שבוע לנחיתה ברחובות!!!

שבוע לנחיתה ברחובות!!!

ZION TRAIN IS COMING OUR WAY ראסטה ליון סאונדסיסטם RASTA LION SOUNDSYSTEM Italica Ras Meni Lion Nechi Nech באים להרקיד אתכם באהבה, Jamaican ZION Style שני, 7.4.08, פאב "טרומן", רחוב אופנהיימר 10, פארק המדע, רחובות. a tru(e)man is a rastaman JAH Bless

VIBES ALIVE INNA SHFELA REGION!!!

כל הלביאות והאריות שעד היום העבירו את הערבים במאורות, היללו את ג'ה ורקדו לצלילי המערכת הביתית, עישנו את הספליף ונכנסו לביט.. "לא טוב היות האדם לבדו" אמר ג'ה אז בואו לעשות אותו דבר, רק ina different style כל שיר מדבר על שיבה לציון ועל קדושת המקום, שבשביל הרבה ראסטות הוא רק חלום, אז אתם ואתן, שזכיתם להיות פה ממש, in HOLY MOUNT ZION, לא תבואו להודות לג'ה? לא תבואו להניע את האגן ולפרוק את טרדות החיים? לא תבואו למלא את הנפש בקצת וייב חיובי? מקווה שכן One Love

Carcass

New member
בונא..בוא בוא כנס רגע.

א. ישך כבר פרסום אחדכזה למטה בשרשור אירועים. ב.אם לא שמת לב,אותו פרסום שפרסמת אתמול - נמחק,למה זה?ראה סעיף א. חלאס כבר.

Ras Or

New member
חחחחחחח

הבחור באמת לא בא בטוב לא משהו אישי בויה =]

בהקשר הזה

לא נעים לשרוף תבנאדם אבל בואו נגיד שהמקום עצמו ומההיכרות שלי אם המקום. אל תלכו

בכל יום הייתי מסכים איתך, אבל

גם אני לא יוצא למקומות מהסוג הזה, ואת מוזמנת אלי בכל ערב, ותקבלי אותו דבר- ספליף היי גרייד, הרבה וייב, ורגאיי מיוזיק, אבל, וזה אבל גדול- בשפלה יש הרבה מאסיב לתרבות הראסטה ומוזיקת הרגאיי, ואין לו לאן לצאת, מלבד ת"א, שזה אחלה, אבל הסטודנטים למשל, באמצע השבוע- מה לעשות, לא בא להם להכנס לרכב בשביל קצת וייב. והמקום הזה הוא היחיד מכל המקומות פה באזור שקיבל את הרעיון בהתלהבות ורצון לעזור, ונתן לעניין צ'אנס. אז אני מבטיח להשתדל שלערב אחד המקום כן יתן את הוייב היחודי( והמבינים יבינו) ויעשה לאנשים טוב על הלב. אתם כולכם יכולים להמשיך עם הציניות שלכם, והעין הצרה והקטילה המיידית, אבל בסופו של דבר- הפסד שלכם, כי אם תבואו בגישה כזו- אפילו המקום הזה לא יתן צ'אנס לעניין. אז מה יותר חשוב לכם- להפיץ את המסר ולהמשיך לפזר ראסטה וייב, או לשבת בבית, לקטול, להיות פאסיביים ולהתמרמר? One Love ומקווה שתבחרו בטוב שבת שלום

בגדול אתה צודק

אני מהשפלה אין לאן לצאת סתם עניין אם הבאר הזה אני לא ממליץ על המקום[לא משנה למה אני לא יפרט על גבי הפורום] לאף אחד. לא התכוונתי בכלל למה שרשמת אתה בכל מקרה הלוואי שיהיו עוד אנשים שירימו כאלה אירועים באזור רק אפשר במקומות נורמלים[שוב דעה אישית] שיבואו אנשים שאוהבים באמת תמוזיקה ככה נוצר וייב טוב קח לדוגמא את הברשבסקי בגלל שהאנשים שמגיעים לשם ביום יום זה אנשים שתטעים להם המוזיקה ולאו דווקא אוהבים או מבינים בה אבל אם תשים שם ראגאיי זה יבוא בטוב לכולם כולל למקום עצמו הבאר ברחובות לא נראה לי יתאים לכזאת מסיבה אבל שיהיה להם בכיף ומי שהולך שיהנה

babaroots

New member
יצא לי כמה פעמים לתקלט רגאיי בטרומן...

אחרי הופעות שהיו שם בימי שני בינואר והיה אחלה וויבס ונראה לי שהבעיות שיש לכם עם המקום הם שהוא מיינסטרים ולא מכניס מעל גיל מסוים בעיות שאפשר אולי לפתור בטלפון מול המארגנים וגם הבעלים הוא בסה"כ בנאדם סבבה שפתוח לרגאיי ומניסיון יעזור לפתור את בעיות הכניסה.... גם אני לא אוהב מקומות כאלו אבל דווקא במקומות כאלו צריך להכניס את הרגאיי!!!!

Yes, me breda

שבוע טוב אחים ואחיות, בעזרת ג'ה הבורא כל יכול, עושה שמים וארץ- אם כל הראסטות, ה-baldheads, אנשי הרוטס, אנשי הדאנסהול,חובבי הז'אנר, וחיי הז'אנר יבואו בוייב טוב- יהיה וייב חיובי וטוב. How good and how pleasant is it for bredrens to dwell together in one i-nity One Love

הערב!!!

כל מי שאוהב רגאיי ולא מעניין אותו כל מיני באד מיינד- 2000years of history could not be wiped away so easily JAH blessings

למעלה