שבועיים בלי צח"מ - ואתם שותקים!

ספיר187

New member
שבועיים בלי צח"מ - ואתם שותקים!

חברים, אין לי כח לכתוב שטויות כמה רע לי וכמה חסרה הסדרה הזו. אני לא זוכרת תקופה בה לא פתחתי את הטלוויזיה. בפרוש - אין מה לראות. לא יתכן שאין פיתרון למצב הנורא הזה. אני שוב פונה למנהל הפורום, ולכל מי שמעורה בנושא. האם מישהו יודע אם מתקיימים מגעים עם איזשהו גורם מוסמך בנוגע להחזרת צח"מ או לא??? העוולה הזו פשוט זועקת מכל עבר! חייב לקרות משהו וחייב להיעשות מעשה. ספיר

לא שותקים

הרבה פה לא שותקים אבל כנראה שזה לא מספיק.. תראי, יש הרבה אנשים מבוגרים שצופים בסדרה והם רוב מכריע ואין להם כוח להלחם במעצמות כאלו... אני לא שתקתי ועוד הרבה פה , אבל כנראה לצערנו זה לא מספיק

mayooki

New member
לא כולם שותקים, אך גם

לא הרבה מתלוננים. ליס אין כוונה להחזיר את הסידרה כי לטענתם אין לזה ביקוש. בנוסף, הם טוענים שיש "כל כך הרבה סדרות חדשות וטובות" ושיש לרענן את לוח השידורים כך שגם אחרים יהנו מתכניות (והרי הם לא יכולים לרצות את כולם). חייבים להמשיך לנדנד!!!

python 4

New member
למרבה הצער, לא נראה לי שיש משהו באופק..

אני אישית לא יכול להקדיש הרבה זמן למחאה הזו, והמחאה גם ככה צנועה מדי (כן, 1000 חתימות בעצומה זה צנוע..) בשביל להזיז מישהו בהוט. נכון לעכשיו נראה שהסדרה אם תחזור תחזור רק מרצונם הטוב של אנשי הוט.. זה עצוב, אבל אני לא חושב שיש הרבה סיכוי שזה ישתנה

venustudent

New member
אביעד קדרון (צפניה)

הוא כותב את מדור הסבון ברייטינג (שהפך למדור מחאה) וממה שראיתי הוא עדיין פעיל בבלוג שלו נגד הורדת הסדרות.

מקסימה1

New member
את שוב מתלוננת כאילו חייבים לך!!

לכי תזיזי דברים במקום להתלונן כמו חולת רוח

מירקוש

New member
את מתכוונת אלי?

"צודקת "כתבתי לילדותי השניה.חוץ מזה חולת רוח זה ממש מתאים לי בשעה חמש וחצי בלי צח"מ. וכן תתפלאי אני מנדנדת לחב' הוט מדי יום וטלפון וגם במייל לשרות לקוחות.עד עכשיו לא קבלתי תשובה מספקת.אתמול כתבתי להם בעניין של לעבור מייס להוט,עדיין לא קבלתי תשובה.והכי חשוב את ממש מקסימה.הההההההההההה

למעלה