שבוע טוב!

nofar17

New member
צודק!

אבל לא לבטל לגמריי, חודש בהחלט יספיק. בהצלחה לכולם.

D o o S h a

New member
אוףף

מצד אחד- באמת אוף. לא רוצה לחזור לכיתה המעפנה שלי, וללימודים, מבחנים, שיעורים ובלה בהל בלה מצד שני- נמאס כבר מהחופש, רוצה לחזור לשיגרה, להיפגש עם החברות...

shirly adda

New member
למרות שאני כבר רוצה להיפגש עם כולם

וכל הצחוקים וזה..... בכל זאת אני מעדיפה עוד חצי שנה של חופש טטחחח

nofar17

New member
הכי לאאאאאאאאאא...

חצי שנה של חופש?!?! איייייייייייייךךךךךךךךךךךך? התפגרתי פה לאט לאט בחופש הזה. ואת רוצה חצי שנה חופש. חולה בראש. אלוהים.

ba r2 0 1 0

New member
אני בעד לחלק את זה לשניים

חושד בקיץ וחודש חופשת חורף, כמו שהציעו בדו"ח דברת הזה...! כי בחופש יש תקופה ארוכה שאין חופש ובקיץ זה יותר מדיי כבר...!

nofar17

New member
כן..

התכוונת שבחורף יש תקופה ארוכה שאין חופש. בהחלט, אבל זה רק חלק קטן מכל הדברת המסריח הזה. סתם ביזבוז כסף.

Super Chuly

New member
לא מסכימה

כל שנה נראית יותר קשה מהקודמת שלה, אבל בעצם קשה זה מה שאתה מחליט שקשה. אם תחליט שהשנה תשקיע את המאמץ כדי שיהיה לך פשוט- יהיה לך פשוט- זה הכל תלוי בהגדרות שלך לקל וקשה... ליהי :)

badboy3919

New member
תאמת שיש לי מה להגיד על

הקטע הזה שכל פעם אומרים "השנה הזאת היא הכי קשה שיש",תאמת ששנה שעברה,בהתחלת יא' שמעתי כל כך הרבה סיפורים על זה שזו השנה הכי קשה בבי"ס ולהגיד לכם את האמת,התאכזבתי,זה נשמע מצחיק קצת אבל לא היה כל כך כמו שחשבתי שיהיה,אני חס ולחליה לא משוויץ או משהו אבל עברתי את השנה הלא פשוטה הזאת כמו כל שנה אחרת,עם הרבה השקעה ורצון. בקיצור,אני מאחל לי ולכולם שנה נפלאה וכמה שיותר קלה לכולם ולכל השמיניסטים-בהצלחה בשנה האחרונה.

למעלה