שבוע חדש, פלייליסט חדש...

שבוע חדש, פלייליסט חדש... ../images/Emo79.gif

אז כרגיל, כדי להתחיל את השבוע בטוב, בואו נבנה פלייליסט. והפעם, אני רוצה לפתוח את השבוע בENERGY!!! אז כדי שיהיה שבוע עירני במיוחד, הפלייליסט יעסוק בדאנסהול!!! אין על דאנסהול כדי להתעורר, כל החושים נפתחים, כל הבחורות רוקדות, וכולם מתפרעים... אז אני אפתח עם טיון שאני מקווה שהולך להיות עוד הכי רגוע בפלייליסט: Sizzla-Haffy Get Di Pussy שרשרו לכאן טיון 1, שכולו דאנסהול... יאללה ביי :)

SaBaGMaN

New member
yo

Mega Banbton Ft Mr Lex - Original Gangsta Wickeeeeeeeed שיושב על ה Garrison Riddim הוא הראשון ששמעתי בבוקר,קשה ליבחור טיון אחד..שבוע טוב חבר'ה!

yaarasta

New member
באותה נשימה

Elephant-Man - Gangster Rock "everybody do di gangsta rock"!!!!!!!!!!!!!

REL YESAYA

New member
dancehall ting!!!!!

שימו לב לזה... -never -natural black כן כן ההוא מפאר פרום ריאלטי בטיון דנסהול רוצח!@!!! על ה sidewalk university riddim כן כן נגמר להם השמות לרידמים עוד על הרידים שון פול וויקליף ז'אן סיזלה!!! ward 21 boom ya

REL YESAYA

New member
אפשר לשמוע אותו בדף שלנו

http://www.myspace.com/yesayacrew1 שיר אחרון

johnnypsy

New member
ובהמשך...

זה בהמשך להודעה של הפלייליסט אני פשוט דרך הפלאפון משמירה ולכן הבלאגן:)

Nechi Nech

New member
כל מי שנכח בסט שלנו בסלואו משה

יודע מה טיון השבוע שלי.. Capleton - Log On woman dem ah looooog oooooooon

ב ז ו ק ה

New member
FASSSSSS!!!..

Angrier management riddim ובעיקר - Bounty killer - Gun Heaven Movado - Real McKoy SIzzla - No way bullit!! bullit bullit!! ובנוסף: Nookie Riddim: Vybz Kartel - Proper English אחת היציאות הכי טובות של קרטל מהזמן האחרון

poiboi

New member
...

wayne marshall- the love that made us one (move riddim) sizzla- hot like fire (kopa riddim) bounty killer ft vybz kartel & baby g- higher altitude (high altitude riddim)

פייי לה לה ../images/Emo6.gif

אני העירו אותי עם השיר--- Isis- Ghetto Pain שיהיה אחלה של יום
-כשף!

ras yam

New member
אני דווקא שבוע שלם

מתרוצצת עם הדיסק Next של Seeed ודבוקה לשיר Next.. והדיסק של תומר יוסף תפס תאוצה פה בירושלים:)

טובא

New member
ללא ספק טיון השבוע שלי...

assassin-low the music אני אהיה בהופעה שלו בעוד שבועיים!!!!!!!(עם ריינבו סאונד סיסטם!)

למעלה