שבוע טוב לכולם, מתכון ופנינה של הראל

frige

New member
שבוע טוב לכולם, מתכון ופנינה של הראל

דפנה - בשבילך, מתכון למרק כתום, לא יודעת אם תראי את זה קל או לא, אבל שווה ביותררררררררררררררררר. מרק כתום 6 מנות חומרים: 50 גרם חמאה, או מרגרינה 1 בצל אדום, קצוץ דק 500 גרם דלעת, קלפוה וחתוכה לקוביות 2 בטטות גדולות, קלופות וחתוכות לקוביות 6 גזרים, פרוסים 1 תפוח אדמה, קלוף וחתוך לקוביות קטנות 2 כוסות חלב 5 עלי דפנה מלח ופלפל 1 כפית ג'ינג'ר טרי, מגורר קורט אגוז מוסקט טרי, מגורר שמנת מתוקה לעיטור: עירית, קצוצה דק אופן ההכנה: • שמים בסיר בינוני את החמאה והבצל, ומאדים יחד עד שהבצל יזהיב. מוסיפים את הדלעת, הבטטות, הגזרים, תפוח האדמה, החלב ועלי הדפנה, מוסיפים מים כך שהנוזלים יגיעו עד 1 ס"מ מעל התכולה, ומביאים לרתיחה. מכסים ומבשלים על אש קטנה כ- 20 דקות, עד שהירקות יתרככו. • מוסיפים את התבלינים והג'ינג'ר, מערבבים ומבשלים עוד 5 דקות. • מוציאים את עלי הדפנה מהמרק וזורקים. מרסקים בבלנדר ידני או במזלג. מוסיפים את אגוז המוסקט ומשפרים תיבול. • מוסיפים את השמנת המתוקה לעוד כ-5 דקות, לתבל שוב לפי הטעם. • לפני ההגשה, מקשטים כל מנה במעט עירית קצוצה. ============================================================================== פנינה של הראל: אתמול הראל ראה את אחד הסירים שלנו, יש בתחתיתו עיגולים (בטח מכירים את הסירים האלו), אז הוא שאל: "העיגולים זה בשביל לדעת בן כמה הסיר?". חחח. השבוע הוא גם אמר לי: "אמא, את יודעת שיש ילדים בגן שיש להם אהובות, לי אין, את האהובה היחידה שלי". ================================================================================ שיהיה לכולם שבוע נפלא. שרית

frige

New member
ובשביל שתראו כמה הוא גדל

האלבום של ינון
. דפנה - אח, איזה כיף לפתוח מיילים, במיוחד ממךךךךךךךךךךך.
.

S r 35

New member
ילד מדהים ../images/Emo99.gif../images/Emo57.gif

הם גדלים כל-כך מהר : לפעמים אני חושבת שיותר מדי מהר. אני מסתכלת על רון שלי ואני לא מאמינה שהתינוק שלי הולך לגן עיריה בספטמבר. .... דגדוגי מחשבה על השלישי/ת? ..... בדיוק דיברתי על זה הבוקר עם מישהי בעבודה שהראתה לי תמונות של האחיינית הטריה שלה. אמרתי לה שאסור לי לראות תמונות של תינוקות, או תינוקות בכלל. זה עושה לי חשק לעוד אחד. שריתוש - תהני מינון ומהמשפחה המקסימה שלך

frige

New member
../images/Emo51.gifשרה../images/Emo25.gif

הם בהחלט גדלים מהר מאוד. לפעמים אני מבינה את ההורים שלי שתמיד אמרו לי שרק כשהם מבינים בני כמה אנחנו, אז הם קולטים בני כמה הם. אז קדימה, לעבודה, לשלישי/ת
שרית

dafgol

New member
אין על הראלון האלילון ../images/Emo47.gif

בטח חשב שהסיר כמו צב,לפי העיגולים יודעים בן כמה הוא
אין על המאהבים האלה
, אהבת אמת ללא תנאי
על המתכון, בסוף הכנתי היום עוף (עם מרינדה שהגיתי במו מוחי ) בתנור עם בטטות...סוף הדרך, לתוספת הכנתי אורז מטריף.יצא יאמי יאמי. אנסה מתישהו את המרק הכתום שלך, מה דעתך להחזיר את פינת הבישול השבועית? והכי חשוב : ינון מטריף מטמטם ממתק אמיתי
תענוג לראות ומחמם את ה
שבוע נפלא לכולם
שבוע נפלא

frige

New member
../images/Emo51.gifדפנה../images/Emo25.gif

גם אני חשבתי שהוא חושב שזה כמו צב, אח"כ הבנתי שהם למדו בגן על ט"ו בשבט ושלגזעים של עצים יש עיגולים ולפי העיגולים יודעים בן כמה העץ. חחח, קרע אותי מצחוק.
על המחמאות. בכיף אפשר להחזיר את פינת הבישול השבועית.
שרית

frige

New member
באיזה יום שתרצי

אשתדל לפנות כמה דקות באותו היום לענות כאן, בכיף. בקשר לתחרות בפורום השני, אשמח להצטרף, רק אצטרך זמן להדפיס את העוגה שאנחנו אוהבים לט"ו בשבט.

S r 35

New member
איזה מתוק הראל ../images/Emo99.gif

פשוט להינמס מההערות שלו. כייף אמיתי. ותודה גם על המתכון - אני עושה מרק די דומה לזה. בכלל, אם יש משהו שאני אלופה בו זה מרקים = זה הדבר היחיד שאני אוהבת בחורף

לולי72

New member
הי שרית - מה קורה איתך?

מה מצב הענינים? מקווה שהכל הסתדר לטובה. לא הצלחתי לפתוח את הקובץ, אני אנסה מחר בעבודה, הראל שלך פשוט

frige

New member
הי עדן

בנתיים שום דבר עוד לא זז. ראיתי את אחותך השבוע.
שרית

למעלה