שבוע לפני גנרלית

שבוע לפני גנרלית

אנחנו עובדים כל יום מהבוקר עד הערב. שרים רוקדים קצת משחקים, הרבה מחליפים בגדים ממדי א' למדי ב' ובעיקר מחכים ומחכים. קצת מותשים. מרגישים כמו בטירונות. עוברים שוב ושוב על ההצגה מההתחלה עד הסוף. מתקנים, מסדרים, והכל במדים. אוכלים בחדר אוכל של קיבוץ כפר מנחם וזה משלים את תחושת הבסיס הצבאי. המתחים בין השחקנים מזכירים לפעמים חלקים מתוך הסרט, ויש תחושה שחלק מהמשתתפים נכנסו לדמות שלהם יותר מדי... אני מניח שאחרי הגנרלית נקבל תגי יחידה ויישלחו אותנו להופעות בבסיסים בכל רחבי הארץ...
ב27 לחודש עולה ההצגה ואני יודע שכרטיסים נמכרו כבר לחודש הבא אחריו, אז אני מקווה שתבואו מתישהו לראות בהמשך, כשאהיה כבר רב"ט... או סמל... נשיקות, אורי.

Simply an Angel

New member
וווואייי בהצלחהה ../images/Emo24.gif../images/Emo189.gif

נקווה שנוכל לבוא לראות אותך באמת

m i r u s h i

New member
בהצלחה!../images/Emo24.gif../images/Emo108.gif

מדים עושים אותך גברגבר. בדצמבר אני אצטרף ואעלה על מדים עם רגשי הזדהות
[סתם לא,סתם בגלל שאני מחוייבת :p] *מקווה ש'הלהקה' תגיע לכאן לפני הגיוס
* אוהבים אותך

Grey Flannel

New member
ע"פ הזכור לי אתה המניאק בהצגה, לא?

השאלה עד כמה אתה ניכנסת לדמות... מעניין...

לא נכנסתי לדמות...

אני רק עושה מה שכתוב בטקסט ופועל לפי מה שהדמות צריכה. מקווה שזה יספק אותך...

Grey Flannel

New member
בד"כ לא קל לספק אותי...

אבל ניתן לך את הקרדיט שתצליח
(וע"פ פירסומים זרים: איזה יופי לך שלפחות אתה לא מעשן, אז אז מריבות על הפסקות עישון לא כוללות אותך, נכון?)

rhilf

New member
../images/Emo24.gifהמון המון הצלחה!!!!

אתה תיהיה the star of the show!!!!

בהצלחה שיהיה לך אורי../images/Emo13.gif

תהנה עד כמה שאפשר, אפילו אם זה מתיש! אני רציתי לקנות כרטיסים להצגה כבר לחודש הראשון, כי יש לי מנוי להבימה, אבל אז גיליתי שצריך לשלם בנוסף למנוי (!!!!!) 50 ש"ח, זה לא נראה לכם מוגזם:p? זה דיי דפוק מצידם, אני מקווה שאחרי שהם ירויחו הרבה כסף הם ימכרו לאלה עם המנוי בלי תוספת כסף:p.

חבל :p

חשבתי אולי בשביל המנויים שלהם הם לא יעשו עם תוספת:p, אבל כנראה שטעיתי, אני אאלץ לחכות. בינתיים שמעתי ביקורות טובות על שלמה המלך ושלמי הסנדלר, ואל כל שאר ההצגות אני יכולה ללכת בלי תוספת כסף.

למעלה