגוד ובמיוחד עם גברים תפוסים. אגב נכון לעכשיו ניקי וויקטור עדיין נשואים

brum

New member
לא חושבת - שרון הפכה לX@% לא קטנה

לפרט ? טוב, זוכרים שהיא כבר בגדה בניק עם דיאגו, אח"כ התחילה עם ויקטור, עכשיו היא נעלמה ומסתבר שלא בדיוק הצטרפה למנזר ושכבה עם מישהו (שיבוא לרדוף אותה) ותחזור לניק והם יתחילו שוב להתקרב ואח"כ היא תבגוד בו עם בראד (הנשוי לאשלי עדיין) כשהיא עדיין עם ניק (וניק בוגד בה עם פיליס), הם מתגרשים סוף סוף כשאשר בראד מנסה להפסיק אותה היא פונה לג'ק ואז היא שוכבת לסירוגין עם בראד וג'ק, כשבראד סוף סוף מתגרש היא מחליטה פתאום להשאר נשואה לג'ק ומשחקת את האישה האוהבת והמסורה.... נו אז זו הגזמה ?

nimix

New member
עד כאן אמין והוגן ../images/Emo2.gif

חחחחח הרגת אותי... כאילו לא אמרת כלום ..
זו הדמות שלה.. לא ייאמן .. מצד שני היא ממש אבל ממש אוהבת את מצוות "פרו ורבו" .. .

sharona78

New member
שיואו....

ואני דווקא אהבתי את שרון... מה כל כך מסבכים לי את הדמות...

Angel45

New member
../images/Emo58.gif בקנדה עלמת החן מסובכת על כל הראש

הרבה על לא עוול בכפה וברד המ.......ק מסבך לה עוד יותר את החיים על כל מיני שטיקים וטריקים מטונפים כי הוא רוצה לזכות בה בכל מחיר הוא לא משלים עם העובדה שהיא באמת ובתמים אוהבת עד כלות את ג'ק שנותן לה עכשיו HARD TIME כי גילה בגלל הטריקים של ברד שהיא התנשקה עם ניק. מה שנקרא הדרך לגהינום רצופה בכוונות טובות

sharona78

New member
שרון ../images/Emo58.gif

לפי מה שאני מבינה שרון עדיין אוהבת את ניק (לפי הנשיקה שהייתה כשהם ננעלו ביחד איפשהו) כך גם הבנתי שגם ניק תמיד יאהב אותה... ממש התרגשתי לראות אותם ביחד.... אח"כ ראיתי את הסטוץ עם בראד שקרה מתישהו קודם - בקיצור הבנתי שהיא גם הייתה די דלוקה על בראד היהודי שלנו.... אני מבינה שיש לה חיבה עמוקה לג'ק אבל לא מעבר לזה ופשוט בגלל המחוייבות אליו היא איתו.... (הייתה תקופה שהם הזדהו אחד עם השני כשהיה משהו מתפתח בין
יס לניק...).... ועכשיו את אומרת שהיא אוהבת את ג'ק.... אז משהו לא הבנתי נכון או מה ?

sharona78

New member
ועוד שאלה קטנה...

מה היחסים בין שרון לויקטור אי שם אצלכם בקנדה ? פשוט פה בארץ הוא היה תומך מספר 1 שלה..... ולפי קטע קצרצר שיצא לי לראות הבנתי שיחסים לא משהו... מה את אומרת ?

למעלה