שבוע הבא יש לנו את ה- GM מיטינג הראשון לאוף

omri1234567

New member
שבוע הבא יש לנו את ה- GM מיטינג הראשון לאוף

סיזן הזה, אז נכון לכרגע מאז שנגמרה העונה הרבה לא קרה חוץ מאיזה טרייד קטן של הפאדרס ופלורידה , אבל משבוע הבא יתחילו לעוף שמועות , אמור להיות אחלה אוף סיזן, הרבה שחקנים טובים חופשיים, אתם מוזמנים לנחש איתי איפה יסיימו כל אחד מהפרי אייג'נטס הבאמת רציניים: קליף לי- יאנקיס קרל קרופורד- איינג'לס וורת'- בוסטון בלטרה- איינג'לס ויקטור מרטינז - דטרויט קונרקו- חוזר לוויט סוקס דריק לי- יחזור לקאבס? אדם דאן- לא יודע להערכתי ישאר ב- NL ולדימיר גררו- חוזר לריינג'רס רפאל סוריאנו - איינג'לס הצלחתם לראות שאני אוהד את האיינג'לס
טוב את האמת אני פשוט מתבסס על שמועות ועל כך שהאיינג'לס הולכים לבזבז הרבה כסף ולהגדיל את הפיירול שלהם השנה במיוחד גם כי השנה האיינג'לס חוגגים חמישים שנה וארטי מורנו ממש לא אהב את השנה הקודמת והוא יודע שהוא חייב לחזק את הקבוצה , יהיה מעניין , רק שיתחיל כבר.

omri1234567

New member
השבוע ה- GM מיטינג הראשון ! לא שבוע הבא

לא יודע למה רשמתי שבוע הבא , אבל זה ממחר אצלינו בערב עד חמישי בוקר שלנו בערך יומיים של הרבה דיבורים שמועות ולרוב לא קורה כלום בפגישות הראשונות האלו חוץ מטריידים קטנים הדברים הגדולים יותר יקרו בתחילת דצמבר שיהיו לנו את הווינטר מיטינג שם זה ארבעה ימים קדחתניים שרוב הדברים הגדולים באמת מתרחשים

omri1234567

New member
הנה זה התחיל, דן אגלה עובר לברייבס בשביל שני

שחקנים בינוניים! לא יאומן איזה טרייד עכשיו אני עצוב שהאיינג'לס לא הלכו על זה אלא אם הם יביאו את בלטרה, אני יודע שאגלה סקנד בייסמן ובלטרה ת'ירד אבל אגלה יכול לשחק גם בת'ירד דרך אגב השחקנים שעברו למארלינס הם אומר אינפנטה ואיזה רליף פיצ'ר בשם מייק דאן

clevelandrocks

New member
המארלינס כהרגלם מפתחים שחקנים ומוכרים אותם

הפעם באמת נראה שהם לא קיבלו הרבה בתמורה. הברייבס התחזקו ויכולים להיות קונטנדרים רציניים שנה הבאה. דרך אגב, האלאדיי זכה (כצפוי) פה אחד בCY בנשיונל ליג. כשמגיע, מגיע.

BB FuNaTiC

New member
יום מסריח למארלינס.....

היית מצפה, אם כבר הם עושים טרייד לאגלה וצריכים קאצ'ר, למה לא לעשות טרייד בשביל קאצ'ינג פרוספקט? למה להזיז אותו בתוך הדוויזן כל כך מהר? אין פה שום הגיון..... באמת גניבה של אטלנטה.... ההחתמה של ג'ון באק של 3 שנים ו18 מיליון זה פשוט ביזיון... המארלינס בטח היו יכולים לקבל את האנק קונגר מהאיינג'לס שהוא קאצ'ינג פרוספקט טוב..... לא ברור למה להזיז את אגלה בשביל לשחרר כסף ואז להוציא הרבה כסף על קאצ'ר יחסית מסריח....

ג'ון באק קיבל 3/18

מהמארלינס?! וואו...מוגזם. עוד 5 דקות ההכרזה על הסיי יאנג ואומרים שקינג פיליקס ייקח...מקווה שזה נכון. הופתעתי שהאלידיי לקח פה-אחד, הוא היה הבחירה הנכונה אבל לא חשבתי שזה כזה ברור.

אכן קינג פיליקס

21 הצבעות למקום הראשון, 4 לפרייס, 3 לCC. מזל"ט! כיף שהגענו לעידן ששחקן עם מאזן של 12-13 יכול לזכות בסיי יאנג.

BB FuNaTiC

New member
כן, יחסית לקבוצה שמנסה לחסוך בכסף, הם משלמים

לאינפנטה ובאק ביחד פחות או יותר את מה שאגלה היה מרוויח. מהלך מאד תמוהה. המספרים של באק השנה היו מנופחים במילא, עכשיו תעביר אותם מטורונטו לפלורידה. עוד מהלך מפחיד בטיפשותו, אולי יותר מג'ון באק: הטייגרס החתימו את יויאקים בנוייט(? אולי בנוואה?) לחוזה חזירי במיוחד של 3 שנים ו16.5 (!) מיליון!! קית' לאו סיכם את זה הכי יפה כשהוא אמר "לא סיכמנו כבר שלא נותנים חוזים רבות שנים למידל רליברים?". מהלך פשוט איום ונורא לטייגרס שלא היה חסר להם איפה לבזבז כסף השנה. על פיצ'ר של אינינג שמיני בן 33 שהיה אפס מאופס עד השנה ובכלל לא שיחק ב2009, אפשר פשוט לצחוק שהוא קיבל חוזה כזה. נכון שהוא היה תותח ב2010 בשביל הרייז שקיבלו אותו בשבע מאות אלף אבל כל החוכמה בליצור בולפן זה ליצור אותו בזול וביעילות..... חחחחח פשוט איום ונורא.....

JayneCobb

New member
יכול להיות שאתה צודק לגבי בנואה

אבל אם אני לא טועה כשוולורדה היה פצוע השנה, לא היה להם לא שורט ריליף ולא קלוזר, ובנואה יכול למלא את החור הזה יופי...ולגבי זה שהוא היה אפס עד השנה - נכון,אבל חסרים מקרים של שחקנים ששינו משהו קטן במשחק בגיל מאוחר ופתאום נהיו סטארים???

BB FuNaTiC

New member
זה בדיוק הנקודה שלי

כל שנה מגיעים כמה וכמה רליברים משום מקום ושולטים בליגה. למה לשלם 5.5 מיליון על משהו שאתה יכול לקבל בפחות ממיליון? החוכמה זה למצוא ערך במקומות נסתרים. ההיסטוריה של עיסקאות כאלה מראה שזה פשוט לא משתלם. רליברים פורצים ואז נופלים באותה המהירות שהם פרצו כל פעם מחדש. אני לא אומר שלבנוואה אין ערך, אני פשוט אומר שאם אתה ג'י אם, תוציא את ה16 מיליון האלה על משהו יותר בטוח. תן לבנוואה שנתים. אין מצב שהעיסקה הזאת משתלמת לדיטרוייט.....

למעלה