שבוע טוב:)

מדונה2006

New member
לא חושבת שזה מוזר חושבת שמה שכתב נכון אשמח ל

אשמח לפרטים בגדול מחפשת שותף או שותפה לעצסק ריווחי ויציב יש לי כמה מקומות פוטנציאלים שם רצ"ב המייל שלי ביי

מדונה2006

New member
עכשיו כבר לא מסכימה אתך להכים ממשלות שם? לאאא

ממש ממש לא פוליטיקה בורסה יש בעולם האמיתי סקנד לייף הוא עולם שני כייפי שם הולכים להתענג בדיוק כמו שנכנסים לשחק שש בש ופוקר רק בלי עשן סיגריות עולם שאין קרחים שמנים ומזיעים עולם שבו אנשים יכולים להיות מה שבא להם אז מי צריך פוליטקאים שם??? ממש אבל ממש לא אנו בורחים מהבירוקרטיה מהמיסים מהעול צריך את זה שם? איזה מן רעיון מטומטם זה?!. סקנד לייף הוא עולם של פאן וגלישה בו מלמדת שגם הפאן כשבא בכמויות גדולות ובלי מאמץ הוא משעמם ולא מתאגר וזה נותן מימד אחר לעולם האנושי ואולי יותר סבלנות לשאת אותו יש עוד כמה אלמנטים שסקנד לייף יכול להשלים ולעזור אך לא אפרסם אותן פה אלא בכתובים שמתכוונת להמציא בנושא אבל פוליטיקה? הס מלהשמיע ולא בורסה בסקנד לייף הכסף הוא עדיין שברי סנטים של העולם האמיתי ועוד פרט מאלף ולא מחמיא הישראלים הם כמעט היחידים שמוכרים מה שאחרים נותנים בחינם היה פה מישהוא שעיצב חולצות עם הנחה לחברי הפורום עיצוב דיי ילדותי וחובבני בסקנד לייף יש חנויות חינם מן חיסולים כאלה עם דברים מהממים מסירת מרוץ ועד שרשרת יהלומים ארגזים של בגדים נעלים עור פיאות ומה לא והכל חינם אין כסף כמו כן חברים מחלקים ביד נדיבה דברים מהממים אז גם המחשבה שלי לפתוח בוטיק נגוזה הבנתי שחוץ מהישראלים שרוצים כסף הדברים האלה עוברים בחינם וכמו שציינתי למזלי איך שהגעתי מצאתי כמה חברים ממש אבל ממש טובים ולא ישראלים כאמור טרם ראיתי ישראלים שם.

Liran Ling

New member
יש המוני ישראלים... :)

לא שזה דבר חברותי במיוחד ה"חבר הישראלי הוירטואלי" אבל עדיין.. פה ושם יש איזה להיט נחמד. מישהו שאפשר לדבר איתו. פוליטיקה זה רע? לא חושב. בורסה/כלכלה זה לא פאן? גם לא חושב... :) אבל נחמד שהשמעת את דעתך. לדעתי דווקא להכניס אלמנטים מהעולם האמיתי למשחק הזה יהפכו אותו ליותר כיפי. בסך הכל אם רוצים להקים עסק בעולם הוירטואלי הזה, דווקא ממשלות ובורסות זה מה שיכול להציל את העסק שלך ... אני לא מבין גדול בכלכלה אבל יודע שבלי מיסוד של כמה חוקים קשה להקים מערכת הומאנית/עסקית אמיתית... אז בתור פאן זה נחמד שאין שם פוליטיקאים. כל עוד זה נשאר רק פאן וסוג של צ'ט מתקדם כזה שלדמויות יש קצת יותר מ-nick ו-font... אז סבבה. בורסה זה לא כזאת קללה :) אפשר לעשות את זה בקטן. שאנשים יכולים להשקיע L$ בחברות גדולות ולקבל רווחים וכו'... משהו בקטן. כבר יש שם בנקים שמאפשרים מסחר forex...קנייה ומכירה של מטבעות שונים (LD, USD וכו').. אם זה רק משחק זה נחמד שאין שליטים וחוקים. אבל עובדה שlinden labs התחילו להכניס אלמנטים מהעולם המציאותי (כמו האיסור בהימור והקמת קזינו). אין מה לעשות, כשמדובר בכסף חייבים חוקים (אם לא באמת ממשלות שינהלו את החוקים האלה, בסך הכל יש ממשלה אחת גדולה כרגע שהיא linden labs אם לא שמת לב).. קופרנדה?

מדונה2006

New member
א. אומרים קומפרנדה וב כנראה שאתה באמת נאיבי

אז ככה לא שזה עקרוני לחנך אותך ולהאיר את עינך אך כמי שמתיימר להיצמד לחוקים ולפרטים אז מנסיוני הקצר והעשיר שם המסחר מתנהל מצויין!! בלי ממשלה ובלי בורסה יש לי חבר בעל אי עם אזורי מסחר נרחבים וקניונים והכל משגשג, וכן ידיד עם קניון אז מה בדיוק הממשלה תועיל להם, לגבי הקזינואים אני דווקא נגד ביטולם(יש שם כמה פעילים אבל רק לוקחים כסף במכונות ולא נותנים,) וכמו שציינתי כבעלת מלתחה עעעעעענקית בלי שהוצאתי לינדן אחד שקיבלתי מחברים וכן יש שם חנויות חינם ומכירות חינם בהם מוצעים סטוקים מרהיבים חינם אין כסף(בשביל להגיע לשם יש וצריך חברים חחחח) יש לי מכוניות ,סירות מירוץ,יאכטה, בתים ואפילו שטיח קסמים פיאות נעליים בגדים תכשיטים ומה לא אנחנו מבלים במיטב הקלאבים שם מהאולמות הקלסיים עם ריצפות שקופות ועד קלאבים שוקקים חופים מהממים ומה לא הכל חינם אין כסף ודווקא הקזינו היה המקום היחיד שהייתי צריכה כסף והייתי צריכה להתאמץ לייצר אותו(זכיתי בתחרוית ריקודים ותלבושות) אז עוד לא הבנתי למי זה הפריע ולמה צריך בורסה וממשלות שם, בשביל שיקחו מיסים ויעשו קנסות על מה שמקבלים היום חינם?!! אני מאמינה שבבוא הזמן כשהאיים יהפכו לערים יהיה ראש עיר עם המנגנון המתאים, לדעתי צריך שם עוד משחקים תחרויות דברים שיאיצו את גן עדן המנומנם כי כמה אפשר רק להתגנדר ולרקוד ולשחות בספא , משחר בריאתנו אנו צריכים השגיות וריגושים אתגר טעם וכ"ו!! קאפיש?!.......

מדונה2006

New member
אגב מכל מה שכתבת לא הבנתי איפה הישראלים ואיך

בדיוק מגיעים אליהם(לא שזה חסר לי) אבל נחמד מדי פעם להחליף דאחקות , וגם אולי לפגוש ולהכיר קלא"ב.

Liran Ling

New member
אומרים "קזינויים" ולא "קזינואים"..

חחח... אין נכון או לא נכון במילים את יודעת... כל עוד צד אחד מבין את הצד השני. בכל מקרה, הבנתי את הרעיון המרכזי שלך במשחק... תמשיכי לעשות חיים ולהנות מידי ערב במועדונים וספא וכו'... המשחק בנוי מצויין לכאלה שבאים כדי לשחק... בילוי נעים לך
ואמרתי לך, כבר יש ממשלה או חוקים מאוד נוקשים דרך אגב (תקראי את ההסכמים מול המשתמשים באתר שלהם). העניין זה לא אם יש או אין ממשלה - כי יש. העניין זה מי יכול לקבוע ולהתערב בהחלטות שלה - שבמצב הקיים זה רק מי שמנהל את החברה שם, ולא המשתמשים במשחק. זה הכל. לא כזה הבדל גדול, רק לערב יותר את השחקנים במשחק. ושוב.... זה נשמע ממש כיף ונחמד לך שאת נהנת מ"מלתחה מלאה" ו"מועדונים וירטואלים" זה כיף..
תמשיכי להנות לך..

דרך אגב

לדעתי זה רק עיניין של זמן עד שזה יגיע לישראל (וכמובן שלשאר ארצות),אל תשכח שרק לפני 10 שנים שיחקנו דיגר על מסך ירוק ועתיק,הטכנולוגיה רצה מהר מאוד (שבדרך אגב ב' אני גם מגיע מהתחום הזה:)

היתה כתבה במעריב

בשבוע שעבר לגביי אותם "פיגועים וירטואלים". יש כמה טיפים למתחילים כמו איך להחליף בגדים ולא להראות כמו לוזר טיפוסי:) תודה:)

לידיתך

נסיון לעולם הוירטואלי הראשון היה פה בשנת 2002 בישראל... האתר עדיין קיים אך לא פעיל uהוא בבעלות של תפוז

Liran Ling

New member
איזה מטומטם אני לא ראיתי =\

אני זוכר שזה היה ממש צולע. זה היה יותר צ'ט ויזואלי מאשר "עולם וירטואלי".. אבל אולי זה השתנה כמה שנים אחרי שראיתי את זה.

למעלה