שבוע טוב לכולם

טל205

New member
שבוע טוב לכולם

חברה, למה הפורום רדום?? ייאלה קדימה להתעורררררר... שיהיה לכולם שבוע שמח ומוצלח...

שבוע טוב../images/Emo42.gif

אתם יודעים מה נראה לי מוזר? שאנחנו גרים באותו איזור ואחנו לא עשינו מפגש פורום..

dafgol

New member
מי רדום מי ?

בוא נשמה שלי בין 2 - 4 לפנות בוקר , תראה כמה שמייח לי פה עם פספוס בן 10 חודשים שמחליט לנאום ולהביע דעתו על הנעשה פה... זה הולך ככה ....נה נה נה נה די בעאאאאאאאאאאאאאאאאא , ואם לא הבנת אז הוא אומר שהחיים קשים לו....
בכלל אתה מוזמן לבוא לבלות חודש ומשהו רצוף עם שני ילדודס........למי יש זמן להיות רדום ?
לא נעים לי להגיד אבל מאז תחילת המלחמה ועד עצם השניה הזו....אין לי רגע לעצמי....בר רוצה את המחשב , רז רוצה על הידים... ומהב אני רוצה ? כאילו שמישהו שואל....
אני רוצה..... לישון

טל205

New member
לגדל ילדים

זה ממש לא קל... מספיק לי את הרעש של האחיינים שלי לשבוע כדי להבין מה אחים שלי עוברים כל השנה... לישון,אי אפשר לראות סרט, הכל תפוס עם סרטי ילדים... הבית מתבלגן תוך שניות.. את אחיינים שלי צריך לגייס כבר בגיל שששששש..... שיהיה לך בהצלחה עם הקטנטנים המתוקים ...

frige

New member
טל,

אח שלי כל הזמן היה חושב שאנחנו (אחותי ואני) לא עושות כלום כל הזמן, כאילו, מה כבר אתן עושות עם הילדים בבית כל הזמן, כיף לכן. בקיצור, החודש הזה הביא את שלושתינו שוב לבית אחד והוא בין 5 ילדים (3 שלי ו-2 של אחותי) אמר אחרי כמה ימים: "נו כבר שיקראו לי לצו 8, אפשר להשתגע". בסוף באמת הוא בצו 8 אבל עם תובנות אחרות לחלוטין. ברוך שעשני כרצונו.

טל205

New member
מה שלום אחיך

חזר בשלום? תשמעי, לא קל זו מילה עדינה.. אני כבר משתגע עם אחיינים שלי. עכשיו לדוגמא אני עייף ובאלי לישון ואני יודע מראש שאין סיכוי...

frige

New member
לא, הם עדיין במילואים

הם מחליפים את כל הסדירים שהיו בלבנון, רק שיחזור בשלום. אז זהו, שבקשר לשינה, אצלי עם 3 ילדים ששניים מהם באותו הגיל בכלל אי סיכוי לחשוב בכלל על שינה עד.................. בלילה. הקטע הוא שגברים לא מבינים מה עובר על הנשים אלא רק בזמן שהם נמצאים איתם לבד כמה שעות וגם התובנה הזו עוברת מהר מאוד, נשכחת כלא היתה עד הפעם הבא וחוזר חלילה. ברוך שלא עשני גבר. אבל מה, נהנית מכל רגע, לא מחליפה את זה בשום דבר בעולם. הייתי עם הראל שנתיים בבית ואז בשמירה עם אלעד ואיתי ועד היום אני איתם בבית, מתכננת לפחות עוד שנה וכיף לי. עם כל הקושי ממש טוב לי. בריאות ואושר.
שרית

טל205

New member
תנצלי

את הימים היפים האלו!! הם לא יחזרו יותר.. ותשתדלי להנציח כל חיוך, כל אמירה חכמה... (עם איזו מצלמה דיגטאלית..) אני השתדלתי להנציח כל רגע עם האחיינים שלי והשתדלתי מאוד לא לכעוס עליהם.. זהו, הם הלכו היום אחרי שהייה של שבועיים. השקט בבית חזר... והלוואי שאחיך יחזור בשלום ובשלווה מהמילואים. תהני, טל.

frige

New member
מנצלת כל רגע

הזמן עובר כל כך מהר, לא ייאומן. רק שיהיו בריאים. תודה לברכות על אחי. שרית

frige

New member
וגם

אחלה דוד אתה. גם אחי כשהוא בנמצא משתדל לשחק איתם המון ולצלם אותם בכל מצב. איזה כיף שיש אחים קטנים שאחר כך הופכים לדודים גדולים. וגם את זה אני מנצלת. כשיהיו לו ילדים משלו זה כבר יהיה אחרת.

טל205

New member
מזדהה

עם כל מילה. יש גם דברים שמעצבנים או כשהם מתנהגים בצורה לא חינוכית, אני משנן לעצמי שדוד לא נמצא בתפקיד של מחנך ובשביל זה יש הורים.. אך בהחלט לפעמים זה לא קל.

S r 35

New member
אפשר להצטרף לדיון הער?

שימו
לשעה ההזויה. בני הקטן החליט להתעורר ולספר לי מה דעתו על העולם: "מה ננה נננה נננה ..." וקצת בכי ויבבות לקישוט. אחיו הגדול התעורר לאות הזדהות, יבב גם הוא קצת והלך לישון עם בעלי. אז עכשיו אני עם תינוק על הידיים. זרקו אותי מהמיטה. ולמי אכפת שבעוד ארבע שעות אני צריכה לקום לעבודה. מי אמר שילדים זה פיקניק? ... דפנה - חייבת לדבר איתך. מקווה שאת בסדר. אני אתק
ר מחר.

טל205

New member
דודי שינה

אני קורא כאן תהודעות ומגחגך לעצמי.. אחחח ילדים זה שמחה,אושר,ברכה ומה לא... אך נלווה עם זה המון לחץ ו.. אז מה? לנצל את ימי הרווקות??

frige

New member
שלום שלום לכולם, חזרנו ואנחנו שוב

ב
אחרי חודש. רק נקווה שנישאר פה עוד המון המון זמן. כיף לחזור ולגם אליכם. ת'געגעתי שרית

dafgol

New member
גיברת שרית היקרה

אז מה אם היתה מלחמה ופרמו לנו את הצורה פה
ככה נעלמים בלי להודיע ? חיפשנו אותך ודאגנו לך , שלחנו משלחת חיפוש בכל רחבי העמק..... ושרית אינה עונה
פעם הבאה שאת נעלמת..נא להודיע לנו
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ברוכה השווה ה
ה מה שלום החברל'ך שלך ????

frige

New member
אז זהו, שאני כן עניתי לך באותו יום

כשקראת לי. דפדפי אחורה יקירתי. בקשר לנשמות שלי, הם בסדר. מעלה תמונות.
זה הגבר שלנו - הראל

למעלה